
Pejotl [ Senator ]
Forum CM: Typowy Iudexowy pech? Nie, to dyskryminacja!!!!
Komputer mnie dyskryminuje :(
Zobaczcie na to - pod flagą 12 moich, po prawo 18 niemców, oddalonych od flagi dalej niż 3 moje T-34 !!!
I to ma byc neutralna falga??????????????????

Kłosiu [ Senator ]
Pejotl --> czy mnie oczy nie myla, czy 30m od flagi siedzi pol plutonu niemcow? ;) Oczywiscie ze ta flaga nie jest twoja w takim razie :)
Mały Miś [ Konsul ]
przynajmniej jest neutralna, a co ja mam powiedzieć moja piechota pod flagą a ona dalej jest niemiecka :(

Pejotl [ Senator ]
Kłosiu ->
pod samą flagą siedzi moje dowództwo (3), drużyna (7) i PTRD (2)
30 m od flagi siedzi - dwie drużyny niemców (16) i dowództwo (2 albo 3 nie pamiętam) o ORAZ 3 moje T-34.
Czyżby czołgi nie trzymały flag???
Pejotl [ Senator ]
Mały miś - ale tam jest od groma niemców dookoła!
Mały Miś [ Konsul ]
no ale powinna być chociaż neutralna, przecież ja mam tam nawet czołgi, a moja piechota jest bliżej flagi niż niemcy
Pejotl [ Senator ]
Mały Miś -> jak widzę to screen z gry a nie z zakończenia - komputer pokazuje że jest niemiecka bo masz _nierozpoznanych_ niemców po domach - gdyby w tej chwili był koniec gry prawdopodobnie byłaby neutralna, ale w trakcie bitwy komp pokazuje ci przybliżoną sytuację na podstawie tego co widzisz.
_Mac_ [ Pretorianin ]
Pejotl ------ Komp tak w cmbb zawsze robi, jak jakas wroga jednostka jest tak blisko flagi :)
Niewazne wtedy czy masz tam pluton Tygrysow czy stado T-34 :) Trzeba bylo pogonic niemiaszkow dla pewnosci, szczegolnie majac tam takie sily :)

Pejotl [ Senator ]
Mac -> gdybym ich widział tobym pogonił, obrzuciłem flagę ogniem mozdzierzy ale nikt sie nie poderwał. W doliczonym czasie zdążyłem tam dojść piechotą i czołgami i ... skończyła się bitwa :)
Ale już mi przeszło i nie narzekam. Niemal odrobiłem w lidze swoją stratę po ostatniej serii spektakularnych porażek z czołówką......

Panzer Jaeger [ Konsul ]
Pejotl --->
12 ludzi + 3 czołgi = 15 < 18 Niemców
I tak miałeś szczęście, że była neutralna. ;-)

Buczo. [ Bradypus variegatus ]
Pejotl --> Mi raz bodajże merkav zneutralizował flage jednym niemcem, który leżał w zgliszczach przez co go nie zauważyłem. Co ty wiesz o pechu...

mac bac [ Pretorianin ]
a ja nie zneutralizowałem flagi przeciwnikowi chociaż mialem więcej moich wojaków przy fladze i bliżej:)
zresztą przez to przegrałem bitwe jednym punktem hehe
podesłalem mianowicie pod flage....moich żolnierzy, byłych jeńców wroga, których odbilem i odzyskalem kontrole nad nimi (to była zacieta bitwa:))
komp mi ich chyba z powrotem po prostu nie zaliczył?

Pejotl [ Senator ]
mac bac -> jesli to było w CMBB to się nie dziwię. Oni byli podejrzani. Niepewni ideologicznie. Pewnie pracowali na dwie strony...

Remifr [ Pretorianin ]
MacBac--> co jest z tobą, kiedy pliczek podeślesz ????

mac bac [ Pretorianin ]
Remifr ---> to mi wysłaleś?, a ja głupi czekam...
ostatnio okazalo sie że częśc plików poczta daje mi jako spam a ja nawet do tego nie zaglądam i likwiduje (dzięki Mac:))
prześlij jeszcze raz tym razem sprawdze wszystko

Remifr [ Pretorianin ]
MacBac--> nei tylko ze 2 razy pliki podesłałem,ale kilka razy mail samego puściłem z zaptaniem co jest grane !!!!!

Pejotl [ Senator ]
remfir -> wydało się! jesteś zwykłym spamerem! :) ciągle jakieś załączniki ludziom wpychasz w pocztę :)

Remifr [ Pretorianin ]
Pejotl--> w tym temacie nie zabieraj głosu ;P, co chwilę widać jak błagasz na GG o przysłanie takowego spamu :]