GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trzy gry, na które najbardziej czekacie

06.10.2004
18:14
smile
[1]

elessar89 [ Pretorianin ]

Trzy gry, na które najbardziej czekacie

Proponuję ankietę: podajcie tytuły trzech gier, na których premiery czekacie z utęsknieniem.

Oto moje typy:
1. Prince of Persia 2
2. Half-Life 2.
3. Sid Maier's Pirates!

06.10.2004
18:16
smile
[2]

CHESTER80 [ no legend ]

Chcesz i masz:

1:Splinter Cell: Chaos Theory
2:Half-Life 2
3:Need 4 Speed: Underground 2

06.10.2004
18:18
smile
[3]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

Trzy gry?? No to lecimy:

1. The Witcher - Wiedzmin
2. Half-Life 2
3. NFS:Underground 2

Potem moge nie wychodzic z domu przez miecha, jak nie dluzej :D

06.10.2004
18:19
[4]

Game Over [ Generaďż˝ ]

1. GTA 3 SA
2. GTA 4
3. GTA 5

06.10.2004
18:21
[5]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

1. The Longest Journey 2
2. Half Life 2
3. ---

06.10.2004
18:22
smile
[6]

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]

1. Operation Flashpoint 2 (po ostatnim poworcie do genialnbej jedynki :) )
2. Half-life 2
3. Stalker

a tak naprawde to jakis dobry symulator na wszystkich trzech pozycjach - no moze oprocz pierwszej :)

06.10.2004
18:27
[7]

DeXX. [ mp44 is my destiny ]

1 - Half-Life 2
2 - Splinter Cell: Chaos Theory
3 - nastepny Splinter Cell

06.10.2004
18:28
smile
[8]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


1.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER
2.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER
3.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER

06.10.2004
18:29
[9]

sajlentbob [ Konsul ]

1. Jagged Alliance3
2. HL2
3. Stalker

06.10.2004
18:31
smile
[10]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

1 - TES : Oblivion
2 - Fallout 3
3 - KotOR 2

06.10.2004
18:33
[11]

HopkinZ [ Senator ]

1. Kotor 2
2. Baldur's Gate 3
3. Neverwinter Nights 2 :)

06.10.2004
18:39
smile
[12]

Marsellus Wallace [ Fukitol ]

1) Stalker
2) Half Life 2
3) Splinter Cell : Chaos Theory

No i dodatki do D3, Far Cry...

06.10.2004
18:39
[13]

reds23 [ redsov ]

ja w sumie nie mam typow, bo juz niegram zaduzo ... :<

no powiedzmy
ze mam dwa ... :< takie troche z dupy ...
1) GTA San Andreas
2) Wolfenstein Enemy Territory 2 (podobno ma kiedys ma wyjsc :< )

06.10.2004
18:40
smile
[14]

noname89 [ Pretorianin ]

1. Splinter Cell: Chaos theory
2. Brothers in Arms
3. Prince of persia 2

06.10.2004
18:41
smile
[15]

tygrysek [ behemot ]

1. The Longest Journey 2
2. Half-Life 2
3. Need For Speed Underground 2

06.10.2004
18:42
smile
[16]

eJay [ Gladiator ]


1. Need for Speed Underground 2
2. Half-Life 2
3. Pirates!

06.10.2004
18:45
[17]

winner [ Generaďż˝ ]

1.HALO 2 (Xbox)
2.Forza Motorsport (Xbox)
3.Gran Turismo 4 (PS2)

06.10.2004
18:47
smile
[18]

cycu2003 [ Senator ]

1.GTA SA
2.The Sims 3 :)
3.Fifa 2006 (może będzie doskonała)

06.10.2004
18:47
[19]

hannibal2 [ Legia Warszawa ]

1 POP 2
2 Splinter Cell: Chaos theory
3 Need for Speed Underground 2

06.10.2004
18:47
smile
[20]

Ścierwopluj [ Konsul ]

1.Diablo III
2.World of Warcraft
3.Warcraf IV

06.10.2004
18:48
smile
[21]

leszo [ Mała Wojna ]

1. GTA SA
2. Xenus
3. STALKER

06.10.2004
18:58
smile
[22]

