
elessar89 [ Pretorianin ]
Trzy gry, na które najbardziej czekacie
Proponuję ankietę: podajcie tytuły trzech gier, na których premiery czekacie z utęsknieniem.
Oto moje typy:
1. Prince of Persia 2
2. Half-Life 2.
3. Sid Maier's Pirates!

CHESTER80 [ no legend ]
Chcesz i masz:
1:Splinter Cell: Chaos Theory
2:Half-Life 2
3:Need 4 Speed: Underground 2

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Trzy gry?? No to lecimy:
1. The Witcher - Wiedzmin
2. Half-Life 2
3. NFS:Underground 2
Potem moge nie wychodzic z domu przez miecha, jak nie dluzej :D
Game Over [ Generaďż˝ ]
1. GTA 3 SA
2. GTA 4
3. GTA 5
Gooz' [ Generaďż˝ ]
1. The Longest Journey 2
2. Half Life 2
3. ---

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
1. Operation Flashpoint 2 (po ostatnim poworcie do genialnbej jedynki :) )
2. Half-life 2
3. Stalker
a tak naprawde to jakis dobry symulator na wszystkich trzech pozycjach - no moze oprocz pierwszej :)
DeXX. [ mp44 is my destiny ]
1 - Half-Life 2
2 - Splinter Cell: Chaos Theory
3 - nastepny Splinter Cell

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
1.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER
2.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER
3.METAL GEAR SOLID 3 SNAKE EATER
sajlentbob [ Konsul ]
1. Jagged Alliance3
2. HL2
3. Stalker

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
1 - TES : Oblivion
2 - Fallout 3
3 - KotOR 2
HopkinZ [ Senator ]
1. Kotor 2
2. Baldur's Gate 3
3. Neverwinter Nights 2 :)

Marsellus Wallace [ Fukitol ]
1) Stalker
2) Half Life 2
3) Splinter Cell : Chaos Theory
No i dodatki do D3, Far Cry...
reds23 [ redsov ]
ja w sumie nie mam typow, bo juz niegram zaduzo ... :<
no powiedzmy
ze mam dwa ... :< takie troche z dupy ...
1) GTA San Andreas
2) Wolfenstein Enemy Territory 2 (podobno ma kiedys ma wyjsc :< )

noname89 [ Pretorianin ]
1. Splinter Cell: Chaos theory
2. Brothers in Arms
3. Prince of persia 2

tygrysek [ behemot ]
1. The Longest Journey 2
2. Half-Life 2
3. Need For Speed Underground 2

eJay [ Gladiator ]
1. Need for Speed Underground 2
2. Half-Life 2
3. Pirates!
winner [ Generaďż˝ ]
1.HALO 2 (Xbox)
2.Forza Motorsport (Xbox)
3.Gran Turismo 4 (PS2)

cycu2003 [ Senator ]
1.GTA SA
2.The Sims 3 :)
3.Fifa 2006 (może będzie doskonała)
hannibal2 [ Legia Warszawa ]
1 POP 2
2 Splinter Cell: Chaos theory
3 Need for Speed Underground 2

Ścierwopluj [ Konsul ]
1.Diablo III
2.World of Warcraft
3.Warcraf IV

leszo [ Mała Wojna ]
1. GTA SA
2. Xenus
3. STALKER

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
>>> ^Piotrek^: TES : Oblivion
Taak, ale TES 4 wyjdzie za dwa lata, wiec na razie mozna sobie odpuscic czekanie :D

Khelben [ PointGuard ]
1. Baldur's Gate III
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. The Witcher
Mr.Paul [ I love Driv3r & Gta Sa ]
To ta trójca na którą najbardziej czekam :
Need for Speed :U 2 ----- spodziewam się absolutnego hitu !! :)
Colin 5 --- tu jestem obaw ale to colin a dla mnie colin forever :)
Hl 2 - tak jak doom 3, far cry nowa era grafiki w grach a po za tym może byc ciekawie :) (jeszcze nie długo nowa larta z dx 9.0 byc może :))
Rivui [ Centurion ]
1: JA3
2: BG3
3: F3
Czyli Jagged, Baldur i Fallout. Moje ukochane triooooooooo :D

CrazyMan [ Ur-Shak ]
1a. Doom 3 (narazie nie moge pograc bo spalila mi sie grafa i teraz mam na zamiane totalny syf)
1b. Far Cry (patrz wyzej)
2. HL2
3a. N4S: Underground 2
3b. Colin 2005
3c. Stalker

bekas86 [ Blaugranczyk ]
1) FM 2005
2) Driv3r
3) Need For Speed Underground 2
4) Medal of honour Pacific ...(coś tam dalej)
sYs|yavor [ Generaďż˝ ]
1. Tribes 5
2. Gothic III
3. Half Life 2
Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
1. Vampire The Masquarade Bloodlines
2. Half-life 2
3. Fahrenheit
4. The Stalin Subway

