Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 41
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych/innych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ ZAPALCOWANEGO :)
Poprzednia część:
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 23:13:31]
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
rostov daje zdjecie

WolverineX [ Senator ]
temu panu na zdjeciu chyba chcialo sie pic :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Dobra to teraz coś dla rozluźnienia tej przyciężkiej atmosfery. Ciekawe czy ktoś to oglądał (chociaz myślę, że tak:))------->
I lepiej nie proście o inne zdjęcia z tego filmu;))
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Hollow Man?

Lechiander [ Wardancer ]
Znam ten film. Tytułu nie pamietam. :-)
Mam Ci opsać fabułe lub jakąś scenę? :-P
WolverineX [ Senator ]
Forbiden tales
rostov [ Generaďż˝ ]
No prosze. I wcale nie było trudno:)) WolverineX +1
mithos [ Senator ]
hiehie Forbidden Tales :)
mithos [ Senator ]
ehhh za wolno :)
WolverineX [ Senator ]
Forbidden Tales - zakazane opowiesci

Lechiander [ Wardancer ]
screen'a!!!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
pobudka Wolverine :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
Taa dac pornola to nagle tylu znawcow filmowych sie znajduje ;D
btw: megaabol --> teraz powoli mnie czlowiczku zalamujesz....
po pierwsze jak wogole mozna porownywac modlitwe do dzialania mat. i filmu?
po drugie: jezeli nie rozumiesz pojecia "nie wypada nie znac" to lepiej wogole sie nie wypowiadaj (oczywiscie, ze jest to troche nie na miejscu, mozna od razu zaczac dywagacje nt. "co to wogole znaczy: trzeba znac" itp. ale mialo to byc nieco w swoistym cudzyslowiu, sadzilem wiec ze kazdy to zrozumie)
a po trzecie: do cholery co mnie obchodzi czy napisales to przed uchem, po uchu, po nodze czy po bozym narodzeniu??? To byl tylko przyklad!!!!!!!
WolverineX [ Senator ]
juz za chwile :) cierpliwosci
Lechiander [ Wardancer ]
Chłopaki, dajcie se na luz, OK? Przecież ten wątek słuzy ku zabwie. Odpuśćcie. Co?

Lechiander [ Wardancer ]
Zapomniałem dać mordy.
:-)

gacek [ Litzmannstadt ]
Na rozluźnienie :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
Aceofbase ---> ja na twój temat się nie wypowiadam bo niemam poco twoje zdanie mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg
Koniec tematu .

WolverineX [ Senator ]
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 --Aceofbase
24 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
17 --
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal ---
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
proste :)
Lechiander [ Wardancer ]
Naga broń 3
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
prawdopodobnie Jak ugryźć 10 milionów 2 :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
7
WolverineX [ Senator ]
nie
megaabol [ Generaďż˝ ]
WolverineX --> mozesz powiedziec z którego roku ?? jest ten film ??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Kod Merkury?
gacek [ Litzmannstadt ]
bandits ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
Jak to nie jest Lambert i "Odkupienie" to nie wiem....
WolverineX [ Senator ]
z lat 90-siątych.
gacek [ Litzmannstadt ]
pulp fiction ?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ostatni skaut?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Oj to niewiem
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
a moze Mortal Thoughts?

Aceofbase [ El Mariachi ]
megaabol --> nie musisz sie wypowiadac na moj temat, natomiast zrobiles to juz wczesniej wiec nie probuj sie bronic paroma wyswiechtanymi frazesami bo zle mi sie robi...
I gdyby cie "moje zdanie obchodzilo tyle co zeszloroczny snieg" (bardzo rozwiniete porownanie, musze ci przyznac) to nie zaczynalbys calej dyskusji
I teraz jest koniec tematu
megaabol [ Generaďż˝ ]
Aceofbase ---> ŚP
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
harry angel??

