GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 41

06.10.2004
21:28
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 41

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ ZAPALCOWANEGO :)

Poprzednia część:

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 23:13:31]

06.10.2004
21:29
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

rostov daje zdjecie

06.10.2004
21:29
smile
[3]

WolverineX [ Senator ]

temu panu na zdjeciu chyba chcialo sie pic :)

06.10.2004
21:32
[4]

rostov [ Generaďż˝ ]

Dobra to teraz coś dla rozluźnienia tej przyciężkiej atmosfery. Ciekawe czy ktoś to oglądał (chociaz myślę, że tak:))------->

I lepiej nie proście o inne zdjęcia z tego filmu;))

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
21:32
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The Hollow Man?

06.10.2004
21:33
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

Znam ten film. Tytułu nie pamietam. :-)

Mam Ci opsać fabułe lub jakąś scenę? :-P

06.10.2004
21:33
[7]

WolverineX [ Senator ]

Forbiden tales

06.10.2004
21:34
[8]

rostov [ Generaďż˝ ]

No prosze. I wcale nie było trudno:)) WolverineX +1

06.10.2004
21:34
[9]

mithos [ Senator ]

hiehie Forbidden Tales :)

06.10.2004
21:35
[10]

mithos [ Senator ]

ehhh za wolno :)

06.10.2004
21:36
[11]

WolverineX [ Senator ]

Forbidden Tales - zakazane opowiesci

06.10.2004
21:44
smile
[12]

Lechiander [ Wardancer ]

screen'a!!!

06.10.2004
21:44
[13]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

pobudka Wolverine :)

06.10.2004
21:47
smile
[14]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Taa dac pornola to nagle tylu znawcow filmowych sie znajduje ;D

btw: megaabol --> teraz powoli mnie czlowiczku zalamujesz....

po pierwsze jak wogole mozna porownywac modlitwe do dzialania mat. i filmu?

po drugie: jezeli nie rozumiesz pojecia "nie wypada nie znac" to lepiej wogole sie nie wypowiadaj (oczywiscie, ze jest to troche nie na miejscu, mozna od razu zaczac dywagacje nt. "co to wogole znaczy: trzeba znac" itp. ale mialo to byc nieco w swoistym cudzyslowiu, sadzilem wiec ze kazdy to zrozumie)

a po trzecie: do cholery co mnie obchodzi czy napisales to przed uchem, po uchu, po nodze czy po bozym narodzeniu??? To byl tylko przyklad!!!!!!!

06.10.2004
21:49
[15]

WolverineX [ Senator ]

juz za chwile :) cierpliwosci

06.10.2004
21:50
[16]

Lechiander [ Wardancer ]

Chłopaki, dajcie se na luz, OK? Przecież ten wątek słuzy ku zabwie. Odpuśćcie. Co?

06.10.2004
21:52
smile
[17]

Lechiander [ Wardancer ]

Zapomniałem dać mordy.

:-)

06.10.2004
21:52
smile
[18]

gacek [ Litzmannstadt ]

Na rozluźnienie :)

06.10.2004
21:53
[19]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Aceofbase ---> ja na twój temat się nie wypowiadam bo niemam poco twoje zdanie mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg

Koniec tematu .

06.10.2004
21:53
smile
[20]

WolverineX [ Senator ]

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal ---
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76


proste :)

06.10.2004
21:54
[21]

Lechiander [ Wardancer ]

Naga broń 3

06.10.2004
21:54
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

prawdopodobnie Jak ugryźć 10 milionów 2 :)

06.10.2004
21:54
[23]

Aceofbase [ El Mariachi ]

7

06.10.2004
21:55
[24]

WolverineX [ Senator ]

nie

06.10.2004
21:56
[25]

megaabol [ Generaďż˝ ]

WolverineX --> mozesz powiedziec z którego roku ?? jest ten film ??

06.10.2004
21:56
[26]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Kod Merkury?

06.10.2004
21:57
[27]

gacek [ Litzmannstadt ]

bandits ?

06.10.2004
21:57
[28]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Jak to nie jest Lambert i "Odkupienie" to nie wiem....

06.10.2004
21:59
[29]

WolverineX [ Senator ]

z lat 90-siątych.