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]

>>> ^Piotrek^: TES : Oblivion

Taak, ale TES 4 wyjdzie za dwa lata, wiec na razie mozna sobie odpuscic czekanie :D

06.10.2004
19:04
smile
[23]

Khelben [ PointGuard ]

1. Baldur's Gate III
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. The Witcher

06.10.2004
19:17
[24]

Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]

To ta trójca na którą najbardziej czekam :
Need for Speed :U 2 ----- spodziewam się absolutnego hitu !! :)
Colin 5 --- tu jestem obaw ale to colin a dla mnie colin forever :)
Hl 2 - tak jak doom 3, far cry nowa era grafiki w grach a po za tym może byc ciekawie :) (jeszcze nie długo nowa larta z dx 9.0 byc może :))

06.10.2004
19:18
[25]

Rivui [ Centurion ]

1: JA3
2: BG3
3: F3
Czyli Jagged, Baldur i Fallout. Moje ukochane triooooooooo :D

06.10.2004
19:29
smile
[26]

CrazyMan [ Ur-Shak ]

1a. Doom 3 (narazie nie moge pograc bo spalila mi sie grafa i teraz mam na zamiane totalny syf)
1b. Far Cry (patrz wyzej)
2. HL2
3a. N4S: Underground 2
3b. Colin 2005
3c. Stalker

06.10.2004
19:55
smile
[27]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

1) FM 2005
2) Driv3r
3) Need For Speed Underground 2
4) Medal of honour Pacific ...(coś tam dalej)

06.10.2004
19:57
[28]

sYs|yavor [ Generaďż˝ ]

1. Tribes 5
2. Gothic III
3. Half Life 2

06.10.2004
19:57
[29]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

1. Vampire The Masquarade Bloodlines
2. Half-life 2
3. Fahrenheit
4. The Stalin Subway

06.10.2004
20:05
smile
[30]

Gonsiur [ Angel of Death ]

Sequele znanych gier:
1. Half-life 2
2. Fallout 3
3. Baldur's gate 3
Całkowicie nówki:
1.Stalker shadow of chernobyl
2. F.E.A.R.
3. Się zobaczy ;p

06.10.2004
20:06
smile
[31]

Pvt. Creak [ Criav ]

1. FIFA 2005
2. NBA 2005
3. Half-Life 2

kolejność niechronologiczna :)

06.10.2004
20:07
[32]

Pvt. Creak [ Criav ]

gonsiur & rest ---> miały być 3 gry :)

06.10.2004
20:13
[33]

maij [ Centurion ]

1. GTA: SAN ANDREAS
2. TONY HAWK`S: UNDERGROUND 2
3. NEED FOR SPEED: UNDERGROUND 2

06.10.2004
20:22
smile
[34]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

Tak sobie posiedziałem i podumałem nad trzecią grą i chyba będzie to cuś zza wschodniej granicy :)

1. The Longest Journey 2
2. Half Life 2
3. You Are Empty

06.10.2004
20:25
smile
[35]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Gry, które wyjdą na pewno:
1. Rome - Total War
2. Knights of the Old Republic 2
3. Everquest 2

Gry, których chciałbym zobaczyć kontynuacje:
1. Diablo 3
2. Starcraft 2
3. Planescape: Torment 2

06.10.2004
20:28
smile
[36]

Oxydrene [ Konsul ]

1. GTA: San Andreas
2. Need For Speed: Underground 2
3. Half Life 2

P.S: nie wiem czy to dobry wybor =P

06.10.2004
20:30
[37]

iNfiNity! [ Senator ]

1. Hearts Of Iron 2
2. Combat Mission 4
3. Americas Army 2.2 ( :P )

06.10.2004
20:32
[38]

wata_PL [ Konsul ]

1.Gothick3
2.half-life2
3.GTA SA

06.10.2004
20:33
[39]

axelek [ Konsul ]

.mafia 2
..gta:sa
...cod 2

06.10.2004
20:34
smile
[40]

MichUUUs [ Pretorianin ]

hmm ...
* NFS : U 2
** HL2
*** GTA :SA

kategoria specjalna :
@ Gothic 2 : Noc Kruka (ile k@@@a można czekać ?? )

06.10.2004
20:36
[41]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

1. Dreamfall (The Longest Journey 2)
2. Quake IV

06.10.2004
20:46
[42]

PaWeLoS [ ]

będzie więcej niż trzy:)
- Prince of Persia 2
- KOTOR 2
- NFS: Underground 2
- The Longest Jouney 2 (się zdziwiłem, że tak dużo osób czeka na tą grę:))
- San Andreas
- Rome: Total War
- Medal of Honor: Pacific Assault
Boże... skąd ja wezmę tyle kasy!!!???

