Vegetan [ Leń ]
Znalezione w necie: Wibrator :) :D
Posłuchacie sobie :D

Lucky_ [ Konsul ]
Hehehe dobre ;]
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
nie wiem czy było ale wiem że to słyszałem mało kolesiówa musiała sie spalić ze wstydu :D

okix [ Ze Francesco ]
I co w tym smiesznego?

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
"Przyrzad do... " - buahaha :D. Ciekawe co to za program byl wogole :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
hehehe... ja piernicze! Szczerze mówiąc to ja też bym powiedział ze to przyrząd do zadowlania się! :) Wogóle jest coś takiego jak Wibrator w muzyce???

Lupus [ starszy general sztabowy ]
W znaczeniu muzycznym można się zadowalać również saksofonem .
Dark Elf [ Konsul ]
padlem :D

Jake [ R.I.P. ]
Widać co polki w głowie mają :D

@lb@tros [ Horned Reaper ]
hehhe dobre :D
Jerryzzz [ Senator ]
O raaaaany :D ROTFL miesiaca...
Qba19 [ Junior WRC ]
No bo głodnemu chleb na myśli.
leszo [ Mała Wojna ]
tak to jest jak sie uczy na muzyce tylko śpiewać "Przybyli Ułani" :P

Sir klesk [ Sazillon ]
lol :)
A ja sam nie widzialem, ze w muzyce jest cos takiego jak wibrator :P
...Cannibal... [ Pretorianin ]
leszo----> powiedz na muzyce wibrator to przez cala lekcje matoly sie beda cieszyc...

Yanek [ Paprykarz ]
hehe hehe he
leszo [ Mała Wojna ]
...Cannibal... >>> heh, w sumie racja ;) Miałem w gimnazjum taka klasę co sie brechali z "okresu" na matmie i z tekstu na gregrafii, ze jakiś surowiec jest " z permu"...
Jerryzzz [ Senator ]
Qba19 ---> Glodny glodnemu wypomni :D

Yanek [ Paprykarz ]
Jerryzzz >> hehe trafna riposta :)) zapamietam ja...znam duzo osob ktore wlasnie lubia mowic "glodnemu chleb na mysli"

Qba19 [ Junior WRC ]
Jerryzzz -> widziałem że ktoś to napisze :)

Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Buhahaha

sylweek [ Pretorianin ]
Wszyscy są głodni, kobitki tez. Nawet ksiądz chodzi bzykać ( chyba ze sam sobie radzi )
Wszyscy to robią i o tym myślą, więc nie ma sie co śmiać z dziewczyny. Wibrator do zaspokajania się, jest najbardziej popularny, choć mogła pomyśleć i przed publicznością wybrnąć i walnąć "służy do wywoływania wstrząsów w telefonach :P
:)
Oglądałem parę dni temu ten turniej co wodą zalewają graczy. Padło pytanie "Jak nazywał się główny bohater w Naszej Szkapie -Marii Konopnickiej"
hmmm----> BOLESŁAW PRUS !!!! LOL2

lecram [ Pretorianin ]
niezłe

reds23 [ redsov ]
stare ... ale dobre :<

Vegetan [ Leń ]
sylweel--> Ten program to Ciao Darwin :P Tak, tam są niezłe jaja, najlepsze jak w pierwszym odcinku poszła rura i cała woda się wylała.