WolverineX [ Senator ]
Stranger [Gry-OnLine] +1
widac ze zna sie na filmach - umnie kultowych . a the last boy scout jest w pierwszej piatce :)

Lechiander [ Wardancer ]
Stranger ----> Dawaj szybciutko jakieś kultowe filmidło. ;-)

CHESTER80 [ no legend ]
Matko jedyna !!!!!!!!!!!! Ale jestem wk......... !!!!!!!!!!! Od półtorej godziny usiłuję zagrać sobie z kumplami w NFS:U po sieci i jak już gra się ładowała okazało się że mam jakiegoś firewalla i nie mogę dołączyć do gry !!!!!!!!! Sorry że wam truję ale muszę odreagować, normalnie ciśnienie mi skoczyło i mi chyba żyłka pęknie !!! Dobrze że są chociaż "Filmożercy" , to w końcu też jest gra multiplayerowa... :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
e tam zna, poznalem Bruce'a Willisa i strzelalem po kolei tytulami :P
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal ---
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
banal >>>
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
truman show
Lechiander [ Wardancer ]
Truman Show
techi [ Legend ]
truman show

Aceofbase [ El Mariachi ]
sry troche za tamte wybuchy ale jestem wku***ony jak nigdy
dzien beznadziejny od poczatqu byl, jesienna deprecha te spr
a jak wrocilem do domu to sie okazalo ze chalupe okradli.......
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Soldamn +1

Lechiander [ Wardancer ]
*&^%$&^%$^$&^%&^%$&^%&^%$&^$^%#&^%$ :-///
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
zaraz coś wrzuce:)
WolverineX [ Senator ]
no truman show. nawet nie musialem powiekszac go :) tylko miniaturka straczyla :).
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
33 -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Redrum, Redrum :)

Lechiander [ Wardancer ]
Ace ----> Nie pękaj. :-)
I tak będzie gorzej. ;-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
duzo widac, nie powiem :-/
Friday The 13th jakis?
Lechiander [ Wardancer ]
Lśnienie
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
prosze o ang nazwe pełną!!
Aceofbase [ El Mariachi ]
Lsnienie ?
,urder murder :D
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
albo i nie, lechiander +1
Aceofbase [ El Mariachi ]
The Shining?
Yos_sarian [ Irving Washington ]
shining
Yos_sarian [ Irving Washington ]
dobry wieczor
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
stranger--> facet z toporem+labirynt+zima+redrum redrum wystarczy:D
Aceofbase [ El Mariachi ]
taaa juz samo redrum starczylo ale sie spoznilem ://

Lechiander [ Wardancer ]
Soldamn ---> No, już chciałem krzyczeć. :-)
A w ogole to zaryzykowałem i nawet na screena nie zerknąłem. Zaufałem Twemu "redrum. :-)
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń
25 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak --
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
To jest dam dwa w jednym: banał i kalsyk.
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
golasy??
WolverineX [ Senator ]
golasy
Aceofbase [ El Mariachi ]
carrie?
megaabol [ Generaďż˝ ]
golasy
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
golasy to nie sa napewno :D

Lechiander [ Wardancer ]
Czy Golasy to klasyk???
Ace +1
Aceofbase [ El Mariachi ]
ja widze ze kolega Soldamn ma duzy wplyw na zdania pozostalych..... ;?
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
to się nazywa siła sugesti:)

Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---> Nie bądź złośliwy! ;-)
WolverineX [ Senator ]
kiedy ja pisalem wiadomosc jeszcze go nie bylo :) wiec na moja odpowiedz nie mial nikt wplywu .
poporstu widze golasy i pisze golasy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:21:08]
megaabol [ Generaďż˝ ]
a ja sie nie wypowiadam nawet bo znów sie smiał będe
Aceofbase [ El Mariachi ]
taa King rzadzi ;) ale szczerze? jakby przed sekunda nie bylo Kinga i w dodatku ty jej nie odgadl to pewnie bym nie skojarzyl ;) tyle filmow z golymi babqami przeciez ....
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn -- Lechiander
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- Soldamn
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Tu tez cos z banalnej klasyqi choc nieco innej. to np jest chyba najbardziej znana roslina w filmowym swiatqu ;) -->
Lechiander [ Wardancer ]
Leon zawodowiec
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
chyba sobie żartujesz.
strzelam. leon??
haszek [ Pretorianin ]
leon zawodowiec
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
chyba nice shoot:D
Aceofbase [ El Mariachi ]
ech niestety niektorzy nie pozwola dac fajniejszych screenow jako podpowiedzi np tego ;D -->
ofqoz Lechu +1
Aceofbase [ El Mariachi ]
taa soldamn i hashek tez + 1
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
hej ja i haszek w tej samej minucie mam co lechu:)
haszek [ Pretorianin ]
hehe moj pierwszy moze nie ostatni;)

