GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 170

06.10.2004
13:56
smile
[1]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 170

...Siara!... ...I wszystko... jasne!... :)...*

*żeby więcej było :D

06.10.2004
13:57
[2]

tygrysek [ behemot ]

szczebernasty

06.10.2004
13:59
smile
[3]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

to co ja mam napisać :/

06.10.2004
14:00
[4]

tygrysek [ behemot ]

dzień dobry napisz

06.10.2004
14:00
[5]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a q q

06.10.2004
14:01
smile
[6]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Wątek idzie jeden za drugim ...ehh te watki powinno byc w jakimś archiwum co by kiedyś młodsi forumowicze poczytali jakie tu mieli rozterki inni ... ;))) Tematy tutaj poruszane to jak obrady sejmu ;)))

Serdecznie pozdrawiam !

06.10.2004
14:01
smile
[7]

Flyby [ Outsider ]

...eee...tam....spoznilem sie bo jednoczesnie robie salatke...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:01:20]

06.10.2004
14:02
smile
[8]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

dzień dobry (wieczór ;)

06.10.2004
14:03
smile
[9]

tygrysek [ behemot ]

nawet nie zauważyłem, ze jestem tutaj już 3 lata na forum :)

stara dupa ze mnie :)

proszę się częstować -->

06.10.2004
14:06
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

tygrysek...zatem moja salatke z pomidorow niniejszym nazywam "salatka tygryska"...nie obawiaj sie, jest dobra...na robienie zdjecia nie mam czasu :-)

06.10.2004
14:06
smile
[11]

Szenk [ Master of Blaster ]

piersi

06.10.2004
14:07
smile
[12]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ło, jak z japka, to chętnie :)

Ja jestem tu jakieś 2,5 roku (luty? 2002), choć na tej ksywce niecałe 2...

Cheers!

06.10.2004
14:17
smile
[13]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

eee tam, z jabłka to ja wolę winko, takie domowej roboty, mniam :)

06.10.2004
14:18
smile
[14]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hello.... I po szkole. hura 3 tróje :D

06.10.2004
14:20
smile
[15]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

A ja jeszcze przed szkołą.
Dziś mam wykłady w zajebistej auli wydziału zarządzania na Szturmowej. Ciekawe czy mają tam WiFi hehehe :D

06.10.2004
14:21
[16]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idem na spacerek...

py a py a

06.10.2004
14:25
smile
[17]

Flyby [ Outsider ]

...swiezy "krupniok" z cebulka..."salatka tygryska" (pomidory "dlugie" z dodatkami)...mmm...calkiem niezle

06.10.2004
14:27
smile
[18]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Czy świeży znaczy, że dziś rano biegał jeszcze po podwórku? ;D

06.10.2004
14:29
smile
[19]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

a.i.n. --> To tuż obok Wyścigów :) Jakby co przed wykładami (lub zamiast) możesz skoczyć obejrzeć gonitwy - ostatnia bodajże o 16.35 :)

06.10.2004
14:36
smile
[20]

Szenk [ Master of Blaster ]

ta, ain, możesz sobie skoczyć

06.10.2004
14:37
smile
[21]

Flyby [ Outsider ]

...pewnie przedwczoraj a.i.n...biegal sobie i kwiczal...a ja...okrutnik...chlip...teraz "spijam" jego krew mloda...chlip...
Mam nadzieje Meghan ze jestes po obiedzie? :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:37:50]

06.10.2004
14:37
smile
[22]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Meghan -> jakoś sobie dziś daruję.
Moja Ania czasem jeździ tam pomóc przy koniach, czasem niektóre bierze na przejażdżki :)

[edit]
Szenku -> skoczyć, to ja sobie mogę... na pocztę ;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:38:14]

06.10.2004
14:43
smile
[23]

tygrysek [ behemot ]

co jest w takiej sałatce ??

