Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Jakie zalozyc konto internetowe???
Tak wiec chcialbym w koncu zalozyc konto w internecie, poniewaz chcialbym miec wglad do konta bez ruszania dupy;) Jakie macie konto i co ewentualnie polecacie? Jak na razie mysle o koncie w MBank !
donzoolo [ Senator ]
mam w mbanku, nie narzekam
ewelina_m [ secret ]
miałam jedno konto - Inteligo, bardzo dobre, korzystam do dziś, od tygodnia założyłam drugie konto w mBanku, myślę, że też jest dobre, jeszcze nie robiłam przelewu, ale się zobaczy ;)
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
UP
Vegetan [ Leń ]
Nie mam nic do powiedzenia, ale żeby ci UPnąć, to zapytam - jak tam kotek??
hugo [ v4 ]
Też mnie ciekawi co wybrac, inteligo czy mbank, więc zupuję wątek :)

Isam [ Generaďż˝ ]
hem , to moze by tak na jakies strony poswiecone bankowosci internetowej ? albo w ogle bankowosci , przeciez nikt wam do cholery jasnej nie poda stop z pamieci , ani nie powie ile ( albo czy ) placi sie za przelew

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
mBank. Mam tam konto od początku istnienia. Zero problemów.