GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmozercy-jaki tofilm? czesc 42

07.10.2004
08:14
[1]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Filmozercy-jaki tofilm? czesc 42

Filmożercy - Jaki to film? Część 42

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL -- remwalll
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Odcinek sponsorowany przez agenta

Poprzednia część:

07.10.2004
08:15
[2]

Game Over [ Generaďż˝ ]

za chwile dam screena

07.10.2004
08:18
smile
[3]

Game Over [ Generaďż˝ ]

latwe

07.10.2004
08:18
smile
[4]

Lechiander [ Wardancer ]

View of nothing ? :-)

07.10.2004
08:19
[5]

Game Over [ Generaďż˝ ]

za duzy screen i nie dodalo

07.10.2004
08:19
smile
[6]

Muppi [ Pretorianin ]

To pewnie XXX

07.10.2004
08:19
[7]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

xxx

07.10.2004
08:19
[8]

Lechiander [ Wardancer ]

Kiler

07.10.2004
08:19
[9]

CHESTER80 [ no legend ]

Kiler

07.10.2004
08:20
[10]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

xxx

07.10.2004
08:20
smile
[11]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Lechiander +1

07.10.2004
08:20
[12]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

laa killer

07.10.2004
08:20
[13]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

pomylka

07.10.2004
08:21
smile
[14]

Game Over [ Generaďż˝ ]

CHESTER80 tez +1

07.10.2004
08:22
smile
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

No tak, już się pojawiają Ci, z ktorymi szanse maleją. :-) :-P

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL -- remwalll
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Oryginalny tytuł proszę. :-) Powinno być łatwe.

07.10.2004
08:23
[16]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

pitch black

07.10.2004
08:24
[17]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

behind enemy lines??

07.10.2004
08:26
[18]

Game Over [ Generaďż˝ ]

final destination?

07.10.2004
08:27
[19]

Lechiander [ Wardancer ]

Jednak nie jest łatwe.

07.10.2004
08:27
[20]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

black hawk down

07.10.2004
08:29
smile
[21]

Muppi [ Pretorianin ]

Na 100% Pitch Black, ten facet to łowca który dorwał Riddicka

07.10.2004
08:30
[22]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Muppi tez mi sie tak zdaje ale Lechiander nie potwierdzil

07.10.2004
08:32
[23]

Lechiander [ Wardancer ]

Potwierdzam: to nie jest Pitch Black!

07.10.2004
08:32
[24]

Game Over [ Generaďż˝ ]

tozsamosc bournea?

07.10.2004
08:32
[25]

Aceofbase [ El Mariachi ]

anakondy - cos tam?

07.10.2004
08:32
[26]

garrett [ realny nie realny ]

Planeta Małp ? :)

07.10.2004
08:32
[27]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

w takim razie to jakas nastepna czesc Anacondy lub cos podonego

07.10.2004
08:33
[28]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

wlasnie Planeta Malp

07.10.2004
08:34
smile
[29]

Lechiander [ Wardancer ]

:-]

07.10.2004
08:34
[30]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Anaconda - The Hunt for the blood orchid czy cus :DDDDDDDDD

07.10.2004
08:34
[31]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Bitwa o Ziemie

07.10.2004
08:35
[32]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Lechiander daje kazdy screen z innego filmu :)

07.10.2004
08:35
[33]

StarWarsDroidWanabe [ Pretorianin ]

planeta małp, ta nowa

07.10.2004
08:36
smile
[34]

Lechiander [ Wardancer ]

Gapy jetseście i tyle. :-P :-))

07.10.2004
08:36
smile
[35]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Lechu --> ty mi tu polnagimi dupciami nie szastaj tylqo daj cus latewgo zebym darqa dogonil ;DD

07.10.2004
08:36
[36]

garrett [ realny nie realny ]

albo Time Machine :)

07.10.2004
08:37
[37]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

Planet of the apes

07.10.2004
08:37
[38]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

planet of the apes

07.10.2004
08:38
smile
[39]

Lechiander [ Wardancer ]

W końcu!

