kubinek [ Junior ]
czy ktoś ma program do naprawy plików w The Sims 2 bo nic nie moge w try...
prosze jak by ktoś miał ten program to niech się zgłosi na gg albo e-maila albo na forum
moje gadu-gadu : 3350254 E-mail [email protected]

Kekacz [ Chor��y ]
Ale w try.... co? W trykotach? Oto nauczka zeby nie pisac tresci wiadomosci w temacie :P
A poza tym jak cos nie dziala to do dystrybutora udezaj. W koncu masz legalnie kupiona gre, prawda?
No ale jesli nie to jest takie cos, kosztuje okolo 149 zl i dziala tylko z Sims2, poszukaj w empiku czy innym sklepie. Poznasz z daleka.
hohner111 [ DragonHeart ]
kubinek - kup oryginala i juz po sprawie bedziesz mogl budowac :] a tak to...męcz sie :]