PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
The Screeners - Jaka To Gra ?? | zapis 148
WITAMY WSZYSTKICH I PROSIMY O PRZESTUDIOWANIE REGULAMINU!!! :)
Regulamin by yazz & Vegetan, .Jacek 99., PAW666THESATAN, Azarothen, Xazaxus i jeszcze ktoś =] :
-Odgadujemy tytuł gry na podstawie zamieszczonych screenów.
1. Nie wolno dodawać screena zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora screena)
2. Screena może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł gry poprzedniej (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego, ale wtedy gdy odgadnie screena wyznaczonej osoby, otrzymuje 0,5 pkt`a)
3. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje screena.
4. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć gry, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor screena nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejnego screena. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następnego screena lub przekazać to prawo na kogoś innego.
5. Osoba dająca screen ustala, czy żąda numerka i podtytułu gry, gdy nie napisze tego, uznajemy ,że wystarczy sam tytuł gry.
6. W zabawie udział biorą tylko gry PCtowe i po premierze. -> jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy
7. Kolejną część zakładamy po 10 obrazkach lub po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
8. W jednym poście podajemy tylko jedną grę, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem gry, ale także jednym.
9. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
10. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
11. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z gier dla dzieci.
12. Nie przycinamy screenow:) Bo to kantowanie:)
13. Nie edytujemy postów z odpowiedzią na dany screen.
14. Nie wolno dawać skrinów z cutscenek i filmikow nie zrobionych na enginie gry.
15. Ne wolno używać skrótów.
16. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
17. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lista nieproszonych gości:
-Narazie pusto i oby tak pozostało :D
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualna punktacja :
01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 255 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->40 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
poprzednia część :
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
simple >
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
very :) Diablo

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
I co Stasiu ? Myślisz ,że zgadłeś ? ;]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ano myslem wients jezdem :)

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dobra Stasiek dawaj screena :P
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->40 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
Sir klesk [ Sazillon ]
Myst
Sir klesk [ Sazillon ]
Majesty
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Sir Klesk +1 to Majesty

SirGoldi [ Gladiator ]
Z tym Mystem to żart pierwsza klasa... :)
Sir klesk [ Sazillon ]
Mialem na mysli Majesty, ale z pospiechu napisalem Myst :D
LoL lepszy ze mnie kozak ;)
01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire --> 13 pkt
31. Maevius, xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:16:58]
Sir klesk [ Sazillon ]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Shadow Ops?
Sir klesk [ Sazillon ]
Nie
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
New World Order
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
iron storm ?

Sir klesk [ Sazillon ]
Maevius +1pkt.
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Niestety musze uciekac i nie moge dac skreena - Dajcie prosze za mnie, dopisujac oczywiscie mi punkt za poprawnie odgadniety tytul gry.

kwajz [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN ---> 280 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
to ja zapodam :)
Tytuł + numerek + podtytuł >>>
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
ultima 9 : ascension ? ;D

kwajz [ Generaďż˝ ]
Jasio + 1
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN ---> 281 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 159,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
kwajz [ Generaďż˝ ]
Betrayal At Krondor
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Eustachy +1 :D
Sir klesk [ Sazillon ]
Szybko bo mam 9min

kwajz [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN ---> 281 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
kwajz [ Generaďż˝ ]
>>>
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
tresspasser ? :P
Sir klesk [ Sazillon ]
Dobra nie znam tego. Papa, dobranoc.
azarothen [ macio ]
rainbow six?
milys [ spamer ]
czyzby doom 3 ??? :)

kwajz [ Generaďż˝ ]
Jasio + 1
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 256 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
Ale o wstawienie screena za mnie poproszę gdyż ja już się ulatniam i nie mam czasu na szukanie ;] Dobranoc :D

azarothen [ macio ]
Dobra to ja tez ide, juz czuje ze dlugo 3 miejsca nie utrzymam ;) Ale nie mam czasu grac w screenersow. Dobranoc :)

kwajz [ Generaďż˝ ]
To ja wstawie coś prostego >>>
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Neverwinter Nights

kwajz [ Generaďż˝ ]
Stranger + 1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak, Asmodeusz ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.
kwajz [ Generaďż˝ ]
Lord of the Rings: War of the Ring?
Asmodeusz [ Generaďż˝ ]
Lords of Everquest
dajcie szkrina za mnie
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Asmodeusz +1... i niech ktos da screena, bo ja tez spadam
kwajz [ Generaďż˝ ]
To ja też spadam. Do jutra.
Dbest [ Generaďż˝ ]
Gra ktoś jeszcze? Ledwo co wróciłem a tu wszyscy idą spać :P, w razie czego daję screena :)
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. sparrhawk, M'q ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
31. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
32. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
33. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
34. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
35. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
36. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
37. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
38. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
39. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
40. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
41. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt.