06.10.2004
21:59
[30]

gacek [ Litzmannstadt ]

pulp fiction ?

06.10.2004
21:59
[31]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ostatni skaut?

06.10.2004
22:00
[32]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Oj to niewiem

06.10.2004
22:01
[33]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

a moze Mortal Thoughts?

06.10.2004
22:01
smile
[34]

Aceofbase [ El Mariachi ]

megaabol --> nie musisz sie wypowiadac na moj temat, natomiast zrobiles to juz wczesniej wiec nie probuj sie bronic paroma wyswiechtanymi frazesami bo zle mi sie robi...
I gdyby cie "moje zdanie obchodzilo tyle co zeszloroczny snieg" (bardzo rozwiniete porownanie, musze ci przyznac) to nie zaczynalbys calej dyskusji

I teraz jest koniec tematu

06.10.2004
22:02
[35]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Aceofbase ---> ŚP

06.10.2004
22:03
[36]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

harry angel??

06.10.2004
22:03
smile
[37]

WolverineX [ Senator ]

Stranger [Gry-OnLine] +1

widac ze zna sie na filmach - umnie kultowych . a the last boy scout jest w pierwszej piatce :)

06.10.2004
22:04
smile
[38]

Lechiander [ Wardancer ]

Stranger ----> Dawaj szybciutko jakieś kultowe filmidło. ;-)

06.10.2004
22:05
smile
[39]

CHESTER80 [ no legend ]

Matko jedyna !!!!!!!!!!!! Ale jestem wk......... !!!!!!!!!!! Od półtorej godziny usiłuję zagrać sobie z kumplami w NFS:U po sieci i jak już gra się ładowała okazało się że mam jakiegoś firewalla i nie mogę dołączyć do gry !!!!!!!!! Sorry że wam truję ale muszę odreagować, normalnie ciśnienie mi skoczyło i mi chyba żyłka pęknie !!! Dobrze że są chociaż "Filmożercy" , to w końcu też jest gra multiplayerowa... :)

06.10.2004
22:06
[40]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

e tam zna, poznalem Bruce'a Willisa i strzelalem po kolei tytulami :P

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal ---
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

banal >>>

06.10.2004
22:07
[41]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

truman show

06.10.2004
22:07
[42]

Lechiander [ Wardancer ]

Truman Show

06.10.2004
22:07
[43]

techi [ Legend ]

truman show

06.10.2004
22:07
smile
[44]

Aceofbase [ El Mariachi ]

sry troche za tamte wybuchy ale jestem wku***ony jak nigdy
dzien beznadziejny od poczatqu byl, jesienna deprecha te spr
a jak wrocilem do domu to sie okazalo ze chalupe okradli.......

06.10.2004
22:07
[45]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Soldamn +1

06.10.2004
22:08
smile
[46]

Lechiander [ Wardancer ]

*&^%$&^%$^$&^%&^%$&^%&^%$&^$^%#&^%$ :-///

06.10.2004
22:08
[47]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

zaraz coś wrzuce:)

06.10.2004
22:08
[48]

WolverineX [ Senator ]

no truman show. nawet nie musialem powiekszac go :) tylko miniaturka straczyla :).

06.10.2004
22:12
[49]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Redrum, Redrum :)

06.10.2004
22:13
smile
[50]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ----> Nie pękaj. :-)
I tak będzie gorzej. ;-)

06.10.2004
22:13
[51]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

duzo widac, nie powiem :-/

Friday The 13th jakis?

06.10.2004
22:13
[52]

Lechiander [ Wardancer ]

Lśnienie

06.10.2004
22:13
[53]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

prosze o ang nazwe pełną!!

06.10.2004
22:14
[54]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Lsnienie ?
,urder murder :D

06.10.2004
22:14
[55]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

albo i nie, lechiander +1

06.10.2004
22:14
[56]

Aceofbase [ El Mariachi ]

The Shining?

