GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

kRADNA SAMOCHODY MARKI....

07.10.2004
09:52
smile
[1]

bukers [ Konsul ]

kRADNA SAMOCHODY MARKI....

To jest już chyba jeden z poważniejszych problemów z którymi boryka sie policja w woj. kujawsko-pomorskim!! Normalnie PLAGA!!! Kradną OPLE: zafiry, astry (2,3), vectry!!
Jak ktos z was kupuje z salonu to niech się poważnie zastanowi!! Nie wsadzając dodatkowych zabezpieczeń ukradną wam go w przeciągu 1 miecha!! Wyciagają z garaży, na parkingach itp.!! Ludzi powaznie sie zastnówcie nad kupnem tych samochodów, bo too same problemy!!! Jeden koles kupił zafire [ukradli mu w 1 m-c] po 2 m-c kupil astre 2 !! [i bylem w szoku ukradli mu po 3 tygodniach] a policja nic!! Czy dla was to tak trudno zrozumiec ze podstawiajac jakis samochod nie macie sznas, bo oni o tym wiedzą!!!! Znam kolesi, który włozyl własne zabezpieczniea i po paru km coś sie tam zaplon wylaczal jak się czegos nie zrobiło!! I to była prawda samochód znalezli na bocznej drodze po 4 dniach!!! Jak mu ukradli!

07.10.2004
09:54
smile
[2]

Azzie [ Senator ]

Kolega sobie kupil Opla i jestes zazdrosny? :)

07.10.2004
09:55
[3]

Dagger [ Legend ]

Depresja jesienna?

07.10.2004
09:56
[4]

bukers [ Konsul ]

JA TAM NIE MAM

07.10.2004
09:56
smile
[5]

Glenn [ Konsul ]

to raczej zdesperowany diler VW

07.10.2004
09:57
[6]

bukers [ Konsul ]

ale mi sie fajny watek dodal! :/
ja tam nie mam nic do twojego kolegi.
Sam jezdze maluchem :] heheh
Tak tylko napisałem bo widze co sie dzieje!

07.10.2004
09:59
smile
[7]

Qba19 [ Junior WRC ]

Teraz kradną stare samochody bo zapotrzebowanie na części jest :)

07.10.2004
10:00
[8]

bukers [ Konsul ]

HEHHE no szczególnie te na 3 kołach

07.10.2004
10:00
[9]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

To 4 dni zajeło im znalezienie w bocznej uliczce ???

To mi przypomina tego policjanta z kujawsko-pomorskiego (chyba) który przesłał "dowód rzeczowy" podrobione pieniądze przelwem pocztowym ; ))))

07.10.2004
10:04
[10]

bukers [ Konsul ]

NIE GDZIE TAM NA ocznej drodze w jakiej wsi chyba nie weim bo nie widzialem tak słyszalem!! heheh a o tym policjancie nie słyszałem :] ale fajne :)

07.10.2004
10:16
smile
[11]

sylweek [ Pretorianin ]

To prawda nie kupujcie Opla, sam widziałem, słyszałem i czytałem U K R A D N Ą wam.
Jak nie chcecie stracić auta to kupcie audi, bmw albo merca. Inaczej polegniecie, to straszne jak te ople kradną.
A swoją droga to części będzie nam potrzeba, nasciągali starych aut, które kosztowały 5-10k
Ciekawe jak będzie z utrzymaniem tych samochodów bo części kosztują tyle samo co do nowych samochodów. Wymiane pasków za 400,- wymiana amorów ok 1200,- Nie ma się co oszukiwać ale w aucie ponad 10 letnim bankowo coś sypnie.
Będzie raj dla złodziei i warsztatów samochodowych.

PS
Nie uważam że auto 10 letnie jest złe, tylko czy kogoś kto kupił fure za 6k bedzie stać na jej pilęgnację

07.10.2004
10:48
smile
[12]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Subaru mało kradną :) Kolejny argument za...

07.10.2004
11:10
[13]

bukers [ Konsul ]

ostatnio popyt spada na fiat 126p :/

07.10.2004
11:29
[14]

Garbizaur [ CLS ]

Ups. A ja mam właśnie Opla. Astrę zresztą. Tyle tylko, że w Wawie. :P

07.10.2004
11:39
[15]

bukers [ Konsul ]

jak masz astre 1 to sie nie martw!! oni kradna 2 i od roczika 2001 okolo!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.