
micki666 [ Centurion ]
problem z rozdzielczością w grze enter the matrix
gdy włanczam grę enter the matrix wyświetlają się opcje i rezolution(rozdzielczość) jest pusta nie da sie jej zmienić dobra to nic myśle lecz gdy wezne play jest error i pisze tak "FULLSCREEN MODE NOT FOUND" błagam napiszcie co mam zrobić.