06.10.2004
22:14
[57]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

shining

06.10.2004
22:14
[58]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

dobry wieczor

06.10.2004
22:15
[59]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

stranger--> facet z toporem+labirynt+zima+redrum redrum wystarczy:D

06.10.2004
22:16
[60]

Aceofbase [ El Mariachi ]

taaa juz samo redrum starczylo ale sie spoznilem ://

06.10.2004
22:17
smile
[61]

Lechiander [ Wardancer ]

Soldamn ---> No, już chciałem krzyczeć. :-)
A w ogole to zaryzykowałem i nawet na screena nie zerknąłem. Zaufałem Twemu "redrum. :-)


71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

To jest dam dwa w jednym: banał i kalsyk.

06.10.2004
22:18
[62]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

golasy??

06.10.2004
22:18
[63]

WolverineX [ Senator ]

golasy

06.10.2004
22:18
[64]

Aceofbase [ El Mariachi ]

carrie?

06.10.2004
22:18
[65]

megaabol [ Generaďż˝ ]

golasy

06.10.2004
22:18
[66]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

golasy to nie sa napewno :D

06.10.2004
22:19
smile
[67]

Lechiander [ Wardancer ]

Czy Golasy to klasyk???

Ace +1

06.10.2004
22:19
[68]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ja widze ze kolega Soldamn ma duzy wplyw na zdania pozostalych..... ;?

06.10.2004
22:21
[69]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

to się nazywa siła sugesti:)

06.10.2004
22:21
smile
[70]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---> Nie bądź złośliwy! ;-)

06.10.2004
22:21
[71]

WolverineX [ Senator ]

kiedy ja pisalem wiadomosc jeszcze go nie bylo :) wiec na moja odpowiedz nie mial nikt wplywu .

poporstu widze golasy i pisze golasy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:21:08]

06.10.2004
22:22
[72]

megaabol [ Generaďż˝ ]

a ja sie nie wypowiadam nawet bo znów sie smiał będe

06.10.2004
22:24
[73]

Aceofbase [ El Mariachi ]

taa King rzadzi ;) ale szczerze? jakby przed sekunda nie bylo Kinga i w dodatku ty jej nie odgadl to pewnie bym nie skojarzyl ;) tyle filmow z golymi babqami przeciez ....

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Tu tez cos z banalnej klasyqi choc nieco innej. to np jest chyba najbardziej znana roslina w filmowym swiatqu ;) -->

06.10.2004
22:25
[74]

Lechiander [ Wardancer ]

Leon zawodowiec

06.10.2004
22:25
[75]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


chyba sobie żartujesz.
strzelam. leon??

06.10.2004
22:25
[76]

haszek [ Pretorianin ]

leon zawodowiec

06.10.2004
22:26
[77]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

chyba nice shoot:D

06.10.2004
22:26
[78]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ech niestety niektorzy nie pozwola dac fajniejszych screenow jako podpowiedzi np tego ;D -->

ofqoz Lechu +1

06.10.2004
22:27
[79]

Aceofbase [ El Mariachi ]

taa soldamn i hashek tez + 1

06.10.2004
22:27
[80]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

hej ja i haszek w tej samej minucie mam co lechu:)

06.10.2004
22:28
[81]

haszek [ Pretorianin ]

hehe moj pierwszy moze nie ostatni;)

06.10.2004
22:32
smile
[82]

Lechiander [ Wardancer ]

Carrie miałem przygotowaną już wcześniej. :-)

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX -- Soldamn
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- haszek


No to pozostańmy przy klasyce. :-)
Jeśli dojdzie do podpwoeidzi, to zadecyduje refleks i łącze. :-P
Ang. tytuł proszę.

06.10.2004
22:33
[83]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Era lodowcowa :) ?

06.10.2004
22:33
[84]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

mad max 3??

06.10.2004
22:33
[85]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

lawrence from arabia??

06.10.2004
22:34
[86]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

eee...tzn. Ice Age :) ale to na pewno nie to

06.10.2004
22:38
[87]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]


dawaj podpowiedz:)

06.10.2004
22:38
[88]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Hidalgo?

