GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 148

06.10.2004
22:05
[1]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 148

WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)



Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :



-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.

1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualna punktacja :
01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 255 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->40 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

poprzednia część :

06.10.2004
22:10
[2]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

simple >

06.10.2004
22:11
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

very :) Diablo

06.10.2004
22:12
smile
[4]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

I co Stasiu ? Myślisz ,że zgadłeś ? ;]

06.10.2004
22:12
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ano myslem wients jezdem :)

06.10.2004
22:14
smile
[6]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dobra Stasiek dawaj screena :P

06.10.2004
22:15
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->40 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

06.10.2004
22:15
[8]

Sir klesk [ Sazillon ]

Myst

06.10.2004
22:16
[9]

Sir klesk [ Sazillon ]

Majesty

06.10.2004
22:17
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Sir Klesk +1 to Majesty

06.10.2004
22:17
smile
[11]

SirGoldi [ Gladiator ]

Z tym Mystem to żart pierwsza klasa... :)

06.10.2004
22:18
[12]

Sir klesk [ Sazillon ]

Mialem na mysli Majesty, ale z pospiechu napisalem Myst :D
LoL lepszy ze mnie kozak ;)

01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:16:58]

06.10.2004
22:21
[13]

Sir klesk [ Sazillon ]

06.10.2004
22:22
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Shadow Ops?

06.10.2004
22:23
[15]

Sir klesk [ Sazillon ]

Nie

06.10.2004
22:24
[16]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]


New World Order

06.10.2004
22:24
[17]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

iron storm ?

06.10.2004
22:24
smile
[18]

Sir klesk [ Sazillon ]

Maevius +1pkt.

06.10.2004
22:25
[19]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]

Niestety musze uciekac i nie moge dac skreena - Dajcie prosze za mnie, dopisujac oczywiscie mi punkt za poprawnie odgadniety tytul gry.

06.10.2004
22:34
smile
[20]

kwajz [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

to ja zapodam :)

Tytuł + numerek + podtytuł >>>

06.10.2004
22:36
[21]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

ultima 9 : ascension ? ;D

06.10.2004
22:38
smile
[22]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Jasio + 1

06.10.2004
22:47
[23]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN ---> 281 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

06.10.2004
22:49
[24]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Betrayal At Krondor

06.10.2004
22:51
[25]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Eustachy +1 :D

06.10.2004
22:51
[26]

Sir klesk [ Sazillon ]

Szybko bo mam 9min

06.10.2004
22:52
smile
[27]

kwajz [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN ---> 281 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

06.10.2004
22:54
[28]

kwajz [ Generaďż˝ ]

>>>

06.10.2004
22:55
[29]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

tresspasser ? :P

06.10.2004
22:55
[30]

Sir klesk [ Sazillon ]

Dobra nie znam tego. Papa, dobranoc.

06.10.2004
22:56
[31]

azarothen [ macio ]

rainbow six?

06.10.2004
22:56
[32]

milys [ spamer ]

czyzby doom 3 ??? :)

06.10.2004
22:57
smile
[33]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Jasio + 1

06.10.2004
22:58
[34]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.


Ale o wstawienie screena za mnie poproszę gdyż ja już się ulatniam i nie mam czasu na szukanie ;] Dobranoc :D

06.10.2004
23:00
smile
[35]

azarothen [ macio ]

Dobra to ja tez ide, juz czuje ze dlugo 3 miejsca nie utrzymam ;) Ale nie mam czasu grac w screenersow. Dobranoc :)

06.10.2004
23:00
smile
[36]

kwajz [ Generaďż˝ ]

To ja wstawie coś prostego >>>

06.10.2004
23:00
[37]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Neverwinter Nights

06.10.2004
23:01
smile
[38]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Stranger + 1

06.10.2004
23:01
[39]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

06.10.2004
23:03
[40]

kwajz [ Generaďż˝ ]

Lord of the Rings: War of the Ring?

06.10.2004
23:06
[41]

Asmodeusz [ Generaďż˝ ]

Lords of Everquest
dajcie szkrina za mnie

06.10.2004
23:07
[42]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Asmodeusz +1... i niech ktos da screena, bo ja tez spadam

06.10.2004
23:07
[43]

kwajz [ Generaďż˝ ]

To ja też spadam. Do jutra.

