hohner111 [ DragonHeart ]
Jak rzucić palenie? Prosze o pomoc bo mnie to denerwuje :(
Witam, pale od 3 lat tzn. od kiedy mialem 16 lat...i zaczyna mnie to denerwować...:(
Sam w sumie papierosów nie kupuje ale dość często pale, za często...2-3 szlugi dziennie czasami 1-2 dni bez szluga i znowu (jak dla mnie to za dużo, stanowczo bo nie chce wogole palic ale to silniejsze odemnie :( )
Jak Wy rzucaliscie palenie? (sposob KONIEC I JUZ na mnie nie dziala, wytrzymalem 2 miesiące i od nowa...)
Czy jest jakis 99% (albo najlepiej 100% :P) sposob na rzucenie tego gowna ??
Czesto wmawiam sobie ze nie musze palic, i rzeczywiscie nie pale...3 dni, 4...tydzien a potem znowu :|
Ktos mnie czestuje to nie potrafie odmowic mimo ze wiem ze to mnie killuje :D
Help meee...:)
pasterka [ Paranoid Android ]
sam widzisz, ze problemem nie sa papierosy, ale Twoje podejscie: nie potrafisz odmowic, jak ktos Cie czestuje...
tygrysek [ behemot ]
hipnoza i wpływ na smakowe odczucia przy paleniu
99% skuteczności
hohner111 [ DragonHeart ]
pasterka - wiem...slaba psyhika :( (psychika? jak to sie pisze? :P ) ale coz poradze :((( Da sie to cwiczyc czy jak? :/
tygrysek - ee...a jasniej mozna? :D
TraFicK [ Centurion ]
!8 lat pale od roq i pale z 10 dziennie dzien w dzien teraz nie palilem bo zapalenie oskrzeli :>
Jak dla ciebie 1-2 dziennie z przerwam iczasami 1-2 dni to duzo ... ; o
A jak chcesz przerwac to pros qmpla zeby ci dawal po ryju za kazdym razem jak pociagniesz ( terapia wstrzasowa powinna dzialac ) ^^
hohner111 [ DragonHeart ]
Trafick - taaa...kiedys prosilem kumpla o to, przy*** mi ciutke za mocno i odkąd mu oddałem sie do siebie nie odzywamy...:/
TraFicK [ Centurion ]
Zle obliczylem dziennie idzie 6-7 ;P
TraFicK [ Centurion ]
hohner to popros takiego qmpla ktoremu nei dasz rady oddac ^^
tygrysek [ behemot ]
co tu mam jaśniej opisać ??
potrzebny doświadczony hipnotyzer, który wprowadzi Ciebie w stan hipnozy i wpłynie na postrzeganie czerpania przyjemności z palenia papierosów
hohner111 [ DragonHeart ]
trafick - z tym moze byc problem (bo kumpli mam cienkich :P )

legrooch [ Legend ]
TraFicK ==> Od 8 lat? Czyli jak miałeś 5 lat to zacząłeś palić? Bo na tyle wnioskuję z twojego sposobu pisania :/
Tigre ==> Zapaliłoby się Lucky Strike w miękkim '100 :>
tygrysek [ behemot ]
zapaliłoby się
ale takich rarytasów nie ma w PL

hilander [ ]
hhhmmmm nawiązując do tytułu wątku to truskawką tak truskawką można rzucić ale paleniem to nie wiem
BTW lucky w miękkim miłość ma

legrooch [ Legend ]
Tigre ==> Na następny piknik przywiozę do Kraka :) Słowo :)

sylweek [ Pretorianin ]
zrób sobie parę skrętów z wysuszonego łajna
jak sie skusisz to będziesz pięknie rzygał i Ci sie odechce.
A tak serio to po fajkach śmierdzą Ci łapska z buzi i ubrań, masz żółte zęby ( potem zaczną wypadać ) wstajesz rano na kacu, masz mniej kasy, słabą kondycję, nie wspomnę o szansie na raka czy astmę.
Oceń sam jakie są plusy palenia i jak dorośniesz do rzucenia papierosów to Ci się uda.
powodzenia

sebekg [ Generaďż˝ ]
Trzeba bylo nie zaczynac :) tak jak ja :)
Dorotkadk [ Konsul ]
najwazniejsze jest to zebys mial motywacje
ja na przykald przestalam palic dla mojego chlopaka i minelo juz od tej pory ponad 12 miesiecy :-)
Aen [ MatiZ ]
A ja lubie palic. Uwielbiam wyjsc wieczorem na balkon i w ciszy i spokoju zapalic- nie dosc ze mi to smakuje, to jeszcze odpreza i nie zamierzam rzucac. Co do zdrowia- Wole umrzec nie odmawiajac sobie niczego, i w wieku 60 lat niz dbac o zdrowie i jako 90-latek robic w pieluche.
Jedynym mankamentem sa pieniadze, ale coz, za przyjemnosci trzeba placic...

tygrysek [ behemot ]
legrooch --> mam rok czekać ??

Mały Miś [ Konsul ]
co wy tu ściemniacie rzucenie palenia jest bardzo łatwe, ja cociennie rzucam i nie ma z tym jakiś problemów
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
rzucic palenie ? mnie sie nigdy nie udaje, wypije piwo i spowrotem wracam
co do 100' lucky stike'ow to jednak wole chesterfields ale lepsze sa ukrainskie (wcale nie zartuje)