06.10.2004
22:41
[89]

Lechiander [ Wardancer ]

Sorry, musiałem w trybie przyspieszonym myszkę przeczyścić. Nic się już nie dało zrobić nią. :-/

Uwaga, daję podpowiedź!!! :-P

06.10.2004
22:42
[90]

Lechiander [ Wardancer ]

włala :-)

06.10.2004
22:42
[91]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Czerwona Sonya

06.10.2004
22:42
[92]

haszek [ Pretorianin ]

Conan the barbarian

06.10.2004
22:43
[93]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Conan Barbarzynca

06.10.2004
22:43
[94]

ZARA [ Generaďż˝ ]


czerwona sonja ?

06.10.2004
22:43
[95]

WolverineX [ Senator ]

REd Sonya

06.10.2004
22:43
[96]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Conan the barbarian sry

06.10.2004
22:43
[97]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

conan destroyer??

06.10.2004
22:43
smile
[98]

Lechiander [ Wardancer ]

Ludzie! Popatrzcie uważniej! :-))

06.10.2004
22:44
[99]

ZARA [ Generaďż˝ ]


conan niszczyciel

06.10.2004
22:44
[100]

Coolabor [ Poseł ]

conan barbarzynca

06.10.2004
22:44
[101]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ew conan the destroyer ;D

06.10.2004
22:44
[102]

Coolabor [ Poseł ]

lub conan niszczyciel

06.10.2004
22:46
[103]

Aceofbase [ El Mariachi ]

kuuurde ale rzeznia.... lubie taqie momenty
szqoda tylqo ze za pozno ://

06.10.2004
22:47
smile
[104]

Lechiander [ Wardancer ]

I komu mam uznać? Ot zagwozdka! :-P

A jednak nie będę się czepiał.

soldamn +1

06.10.2004
22:49
smile
[105]

Lechiander [ Wardancer ]

BTW
Ace ---> Co oznacza "sry"? :-P

06.10.2004
22:51
smile
[106]

Aceofbase [ El Mariachi ]

taqi skrot od "sorry" jakbys giercowal na necie w ET lub SOF'a II to bys wiedzial....

sic dopiero teraz se przypomnialem ze toprzeciez forum gry-online... i zebys ty takich rzeczy nie wiedzial? wstydz sie ;D

06.10.2004
22:52
smile
[107]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he, to Ci napiszę, że ja w ogóle nie łupię po sieci. :-P Kiedyś dawno temu tylko w Starcrafta. :-)

06.10.2004
22:58
[108]

Aceofbase [ El Mariachi ]

......

06.10.2004
22:59
[109]

WolverineX [ Senator ]

dawac zagadke nowa :)

06.10.2004
23:02
[110]

Aceofbase [ El Mariachi ]

jeszcze minutq i lechu daje znowu.....

06.10.2004
23:07
[111]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

sorki juz daje zapatrzylem sie!!

06.10.2004
23:10
[112]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- haszek

06.10.2004
23:11
[113]

ZARA [ Generaďż˝ ]


sleepy hollow

06.10.2004
23:11
[114]

Justa__ [ kreska kreska ]


jeździec bez głowy?

06.10.2004
23:11
[115]

haszek [ Pretorianin ]

jezdziec bez glowy

06.10.2004
23:12
[116]

WolverineX [ Senator ]

Jezdziec bez glowy

06.10.2004
23:12
[117]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The General's Daughter?

06.10.2004
23:12
[118]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

zara,justa,haszek +1

06.10.2004
23:12
[119]

Soldamn [ krówka!! z wymionami ]

a ja już spadam:)

06.10.2004
23:14
[120]

WolverineX [ Senator ]

wakony THUG2. przez to ze go zasysam cale lacze idze na to a na www zostalo h** :( ale jeszcze tylko godzina .

06.10.2004
23:14
smile
[121]

ZARA [ Generaďż˝ ]


72 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena -- haszek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
23:14
[122]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)

06.10.2004
23:15
[123]

Aceofbase [ El Mariachi ]

eee abyss? :D

06.10.2004
23:16
[124]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Ehhh szkoda, no to macie cos latwiejszego --->

06.10.2004
23:16
[125]

haszek [ Pretorianin ]

AI

06.10.2004
23:16
[126]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

The Cooler?

