
Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Flash z ze spiewajacym ptakiem :)
Nie wiem czy bylo ;), wiem, ze mi sie strasznie podoba :):)
I pytanie - czy ktos wie, co to za piosenka jest, bo wogole nie moge skojarzyc :/:/:/
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Wydaje mi sie, ze to jakis kawalek Scorpionsow. Tylko tytulu nie pamietam.

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
No ludzie, ktos musi znac ta piosenke ;P;P/ Bo ptak spiewa tak, ze go wogole zrozumiec nie moge :/:/. A piosenke z "love" Scropionsow jest mnostwo :D
UP
grzesiek16 [ Feluś ]
Było już kiedy¶ tam, poza tym to Still loving you Scorpionsów

dziku86 [ The Cure ]
w orginale piosenka jest lepsza :)
Azzie [ Senator ]
Dobrze ze moj ptak tak nie wyje... :)

nathan rahl [ Konsul ]
uwielbiam to .. :]

lecram [ Pretorianin ]
[słyszałem to chyba 100razy] ale i tak mi się podoba

Vegetan [ Leń ]
Heh, to jest super. Mam oryginał w akompaniamencie Berlińskiej orkiestry, utwór trwa ok 7-8 minut i jest po prostu świetny.