06.10.2004
23:21
[44]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Gra ktoś jeszcze? Ledwo co wróciłem a tu wszyscy idą spać :P, w razie czego daję screena :)

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

06.10.2004
23:24
smile
[45]

M'q [ Schattenjager ]


Grand Prix Unlimited

06.10.2004
23:26
[46]

Dbest [ Generaďż˝ ]

M'q, zgadłeś (+1)

06.10.2004
23:27
[47]

M'q [ Schattenjager ]


01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

06.10.2004
23:29
smile
[48]

M'q [ Schattenjager ]


06.10.2004
23:32
[49]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Indiana Jones and The Last Crusade: The Graphic Adventure?

06.10.2004
23:32
smile
[50]

M'q [ Schattenjager ]


Tak.

06.10.2004
23:41
[51]

Dbest [ Generaďż˝ ]

sory, że tak długo ale nie mogłem się zdecydować na screena :)

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 26 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
00:00
[52]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Nikt nie wie, czy nikt już nie gra? Jeżeli ktoś zgadnie, niech poda link z mobygames, bo nie wiem ile jeszcze będe siedział przy komputerze...

07.10.2004
00:10
[53]

Mastyl [ Legend ]


Cadaver ... mam jakis problem z baza obrazko na mobygames... nie czytaja i tyle...

ale to chyba to ---> ?

07.10.2004
00:12
smile
[54]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Mastyl - oczywiście, że to :)

07.10.2004
07:01
[55]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Takie fajne gierki a mnie nie było.

07.10.2004
09:27
smile
[56]

zarith [ ]

to może w ramach rekompensaty zadaj nam impalerze jakąś wypasioną zagadeczkę... antycypuję że mastyl może się jeszcze przez jakiś czas nie pojawić:>

07.10.2004
10:35
[57]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Wypasioną czyli taką, że do jutra nie zgadniecie, tak?

07.10.2004
10:43
[58]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 27 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
10:54
smile
[59]

Brisk. [ Chomik ]

Redneck Rampage? :>

07.10.2004
10:55
[60]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Brisk ---> Chylę czoła, +1.

07.10.2004
11:01
smile
[61]

Brisk. [ Chomik ]

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 27 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
13:27
[62]

Mastyl [ Legend ]


Gra nazywa sie Western Outlaw.

07.10.2004
13:34
smile
[63]

Brisk. [ Chomik ]

zgadza sie

Mastyl +1

07.10.2004
13:35
[64]

Mastyl [ Legend ]

Przepraszam, ze poprzednio nie moglem dac zagadki, brak screenow na mobygames byl zapowiedzia padu sieci...

01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
13:37
[65]

Mastyl [ Legend ]

Acha, numer oczywiscie wazny dla popranwosci odpowiedzi.

07.10.2004
16:29
[66]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Lands of Lore 2 ??

07.10.2004
17:15
[67]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Jasio, wszystko wskazuje na to, że zgadłeś :)

Lands of Lore: Guardians of Destiny
Alternate Titles:
* "Lands of Lore II: Guardians of Destiny" -- Scandinavian release
* "Lands of Lore: Götterdämmerung" -- German Release
* "Lands of Lore 2" -- informal title

07.10.2004
17:22
[68]

Mastyl [ Legend ]


Dobrze !

07.10.2004
17:26
smile
[69]

peners [ SuperNova ]

Jasio no to screenik

07.10.2004
17:46
[70]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
17:48
[71]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Guilty Gear XX?

07.10.2004
17:49
[72]

Game Over [ Generaďż˝ ]

podtytul: the midnight carnival

07.10.2004
18:02
[73]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Game Over - popraaaaaw się...

07.10.2004
18:05
smile
[74]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Game Over [ Konsul ]
Guilty Gear X: Advance Edition

Jasio... zalicz mu w końcu ten pkt :D

07.10.2004
18:09
smile
[75]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dbest - wiesz ,że to co podałeś to też nie to...~~

07.10.2004
18:13
[76]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Jasio --> no nie wiem... dla nie to jest to

Guilty Gear X

Alternate Titles:
* "Guilty Gear X: Advance Edition" -- GBA Title
* "GGX" -- Informal Name

07.10.2004
18:16
[77]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dbest - to Guilty Gear X ,brawo.... a zauważ ,że Guilty Gear X: Advance Edition to tytuł na Gameboy`a ,a w zabawie biorą udział gry PC....