M'q [ Schattenjager ]
Grand Prix Unlimited
Dbest [ Generaďż˝ ]
M'q, zgadłeś (+1)
M'q [ Schattenjager ]
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
08. U.V. Impaler, Dbest ---> 73 pkt
09. _Luke_ ---> 62 pkt
10. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
11. Xazaxus ---> 56 pkt
12. peners ---> 43 pkt
13. Sir klesk --->41 pkt
14. Hadriel---> 38 pkt
15. DavHend---> 36 pkt
16. zarith ---> 35 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
20. Regis---> 28 pkt
21. Mastyl ---> 26 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

M'q [ Schattenjager ]
Dbest [ Generaďż˝ ]
Indiana Jones and The Last Crusade: The Graphic Adventure?

M'q [ Schattenjager ]
Tak.
Dbest [ Generaďż˝ ]
sory, że tak długo ale nie mogłem się zdecydować na screena :)
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 26 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Dbest [ Generaďż˝ ]
Nikt nie wie, czy nikt już nie gra? Jeżeli ktoś zgadnie, niech poda link z mobygames, bo nie wiem ile jeszcze będe siedział przy komputerze...
Mastyl [ Legend ]
Cadaver ... mam jakis problem z baza obrazko na mobygames... nie czytaja i tyle...
ale to chyba to ---> ?

Dbest [ Generaďż˝ ]
Mastyl - oczywiście, że to :)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Takie fajne gierki a mnie nie było.

zarith [ ]
to może w ramach rekompensaty zadaj nam impalerze jakąś wypasioną zagadeczkę... antycypuję że mastyl może się jeszcze przez jakiś czas nie pojawić:>
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Wypasioną czyli taką, że do jutra nie zgadniecie, tak?
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 27 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Brisk, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

Brisk. [ Chomik ]
Redneck Rampage? :>
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Brisk ---> Chylę czoła, +1.

Brisk. [ Chomik ]
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis---> 28 pkt
22. Mastyl ---> 27 pkt
23. Techi --->25 pkt
24. Conroy ---> 24 pkt
25. M'q --> 23 pkt
26. sparrhawk ---> 22 pkt
27. viesiek ---> 18 pkt
28. Loczek82 ---> 17 pkt
29. Bili ---> 16,5 pkt
30. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
31. eJay ---> 15 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Mastyl [ Legend ]
Gra nazywa sie Western Outlaw.

Brisk. [ Chomik ]
zgadza sie
Mastyl +1
Mastyl [ Legend ]
Przepraszam, ze poprzednio nie moglem dac zagadki, brak screenow na mobygames byl zapowiedzia padu sieci...
01. PAW666THESATAN ---> 282 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Mastyl [ Legend ]
Acha, numer oczywiscie wazny dla popranwosci odpowiedzi.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Lands of Lore 2 ??
Dbest [ Generaďż˝ ]
Jasio, wszystko wskazuje na to, że zgadłeś :)
Lands of Lore: Guardians of Destiny
Alternate Titles:
* "Lands of Lore II: Guardians of Destiny" -- Scandinavian release
* "Lands of Lore: Götterdämmerung" -- German Release
* "Lands of Lore 2" -- informal title
Mastyl [ Legend ]
Dobrze !

peners [ SuperNova ]
Jasio no to screenik
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 257 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Game Over [ Generaďż˝ ]
Guilty Gear XX?
Game Over [ Generaďż˝ ]
podtytul: the midnight carnival
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Game Over - popraaaaaw się...