Władca pierścieni na Planecie Małp. ;-)

Szakal +1

07.10.2004
08:38
[40]

Aceofbase [ El Mariachi ]

planet of stupid ppl who try to have the biggest score... :P

07.10.2004
08:39
[41]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

niech ktos da jakies zdjecie za mnie - jestem w pracy i nie bardzo mam jak :((

07.10.2004
08:39
[42]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

ale ja tez powinienem dostac punkta bo zdazylem w minute i dalem o tej samej godzinie co szakal

07.10.2004
08:39
[43]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

remwall daj wiec screena

07.10.2004
08:40
[44]

_Szakal_ [ Żółta Żyrafa ]

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL -- remwalll
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- Szakal
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
08:41
smile
[45]

Aceofbase [ El Mariachi ]

,,,,wszyscy dali o tej samej godzinie :p chyba ze w jaks petle czasowa wpadli ;)

07.10.2004
08:44
[46]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

pomylka chcialem napisac w minucie

07.10.2004
08:45
[47]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Bodygyard?

07.10.2004
08:46
[48]

CHESTER80 [ no legend ]

The Bodyguard ?

07.10.2004
08:46
[49]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

nie

07.10.2004
08:46
[50]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Bodyguard ??

07.10.2004
08:46
[51]

Lechiander [ Wardancer ]

Ale to nie jest Wytnij Whujstąd?

07.10.2004
08:47
[52]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

to nie jest whitney

07.10.2004
08:48
[53]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lechu --> ja slyszalem Wetnę Chustę ;P

07.10.2004
08:51
[54]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

dac podpowiedz??

07.10.2004
08:51
smile
[55]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

yes

07.10.2004
08:53
[56]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

teraz zgadniecie

07.10.2004
08:53
[57]

Lechiander [ Wardancer ]

Mission Impossible

07.10.2004
08:54
[58]

garrett [ realny nie realny ]

the score ?

07.10.2004
08:54
[59]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

garrett +1

07.10.2004
08:54
smile
[60]

Lechiander [ Wardancer ]

Cholera, to była podopiwedź, a nie nowy screen. :-)

07.10.2004
08:57
[61]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

garrett czekamy na zagadke

07.10.2004
08:57
[62]

garrett [ realny nie realny ]

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
44 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

bardzo prosze :)

07.10.2004
08:58
[63]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakiś starszy film?

07.10.2004
08:58
[64]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Nightmare on Elm Street.

07.10.2004
08:58
[65]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

koszmar na ulicy wiązów

07.10.2004
08:59
[66]

garrett [ realny nie realny ]

nie :) W tym roku był w kinach

07.10.2004
09:01
[67]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakieś romansidło.

07.10.2004
09:04
[68]

garrett [ realny nie realny ]

pierwsza podpowiedz :)

07.10.2004
09:04
[69]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

garrett ---> Daj jakąś podpowiedź, bo mi się cały czas z Nightmare... kojarzy.

07.10.2004
09:06
[70]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Around the World in 80 Days?

07.10.2004
09:06
[71]

Lechiander [ Wardancer ]

Greckie wesele?

07.10.2004
09:08
[72]

garrett [ realny nie realny ]

teraz już jest łatwo :)

07.10.2004
09:09
smile
[73]

Aceofbase [ El Mariachi ]

piotrus pan LOL :PPPp

07.10.2004
09:10
[74]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Albo Kopciuszek.

07.10.2004
09:10
[75]

Lechiander [ Wardancer ]

Piotruś Pan???

07.10.2004
09:10
smile
[76]

garrett [ realny nie realny ]

Aceofbase +1

07.10.2004
09:11
smile
[77]

Lechiander [ Wardancer ]

&%#$^$%&$@&)(*(&%^^%# :-/
Drugi raz!

