GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

skąd sterownik ??

07.10.2004
10:41
[1]

thor12 [ Centurion ]

skąd sterownik ??

Help !! skąd ściągnąć sterownik do myszy 4tech wop-35pu . z góry dzięki

07.10.2004
10:45
smile
[2]

Mnieteq [ SimRacer ]

use the google luke

07.10.2004
11:02
[3]

Rendar [ Senator ]

Wynik pierwszego linku po wykonaniu komendy "Use Google Luck":

07.10.2004
12:13
[4]

thor12 [ Centurion ]

Panowie moge prosić troche jaśniej ?? naprawde nic nie rozumiem
https://members.driverguide.com/driver/detail.php?driverid=132350
a żeby ściągnąć z tej strony to woła jakieś hasło .... pomocy !!

07.10.2004
12:16
[5]

wysiu [ ]

07.10.2004
12:28
smile
[6]

thor12 [ Centurion ]

... dzięki za szczere chęci ale nie znam języków i nie wiem o co chodzi z tymi stronami .... chyba się poddam i dam sobie spokój z tą myszą ....

07.10.2004
12:30
[7]

wysiu [ ]

Geez....

07.10.2004
12:49
[8]

Rendar [ Senator ]

A nawet możesz tutaj:

kliknij tylko Download

07.10.2004
13:13
[9]

thor12 [ Centurion ]

.......... dzięki wam wszystkim braciszkowie moi !! będę miał działające wszystkie przyciski w myszy jeszcze raz dzięki ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.