Dbest [ Generaďż˝ ]
Game Over [ Konsul ]
Guilty Gear X: Advance Edition
Jasio... zalicz mu w końcu ten pkt :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dbest - wiesz ,że to co podałeś to też nie to...~~
Dbest [ Generaďż˝ ]
Jasio --> no nie wiem... dla nie to jest to
Guilty Gear X
Alternate Titles:
* "Guilty Gear X: Advance Edition" -- GBA Title
* "GGX" -- Informal Name
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dbest - to Guilty Gear X ,brawo.... a zauważ ,że Guilty Gear X: Advance Edition to tytuł na Gameboy`a ,a w zabawie biorą udział gry PC....
Dbest [ Generaďż˝ ]
Jasio --> masz racje, mój błąd... nie wiem komu dopisać pkt, bo Game Over był naprawdę blisko, więc tym razem bez listy...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Vroom
Dbest [ Generaďż˝ ]
Stranger +1
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ok, ale dajcie za mnie, bo uciekam :)
Dbest [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. xanat0s, Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
proszę o PEŁNĄ NAZWĘ

xanat0s [ Wind of Change ]
Hmm, moze mala podpowiedz?
Dbest [ Generaďż˝ ]
rok 1990 (oczywiście jest na moby)
Goldiop_de [ Pretorianin ]
Down(?)
Goldiop_de [ Pretorianin ]
Down (?)*

xanat0s [ Wind of Change ]
Cholera, twardy orzech do zgryzienia... Moze jeszcze jakas malutka podpowiedz?
Poki co przewalam Moby i jeszcze nie znalazlem :/
Dbest [ Generaďż˝ ]
nie... inny screen z tej gry
xanat0s [ Wind of Change ]
Hmm, w zyciu bym sie nie domyslil ze to screeny z jednej gry...
Kurde, ta gra weszla mi na ambicje :) Dowiem sie co to za tytul chocbym mial przewalac moby do jutra rana... :)
Bili [ Generaďż˝ ]
Palne cos bardzo glupiego ----> The Clue!
Dbest [ Generaďż˝ ]
nie
xanat0s [ Wind of Change ]
Mam! James Bond: The Stealth Affair?
holyfire [ Konsul ]
James Bond: The Stealth Affair
holyfire [ Konsul ]
o ułamek sekundy :/

Dbest [ Generaďż˝ ]
xanat0s, ledwo co ale zdążyłeś :)
xanat0s [ Wind of Change ]
Kurde, ale tego screena wybrales :) Z poczatku szukalem w logicznych, szukalem "maze", "escape" itp, a tu Bond :)
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 38 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius, xanat0s --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Chyba proste...
Hadriel [ Screener's ]
The Legend of Kyrandia
Dbest [ Generaďż˝ ]
The Legend of Kyrandia
Hadriel [ Screener's ]
to sie nazywa dobry powrót :D:D
xanat0s [ Wind of Change ]
Hadriel +1
Hadriel [ Screener's ]
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. Holyfire, Maevius, xanat0s --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
chyba nie za trudne :)
Dbest [ Generaďż˝ ]
x-wind
Dbest [ Generaďż˝ ]
literówka: X-Wing
Hadriel [ Screener's ]
porosze o pełen tytuł
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
x-wing vs. tie fighter ? :P
azarothen [ macio ]
Star Wars: X-Wing?
Hadriel [ Screener's ]
azarothen |+1
xanat0s [ Wind of Change ]
Moze sie czepiem, ale nie prosiles o pelen tytul... Jestem za przyznaniem pkt dbestowi.
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Ej nie, Władek miej trochę honoru i daj punkt Dbestowi, bo Symek nie napiasał w poście ze screenem ,że chce pełny tytuł, dopiero potem
azarothen [ macio ]
Ja wlasciwie tez jestem za tym (choc nie "hienowalem" - poprostu nie odswiezylem) +1 dla Dbesta
Hadriel [ Screener's ]
Dbest podał tylko podtytuł, przeczytaj zasady lepiej :) <mądrala>
mamy już 2230,5 pkt !! :D
Hadriel [ Screener's ]
władziu ja wiem ze jestes dobroduszny, ale trzeba podac tytuł a nie podtytuł przykro mi ale pkt dla ciebie :P

azarothen [ macio ]
jasio ja juz dlugo nie sepie :) Nawet jak daja podpowiedz ze ktos jest blisko to tez nie odgaduje tylko daje im szanse :)
Mastyl [ Legend ]
Hehe, moze darujemy sobie podawanie takich pelnych tytulow- jak gra jest w swiecie Lucasa, to zwykle miewa w tytule SW. Czy gdyby pytanie bylo o KOTOR, samo KOTOR tez by nie starczylo?
Dbest [ Generaďż˝ ]
Hadriel --> gra była znana pod tym właśnie tytułem... potem wyszły inne dodatki B-Wing itp...