07.10.2004
09:11
[78]

Aceofbase [ El Mariachi ]

LOL HAHAHAHAH nawet nie wiedzialem ze byl taqi film buahaahha

07.10.2004
09:11
[79]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

A Piotruś Pan to nie film dla dzieci?

07.10.2004
09:12
smile
[80]

garrett [ realny nie realny ]

U.V. Impaler --> wg mnie nie :) Uniwersalna historia o wiecznym dziecku

07.10.2004
09:13
[81]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

No ja wiem co to jest, ale w regulaminie stoi jasno, że filmów dla dzieci niet. Zresztą, nieważne.

07.10.2004
09:14
[82]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ale przekret z tym piotrusiem haha ;)

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
44 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
28 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
09:14
smile
[83]

Aceofbase [ El Mariachi ]

impaler --> w egulaminie chodzi o filmy anim....

07.10.2004
09:15
[84]

garrett [ realny nie realny ]

get shorty

07.10.2004
09:16
[85]

Aceofbase [ El Mariachi ]

--> garrett +1

07.10.2004
09:17
[86]

garrett [ realny nie realny ]

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
45 -- garrett
36 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
28 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
09:17
[87]

Lechiander [ Wardancer ]

strzał
Imię rózy?

07.10.2004
09:17
smile
[88]

piokos [ ]

kurcze, czy Wy śpicie kiedyś?

07.10.2004
09:17
[89]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Imie rozy :P

07.10.2004
09:18
smile
[90]

Aceofbase [ El Mariachi ]

do mnie holandia przyjehala o 7 wiec... nie :D

A wczoraj lecial Wsciekły Byk wiec tez nie spalem :D

07.10.2004
09:19
smile
[91]

garrett [ realny nie realny ]

Lechinder + 1
Aceofbase +1

07.10.2004
09:19
[92]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakis Zakochany Szekspir ?? :-)

07.10.2004
09:19
smile
[93]

Aceofbase [ El Mariachi ]

haha *przyjechala

dyslexsja klawiszowa nie ma leqqo :D

07.10.2004
09:20
[94]

Lechiander [ Wardancer ]

Znów zwątpiłem za szybko :-)

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
45 -- garrett
37 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76


Tytuł ang. :-)

07.10.2004
09:20
smile
[95]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw Lechu --> to tez byl strzal .. pierwsze skojarzenie to byla....swieta inkwizycja z monty pythona :DD

07.10.2004
09:21
smile
[96]

garrett [ realny nie realny ]

Four Feathers ?

07.10.2004
09:22
smile
[97]

piokos [ ]

Wild Horses

07.10.2004
09:22
[98]

CHESTER80 [ no legend ]

Back to the future III ?

07.10.2004
09:22
[99]

Aceofbase [ El Mariachi ]

eee Grand Canion :P

07.10.2004
09:25
[100]

Lechiander [ Wardancer ]

Macie podpowiedź.

07.10.2004
09:28
[101]

piokos [ ]

the last samurai

07.10.2004
09:28
[102]

garrett [ realny nie realny ]

strzelam :) Hidden Dragon Crouching Tiger :) ?

07.10.2004
09:29
[103]

mithos [ Senator ]

Crouching Tiger, Hidden Dragon

07.10.2004
09:30
[104]

CHESTER80 [ no legend ]

Hero ?

07.10.2004
09:32
[105]

piokos [ ]

Ngo foo chong lung :P

07.10.2004
09:32
smile
[106]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie jestem czepialski.

garrett, mithos +1

07.10.2004
09:32
[107]

garrett [ realny nie realny ]

cholera faktycznie :) Jesli uznacie to dam zagadke

07.10.2004
09:33
smile
[108]

piokos [ ]

07.10.2004
09:33
[109]

Lechiander [ Wardancer ]

garrett ---> Przeciez uznałem.