Lechiander [ Wardancer ]
Carrie miałem przygotowaną już wcześniej. :-)
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX -- Soldamn
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- haszek
No to pozostańmy przy klasyce. :-)
Jeśli dojdzie do podpwoeidzi, to zadecyduje refleks i łącze. :-P
Ang. tytuł proszę.
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Era lodowcowa :) ?
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
mad max 3??
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
lawrence from arabia??
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
eee...tzn. Ice Age :) ale to na pewno nie to
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
dawaj podpowiedz:)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Hidalgo?
Lechiander [ Wardancer ]
Sorry, musiałem w trybie przyspieszonym myszkę przeczyścić. Nic się już nie dało zrobić nią. :-/
Uwaga, daję podpowiedź!!! :-P
Lechiander [ Wardancer ]
włala :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Czerwona Sonya
haszek [ Pretorianin ]
Conan the barbarian
Aceofbase [ El Mariachi ]
Conan Barbarzynca
ZARA [ Generaďż˝ ]
czerwona sonja ?
WolverineX [ Senator ]
REd Sonya
Aceofbase [ El Mariachi ]
Conan the barbarian sry
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
conan destroyer??

Lechiander [ Wardancer ]
Ludzie! Popatrzcie uważniej! :-))
ZARA [ Generaďż˝ ]
conan niszczyciel
Coolabor [ Poseł ]
conan barbarzynca
Aceofbase [ El Mariachi ]
ew conan the destroyer ;D
Coolabor [ Poseł ]
lub conan niszczyciel
Aceofbase [ El Mariachi ]
kuuurde ale rzeznia.... lubie taqie momenty
szqoda tylqo ze za pozno ://

Lechiander [ Wardancer ]
I komu mam uznać? Ot zagwozdka! :-P
A jednak nie będę się czepiał.
soldamn +1

Lechiander [ Wardancer ]
BTW
Ace ---> Co oznacza "sry"? :-P

Aceofbase [ El Mariachi ]
taqi skrot od "sorry" jakbys giercowal na necie w ET lub SOF'a II to bys wiedzial....
sic dopiero teraz se przypomnialem ze toprzeciez forum gry-online... i zebys ty takich rzeczy nie wiedzial? wstydz sie ;D

Lechiander [ Wardancer ]
He, he, to Ci napiszę, że ja w ogóle nie łupię po sieci. :-P Kiedyś dawno temu tylko w Starcrafta. :-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
......
WolverineX [ Senator ]
dawac zagadke nowa :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
jeszcze minutq i lechu daje znowu.....
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
sorki juz daje zapatrzylem sie!!
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
71 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak
18 -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- haszek
ZARA [ Generaďż˝ ]
sleepy hollow
Justa__ [ kreska kreska ]
jeździec bez głowy?
haszek [ Pretorianin ]
jezdziec bez glowy
WolverineX [ Senator ]
Jezdziec bez glowy
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The General's Daughter?
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
zara,justa,haszek +1
Soldamn [ krówka!! z wymionami ]
a ja już spadam:)
WolverineX [ Senator ]
wakony THUG2. przez to ze go zasysam cale lacze idze na to a na www zostalo h** :( ale jeszcze tylko godzina .

ZARA [ Generaďż˝ ]
72 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena -- haszek
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
eee abyss? :D
ZARA [ Generaďż˝ ]
Ehhh szkoda, no to macie cos latwiejszego --->
haszek [ Pretorianin ]
AI
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
The Cooler?

ZARA [ Generaďż˝ ]
haszek +1

haszek [ Pretorianin ]
72 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
ZARA [ Generaďż˝ ]
ALI
haszek [ Pretorianin ]
hyhy chyba nie majuz nikogo;) ZARA +1

ZARA [ Generaďż˝ ]
Pełen tytuł ---->
73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
26 -- smoleń -- Aceofbase
25 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ghost Dog
Aceofbase [ El Mariachi ]
Ghost dog: droga samuraja
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Ghost Dog: The Way of the Samurai dokladnie :)
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
ghostdog droga samuraja

