GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak rzucić palenie? Prosze o pomoc bo mnie to denerwuje :(

06.10.2004
14:37
[1]

hohner111 [ DragonHeart ]

Jak rzucić palenie? Prosze o pomoc bo mnie to denerwuje :(

Witam, pale od 3 lat tzn. od kiedy mialem 16 lat...i zaczyna mnie to denerwować...:(
Sam w sumie papierosów nie kupuje ale dość często pale, za często...2-3 szlugi dziennie czasami 1-2 dni bez szluga i znowu (jak dla mnie to za dużo, stanowczo bo nie chce wogole palic ale to silniejsze odemnie :( )

Jak Wy rzucaliscie palenie? (sposob KONIEC I JUZ na mnie nie dziala, wytrzymalem 2 miesiące i od nowa...)

Czy jest jakis 99% (albo najlepiej 100% :P) sposob na rzucenie tego gowna ??
Czesto wmawiam sobie ze nie musze palic, i rzeczywiscie nie pale...3 dni, 4...tydzien a potem znowu :|
Ktos mnie czestuje to nie potrafie odmowic mimo ze wiem ze to mnie killuje :D

Help meee...:)

06.10.2004
14:40
[2]

pasterka [ Paranoid Android ]

sam widzisz, ze problemem nie sa papierosy, ale Twoje podejscie: nie potrafisz odmowic, jak ktos Cie czestuje...

06.10.2004
14:42
[3]

tygrysek [ behemot ]

hipnoza i wpływ na smakowe odczucia przy paleniu

99% skuteczności

06.10.2004
14:43
[4]

hohner111 [ DragonHeart ]

pasterka - wiem...slaba psyhika :( (psychika? jak to sie pisze? :P ) ale coz poradze :((( Da sie to cwiczyc czy jak? :/

tygrysek - ee...a jasniej mozna? :D

06.10.2004
14:45
[5]

TraFicK [ Centurion ]

!8 lat pale od roq i pale z 10 dziennie dzien w dzien teraz nie palilem bo zapalenie oskrzeli :>

Jak dla ciebie 1-2 dziennie z przerwam iczasami 1-2 dni to duzo ... ; o


A jak chcesz przerwac to pros qmpla zeby ci dawal po ryju za kazdym razem jak pociagniesz ( terapia wstrzasowa powinna dzialac ) ^^

06.10.2004
14:46
[6]

hohner111 [ DragonHeart ]

Trafick - taaa...kiedys prosilem kumpla o to, przy*** mi ciutke za mocno i odkąd mu oddałem sie do siebie nie odzywamy...:/

06.10.2004
14:46
[7]

TraFicK [ Centurion ]

Zle obliczylem dziennie idzie 6-7 ;P

06.10.2004
14:47
[8]

TraFicK [ Centurion ]

hohner to popros takiego qmpla ktoremu nei dasz rady oddac ^^

06.10.2004
14:47
[9]

tygrysek [ behemot ]

co tu mam jaśniej opisać ??

potrzebny doświadczony hipnotyzer, który wprowadzi Ciebie w stan hipnozy i wpłynie na postrzeganie czerpania przyjemności z palenia papierosów

06.10.2004
14:48
[10]

hohner111 [ DragonHeart ]

trafick - z tym moze byc problem (bo kumpli mam cienkich :P )

06.10.2004
14:48
smile
[11]

legrooch [ Legend ]


TraFicK ==> Od 8 lat? Czyli jak miałeś 5 lat to zacząłeś palić? Bo na tyle wnioskuję z twojego sposobu pisania :/


Tigre ==> Zapaliłoby się Lucky Strike w miękkim '100 :>

06.10.2004
14:53
[12]

tygrysek [ behemot ]

zapaliłoby się

ale takich rarytasów nie ma w PL

06.10.2004
15:00
smile
[13]

hilander [ ]

hhhmmmm nawiązując do tytułu wątku to truskawką tak truskawką można rzucić ale paleniem to nie wiem

BTW lucky w miękkim miłość ma

06.10.2004
15:06
smile
[14]

legrooch [ Legend ]

Tigre ==> Na następny piknik przywiozę do Kraka :) Słowo :)

06.10.2004
16:29
smile
[15]

sylweek [ Pretorianin ]

zrób sobie parę skrętów z wysuszonego łajna
jak sie skusisz to będziesz pięknie rzygał i Ci sie odechce.
A tak serio to po fajkach śmierdzą Ci łapska z buzi i ubrań, masz żółte zęby ( potem zaczną wypadać ) wstajesz rano na kacu, masz mniej kasy, słabą kondycję, nie wspomnę o szansie na raka czy astmę.
Oceń sam jakie są plusy palenia i jak dorośniesz do rzucenia papierosów to Ci się uda.
powodzenia

06.10.2004
16:38
smile
[16]

sebekg [ Generaďż˝ ]

Trzeba bylo nie zaczynac :) tak jak ja :)

06.10.2004
16:52
[17]

Dorotkadk [ Konsul ]

najwazniejsze jest to zebys mial motywacje
ja na przykald przestalam palic dla mojego chlopaka i minelo juz od tej pory ponad 12 miesiecy :-)

06.10.2004
19:00
[18]

Aen [ MatiZ ]

A ja lubie palic. Uwielbiam wyjsc wieczorem na balkon i w ciszy i spokoju zapalic- nie dosc ze mi to smakuje, to jeszcze odpreza i nie zamierzam rzucac. Co do zdrowia- Wole umrzec nie odmawiajac sobie niczego, i w wieku 60 lat niz dbac o zdrowie i jako 90-latek robic w pieluche.
Jedynym mankamentem sa pieniadze, ale coz, za przyjemnosci trzeba placic...

06.10.2004
19:01
smile
[19]

tygrysek [ behemot ]

legrooch --> mam rok czekać ??

06.10.2004
19:05
smile
[20]

Mały Miś [ Konsul ]


co wy tu ściemniacie rzucenie palenia jest bardzo łatwe, ja cociennie rzucam i nie ma z tym jakiś problemów

06.10.2004
19:06
[21]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

rzucic palenie ? mnie sie nigdy nie udaje, wypije piwo i spowrotem wracam

co do 100' lucky stike'ow to jednak wole chesterfields ale lepsze sa ukrainskie (wcale nie zartuje)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.