07.10.2004
09:36
[110]

garrett [ realny nie realny ]

to zaraz daje :)

07.10.2004
09:41
smile
[111]

garrett [ realny nie realny ]

75 -- ZARA
65 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
37 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- mithos
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

znany film :)

07.10.2004
09:42
[112]

Lechiander [ Wardancer ]

Fatalne zauroczenie?

07.10.2004
09:43
[113]

mithos [ Senator ]

I Am Dina ?

07.10.2004
09:45
[114]

garrett [ realny nie realny ]

na razie nie

07.10.2004
09:45
[115]

Lechiander [ Wardancer ]

Może znany screen? :-)

07.10.2004
09:46
[116]

mithos [ Senator ]

Monster?

07.10.2004
09:47
smile
[117]

CHESTER80 [ no legend ]

Lezby 7: Mega orgietka ?

07.10.2004
09:47
smile
[118]

garrett [ realny nie realny ]

pomoże :)

07.10.2004
09:47
smile
[119]

Lechiander [ Wardancer ]

To idę na fajkę. :-))

07.10.2004
09:48
[120]

CHESTER80 [ no legend ]

Mullholland Drive

07.10.2004
09:48
[121]

mithos [ Senator ]

mulholland drive

07.10.2004
09:51
[122]

garrett [ realny nie realny ]

CHESTER80 , mithos + 1

07.10.2004
09:53
smile
[123]

CHESTER80 [ no legend ]

Filmik jest spoko ale strasznie pokręcony. Usiłowałem przeczytać dogłębną analizę tego filmu ale jeszcze bardziej się pogubiłem czytając :)

Zaraz dam zagadkę, cierpliwości !

07.10.2004
09:54
[124]

Lechiander [ Wardancer ]

Faktycznie znany. Tyle, że nie widziałem.

07.10.2004
09:54
smile
[125]

CHESTER80 [ no legend ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
37 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
09:58
[126]

CHESTER80 [ no legend ]

Podpowiem że film też jest znany a ten gość pracuje w radiu (w tym filmie)

07.10.2004
09:59
[127]

mithos [ Senator ]

CHESTER80 dzieki za hojnosc ale miales mi dac 1 punkt, a nie 3 :D

07.10.2004
10:00
smile
[128]

CHESTER80 [ no legend ]

O w mordę !!! he he, zaraz poprawię !

07.10.2004
10:01
[129]

CHESTER80 [ no legend ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
37 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
14 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
10:02
smile
[130]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, muszę spadać więc dam podpowiedź...

07.10.2004
10:03
[131]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Czy to ten film, który jest lekko zboczony? ;d

07.10.2004
10:04
[132]

mithos [ Senator ]

Samotni

07.10.2004
10:04
[133]

CHESTER80 [ no legend ]

Zboczony ? Raczej nie, przynajmniej ja nie znalazłem tam nic takiego.
Czeski film...

07.10.2004
10:05
smile
[134]

CHESTER80 [ no legend ]

mithos ---> TAK +1

07.10.2004
10:08
[135]

mithos [ Senator ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
37 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
10:13
smile
[136]

Lechiander [ Wardancer ]

Aleś zarzucił! :-)
Co to? Jakaś powojenna komedia francuska? :-P

07.10.2004
10:16
[137]

mithos [ Senator ]

nie komedia i nie francuska :)

07.10.2004
10:16
[138]

Lechiander [ Wardancer ]

horror? :-)

07.10.2004
10:19
[139]

mithos [ Senator ]

podpowiedz na miarę punktu - remake był 1997 :)

07.10.2004
10:19
[140]

piokos [ ]

pół żartem, pół serio?

07.10.2004
10:22
[141]

piokos [ ]

american beauty?

07.10.2004
10:22
[142]

Lechiander [ Wardancer ]

Sabrina

07.10.2004
10:22
[143]

mithos [ Senator ]

nie ma jeszcze remaku pół żartem pół serio :)

07.10.2004
10:22
[144]

piokos [ ]

sabrina jest z '95
a american ... z '99 :/
kurna, nie wiem

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:22:37]

07.10.2004
10:24
[145]

Lechiander [ Wardancer ]

No to może

African Queen ?