azarothen [ macio ]
W the screeners zawsze jedziemy na granicy regulaminu ;)
Hadriel [ Screener's ]
a wiez ze jasio to nie ja :P, jasio to był PAW albo SIr Klesk, ja byłem Szymuś !!! :D:D:D
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Symek....ale wiesz, gier o tytule Star Wars jest mnóstwo (no dobra, ale trochę jest), więc trochę to by głupie było, bo mógł napisać Star Wars...imho punkt dla Dbesta i koniec..
azarothen [ macio ]
Wiem Symus ;) Pisalem to do jasia (bo apelowal zebym oddal punkt) A tak btw to chyba mam lagi ;)
Dobra dawaj Dbest :)
Hadriel [ Screener's ]
ja tam juestem za trzymaniem sie zasad :P, a według nich to pkt, powinien dostac władek, ale róbta co chceta
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Symek....widziałeś mój stopień ? :PP Klesq to Ksysio ;p
Mastyl - imo tak, tylko nie KOTOR, a Knights Of The Ol Republic,bo nie używamy skrótów ;D
Hadriel [ Screener's ]
coś w tym jest że "ZAsady są po to żeby je łamać" :D
o i przyszedł Jasio prawowity :D
a wogole jak miał Klesk ?
Hadriel [ Screener's ]
Ksysio :D mial Ksysio, już pamietam :D:D:D:d
Dbest [ Generaďż˝ ]
dobra... ta runda bez pkt, gra toczy się dalej
Hadriel [ Screener's ]
dobra, lecem, narazie, trzeba sie pouczyć, albo chociaz poudawać :)
POZDRO all
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
formula 1 racing ? :P
xanat0s [ Wind of Change ]
Indianapolis 500: The Simulation?

Dbest [ Generaďż˝ ]
xanat0s +1
ps. to były najnudniejsze wyścigi w jakie grałem... cały czas w kółko na jedny torze i tak z pół tysiąca razy ;D
Maevius [ Czarownik Budyniowy ]
Waaaa, Indianapolis, ile ja w to lupalem :) I te pekajace opony..

Dbest [ Generaďż˝ ]
Maevius ---> długo próbowałem ustawić ten cholerny bolid, ale nigdy mi się nie udawało... zawsze się wlekłem gdzieś na końcu :)
xanat0s [ Wind of Change ]
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 74 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Bardzo proste...
Dbest [ Generaďż˝ ]
strzał: Submarine Titans?
azarothen [ macio ]
Submarine Titans?
xanat0s [ Wind of Change ]
O milisekundy lepszy dbest - +1
Dbest [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur ---> 29 pkt
21. Regis, Mastyl ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

Mastyl [ Legend ]
W Secret Service to te gre nazywali "Indiana poliż za 500!"
Mastyl [ Legend ]
A to Slipstream 5000

Dbest [ Generaďż˝ ]
Mastyl +1

SirGoldi [ Gladiator ]
Hehe stary dorby Slipstream 5000. Mam orginałka! :)
Mastyl [ Legend ]
Goldi ale mi to cielo na 486... :(
01. PAW666THESATAN ---> 283 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

azarothen [ macio ]
To nie jest czasem cut scenka? ;)
xanat0s [ Wind of Change ]
Dobra, ja ide w kime :) W koncu kiedys spac czlowiek musi, a na 6:30 wstac trzeba :/
Mastyl [ Legend ]
BTW jakby ktos mial watpliwosci - to jest screen z gry a nie intro lub przerwynik...
azarothen [ macio ]
AA no dobra to nie mam pojecia :) Dobranoc :)
Mastyl [ Legend ]
... tyle za akurat bohatera nie widac, ale engine gry to generuje :) z bohaterem byloby za latwo :)

Mastyl [ Legend ]
A moze teraz cos swita ?
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
toż to bioforge ? :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
toż to bioforge ? :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
toż to bioforge ? :P

Dbest [ Generaďż˝ ]
Jasio --> chyba nie liczysz na 3 pkt :)))

