GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Need For Speed Underground - Jak grac Online????

06.10.2004
15:35
smile
[1]

Arxel [ SperMan ]

Need For Speed Underground - Jak grac Online????

tytul mowi sam za siebie!!

a tak na serio: co mam zrobic by grac online w undergrounda?? Bo jak chce to cos mi pisze o patchu, a jak go sciagne i probuje uruchomic gre to sie nie da!!

Czego jeszcze potrzeba????

06.10.2004
15:37
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

jesli masz oryginal to tylko stalego lacza :)

06.10.2004
15:41
smile
[3]

Arxel [ SperMan ]

no wlasnie ale nie mam oryginala

06.10.2004
15:41
smile
[4]

tygrysek [ behemot ]

to musisz kupić

06.10.2004
15:44
smile
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

i co? myslisz, ze ci tu ktos pomoze, zlodzieju?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:43:20]

06.10.2004
15:46
smile
[6]

Arxel [ SperMan ]

a nie da sie jakos grac bez oryginala??

bo moj kumpel gral(ale juz nie pamieta jak to zrobil-prze koles)

a nie chce kupowac oryginala bo chcialem se kupic ale org. diablo2 bo potrzebuje a by grac na BN

06.10.2004
15:51
[7]

eJay [ Gladiator ]


Oczywiscie , ze sie da. Pokombinuj:)

06.10.2004
15:52
[8]

Arxel [ SperMan ]

a czemu zlodzieju??!!!!!!!!

06.10.2004
15:53
[9]

Arxel [ SperMan ]

eJay---plisss powiedz jak bo ja juz kombinuje z 2 tygodnie i nic

06.10.2004
15:54
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

idz sobie kombinowac na inne forum, piracie (niech ci bedzie :-)), tu nie znajdziesz odpowiedzi

06.10.2004
15:55
[11]

eJay [ Gladiator ]


Arxel--------------->Ja kombinowalem 2 minuty:) Widzisz:) Trzeba kombinowac szybko:) A tak na serio: sluchaj Strangera i tygryska.....

06.10.2004
15:57
[12]

Arxel [ SperMan ]

dobra to ja juz spadam jak nawet nie chca powiedziec nawet slowa

06.10.2004
16:27
smile
[13]

thunderbolt [ Konsul ]


ja widzialem ze tak bedzie hahaha :))))))))))))))))))))))))))))))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.