06.10.2004
14:44
[24]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

a.i.n. --> A u kogo Ania jeździ? Tak z CBC pytam :)

Flyby --> Obiadu nie jadłam, ale skoro już o tym, to tuż obok bramy wjazdowej na Wyścigi jest sklep jeździecki i nowo otwarty bar z dobrym żarełkiem. Zaś dla oczu na ścianach przepiękne obrazy i zdjęcia koni. Te zdjęcia szczególnie mnie urzekły, chciałabym kiedyś choć jedno tak artystycznie zrobić.

06.10.2004
14:47
smile
[25]

piokos [ ]

dzień dobry, bobry

06.10.2004
14:48
smile
[26]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Meghan -> a nawet nie wiem, ale mogę zapytać.
Przychodzi tam czasem (w wakacje raczej) pomóc przy koniach, czasem dają jej jakiegoś do rozruszania.
Ale ona tam nie pracuje, pracuje jej przyjaciółka. A Ania robi to dla przyjemności :)

[edit]
Zwijam się, o 15.04 mam autobus :D

Komputerka nie biorę na zajęcia, więc odezwę się dopiero wieczorem.
Pa misiaczki. Bawcie się grzecznie ;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:48:17]

06.10.2004
14:54
smile
[27]

tygrysek [ behemot ]

pa ain'q

06.10.2004
14:54
smile
[28]

Szenk [ Master of Blaster ]

my się zawsze grzecznie bawimy

06.10.2004
14:58
smile
[29]

WolverineX [ Senator ]

witam

06.10.2004
15:02
smile
[30]

Flyby [ Outsider ]

tygrysek...t.zw. krzakowe pomidory (dlugie, to wazne)...papryka, cebulka zielona,troche jablka (drobno siekanego)...i swiezo kiszony ogorek...zaprawa: sok z cytryny, oliwa, pieprz, sol ziolowa :-)
Meghan...wczoraj musialem ogladac ten film na 1 programie gdzie byla farma koni i pare razy pomyslalem o tobie...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:03:02]

06.10.2004
15:03
smile
[31]

tygrysek [ behemot ]

brzmi smacznie

06.10.2004
15:11
[32]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> Dlaczego musiałeś oglądać? Imperatyw wewnętrzny, czy drastyczne środki przymusu? I w takim razie nie wiem, czy się cieszyć, że o mnie pomyślałeś, czy martwić ;)

a.i.n. --> Zapytaj się, zapytaj :) A ja też tam nie pracuję, jestem typową amatorką, choć ze względu na staż w stajni nie muszę odrabiać pańszczyzny przy praniu ścierek i popręgów - jest to tylko moja dobra wola, że pomagam :) No i mogę sobie czasem wybrać, na którym koniu chcę pojechać albo odmówić przydziału :)

06.10.2004
15:17
smile
[33]

mortan_battlehammer [ Legend ]

ale nuda, wiecej nie ide na te glupie systemy informacyjne :/

dobry wszytkim

06.10.2004
15:20
smile
[34]

Flyby [ Outsider ]

...cieszyc sie, Meghan...:-)...Film ogladalem w pracy gdzie nie mam wyboru...(film byl niezly :-))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:22:29]

06.10.2004
15:33
smile
[35]

Szenk [ Master of Blaster ]

już za chwileczkę... już za momencik...

06.10.2004
15:35
smile
[36]

matisf [ X ]

piersi mam piersi :) jjeee

e nie mam piersi :(

Szenk ->:|

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:34:27]

06.10.2004
15:36
smile
[37]

Szenk [ Master of Blaster ]

a ciekawe niby skąd?

06.10.2004
15:36
[38]

tygrysek [ behemot ]

dwie ??

06.10.2004
15:36
[39]

tygrysek [ behemot ]

napewno ukradł

06.10.2004
15:36
smile
[40]

WolverineX [ Senator ]

pewnie na urodziny dostal od siostry przelozonej honoraty z zakonu kapucynow

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:36:10]

06.10.2004
15:37
smile
[41]

Szenk [ Master of Blaster ]

też mi się tak wydaje, bo w sposób legalny ich nie nabył

06.10.2004
15:37
smile
[42]

Szenk [ Master of Blaster ]

przez co przełożonej?