06.10.2004
23:17
smile
[127]

ZARA [ Generaďż˝ ]


haszek +1

06.10.2004
23:19
smile
[128]

haszek [ Pretorianin ]

72 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
23:19
[129]

ZARA [ Generaďż˝ ]


ALI

06.10.2004
23:21
[130]

haszek [ Pretorianin ]

hyhy chyba nie majuz nikogo;) ZARA +1

06.10.2004
23:23
smile
[131]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Pełen tytuł ---->


73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
23:24
[132]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ghost Dog

06.10.2004
23:24
[133]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Ghost dog: droga samuraja

06.10.2004
23:24
[134]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Ghost Dog: The Way of the Samurai dokladnie :)

06.10.2004
23:25
[135]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

ghostdog droga samuraja

06.10.2004
23:26
smile
[136]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Aceofbase, Stranger +1

06.10.2004
23:26
[137]

Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]

tjaaa, sekund zabrakło ;/

06.10.2004
23:28
[138]

Aceofbase [ El Mariachi ]

to ja w koncu czy stranger daje?

06.10.2004
23:29
[139]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Aceofbase ---> Ty jako pierwszy podałes pelny tytul wiec ty.

06.10.2004
23:34
[140]

Aceofbase [ El Mariachi ]

73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

to teraz cus takiego

06.10.2004
23:39
[141]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no co zadnego odzewu?? ;D

w filmie wystepuje pewna gwiazda muzyczna...

06.10.2004
23:39
[142]

haszek [ Pretorianin ]

cela??

06.10.2004
23:40
[143]

Aceofbase [ El Mariachi ]

zreszta pewnie juz nikogo tu nie ma wiec -->

06.10.2004
23:40
[144]

Aceofbase [ El Mariachi ]

tak hashek +1

06.10.2004
23:42
[145]

haszek [ Pretorianin ]

73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
23:45
[146]

ZARA [ Generaďż˝ ]


ocean's eleven ?

06.10.2004
23:46
smile
[147]

haszek [ Pretorianin ]

nie...to mala podpowiedz

06.10.2004
23:48
[148]

Justa__ [ kreska kreska ]


the mexican?

06.10.2004
23:48
[149]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dziewczyna gangstera?

06.10.2004
23:49
[150]

haszek [ Pretorianin ]

narazie pudla...

06.10.2004
23:50
[151]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Erin Brockovich

06.10.2004
23:50
[152]

Justa__ [ kreska kreska ]


niebezpieczny umysł?

06.10.2004
23:51
[153]

Coolabor [ Poseł ]

erin brokovich?

06.10.2004
23:52
[154]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol a mi ona bardziej Ume przypomina niz Julie....

06.10.2004
23:52
smile
[155]

haszek [ Pretorianin ]

kolejne pudla...dodam ze czesc filmu jest dobrej jakosci jak na pierwszym screenie...a druga (rzeczywista) jak na drugim...

06.10.2004
23:53
[156]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol

06.10.2004
23:54
[157]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Full Frontal?

06.10.2004
23:54
[158]

Justa__ [ kreska kreska ]

Ocean's Twelve? :)

06.10.2004
23:55
smile
[159]

haszek [ Pretorianin ]

ZARA +1

06.10.2004
23:56
smile
[160]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Banał ---->


74 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

06.10.2004
23:57
[161]

darek_dragon [ 42 ]

Nieśmiertelny?

06.10.2004
23:58
[162]

Coolabor [ Poseł ]

niesmiertelny

06.10.2004
23:58
smile
[163]

ZARA [ Generaďż˝ ]


darek_dragon +1

07.10.2004
00:00
[164]

darek_dragon [ 42 ]

74 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
31 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

---

Łatwe :]

07.10.2004
00:02
[165]

piokos [ ]

basquiat?

07.10.2004
00:03
[166]

ZARA [ Generaďż˝ ]

k-pax

07.10.2004
00:03
[167]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

K-PAX? Ale coś mi się nie zdaje..

07.10.2004
00:05
smile
[168]

darek_dragon [ 42 ]

ZARA, Xazaxus +1 ^^

07.10.2004
00:07
[169]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Dobra ja juz ide wiec niech Xazaxus wstawi screena, dobranoc.

