GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z rozdzielczością w grze enter the matrix

06.10.2004
18:54
smile
[1]

micki666 [ Centurion ]

problem z rozdzielczością w grze enter the matrix

gdy włanczam grę enter the matrix wyświetlają się opcje i rezolution(rozdzielczość) jest pusta nie da sie jej zmienić dobra to nic myśle lecz gdy wezne play jest error i pisze tak "FULLSCREEN MODE NOT FOUND" błagam napiszcie co mam zrobić.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.