06.10.2004
20:50
smile
[43]

MGS BigBoss [ Konsul ]

tylko te trzy tytuły

Metal Gear Solid 3 Snake Eater
Metal Gear Solid Acid
Metal Gear Solid The Twin Snakes na PC

06.10.2004
20:51
[44]

cneyhaz [ Generał dywizji ]

1.Vampire Bloodlines
2.NFS Ung 2
3.GTA San Andreas

07.10.2004
09:24
smile
[45]

Kamel [ Konsul ]

1. GTA SA
2. Driver 3
3. Soldier of Fortune 3

07.10.2004
09:39
[46]

Isam [ Generaďż˝ ]

Ja czekam tylko na
Half-Life 2

07.10.2004
09:42
smile
[47]

Mnieteq [ SimRacer ]

Moje typy:
- Half Life 2
- GTR
- Prince of Persia 2

07.10.2004
09:43
smile
[48]

piokos [ ]

1. Half-Life 2
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. Rig N Roll

07.10.2004
09:49
[49]

sylweek [ Pretorianin ]

1. GTA SA
2. NFS U2
3. DRIVER

07.10.2004
10:03
smile
[50]

winner [ Generaďż˝ ]

cholewka też czekam na GTR !!

07.10.2004
10:36
[51]

armia [ Pretorianin ]

1.GTA SA
2.MAFIA 2
3.GTA 5

07.10.2004
10:38
[52]

StarWarsDroidWanabe [ Pretorianin ]

1. Half-Life 2
2. Vampire : Bloodlines
3. Fallout 3

07.10.2004
10:55
[53]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

1) Call of Duty Finest Hour
2) N4S : underground 2
3) HL2

07.10.2004
11:12
[54]

th0t [ Centurion ]

1.GTA San Andreas
2.STALKER
3.Half-Life 2


No i jeszcze czekam na Duke Nukem Forever ;DD

07.10.2004
11:16
smile
[55]

Rendar [ Senator ]

1.GTA San Andreas
2.GTA San Andreas
3.GTA San Andreas

Niech już będzie buuuu!!!

07.10.2004
11:32
smile
[56]

M'q [ Schattenjager ]


The Legend of Zelda: The Minish Cap
Fallout 3

07.10.2004
11:51
smile
[57]

max501 [ Pretorianin ]

1. Rome Total War
2. Rome Total War
3. Rome Totol War

No i może Cywilizacja IV. Ale nie wiem czy wogóle prowadzone są jakieś prace nad kontynuacją tej serii....
Ktoś wie?

07.10.2004
11:57
[58]

w o y t e k [ Gavroche ]

1. Heroes of Might and Magic V
2. Civilization IV
3. Diablo III

07.10.2004
12:04
smile
[59]

Mad_Angel [ Love Hate Love ]

1 - Half-Life 2
2 - Fallout 3 (zarowno ten z "tytułu" jak i ten troiki)
3 - Gothic 3

07.10.2004
12:05
[60]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Czy najważniejsze to:

1) H-L2
2)St.a.l.k.e.r.
3)Gta: SA

Czy mniej ważne ale napewno zagram:
4) Driver 3
5) NFS Underground 2
6) Mafia 2

07.10.2004
12:06
[61]

maciekd [ Centurion ]

1. KotOR 2
2. Gothic 3 i Gothic 2-Noc Kruka (ale to już przegięcie z tym czekaniem)
3. The Witcher

07.10.2004
12:10
smile
[62]

Zodiac [ ex-gladiator ]

1. Half-Life 2.
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. GTA San Andreas

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.