
??? [ tomi_boss ]
Jak tworzyć dokumenty w PDFie??
jak wyżej
dzięki z góry wielkie
Gambit [ le Diable Blanc ]
Przy pomocy Adobe Acrobat (ale nie Reader)
W Wordzie (i innych programach) pojawia Ci się wtedy możliwość konwersji do pliku PDF
tygrysek [ behemot ]
możesz zrobić "wirtualną" drukarkę, która zapisuje pliki do PDF'a
Gambit [ le Diable Blanc ]
tygrysek --> O tej metody nie znałem
tygrysek [ behemot ]
jest darmowa :)
Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]
W sumie ostatnio poszukiwalem latwej metody zamiany dokumentu worda na pdfa i musze powiedziec ze w necie jest pelno roznych programow do konwersji .doc na .pdf. Wszystkie wlasnie dzialaja na zasadzie drukowania pliku doc na wirtualnej drukarce, ktora wynik zapisuje w pdfie :) Bardzo mila i szybka metoda w porownaniu do np. robienia pdfow w corelu :)