07.10.2004
00:08
smile
[170]

piokos [ ]

Soulcatcher [ Prefekt ]

7 października 2004 w godzinach 00.00-04.00 przerwa techniczna

dziękuję za uwagę :)


koniec panowie i panie na dziś


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:06:35]

07.10.2004
00:08
[171]

Justa__ [ kreska kreska ]

ekhm i panie :|

07.10.2004
00:08
smile
[172]

CHESTER80 [ no legend ]

A ja właśnie skończyłem grać w NFSU....

07.10.2004
00:09
[173]

darek_dragon [ 42 ]

Coś się Soul spóźnia z tą przerwą, więc mamy jeszcze trochę czasu ;)

07.10.2004
00:10
smile
[174]

piokos [ ]

sorry

07.10.2004
00:11
[175]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

75 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
31 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

Proste. :)

07.10.2004
00:12
smile
[176]

CHESTER80 [ no legend ]

Czy ten gość to młody Bruce Dickinson ? :)

07.10.2004
00:13
smile
[177]

Justa__ [ kreska kreska ]

znowu jakiś pornos dla gejów? :>

07.10.2004
00:13
smile
[178]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

CHESTER80 -> Lol. ;]
Justa__ -> No wiesz co, mnie o takie posądzać.. :p :]

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:12:16]

07.10.2004
00:15
[179]

Justa__ [ kreska kreska ]

Xazaxus wiesz jak jest, niewiadomo kto siedzi po drugiej stronie... :))

07.10.2004
00:15
smile
[180]

piokos [ ]

mam wrażenie że ten gość to gej

o! nie tylko ja tak sądzę :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:14:18]

07.10.2004
00:16
smile
[181]

Justa__ [ kreska kreska ]

to przez tą czapke

07.10.2004
00:16
[182]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Justa__ ach, no tak, rozumiem.. :]]

Ale ten film fajny jest, kilkanaście razy go już chyba oglądałem. :) A tego niby-geja dałem, bo ma charakterystyczną twarz. ;d

07.10.2004
00:19
smile
[183]

Justa__ [ kreska kreska ]

jakaś podpowiedz?

07.10.2004
00:19
smile
[184]

piokos [ ]

przez czapkę.... też ;P

07.10.2004
00:19
[185]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

To może dam tego pana.. ;u W ramach podpowiedzi. :)

07.10.2004
00:20
[186]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos fajny chlopak, co chcesz :)

07.10.2004
00:22
[187]

darek_dragon [ 42 ]

U-571?

07.10.2004
00:23
[188]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Darek_dragon +1

07.10.2004
00:23
smile
[189]

piokos [ ]

no jakiś taki ... ''lewy''

piokos fajny chlopak ==> :), tylko to mi się wyświetla :)

07.10.2004
00:26
smile
[190]

darek_dragon [ 42 ]

75 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

---

W podobnych klimatach...

07.10.2004
00:26
smile
[191]

Justa__ [ kreska kreska ]


ktoś sobie sam słodzi :P

07.10.2004
00:26
[192]

CHESTER80 [ no legend ]

Polowanie na czerwony październik ?

07.10.2004
00:27
[193]

CHESTER80 [ no legend ]

Karmazynowy przypływ ?

07.10.2004
00:27
[194]

Justa__ [ kreska kreska ]

polowanie na czerwony październik? :)

07.10.2004
00:29
[195]

piokos [ ]

eee tam, czasem trzeba :)

07.10.2004
00:29
smile
[196]

darek_dragon [ 42 ]

Chester był szybszy (aczkolwiek trochę niezdecydowany ;P) +1

07.10.2004
00:30
[197]

Justa__ [ kreska kreska ]

spóźniłam się przez piokosa :P

07.10.2004
00:31
smile
[198]

piokos [ ]

to prawda

07.10.2004
00:33
smile
[199]

Justa__ [ kreska kreska ]

no :) wiec coś babskiego poprosze :P

07.10.2004
00:34
smile
[200]

CHESTER80 [ no legend ]

Typowe "babskie kino" :) ---->>>


75 -- ZARA
63 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
00:34
[201]

piokos [ ]

g.i. jane

07.10.2004
00:35
smile
[202]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobrze ale może ktoś jeszcze zgadł ? :)

07.10.2004
00:35
[203]

Justa__ [ kreska kreska ]


hmm J.I.Jane :P

07.10.2004
00:36
smile
[204]

CHESTER80 [ no legend ]

piokos --> +1

07.10.2004
00:36
[205]

Justa__ [ kreska kreska ]

tfu oczywiście że tma powinno być G, zaspana jestem :P

07.10.2004
00:37
smile
[206]

CHESTER80 [ no legend ]

Justa__ --> Don't Worry ! Next time dogadamy się na GG co do filmu !