06.10.2004
15:37
smile
[43]

tygrysek [ behemot ]

jest licencja na piersi ??

06.10.2004
15:38
smile
[44]

matisf [ X ]

nie ma jescze

06.10.2004
15:38
[45]

WolverineX [ Senator ]

nie.
ale jast za to "Licencja na zabijanie" chce ?

06.10.2004
15:38
smile
[46]

tygrysek [ behemot ]

szare wary ??

06.10.2004
15:39
[47]

matisf [ X ]

nie 00tygrysek :)

06.10.2004
15:39
smile
[48]

WolverineX [ Senator ]

yraw erazs ??

06.10.2004
15:39
smile
[49]

Szenk [ Master of Blaster ]

szuwary... szuwary-szuwary :)

06.10.2004
15:57
smile
[50]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

szarawary niekoniecznie szare :)

06.10.2004
16:02
smile
[51]

mortan_battlehammer [ Legend ]

sza..cuken :) soadam na kolejny pasjonujacy wyklad nara ;)

06.10.2004
16:33
smile
[52]

Father Michael [ Padre ]

Szenk -> za probe oszukiwania w piersiowym rankingu otrzymujesz kare w postaci zgnicia dotychczas zdobytych piersi :)

06.10.2004
16:40
smile
[53]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> Zawiść, czysta zawiść i nieczyste pożądanie rzeczy bliźniego swego ;> Ekskomunika coraz bliżej ;)

06.10.2004
16:43
smile
[54]

Father Michael [ Padre ]

Meghan (mph) -> to przez te hormony! :)

06.10.2004
16:46
smile
[55]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Padre --> To co dopiero będzie na wiosnę! :>


Cześć chłopaki, idę się imprezować z okazji środy :)

06.10.2004
17:07
smile
[56]

Father Michael [ Padre ]

Meghan (mph) -> wole nawet nie myslec, trzeba mnie bedzie do sciany przykuc :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:06:01]

06.10.2004
17:09
smile
[57]

SirGoldi [ Gladiator ]

Piersi?!

06.10.2004
17:15
smile
[58]

Flyby [ Outsider ]

Padre...jak przyjemnie jest kalac czystosc duszy i ciala...to przyjemnosc podwojna bo ze swiadomoscia siegania po owoc zakazany...a i grzech...ach

SirGoldi...Szenk ktory tu blyskal falszywymi piersiami, wlasnie z podlogi je zbiera...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:18:54]

06.10.2004
17:22
smile
[59]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> no ba!

06.10.2004
17:26
smile
[60]

matisf [ X ]

przytulcie mnie :(

06.10.2004
17:36
smile
[61]

Father Michael [ Padre ]

matisf -> ni

06.10.2004
17:40
smile
[62]

Flyby [ Outsider ]

Padre...a milosierdzie?

06.10.2004
17:41
smile
[63]

TeadyBeeR [ Legend ]

Dobry.

06.10.2004
18:01
smile
[64]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> potem znowu bedzie, ze Fathery molestuja :)

06.10.2004
18:09
smile
[65]

Flyby [ Outsider ]

Padre...absolutna racja...nawet prowokacji dopatrzyc sie mozna :-)

06.10.2004
18:14
smile
[66]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

<przytula matisfa>

06.10.2004
18:17
smile
[67]

Flyby [ Outsider ]

...(przymyka oczy)...

06.10.2004
18:18
smile
[68]

Father Michael [ Padre ]

Flyby -> po co? liczysz na calusa od Mazia, ktorego odmienia sie jak osla? :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 18:19:20]

06.10.2004
18:19
smile
[69]

tygrysek [ behemot ]

*przytula Mazia*
który przytula matisf'a

06.10.2004
18:19
smile
[70]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Mazio odmienia się jak osioł Ojcze

06.10.2004
18:20
smile
[71]

Father Michael [ Padre ]

Mazio -> o pardon, juz poprawiam :)

06.10.2004
18:21
smile
[72]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Memento mori!