ZARA [ Generaďż˝ ]
Aceofbase, Stranger +1
Esqualante [ Jyhad Baghadyr ]
tjaaa, sekund zabrakło ;/
Aceofbase [ El Mariachi ]
to ja w koncu czy stranger daje?
ZARA [ Generaďż˝ ]
Aceofbase ---> Ty jako pierwszy podałes pelny tytul wiec ty.
Aceofbase [ El Mariachi ]
73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus -- haszek
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
to teraz cus takiego
Aceofbase [ El Mariachi ]
no co zadnego odzewu?? ;D
w filmie wystepuje pewna gwiazda muzyczna...
haszek [ Pretorianin ]
cela??
Aceofbase [ El Mariachi ]
zreszta pewnie juz nikogo tu nie ma wiec -->
Aceofbase [ El Mariachi ]
tak hashek +1
haszek [ Pretorianin ]
73 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
ZARA [ Generaďż˝ ]
ocean's eleven ?

haszek [ Pretorianin ]
nie...to mala podpowiedz
Justa__ [ kreska kreska ]
the mexican?
Aceofbase [ El Mariachi ]
dziewczyna gangstera?
haszek [ Pretorianin ]
narazie pudla...
ZARA [ Generaďż˝ ]
Erin Brockovich
Justa__ [ kreska kreska ]
niebezpieczny umysł?
Coolabor [ Poseł ]
erin brokovich?
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol a mi ona bardziej Ume przypomina niz Julie....

haszek [ Pretorianin ]
kolejne pudla...dodam ze czesc filmu jest dobrej jakosci jak na pierwszym screenie...a druga (rzeczywista) jak na drugim...
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol
ZARA [ Generaďż˝ ]
Full Frontal?
Justa__ [ kreska kreska ]
Ocean's Twelve? :)

haszek [ Pretorianin ]
ZARA +1

ZARA [ Generaďż˝ ]
Banał ---->
74 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
30 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
darek_dragon [ 42 ]
Nieśmiertelny?
Coolabor [ Poseł ]
niesmiertelny

ZARA [ Generaďż˝ ]
darek_dragon +1
darek_dragon [ 42 ]
74 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
31 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- xazaxus
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
---
Łatwe :]
piokos [ ]
basquiat?
ZARA [ Generaďż˝ ]
k-pax
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
K-PAX? Ale coś mi się nie zdaje..

darek_dragon [ 42 ]
ZARA, Xazaxus +1 ^^
ZARA [ Generaďż˝ ]
Dobra ja juz ide wiec niech Xazaxus wstawi screena, dobranoc.

piokos [ ]
Soulcatcher [ Prefekt ]
7 października 2004 w godzinach 00.00-04.00 przerwa techniczna
dziękuję za uwagę :)
koniec panowie i panie na dziś
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:06:35]
Justa__ [ kreska kreska ]
ekhm i panie :|

CHESTER80 [ no legend ]
A ja właśnie skończyłem grać w NFSU....
darek_dragon [ 42 ]
Coś się Soul spóźnia z tą przerwą, więc mamy jeszcze trochę czasu ;)

piokos [ ]
sorry
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
75 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
31 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
Proste. :)

CHESTER80 [ no legend ]
Czy ten gość to młody Bruce Dickinson ? :)

Justa__ [ kreska kreska ]
znowu jakiś pornos dla gejów? :>

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
CHESTER80 -> Lol. ;]
Justa__ -> No wiesz co, mnie o takie posądzać.. :p :]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:12:16]
Justa__ [ kreska kreska ]
Xazaxus wiesz jak jest, niewiadomo kto siedzi po drugiej stronie... :))

piokos [ ]
mam wrażenie że ten gość to gej
o! nie tylko ja tak sądzę :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:14:18]

Justa__ [ kreska kreska ]
to przez tą czapke
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Justa__ ach, no tak, rozumiem.. :]]
Ale ten film fajny jest, kilkanaście razy go już chyba oglądałem. :) A tego niby-geja dałem, bo ma charakterystyczną twarz. ;d

Justa__ [ kreska kreska ]
jakaś podpowiedz?

piokos [ ]
przez czapkę.... też ;P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
To może dam tego pana.. ;u W ramach podpowiedzi. :)
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos fajny chlopak, co chcesz :)
darek_dragon [ 42 ]
U-571?
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Darek_dragon +1

piokos [ ]
no jakiś taki ... ''lewy''
piokos fajny chlopak ==> :), tylko to mi się wyświetla :)

darek_dragon [ 42 ]
75 -- ZARA
62 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
---
W podobnych klimatach...