07.10.2004
18:21
[78]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Jasio --> masz racje, mój błąd... nie wiem komu dopisać pkt, bo Game Over był naprawdę blisko, więc tym razem bez listy...

07.10.2004
18:23
[79]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Vroom

07.10.2004
18:25
[80]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Stranger +1

07.10.2004
18:26
[81]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ok, ale dajcie za mnie, bo uciekam :)

07.10.2004
18:28
[82]

Dbest [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

proszę o PEŁNĄ NAZWĘ

07.10.2004
20:01
smile
[83]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hmm, moze mala podpowiedz?

07.10.2004
20:31
[84]

Dbest [ Generaďż˝ ]

rok 1990 (oczywiście jest na moby)

07.10.2004
20:53
[85]

Goldiop_de [ Pretorianin ]

Down(?)

07.10.2004
20:55
[86]

Goldiop_de [ Pretorianin ]

Down (?)*

07.10.2004
20:58
smile
[87]

xanat0s [ Wind of Change ]

Cholera, twardy orzech do zgryzienia... Moze jeszcze jakas malutka podpowiedz?

Poki co przewalam Moby i jeszcze nie znalazlem :/

07.10.2004
20:59
[88]

Dbest [ Generaďż˝ ]

nie... inny screen z tej gry

07.10.2004
21:03
[89]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hmm, w zyciu bym sie nie domyslil ze to screeny z jednej gry...

Kurde, ta gra weszla mi na ambicje :) Dowiem sie co to za tytul chocbym mial przewalac moby do jutra rana... :)

07.10.2004
21:06
[90]

Bili [ Generaďż˝ ]

Palne cos bardzo glupiego ----> The Clue!

07.10.2004
21:08
[91]

Dbest [ Generaďż˝ ]

nie

07.10.2004
21:14
[92]

xanat0s [ Wind of Change ]

Mam! James Bond: The Stealth Affair?

07.10.2004
21:14
[93]

holyfire [ Konsul ]

James Bond: The Stealth Affair

07.10.2004
21:15
[94]

holyfire [ Konsul ]

o ułamek sekundy :/

07.10.2004
21:16
smile
[95]

Dbest [ Generaďż˝ ]

xanat0s, ledwo co ale zdążyłeś :)

07.10.2004
21:22
[96]

xanat0s [ Wind of Change ]

Kurde, ale tego screena wybrales :) Z poczatku szukalem w logicznych, szukalem "maze", "escape" itp, a tu Bond :)

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius, xanat0s --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

Chyba proste...

07.10.2004
21:23
[97]

Hadriel [ Screener's ]

The Legend of Kyrandia

07.10.2004
21:23
[98]

Dbest [ Generaďż˝ ]

The Legend of Kyrandia

07.10.2004
21:24
[99]

Hadriel [ Screener's ]

to sie nazywa dobry powrót :D:D

07.10.2004
21:25
[100]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hadriel +1

07.10.2004
21:27
[101]

Hadriel [ Screener's ]

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius, xanat0s --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

chyba nie za trudne :)

07.10.2004
21:30
[102]

Dbest [ Generaďż˝ ]

x-wind

07.10.2004
21:30
[103]

Dbest [ Generaďż˝ ]

literówka: X-Wing

07.10.2004
21:31
[104]

Hadriel [ Screener's ]

porosze o pełen tytuł

07.10.2004
21:31
[105]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

x-wing vs. tie fighter ? :P

07.10.2004
21:31
[106]

azarothen [ macio ]

Star Wars: X-Wing?

07.10.2004
21:31
[107]

Hadriel [ Screener's ]

azarothen |+1

07.10.2004
21:33
[108]

xanat0s [ Wind of Change ]

Moze sie czepiem, ale nie prosiles o pelen tytul... Jestem za przyznaniem pkt dbestowi.

07.10.2004
21:34
[109]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Ej nie, Władek miej trochę honoru i daj punkt Dbestowi, bo Symek nie napiasał w poście ze screenem ,że chce pełny tytuł, dopiero potem

07.10.2004
21:35
[110]

azarothen [ macio ]

Ja wlasciwie tez jestem za tym (choc nie "hienowalem" - poprostu nie odswiezylem) +1 dla Dbesta

07.10.2004
21:35
[111]

Hadriel [ Screener's ]

Dbest podał tylko podtytuł, przeczytaj zasady lepiej :) <mądrala>

mamy już 2230,5 pkt !! :D

07.10.2004
21:36
[112]

Hadriel [ Screener's ]

władziu ja wiem ze jestes dobroduszny, ale trzeba podac tytuł a nie podtytuł przykro mi ale pkt dla ciebie :P

07.10.2004
21:36
smile
[113]

azarothen [ macio ]

jasio ja juz dlugo nie sepie :) Nawet jak daja podpowiedz ze ktos jest blisko to tez nie odgaduje tylko daje im szanse :)

07.10.2004
21:36
[114]

Mastyl [ Legend ]


Hehe, moze darujemy sobie podawanie takich pelnych tytulow- jak gra jest w swiecie Lucasa, to zwykle miewa w tytule SW. Czy gdyby pytanie bylo o KOTOR, samo KOTOR tez by nie starczylo?

07.10.2004
21:37
[115]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Hadriel --> gra była znana pod tym właśnie tytułem... potem wyszły inne dodatki B-Wing itp...

07.10.2004
21:37
smile
[116]

azarothen [ macio ]

W the screeners zawsze jedziemy na granicy regulaminu ;)

07.10.2004
21:37
[117]

Hadriel [ Screener's ]

a wiez ze jasio to nie ja :P, jasio to był PAW albo SIr Klesk, ja byłem Szymuś !!! :D:D:D

07.10.2004
21:38
[118]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Symek....ale wiesz, gier o tytule Star Wars jest mnóstwo (no dobra, ale trochę jest), więc trochę to by głupie było, bo mógł napisać Star Wars...imho punkt dla Dbesta i koniec..

07.10.2004
21:38
[119]

azarothen [ macio ]

Wiem Symus ;) Pisalem to do jasia (bo apelowal zebym oddal punkt) A tak btw to chyba mam lagi ;)
Dobra dawaj Dbest :)

07.10.2004
21:38
[120]

Hadriel [ Screener's ]

ja tam juestem za trzymaniem sie zasad :P, a według nich to pkt, powinien dostac władek, ale róbta co chceta

07.10.2004
21:40
[121]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Symek....widziałeś mój stopień ? :PP Klesq to Ksysio ;p

Mastyl - imo tak, tylko nie KOTOR, a Knights Of The Ol Republic,bo nie używamy skrótów ;D

07.10.2004
21:40
[122]

Hadriel [ Screener's ]

coś w tym jest że "ZAsady są po to żeby je łamać" :D

o i przyszedł Jasio prawowity :D

a wogole jak miał Klesk ?

07.10.2004
21:41
[123]

Hadriel [ Screener's ]

Ksysio :D mial Ksysio, już pamietam :D:D:D:d

07.10.2004
21:41
[124]

Dbest [ Generaďż˝ ]

dobra... ta runda bez pkt, gra toczy się dalej

07.10.2004
21:42
[125]

Hadriel [ Screener's ]

dobra, lecem, narazie, trzeba sie pouczyć, albo chociaz poudawać :)


POZDRO all

07.10.2004
21:45
[126]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

formula 1 racing ? :P

07.10.2004
21:47
[127]

xanat0s [ Wind of Change ]

Indianapolis 500: The Simulation?

07.10.2004
21:49
smile
[128]

Dbest [ Generaďż˝ ]

xanat0s +1
ps. to były najnudniejsze wyścigi w jakie grałem... cały czas w kółko na jedny torze i tak z pół tysiąca razy ;D

07.10.2004
21:49
[129]

Maevius [ Czarownik Budyniowy ]


Waaaa, Indianapolis, ile ja w to lupalem :) I te pekajace opony..

07.10.2004
21:53
smile
[130]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Maevius ---> długo próbowałem ustawić ten cholerny bolid, ale nigdy mi się nie udawało... zawsze się wlekłem gdzieś na końcu :)

07.10.2004
21:53
[131]

xanat0s [ Wind of Change ]

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

Bardzo proste...

07.10.2004
21:56
[132]

Dbest [ Generaďż˝ ]

strzał: Submarine Titans?

07.10.2004
21:56
[133]

azarothen [ macio ]

Submarine Titans?

07.10.2004
21:57
[134]

xanat0s [ Wind of Change ]

O milisekundy lepszy dbest - +1

07.10.2004
21:59
[135]

Dbest [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
22:00
smile
[136]

Mastyl [ Legend ]


W Secret Service to te gre nazywali "Indiana poliż za 500!"

07.10.2004
22:01
[137]

Mastyl [ Legend ]


A to Slipstream 5000

07.10.2004
22:03
smile
[138]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Mastyl +1

07.10.2004
22:05
smile
[139]

SirGoldi [ Gladiator ]

Hehe stary dorby Slipstream 5000. Mam orginałka! :)

07.10.2004
22:12
[140]

Mastyl [ Legend ]

Goldi ale mi to cielo na 486... :(

01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
22:13
smile
[141]

azarothen [ macio ]

To nie jest czasem cut scenka? ;)

07.10.2004
22:13
[142]

xanat0s [ Wind of Change ]

Dobra, ja ide w kime :) W koncu kiedys spac czlowiek musi, a na 6:30 wstac trzeba :/

07.10.2004
22:13
[143]

Mastyl [ Legend ]


BTW jakby ktos mial watpliwosci - to jest screen z gry a nie intro lub przerwynik...

07.10.2004
22:14
[144]

azarothen [ macio ]

AA no dobra to nie mam pojecia :) Dobranoc :)

07.10.2004
22:15
[145]

Mastyl [ Legend ]


... tyle za akurat bohatera nie widac, ale engine gry to generuje :) z bohaterem byloby za latwo :)

07.10.2004
22:20
smile
[146]

Mastyl [ Legend ]


A moze teraz cos swita ?

07.10.2004
22:27
[147]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

toż to bioforge ? :P

07.10.2004
22:27
[148]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

toż to bioforge ? :P

07.10.2004
22:27
[149]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

toż to bioforge ? :P

07.10.2004
22:30
smile
[150]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Jasio --> chyba nie liczysz na 3 pkt :)))

07.10.2004
22:30
smile
[151]

Mastyl [ Legend ]

Tak, ale nie mysl sobie ze za 3 dobre odpowiedzi dostaniesz 3 pkt :P

07.10.2004
22:36
[152]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

nie, coś mi się kopsło :]


01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt


łatwe ,z podtytułem i tytułem oczywiście :P >

07.10.2004
22:39
[153]

azarothen [ macio ]

Blood Omen: Legacy of Kain
(chyba nikogo nie ma ;))

07.10.2004
22:40
[154]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Władek +1 ;] No ja też już zmykam :]

07.10.2004
22:43
[155]

azarothen [ macio ]

Dobra jak wszyscy ida to dam jakies latwe punkty screen na refleks :)

07.10.2004
22:44
[156]

azarothen [ macio ]

01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
22:45
[157]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Serious Sam: Drugie Starcie

07.10.2004
22:45
[158]

Mastyl [ Legend ]


Blood Omen : Legacy of Kain

07.10.2004
22:45
[159]

Sir klesk [ Sazillon ]

Serious Sam

07.10.2004
22:48
smile
[160]

azarothen [ macio ]

tak to serious sam (jedynka) wiec raczej nie moge uznac odpowiedzi Dbesta i uznaje odpowiedz Ksysia

07.10.2004
22:49
smile
[161]

Dbest [ Generaďż˝ ]

heh... było się wyrywać z podtytułem :D

07.10.2004
22:52
smile
[162]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Oo to był Serious Sam 2 ?? Myślałem, że Drugie Starcie to dodatek po prostu do jedynki :>

07.10.2004
22:53
[163]

Sir klesk [ Sazillon ]

Yeeey :) Sciagam 3 trailery z mirrorow w USA, a udalo mi sie odpowiedziec! :)))

Mam dawac scnreen'a czy idziemy spac?


01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->42 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

07.10.2004
22:54
smile
[164]

azarothen [ macio ]

Jasio hmm Alternate Titles:

* "Serious Sam: O Segundo Confronto" -- Brazilian Title
* "Serious Sam: Drugie starcie" -- Polish Title
* "Serious Sam 2" -- Informal Name
wiec nie wiem czy byl czy nie ;)

07.10.2004
22:55
[165]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Jasio --> o ile paiętam to była to druga częśc, nie dodatek. Nawet na moby jest taki info:

Serious Sam: The Second Encounter
Alternate Titles:
* "Serious Sam: O Segundo Confronto" -- Brazilian Title
* "Serious Sam: Drugie starcie" -- Polish Title
* "Serious Sam 2" -- Informal Name

