GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czy ktoś ma program do naprawy plików w The Sims 2 bo nic nie moge w try...

07.10.2004
08:43
[1]

kubinek [ Junior ]

czy ktoś ma program do naprawy plików w The Sims 2 bo nic nie moge w try...

prosze jak by ktoś miał ten program to niech się zgłosi na gg albo e-maila albo na forum
moje gadu-gadu : 3350254 E-mail [email protected]

08.10.2004
12:13
smile
[2]

Kekacz [ Chor��y ]

Ale w try.... co? W trykotach? Oto nauczka zeby nie pisac tresci wiadomosci w temacie :P

A poza tym jak cos nie dziala to do dystrybutora udezaj. W koncu masz legalnie kupiona gre, prawda?
No ale jesli nie to jest takie cos, kosztuje okolo 149 zl i dziala tylko z Sims2, poszukaj w empiku czy innym sklepie. Poznasz z daleka.

08.10.2004
12:19
[3]

hohner111 [ DragonHeart ]

kubinek - kup oryginala i juz po sprawie bedziesz mogl budowac :] a tak to...męcz sie :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.