GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 2 + LoD No CD (orygial)

07.10.2004
09:42
smile
[1]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Diablo 2 + LoD No CD (orygial)

Potrzebuje NoCD do LoD-a a z dalsza mozliwascia grania na BattleNecie Pomóżcie!!!

07.10.2004
10:17
[2]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

^^^^^
UP

07.10.2004
10:17
smile
[3]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

sa w Empiku caly pakiet 99 zl....

07.10.2004
10:20
[4]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Chlopie ja mam oryginal i nie chce meczyc plyty wiec szukam pliku NOCD ktory pozwoli grac na BN dalej!!!!!!!!!

07.10.2004
10:21
[5]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Mondragon---->sorki chlopie...zaspany jeszcze jestem i nie doczytalem:))) ja to zrobilem za pomoca daemon tools...

07.10.2004
10:23
[6]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

E tam, ja też mam orygina i cedek wierci pytką tylko przez moment przy starcie (oczywiście przy full instalce), więc nie rozumiem po co NoCD.

07.10.2004
10:31
[7]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

no nie wiem sam tak poprostu tylko zeby nie bylo plyty w napedzie ale tam chyba e odpuszcze jak nikt nic nie znajdzie

07.10.2004
10:34
smile
[8]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Mondragorn---->zainstaluj Daemon Tools i ustaw plytke LoD'a jako wirtualny naped...po sprawie

07.10.2004
10:38
[9]

xBisHoPx [ Chor��y ]

mozesz to zrobic na 2 sopsoby:

1. poszukaj na necie czegos co sie nazywa d2loader.exe do danej wersji patcha

2. Przy pomocy clonecd zrob sobie image plytki i odpal image w virtualnym napedzie przy pomocy daemontools'a i ciesz sie gra :)

07.10.2004
12:57
[10]

legrooch [ Legend ]


albo skorzystaj ze strony "gra+kopiowanie+świat.com" (oczywiście po angielsku i bez plusów)

07.10.2004
13:11
smile
[11]

cioruss [ oko cyklopa ]

legrooch -> kurde! wpisuje https://"gcw.com" i dalej nie dziala, co jest? ;)

07.10.2004
15:54
[12]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Kurde wlasnie o to chodzi ze w Demonie nie dziala dalej chce plyte:(
Sproboje na swiecie gier:P

07.10.2004
16:08
[13]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

ja uzywam kopii zapasowej zrobionej alcoholem 120% dziala bezproblemu [oczywiscie tez mam oryginal!]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.