07.10.2004
10:25
[146]

Lechiander [ Wardancer ]

Body and Soul ?

07.10.2004
10:26
[147]

Lechiander [ Wardancer ]

Midnight ??


Poddaję się!

07.10.2004
10:27
[148]

mithos [ Senator ]

remake widzieliście na 100%, a pierwowzór jest bardzo znanego reżysera, a scenariusz bardzo znanego pisarza :)

07.10.2004
10:27
[149]

Lechiander [ Wardancer ]

Lolita !!!!!

07.10.2004
10:27
[150]

piokos [ ]

lolita

07.10.2004
10:28
smile
[151]

Lechiander [ Wardancer ]

I ja tego nie wiedziałem??? :-///

07.10.2004
10:29
smile
[152]

mithos [ Senator ]

Brawo Lechiander, piokos +1

07.10.2004
10:29
smile
[153]

piokos [ ]

było tą laskę dać na początek, tyle byśmy się nie męczyli

07.10.2004
10:30
[154]

mithos [ Senator ]

piokos - oto chodzi żeby się trochę pomęczyć :)

07.10.2004
10:31
[155]

Lechiander [ Wardancer ]

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_ -- piokos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Za to, że taki jełop ze mnie, to coś łatwego. Jeśli dojdzie do podpowiedzi, to szybkość sie bedzie liczyła.
Ang. tytuł.

07.10.2004
10:33
smile
[156]

piokos [ ]

niech ja tylko będę pierwszy, do jutra nie zgadniecie ;)

07.10.2004
10:33
[157]

Justa__ [ kreska kreska ]

Minority Report?

07.10.2004
10:33
[158]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Minority report

07.10.2004
10:34
[159]

piokos [ ]


Minority Report

07.10.2004
10:35
[160]

Lechiander [ Wardancer ]

No to czeka nas jakieś ckliwe i łzawe filmidło. ;-)

Justa, Ace +1

piokos ---> Szkoda. Jestem ciekaw, co tam szykujesz. :-)

07.10.2004
10:37
smile
[161]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechiander żebyś wiedział :P

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_ -- piokos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
10:38
smile
[162]

piokos [ ]

nadrobcie zaległości z filmoteki kraju kwitnącej wiśni, to odgadniecie

07.10.2004
10:38
smile
[163]

Lechiander [ Wardancer ]

Zakochjany mechanik samochodowy ? :-)

07.10.2004
10:38
[164]

mithos [ Senator ]

american beauty

07.10.2004
10:39
[165]

piokos [ ]

Dwa w jednym / Blow Dry

07.10.2004
10:39
smile
[166]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie nie :P

podpowiedź: to oczywiście słodki Josh H. jakby ktoś nie wiedział :>

07.10.2004
10:40
[167]

Aceofbase [ El Mariachi ]

przeklenstwa niewinnosci

07.10.2004
10:40
[168]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a moze pearl harbor?

07.10.2004
10:41
[169]

piokos [ ]

Mozart & the Whale ?

07.10.2004
10:41
[170]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie

druga fota, teraz powinniście wiedzieć :)

07.10.2004
10:43
[171]

garrett [ realny nie realny ]

Virgin Suicides ?

07.10.2004
10:44
smile
[172]

piokos [ ]

teraz bardziej nie wiem, niż za pierwszym razem

07.10.2004
10:44
[173]

Lechiander [ Wardancer ]

Jaki znów słodki Josh H.??? :-)

07.10.2004
10:44
[174]

EwUnIa_kR [ Legend ]

otello?

07.10.2004
10:45
[175]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

szmira jakas...

07.10.2004
10:45
[176]

garrett [ realny nie realny ]

40 Days and 40 Nights ?

07.10.2004
10:45
smile
[177]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie nie nie

widze panowie że ambitne filmy nie są waszą mocną stroną :)

07.10.2004
10:45
smile
[178]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu----->ten co gral w "Bylismy Pedalami"

07.10.2004
10:45
[179]

mithos [ Senator ]

O

07.10.2004
10:45
[180]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Not another teen movie.