06.10.2004
18:29
smile
[73]

Flyby [ Outsider ]

...zbereznicy...
Padre...w Rzymie masz przechlapane...

06.10.2004
18:29
smile
[74]

Father Michael [ Padre ]

The Force is strong with you, young Skywalker. But you are not a jedi yet!

06.10.2004
18:34
smile
[75]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Kończy się seminarium poświęcone osmozie cieczy. Profesor podsumowuje:
- I tak właśnie ścieka woda. Czy wszystko jest zrozumiałe?
Wstaje Murzyn i mówi:
- Ja ciegoś nie rozumiem. Jak to jest: woda ścieka i pies ścieka?

06.10.2004
19:09
[76]

WolverineX [ Senator ]

teskniliscie ?

+1

06.10.2004
19:18
smile
[77]

mortan_battlehammer [ Legend ]

nie podoba mi sie to, spedzam wiecej czasu na zajeciach niz Szenk opieprza sie w robocie :(

06.10.2004
19:29
smile
[78]

WolverineX [ Senator ]

chce ktos sie przytulic ?

06.10.2004
19:30
smile
[79]

mortan_battlehammer [ Legend ]

z Toba na pewno nie :)

06.10.2004
20:16
[80]

Peterrek [ 420 ]

Pozwolicie, że podbije wątek do góry.

Dziękuje za uwage :)

06.10.2004
20:18
smile
[81]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

+1

06.10.2004
20:44
smile
[82]

Flyby [ Outsider ]

...znowu kochasie...gdzie sie czlowiek nie ruszy tam ruja...

06.10.2004
21:03
smile
[83]

WolverineX [ Senator ]

free hugs !!!

btw.+1

06.10.2004
21:14
smile
[84]

Flyby [ Outsider ]

raczej hugger - mugger...

06.10.2004
21:21
smile
[85]

WolverineX [ Senator ]

albo małe WooHoo :)

06.10.2004
21:26
smile
[86]

Flyby [ Outsider ]

Wolve...ty sie nudzisz...

06.10.2004
21:30
smile
[87]

piokos [ ]

cześć bobry

06.10.2004
21:38
smile
[88]

Flyby [ Outsider ]

czesc...bobry...z czym to sie rymuje?

06.10.2004
21:53
smile
[89]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Z dzień dobry.

06.10.2004
22:11
smile
[90]

mortan_battlehammer [ Legend ]

dżem dobry :)

06.10.2004
22:16
smile
[91]

SirGoldi [ Gladiator ]

Cześć leszcze.
(by Piotrasq)

06.10.2004
22:25
smile
[92]

WolverineX [ Senator ]

siema lolku

06.10.2004
22:25
smile
[93]

Flyby [ Outsider ]

...prosze...znowu ktos sie pojawil...a juz sie zdrzemnalem

06.10.2004
22:38
smile
[94]

mortan_battlehammer [ Legend ]

;F

06.10.2004
22:39
smile
[95]

WolverineX [ Senator ]

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...

06.10.2004
22:43
smile
[96]

Flyby [ Outsider ]

Buuuuuuuum

06.10.2004
22:46
smile
[97]

mortan_battlehammer [ Legend ]

10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
...

06.10.2004
22:47
smile
[98]

Flyby [ Outsider ]

muuuuuuB

06.10.2004
22:52
smile
[99]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Witajcie Małpy Moje Kochane !!!

Znowu myśl grzeszna kala czoła czyste i bruka cześć dziewiczą !!!

Panowie, powiadam wam, ręce na kołdrę !!!



Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:51:26]

06.10.2004
22:56
smile
[100]

mortan_battlehammer [ Legend ]

jestem tak zjebany ze nawet o dupach nie mam czasu myslec

06.10.2004
22:58
smile
[101]

Flyby [ Outsider ]

...alez prosze bardzo...
mortanie... kolega a.i.n. by powiedzial ze na dupy jest zawsze czas a co dopiero na myslenie...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:59:39]

06.10.2004
23:03
smile
[102]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Flyby ---> na swoja koldre, zostaw Wolva w spokoju :)

06.10.2004
23:06
smile
[103]

Flyby [ Outsider ]

Wolve ma rece zajete...

