
Arxel [ SperMan ]
Need For Speed Underground - Jak grac Online????
tytul mowi sam za siebie!!
a tak na serio: co mam zrobic by grac online w undergrounda?? Bo jak chce to cos mi pisze o patchu, a jak go sciagne i probuje uruchomic gre to sie nie da!!
Czego jeszcze potrzeba????
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
jesli masz oryginal to tylko stalego lacza :)

Arxel [ SperMan ]
no wlasnie ale nie mam oryginala

tygrysek [ behemot ]
to musisz kupić

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
i co? myslisz, ze ci tu ktos pomoze, zlodzieju?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:43:20]

Arxel [ SperMan ]
a nie da sie jakos grac bez oryginala??
bo moj kumpel gral(ale juz nie pamieta jak to zrobil-prze koles)
a nie chce kupowac oryginala bo chcialem se kupic ale org. diablo2 bo potrzebuje a by grac na BN
eJay [ Gladiator ]
Oczywiscie , ze sie da. Pokombinuj:)
Arxel [ SperMan ]
a czemu zlodzieju??!!!!!!!!
Arxel [ SperMan ]
eJay---plisss powiedz jak bo ja juz kombinuje z 2 tygodnie i nic
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
idz sobie kombinowac na inne forum, piracie (niech ci bedzie :-)), tu nie znajdziesz odpowiedzi
eJay [ Gladiator ]
Arxel--------------->Ja kombinowalem 2 minuty:) Widzisz:) Trzeba kombinowac szybko:) A tak na serio: sluchaj Strangera i tygryska.....
Arxel [ SperMan ]
dobra to ja juz spadam jak nawet nie chca powiedziec nawet slowa

thunderbolt [ Konsul ]
ja widzialem ze tak bedzie hahaha :))))))))))))))))))))))))))))))