07.10.2004
10:46
[181]

Aceofbase [ El Mariachi ]

romanssidlo :P

07.10.2004
10:47
smile
[182]

Lechiander [ Wardancer ]

Jedyna słodycz, jak widzę, stoi po lewej stronie na drugim screenie. :-P

07.10.2004
10:47
[183]

garrett [ realny nie realny ]

Hollywood Homicide

07.10.2004
10:47
[184]

garrett [ realny nie realny ]

on grał takze we Faculty, bardzo fajny prawie horror sf :)

07.10.2004
10:48
smile
[185]

Justa__ [ kreska kreska ]

nadal pudło, kolejne zdjęcie

07.10.2004
10:48
smile
[186]

Lechiander [ Wardancer ]

Widzicie jak ona namieszała??? :-)
Baba potrafi! :-P

07.10.2004
10:48
smile
[187]

piokos [ ]

może być jego adres zamiast tytułu?

07.10.2004
10:48
[188]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ejj podalismy chyba cala jego filmografie nooo :P

07.10.2004
10:49
[189]

garrett [ realny nie realny ]

Wicker Park ?

07.10.2004
10:49
smile
[190]

piokos [ ]

Apartament / Wicker Park

07.10.2004
10:49
[191]

Justa__ [ kreska kreska ]

to jego mniej znany film i chyba nie był w kinach w Polsce

07.10.2004
10:49
[192]

mithos [ Senator ]

Miejsce na Ziemi - Here On Earth

07.10.2004
10:49
[193]

EwUnIa_kR [ Legend ]

miejsce na ziemi

07.10.2004
10:49
[194]

Lechiander [ Wardancer ]

Wicker Park

07.10.2004
10:50
[195]

Lechiander [ Wardancer ]

Sin City

07.10.2004
10:50
[196]

Lechiander [ Wardancer ]

Black Dahlia

07.10.2004
10:51
[197]

Lechiander [ Wardancer ]

Same, The

07.10.2004
10:51
[198]

garrett [ realny nie realny ]

Sin City to bedzie w 2005 :)

07.10.2004
10:51
[199]

Justa__ [ kreska kreska ]

mithos brawo :) +1
EwUnIa_kR +1

07.10.2004
10:51
smile
[200]

Lechiander [ Wardancer ]

O

07.10.2004
10:51
[201]

mithos [ Senator ]

strzał jak większość :) - Member

07.10.2004
10:52
[202]

piokos [ ]

Helikopter w ogniu (Black Hawk Down)

ale kiszka


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:51:31]

07.10.2004
10:54
smile
[203]

Lechiander [ Wardancer ]

Może nową???

07.10.2004
10:55
[204]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nie daję

07.10.2004
10:55
[205]

mithos [ Senator ]

czekajcie zaraz zagadka

07.10.2004
10:58
[206]

mithos [ Senator ]

EwUnIa_kR witamy!! A oto zagadka --->

75 -- ZARA
66 -- CHESTER80
55 -- rostov
46 -- garrett
38 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
29 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
22 -- remwall
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- Justa
19 -- pizmak
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- mithos
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn -- _Szakal_ -- piokos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- WolverineX 05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 --Game Over
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- EwUnIa_kR

07.10.2004
10:59
[207]

piokos [ ]

ale już w nowej części.

07.10.2004
10:59
[208]

Lechiander [ Wardancer ]

Jakiś Wirus ?

07.10.2004
11:03
[209]

mithos [ Senator ]

wpisujcie się do nowego wątku

07.10.2004
11:06
smile
[210]

piokos [ ]

mithos ==> To adres TEJ CZĘŚCI !!!!!!!

07.10.2004
11:09
[211]

EwUnIa_kR [ Legend ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.