06.10.2004
23:08
smile
[104]

mortan_battlehammer [ Legend ]

no dobra masz race, nawet najwieksze wymeczenie i moze czlowieka powstrzemac przed mysleniem o dupach lub cyckach :)

06.10.2004
23:14
smile
[105]

Flyby [ Outsider ]

powiedzialbym nawet ze czasami jest to ostatni ratunek...:-)))

06.10.2004
23:25
smile
[106]

mortan_battlehammer [ Legend ]

powoli oddalam sie na z góry upatrzone pozycje:)

06.10.2004
23:31
smile
[107]

Flyby [ Outsider ]

...mam gasic swiatlo...?

06.10.2004
23:35
smile
[108]

mortan_battlehammer [ Legend ]

mi pasuje ale zaraz pewnie ktos sie przyburzy ;)

07.10.2004
00:12
smile
[109]

piokos [ ]

prund odcinają..... bzzzyt .... bzyt. coś przerywa, słychać mnie?

07.10.2004
00:13
smile
[110]

WolverineX [ Senator ]

Flyby [ Konsul ]
Wolve ma rece zajete...

>>>rece do gory i pod sciane...

zaraz sprawdze jak sie gra w THUG2 :)

07.10.2004
00:20
smile
[111]

WolverineX [ Senator ]

Co wszyscy poszli spać. dobra to i Ja też ide.

Dobranoc

Ale przed tem zagram choc któtka chwilę w Thug2.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:20:04]

07.10.2004
07:46
smile
[112]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Dzień Dobry. :)

07.10.2004
08:46
smile
[113]

Szenk [ Master of Blaster ]

Może i dobry :)

Od wczoraj nęka mnie pewne filozoficzne zagadnienie niezmiernej wagi. Byłbym niewymownie dźwięczny, gdyby ktoś mi pomógł je zgłębić. Mianowicie otóż chodzi o to, czym różni się upgrade od update'u? :)

07.10.2004
08:47
[114]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Tym, czym rozbudowa od unowocześnienia.

07.10.2004
08:48
smile
[115]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A, byłbym zapomniał:

Siema leszcze.

07.10.2004
08:48
smile
[116]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Upgrade ---> Udoskonalenie; upgrade może dotyczyć istniejących w grze jednostek, budynków, broni itp.; polega na zwiększeniu ich siły, odporności, sprawności bojowej itd.; przeważnie wykonywany jest na życzenie gracza, gdy ten uiści wymaganą zań opłatę czy też poświęci mu wymagany czas.

Niestety tego drugiego nie umiem opisać bo nie wiem o co chodzi..... :P

07.10.2004
08:49
smile
[117]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Piotrasq - Witaj, witaj.... :)

07.10.2004
08:49
smile
[118]

Szenk [ Master of Blaster ]

Czyli co - upgrade dotyczy sprzętu, a update oprogramowania?

07.10.2004
08:51
[119]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Tak.

07.10.2004
08:51
smile
[120]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No najwidoczniej coś takiego :)

07.10.2004
08:51
smile
[121]

Szenk [ Master of Blaster ]

uffff, zrozumiałem. I znów jestem mądrzejszy niż wczoraj :)

07.10.2004
08:52
smile
[122]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Wiecie co ja mam przez cały dzień w szkole ? Nie zgadniecie.....

Zajęcia Intergracyjne :D

07.10.2004
08:53
smile
[123]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Szenk --> Ja też :)

07.10.2004
08:58
smile
[124]

Szenk [ Master of Blaster ]

i się będziesz integrował?

