GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

4tech mysz

07.10.2004
09:26
[1]

thor12 [ Centurion ]

4tech mysz

mam mysz 4tech wop-35pu i mam uszkodzona dyskietkę ze sterownikiem. Napiszcie skąd sciągnąć sterownik do niej.
Z góry dzięki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.