Mastyl [ Legend ]
Tak, ale nie mysl sobie ze za 3 dobre odpowiedzi dostaniesz 3 pkt :P
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
nie, coś mi się kopsło :]
01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 164 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
łatwe ,z podtytułem i tytułem oczywiście :P >
azarothen [ macio ]
Blood Omen: Legacy of Kain
(chyba nikogo nie ma ;))
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Władek +1 ;] No ja też już zmykam :]
azarothen [ macio ]
Dobra jak wszyscy ida to dam jakies latwe punkty screen na refleks :)
azarothen [ macio ]
01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->41 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Dbest [ Generaďż˝ ]
Serious Sam: Drugie Starcie
Mastyl [ Legend ]
Blood Omen : Legacy of Kain
Sir klesk [ Sazillon ]
Serious Sam

azarothen [ macio ]
tak to serious sam (jedynka) wiec raczej nie moge uznac odpowiedzi Dbesta i uznaje odpowiedz Ksysia

Dbest [ Generaďż˝ ]
heh... było się wyrywać z podtytułem :D

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Oo to był Serious Sam 2 ?? Myślałem, że Drugie Starcie to dodatek po prostu do jedynki :>
Sir klesk [ Sazillon ]
Yeeey :) Sciagam 3 trailery z mirrorow w USA, a udalo mi sie odpowiedziec! :)))
Mam dawac scnreen'a czy idziemy spac?
01. PAW666THESATAN ---> 284 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->42 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt

azarothen [ macio ]
Jasio hmm Alternate Titles:
* "Serious Sam: O Segundo Confronto" -- Brazilian Title
* "Serious Sam: Drugie starcie" -- Polish Title
* "Serious Sam 2" -- Informal Name
wiec nie wiem czy byl czy nie ;)
Dbest [ Generaďż˝ ]
Jasio --> o ile paiętam to była to druga częśc, nie dodatek. Nawet na moby jest taki info:
Serious Sam: The Second Encounter
Alternate Titles:
* "Serious Sam: O Segundo Confronto" -- Brazilian Title
* "Serious Sam: Drugie starcie" -- Polish Title
* "Serious Sam 2" -- Informal Name

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Władek- oj no niby tak, ale to był lekko podrasowany engine jedynki i gdzieś czytałem, że to nie 2 ,ale mniejsza o to ;]

PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dbest- jak wyżej ^^ :P

Dbest [ Generaďż˝ ]
Ksysio --> daj screen :)
Jasio --> ale jednak troszkę się różnił od jedynki :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
Dbest- trochę tak, ale to się nie liczy :] Ok ja idę spać ,dobranoc :]
Sir klesk [ Sazillon ]
Sorry, ze tak dlugo, ale teraz sciagam jeszcze dwa dodatkowe z Australii :P
Powiedzcie mi... dlaczego?! dlaczego wszystkie mirrory z Europy nie dzialaja? :P
Podajcie cyferke!
Sir klesk [ Sazillon ]
gra z 1998 roku. cRPG... :)
Ja musze zaraz spadac, wiec pospieszcie sie :)
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
rage of mages 2
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
a z 1998 roku, no to rage of mages 1 ;]
Sir klesk [ Sazillon ]
No... :) Dobrze +1pkt.
Dobranoc All !
PAW666THESATAN [ DP Jasio aka T-666 ]
01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 75 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
Ja idę spać, jak ktoś jest to niech wrzuci screen i sobie grajcie, dobranoc :P

zarith [ ]
Dbest [ Generaďż˝ ]
Rome: Total War

zarith [ ]
dbest +1
Dbest [ Generaďż˝ ]
01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend---> 36 pkt
17. zarith ---> 35 pkt
18. Klecha ---> 33 pkt
19. Game Over ---> 31 pkt
20. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
21. Regis ---> 28 pkt
22. Techi --->25 pkt
23. Conroy ---> 24 pkt
24. M'q --> 23 pkt
25. sparrhawk ---> 22 pkt
26. viesiek ---> 18 pkt
27. Loczek82 ---> 17 pkt
28. Bili ---> 16,5 pkt
29. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
30. eJay ---> 15 pkt
31. xanat0s ---> 14 pkt
32. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
33. Asmodeusz ---> 12 pkt
34. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
35. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
36. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
37. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
38. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
39. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
40. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
41. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
42. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
43. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pkt
zarith [ ]
soldier of fortune 2
Dbest [ Generaďż˝ ]
zarith +1

zarith [ ]
01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, Hohner111, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk
tytuł, numer, podtytuł :)

ronn [ moralizator ]
Monkey Island II : LeChuck's Revenge
ronn [ moralizator ]
Poniewaz jestem pewien, ze to dobra odpowiedz to juz dam screena :)
[jest troche maly]

xanat0s [ Wind of Change ]
Hmm, jakas mala podpowiedz?