07.10.2004
22:56
smile
[166]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Władek- oj no niby tak, ale to był lekko podrasowany engine jedynki i gdzieś czytałem, że to nie 2 ,ale mniejsza o to ;]

07.10.2004
22:57
smile
[167]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dbest- jak wyżej ^^ :P

07.10.2004
23:00
smile
[168]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Ksysio --> daj screen :)
Jasio --> ale jednak troszkę się różnił od jedynki :)

07.10.2004
23:03
[169]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

Dbest- trochę tak, ale to się nie liczy :] Ok ja idę spać ,dobranoc :]

07.10.2004
23:17
[170]

Sir klesk [ Sazillon ]

Sorry, ze tak dlugo, ale teraz sciagam jeszcze dwa dodatkowe z Australii :P

Powiedzcie mi... dlaczego?! dlaczego wszystkie mirrory z Europy nie dzialaja? :P

Podajcie cyferke!

07.10.2004
23:33
[171]

Sir klesk [ Sazillon ]

gra z 1998 roku. cRPG... :)
Ja musze zaraz spadac, wiec pospieszcie sie :)

07.10.2004
23:33
[172]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

rage of mages 2

07.10.2004
23:35
[173]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

a z 1998 roku, no to rage of mages 1 ;]

07.10.2004
23:35
[174]

Sir klesk [ Sazillon ]

No... :) Dobrze +1pkt.
Dobranoc All !

07.10.2004
23:37
[175]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]

01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

Ja idę spać, jak ktoś jest to niech wrzuci screen i sobie grajcie, dobranoc :P

08.10.2004
00:47
smile
[176]

zarith [ ]

08.10.2004
01:42
[177]

Dbest [ Generaďż˝ ]

Rome: Total War

08.10.2004
02:04
smile
[178]

zarith [ ]

dbest +1

08.10.2004
02:28
[179]

Dbest [ Generaďż˝ ]

01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

08.10.2004
02:30
[180]

zarith [ ]

soldier of fortune 2

08.10.2004
02:34
[181]

Dbest [ Generaďż˝ ]

zarith +1

08.10.2004
03:11
smile
[182]

zarith [ ]

01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk

tytuł, numer, podtytuł :)

08.10.2004
03:14
smile
[183]

ronn [ moralizator ]

Monkey Island II : LeChuck's Revenge

08.10.2004
03:22
[184]

ronn [ moralizator ]

Poniewaz jestem pewien, ze to dobra odpowiedz to juz dam screena :)

[jest troche maly]

08.10.2004
12:04
smile
[185]

xanat0s [ Wind of Change ]

Hmm, jakas mala podpowiedz?

08.10.2004
12:30
smile
[186]

ronn [ moralizator ]

Ta gra to 'celowniczek' [cos w stylu Virtua Cop]

08.10.2004
12:34
[187]

hohner111 [ DragonHeart ]

eee..The House Of The Dead? :P

08.10.2004
12:35
smile
[188]

ronn [ moralizator ]

nie :)

08.10.2004
12:36
[189]

hohner111 [ DragonHeart ]

albo...Ed Hunter? :P

08.10.2004
12:39
smile
[190]

ronn [ moralizator ]

dobrze, +1 :)

08.10.2004
12:44
[191]

hohner111 [ DragonHeart ]

01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk, Hohner111 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk

Tu nie powinno byc zadnych problemow, gra przy ktorej po raz 1 ucieklem z pkoju ze strachu :D

08.10.2004
12:46
[192]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Alien Trilogy

08.10.2004
12:48
[193]

hohner111 [ DragonHeart ]

da, +1 :)

08.10.2004
12:48
[194]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

dajcie cos za mnie, bo znikam :)

08.10.2004
12:51
[195]

hohner111 [ DragonHeart ]

01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 259 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk, Hohner111 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk

Za strangera: Poprosze tytul i podtytul i sorry za male foto...

08.10.2004
12:53
[196]

Dbest [ Generaďż˝ ]

alien bread: tower assault

08.10.2004
12:54
[197]

hohner111 [ DragonHeart ]

inaczej sie pisze ale uznaje :) +1

08.10.2004
13:04
[198]

Dbest [ Generaďż˝ ]

założe nowy wątek bo tej już muli....

08.10.2004
13:13
[199]

Dbest [ Generaďż˝ ]

za drugi razem się udało.. coś mi dzisiaj net siada :/
link do następnej części:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.