
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Piosenka o nauczycielu :/
Z okazji dnia nauczyciela mamy poukładac piosenki o nauczycielach. Mi sie trfaila jakas typka ktora uczy u nas pierwszy rok, wiem ze ma na imie Agnieszka i uczy niemieckiego. Ma ktos jakś pomysl ??

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Agnieszka ssala mego orzeszka....

EBek [ Konsul ]
School is fun, school is cool!
Fuck the teacher, fuck the school!

bekas86 [ Blaugranczyk ]
zuromil --> no to jest pierwsza piesn jaka przyszla mi na mysl ale takiego tekstu ostrego to raczej nie polecam hehe

matisf [ X ]
:)