07.10.2004
00:38
smile
[207]

Justa__ [ kreska kreska ]

ja nie oszukuje :P

07.10.2004
00:38
smile
[208]

piokos [ ]

coś szybkiego bo łatwe :)

75 -- ZARA
63 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- piokos -
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
00:39
smile
[209]

CHESTER80 [ no legend ]

Wiem, żartowałem tylko.

07.10.2004
00:39
[210]

CHESTER80 [ no legend ]

Wielki Błękit

07.10.2004
00:41
smile
[211]

piokos [ ]

CHESTER80 +1,
Justa zasnęła :)

07.10.2004
00:43
[212]

Justa__ [ kreska kreska ]

Justa nie wiedziała :P

07.10.2004
00:44
smile
[213]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja też dam łatwe...

75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- piokos -
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
00:44
[214]

piokos [ ]

taxi

07.10.2004
00:45
[215]

darek_dragon [ 42 ]

taxi?

07.10.2004
00:45
[216]

Justa__ [ kreska kreska ]

pędzi pedzi śmieciareczka? :))) chyba powinnam iść spać :>

07.10.2004
05:51
[217]

TzymischePL [ Senator ]

albo taxi 2

07.10.2004
05:51
[218]

TzymischePL [ Senator ]

albo taxi 3

07.10.2004
05:55
[219]

TzymischePL [ Senator ]

Gdyby tak sie przypadkiem zlozylo ze to bedzie nie taxi tylko 2 albo 3 :P czyli jesli bym trafil, to niech ktos wkleja dalej bo dzis niestety nie bede osiagalny :P

07.10.2004
07:47
[220]

Lechiander [ Wardancer ]

To jest Taxi, czyli piokos +1.

Kto daje?

07.10.2004
07:51
[221]

Game Over [ Generaďż˝ ]

ja moge dac jak piokosa nie ma

07.10.2004
07:56
[222]

Game Over [ Generaďż˝ ]

Show must go on

75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
07:57
[223]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

gulczas, a jak myslisz??

07.10.2004
07:58
[224]

Lechiander [ Wardancer ]

Gulczas, a jak myslisz?

07.10.2004
07:59
smile
[225]

Lechiander [ Wardancer ]

Kurwa, niezły początek. :-/

07.10.2004
07:59
smile
[226]

Game Over [ Generaďż˝ ]

remwall pierwszy+1

07.10.2004
08:00
[227]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

fajnie zaraz zagadka

07.10.2004
08:00
[228]

Game Over [ Generaďż˝ ]

chociaz mozna by uznac i Lechianderowi bo juz sie laduje troche za dlugo

07.10.2004
08:01
smile
[229]

Lechiander [ Wardancer ]

Game Over ---> Dziękli za dobre słowo z rana, ale regolamin to regilamin. Trudno, przezyje. :-)

07.10.2004
08:02
[230]

Lechiander [ Wardancer ]

remwall ---> A możesz założyć nową? Bo ta jjuż ma 230 postów.

07.10.2004
08:02
[231]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL -- remwalll
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

07.10.2004
08:03
[232]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

po zagadce sie zalozy

07.10.2004
08:03
[233]

Game Over [ Generaďż˝ ]

zakazany owoc?

07.10.2004
08:04
[234]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

game over+1

07.10.2004
08:04
[235]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

game over mozesz zalozyc watek z zagadka

07.10.2004
08:05
[236]

Game Over [ Generaďż˝ ]

to niech ktos zalozy nowy watek to tam dodam screena

07.10.2004
08:05
[237]

Game Over [ Generaďż˝ ]

dobra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.