GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak tworzyć dokumenty w PDFie??

06.10.2004
16:58
smile
[1]

??? [ tomi_boss ]

Jak tworzyć dokumenty w PDFie??

jak wyżej

dzięki z góry wielkie

06.10.2004
17:00
[2]

Gambit [ le Diable Blanc ]

Przy pomocy Adobe Acrobat (ale nie Reader)
W Wordzie (i innych programach) pojawia Ci się wtedy możliwość konwersji do pliku PDF

06.10.2004
17:00
[3]

tygrysek [ behemot ]

możesz zrobić "wirtualną" drukarkę, która zapisuje pliki do PDF'a

06.10.2004
17:00
[4]

Gambit [ le Diable Blanc ]

tygrysek --> O tej metody nie znałem

06.10.2004
17:02
[5]

tygrysek [ behemot ]

jest darmowa :)

06.10.2004
17:06
[6]

Drak'kan [ Thráin Saphireslinger ]

W sumie ostatnio poszukiwalem latwej metody zamiany dokumentu worda na pdfa i musze powiedziec ze w necie jest pelno roznych programow do konwersji .doc na .pdf. Wszystkie wlasnie dzialaja na zasadzie drukowania pliku doc na wirtualnej drukarce, ktora wynik zapisuje w pdfie :) Bardzo mila i szybka metoda w porownaniu do np. robienia pdfow w corelu :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.