Justa__ [ kreska kreska ]
ktoś sobie sam słodzi :P
CHESTER80 [ no legend ]
Polowanie na czerwony październik ?
CHESTER80 [ no legend ]
Karmazynowy przypływ ?
Justa__ [ kreska kreska ]
polowanie na czerwony październik? :)
piokos [ ]
eee tam, czasem trzeba :)

darek_dragon [ 42 ]
Chester był szybszy (aczkolwiek trochę niezdecydowany ;P) +1
Justa__ [ kreska kreska ]
spóźniłam się przez piokosa :P

piokos [ ]
to prawda

Justa__ [ kreska kreska ]
no :) wiec coś babskiego poprosze :P

CHESTER80 [ no legend ]
Typowe "babskie kino" :) ---->>>
75 -- ZARA
63 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
piokos [ ]
g.i. jane

CHESTER80 [ no legend ]
Dobrze ale może ktoś jeszcze zgadł ? :)
Justa__ [ kreska kreska ]
hmm J.I.Jane :P

CHESTER80 [ no legend ]
piokos --> +1
Justa__ [ kreska kreska ]
tfu oczywiście że tma powinno być G, zaspana jestem :P

CHESTER80 [ no legend ]
Justa__ --> Don't Worry ! Next time dogadamy się na GG co do filmu !

Justa__ [ kreska kreska ]
ja nie oszukuje :P

piokos [ ]
coś szybkiego bo łatwe :)
75 -- ZARA
63 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- piokos -
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76

CHESTER80 [ no legend ]
Wiem, żartowałem tylko.
CHESTER80 [ no legend ]
Wielki Błękit

piokos [ ]
CHESTER80 +1,
Justa zasnęła :)
Justa__ [ kreska kreska ]
Justa nie wiedziała :P

CHESTER80 [ no legend ]
Ja też dam łatwe...
75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX --
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal -- piokos -
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
piokos [ ]
taxi
darek_dragon [ 42 ]
taxi?
Justa__ [ kreska kreska ]
pędzi pedzi śmieciareczka? :))) chyba powinnam iść spać :>
TzymischePL [ Senator ]
albo taxi 2
TzymischePL [ Senator ]
albo taxi 3
TzymischePL [ Senator ]
Gdyby tak sie przypadkiem zlozylo ze to bedzie nie taxi tylko 2 albo 3 :P czyli jesli bym trafil, to niech ktos wkleja dalej bo dzis niestety nie bede osiagalny :P
Lechiander [ Wardancer ]
To jest Taxi, czyli piokos +1.
Kto daje?
Game Over [ Generaďż˝ ]
ja moge dac jak piokosa nie ma
Game Over [ Generaďż˝ ]
Show must go on
75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
20 -- remwall
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
remwall [ Zagłębiak z DG ]
gulczas, a jak myslisz??
Lechiander [ Wardancer ]
Gulczas, a jak myslisz?

Lechiander [ Wardancer ]
Kurwa, niezły początek. :-/

Game Over [ Generaďż˝ ]
remwall pierwszy+1
remwall [ Zagłębiak z DG ]
fajnie zaraz zagadka
Game Over [ Generaďż˝ ]
chociaz mozna by uznac i Lechianderowi bo juz sie laduje troche za dlugo

Lechiander [ Wardancer ]
Game Over ---> Dziękli za dobre słowo z rana, ale regolamin to regilamin. Trudno, przezyje. :-)
Lechiander [ Wardancer ]
remwall ---> A możesz założyć nową? Bo ta jjuż ma 230 postów.
remwall [ Zagłębiak z DG ]
75 -- ZARA
64 -- CHESTER80
55 -- rostov
43 -- garrett
35 -- Lechiander
34 -- Torn
32 -- darek_dragon
27 -- Aceofbase
26 -- smoleń -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL -- remwalll
19 -- pizmak -- Justa
18 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- soldamn
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- WolverineX -- piokos -
05 -- PrEd4ToR -- techi --scigal --
04 -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- megaabol -- haszek -- Xazaxus
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76
remwall [ Zagłębiak z DG ]
po zagadce sie zalozy
Game Over [ Generaďż˝ ]
zakazany owoc?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
game over+1
remwall [ Zagłębiak z DG ]
game over mozesz zalozyc watek z zagadka
Game Over [ Generaďż˝ ]
to niech ktos zalozy nowy watek to tam dodam screena
Game Over [ Generaďż˝ ]
dobra