
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Diablo 2 + LoD No CD (orygial)
Potrzebuje NoCD do LoD-a a z dalsza mozliwascia grania na BattleNecie Pomóżcie!!!
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
^^^^^
UP

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
sa w Empiku caly pakiet 99 zl....
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Chlopie ja mam oryginal i nie chce meczyc plyty wiec szukam pliku NOCD ktory pozwoli grac na BN dalej!!!!!!!!!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mondragon---->sorki chlopie...zaspany jeszcze jestem i nie doczytalem:))) ja to zrobilem za pomoca daemon tools...
Thomolus [ Generaďż˝ ]
E tam, ja też mam orygina i cedek wierci pytką tylko przez moment przy starcie (oczywiście przy full instalce), więc nie rozumiem po co NoCD.
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
no nie wiem sam tak poprostu tylko zeby nie bylo plyty w napedzie ale tam chyba e odpuszcze jak nikt nic nie znajdzie

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Mondragorn---->zainstaluj Daemon Tools i ustaw plytke LoD'a jako wirtualny naped...po sprawie
xBisHoPx [ Chor��y ]
mozesz to zrobic na 2 sopsoby:
1. poszukaj na necie czegos co sie nazywa d2loader.exe do danej wersji patcha
2. Przy pomocy clonecd zrob sobie image plytki i odpal image w virtualnym napedzie przy pomocy daemontools'a i ciesz sie gra :)
legrooch [ Legend ]
albo skorzystaj ze strony "gra+kopiowanie+świat.com" (oczywiście po angielsku i bez plusów)

cioruss [ oko cyklopa ]
legrooch -> kurde! wpisuje https://"gcw.com" i dalej nie dziala, co jest? ;)
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Kurde wlasnie o to chodzi ze w Demonie nie dziala dalej chce plyte:(
Sproboje na swiecie gier:P
@lb@tros [ Horned Reaper ]
ja uzywam kopii zapasowej zrobionej alcoholem 120% dziala bezproblemu [oczywiscie tez mam oryginal!]