Gonsiur [ Angel of Death ]
Sequele znanych gier:
1. Half-life 2
2. Fallout 3
3. Baldur's gate 3
Całkowicie nówki:
1.Stalker shadow of chernobyl
2. F.E.A.R.
3. Się zobaczy ;p

Pvt. Creak [ Criav ]
1. FIFA 2005
2. NBA 2005
3. Half-Life 2
kolejność niechronologiczna :)
Pvt. Creak [ Criav ]
gonsiur & rest ---> miały być 3 gry :)
maij [ Centurion ]
1. GTA: SAN ANDREAS
2. TONY HAWK`S: UNDERGROUND 2
3. NEED FOR SPEED: UNDERGROUND 2

Gooz' [ Generaďż˝ ]
Tak sobie posiedziałem i podumałem nad trzecią grą i chyba będzie to cuś zza wschodniej granicy :)
1. The Longest Journey 2
2. Half Life 2
3. You Are Empty

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Gry, które wyjdą na pewno:
1. Rome - Total War
2. Knights of the Old Republic 2
3. Everquest 2
Gry, których chciałbym zobaczyć kontynuacje:
1. Diablo 3
2. Starcraft 2
3. Planescape: Torment 2

Oxydrene [ Konsul ]
1. GTA: San Andreas
2. Need For Speed: Underground 2
3. Half Life 2
P.S: nie wiem czy to dobry wybor =P
iNfiNity! [ Senator ]
1. Hearts Of Iron 2
2. Combat Mission 4
3. Americas Army 2.2 ( :P )
wata_PL [ Konsul ]
1.Gothick3
2.half-life2
3.GTA SA
axelek [ Konsul ]
.mafia 2
..gta:sa
...cod 2

MichUUUs [ Pretorianin ]
hmm ...
* NFS : U 2
** HL2
*** GTA :SA
kategoria specjalna :
@ Gothic 2 : Noc Kruka (ile k@@@a można czekać ?? )
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
1. Dreamfall (The Longest Journey 2)
2. Quake IV
PaWeLoS [ ]
będzie więcej niż trzy:)
- Prince of Persia 2
- KOTOR 2
- NFS: Underground 2
- The Longest Jouney 2 (się zdziwiłem, że tak dużo osób czeka na tą grę:))
- San Andreas
- Rome: Total War
- Medal of Honor: Pacific Assault
Boże... skąd ja wezmę tyle kasy!!!???

MGS BigBoss [ Konsul ]
tylko te trzy tytuły
Metal Gear Solid 3 Snake Eater
Metal Gear Solid Acid
Metal Gear Solid The Twin Snakes na PC
cneyhaz [ Generał dywizji ]
1.Vampire Bloodlines
2.NFS Ung 2
3.GTA San Andreas

Kamel [ Konsul ]
1. GTA SA
2. Driver 3
3. Soldier of Fortune 3
Isam [ Generaďż˝ ]
Ja czekam tylko na
Half-Life 2

Mnieteq [ SimRacer ]
Moje typy:
- Half Life 2
- GTR
- Prince of Persia 2

piokos [ ]
1. Half-Life 2
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. Rig N Roll
sylweek [ Pretorianin ]
1. GTA SA
2. NFS U2
3. DRIVER

winner [ Generaďż˝ ]
cholewka też czekam na GTR !!
armia [ Pretorianin ]
1.GTA SA
2.MAFIA 2
3.GTA 5
StarWarsDroidWanabe [ Pretorianin ]
1. Half-Life 2
2. Vampire : Bloodlines
3. Fallout 3
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
1) Call of Duty Finest Hour
2) N4S : underground 2
3) HL2
th0t [ Centurion ]
1.GTA San Andreas
2.STALKER
3.Half-Life 2
No i jeszcze czekam na Duke Nukem Forever ;DD

Rendar [ Senator ]
1.GTA San Andreas
2.GTA San Andreas
3.GTA San Andreas
Niech już będzie buuuu!!!

M'q [ Schattenjager ]
The Legend of Zelda: The Minish Cap
Fallout 3

max501 [ Pretorianin ]
1. Rome Total War
2. Rome Total War
3. Rome Totol War
No i może Cywilizacja IV. Ale nie wiem czy wogóle prowadzone są jakieś prace nad kontynuacją tej serii....
Ktoś wie?
w o y t e k [ Gavroche ]
1. Heroes of Might and Magic V
2. Civilization IV
3. Diablo III

Mad_Angel [ Love Hate Love ]
1 - Half-Life 2
2 - Fallout 3 (zarowno ten z "tytułu" jak i ten troiki)
3 - Gothic 3
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Czy najważniejsze to:
1) H-L2
2)St.a.l.k.e.r.
3)Gta: SA
Czy mniej ważne ale napewno zagram:
4) Driver 3
5) NFS Underground 2
6) Mafia 2
maciekd [ Centurion ]
1. KotOR 2
2. Gothic 3 i Gothic 2-Noc Kruka (ale to już przegięcie z tym czekaniem)
3. The Witcher

Zodiac [ ex-gladiator ]
1. Half-Life 2.
2. S.T.A.L.K.E.R.
3. GTA San Andreas