GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podwichrowym czołem :::)

07.10.2004
10:02
[1]

wata_PL [ Konsul ]

Podwichrowym czołem :::)

siedzoc pod zwichnietym czolem zobaczyles chatke wchodzisz i siedzi pare ososiedzi pare simierdzocych orkow i jeden wielki troll przy stolee

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.