ronn [ moralizator ]
Ta gra to 'celowniczek' [cos w stylu Virtua Cop]
hohner111 [ DragonHeart ]
eee..The House Of The Dead? :P

ronn [ moralizator ]
nie :)
hohner111 [ DragonHeart ]
albo...Ed Hunter? :P

ronn [ moralizator ]
dobrze, +1 :)
hohner111 [ DragonHeart ]
01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 258 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk, Hohner111 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk
Tu nie powinno byc zadnych problemow, gra przy ktorej po raz 1 ucieklem z pkoju ze strachu :D
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Alien Trilogy
hohner111 [ DragonHeart ]
da, +1 :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
dajcie cos za mnie, bo znikam :)
hohner111 [ DragonHeart ]
01. PAW666THESATAN ---> 285 pkt
02. Stranger [Gry-online] ---> 259 pkt
03. azarothen ---> 165 pkt
04. kwajz ---> 160,5 pkt
05. Zara --->79 pkt
06. Mac ---> 77 pkt
07. Dbest ---> 76 pkt
08. Jacek 99. ---> 73,5 pkt
09. U.V. Impaler ---> 73 pkt
10. _Luke_ ---> 62 pkt
11. ^Piotrek^ ---> 61 pkt
12. Xazaxus ---> 56 pkt
13. peners ---> 43 pkt
14. Sir klesk --->43 pkt
15. Hadriel---> 39 pkt
16. DavHend, zarith---> 36 pkt
17. Klecha ---> 33 pkt
18. Game Over ---> 31 pkt
19. ssummoner, Gonsiur, Mastyl ---> 29 pkt
20. Regis ---> 28 pkt
21. Techi --->25 pkt
22. Conroy ---> 24 pkt
23. M'q --> 23 pkt
24. sparrhawk ---> 22 pkt
25. viesiek ---> 18 pkt
26. Loczek82 ---> 17 pkt
27. Bili ---> 16,5 pkt
28. Leszo, Cubituss---> 16 pkt
29. eJay ---> 15 pkt
30. xanat0s ---> 14 pkt
31. Holyfire, Maevius --> 13 pkt
32. Asmodeusz ---> 12 pkt
33. n2n, legrooch, misiumaniak ---> 11 pkt
34. Immothep, ..KmP..---> 10 pkt
35. zmudix, Logadin,Trzepiskor ---> 9 pkt
36. FlaQ czyli jagged..., Vegetan ---> 8 pkt
37. vien, Khelben, Pvt. Creak, Sir Goldi ---> 7 pkt
38. Genzo9, LukeS, Esqualante ---> 5 pkt
39. maciej_, Zgred, squallu, noname89 ---> 4 pkt
40. Mysza, Mephistopheles, Kruk, Mitsukai, Weakando, Soldamn, pauleta , W_O_D_Z_U, Kush, Sabathius, ---> 3 pkt
41. Zgredek, Bigkangoo, Zapruder, Hien, alexej, Coy2K, Fury of Wind, Zemun, samotny widelec, Ksips, Brisk, Hohner111 ---> 2 pkt
42. Smoleń, hugo, Misiak, ICE7, Da5id., Gasto, Bregajew, Marcinwks, Yog-Sothoth, kamilwrc, Bantam, Kijano, garfield junior, griz, Cyprysso, iNfiNiTy!, Cainoor, MichUUUs, DarkStar, sliva, zuromil, wolfen3741, yazz_aka_maish, Paciek, ILEK, Glenn, Loiosh, wysiu, DeXX, Cartoons ---> 1 pk
Za strangera: Poprosze tytul i podtytul i sorry za male foto...
Dbest [ Generaďż˝ ]
alien bread: tower assault
hohner111 [ DragonHeart ]
inaczej sie pisze ale uznaje :) +1
Dbest [ Generaďż˝ ]
założe nowy wątek bo tej już muli....
Dbest [ Generaďż˝ ]
za drugi razem się udało.. coś mi dzisiaj net siada :/
link do następnej części: