GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie zalozyc konto internetowe???

06.10.2004
17:27
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Jakie zalozyc konto internetowe???

Tak wiec chcialbym w koncu zalozyc konto w internecie, poniewaz chcialbym miec wglad do konta bez ruszania dupy;) Jakie macie konto i co ewentualnie polecacie? Jak na razie mysle o koncie w MBank !

06.10.2004
17:30
[2]

donzoolo [ Senator ]

mam w mbanku, nie narzekam

06.10.2004
17:39
[3]

ewelina_m [ secret ]

miałam jedno konto - Inteligo, bardzo dobre, korzystam do dziś, od tygodnia założyłam drugie konto w mBanku, myślę, że też jest dobre, jeszcze nie robiłam przelewu, ale się zobaczy ;)

06.10.2004
19:02
[4]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

UP

06.10.2004
19:21
[5]

Vegetan [ Leń ]

Nie mam nic do powiedzenia, ale żeby ci UPnąć, to zapytam - jak tam kotek??

07.10.2004
00:35
[6]

hugo [ v4 ]

Też mnie ciekawi co wybrac, inteligo czy mbank, więc zupuję wątek :)

07.10.2004
12:41
smile
[7]

Isam [ Generaďż˝ ]

hem , to moze by tak na jakies strony poswiecone bankowosci internetowej ? albo w ogle bankowosci , przeciez nikt wam do cholery jasnej nie poda stop z pamieci , ani nie powie ile ( albo czy ) placi sie za przelew

07.10.2004
12:42
smile
[8]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

mBank. Mam tam konto od początku istnienia. Zero problemów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.