07.10.2004
08:59
smile
[125]

tygrysek [ behemot ]

cześć leśne szumowiny

07.10.2004
09:00
smile
[126]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Sam nie wiem na czym to polega. Pewnie powtórka z Obrony Cywilnej i Moich Praw. To będzie trwało aż 5 godzin :( Beznadziejne. Ale lepsze to niż lekcje....

07.10.2004
09:01
smile
[127]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Witaj Tygrysku :)

07.10.2004
09:01
smile
[128]

Szenk [ Master of Blaster ]

hmmm, mnie się integracja z czym innym kojarzy :)

cześć, pasiaku :)

07.10.2004
09:03
smile
[129]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Czasem nie myśl że należe do grona osób mądrych inaczej. Jestem całkiem normalny :)

07.10.2004
09:03
[130]

tygrysek [ behemot ]

co słychać ??

u mnie leje !!

07.10.2004
09:04
smile
[131]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

A u mnie pogoda mrawa są chmurki ale nie pada :)

07.10.2004
09:07
[132]

Peterrek [ 420 ]

A u mnie chusteczki się kończą.

Witam :)

07.10.2004
09:08
smile
[133]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Nowa płytka miesiąca. Sami sprawdzcie jej zawartość :)

07.10.2004
09:08
[134]

Vader [ Senator ]

The Craftworld sings to me, and I respond in kind

07.10.2004
09:09
smile
[135]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Peterrek --> Witam :)

07.10.2004
09:10
[136]

tygrysek [ behemot ]

po co mi płyta miesiąca jak mam internet ??

07.10.2004
09:11
smile
[137]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Tylko mało kto ją czasem zauważa. Chociaż każdy z nas posiada tu jakiś abonament.

07.10.2004
09:20
smile
[138]

piokos [ ]

dzień dobry bobry

07.10.2004
09:24
smile
[139]

Flyby [ Outsider ]

...no to integruje sie z wami...
...robiac sobie jednoczesnie upgrade i update...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:24:15]

07.10.2004
09:25
[140]

tygrysek [ behemot ]

chluśniem bo uśniem

07.10.2004
09:25
smile
[141]

Szenk [ Master of Blaster ]

hmmm, i znowu jestem mądrzejszy niż byłem - teraz wiem, że istnieje coś takiego jak płyta miesiąca

07.10.2004
09:29
smile
[142]

Flyby [ Outsider ]

Szenk... jak na dzisiaj jestes juz dwa razy madrzejszy niz wczoraj...imponujace :-)
tygrysku...co ty tak chlastasz z rana?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:30:32]

07.10.2004
09:33
smile
[143]

Szenk [ Master of Blaster ]

w związku z nadzwyczajnym wysiłkiem umysłowym, jaki miał ostatnio miejsce - ogłaszam chwilową przerwę we wszelkiej działalności celem zregenerowania nadwątlonych sił :)

07.10.2004
09:35
smile
[144]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Hehe... Mi sie jeszcze komurki nie przegrzały sie :D

07.10.2004
09:36
smile
[145]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Sześć, chłopcy :)

Znowu dałam się zwieść pozornej łagodności ponczu z owockami i nie wiedzieć czemu jakoś słabo się dziś czuję ;) Ale zabawa była przednia, warto było :)


Flyby, nie bądź taki surowy dla Szenka - on był już mądry w kilku kwestiach, a w paru także przemądrzały, niemożliwe, żeby to był przyrost dwukrotny ;P

07.10.2004
09:37
smile
[146]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Wiadomość WP: Rasiak:

Baranem nie jestem !!!

Rossi gra w kadrze na kredyt. Podobnie jak wielu innych reprezen-tantów. Czy zacznie go spłacać? Przykład Grzegorza Rasiaka pokazuje, jak łatwo znaleźć się w polskiej reprezentacji. "Rossi" przez kilka miesięcy nie miał klubu, a w kadrze grał – pisze Super Express.

Wprawdzie Paweł Janas nie powołał go początkowo na mecze z Austrią i Walią, ale wystarczyło, że Rasiak zahaczył się w drugiej lidze angielskiej, pochwalił się tym kierownikowi reprezentacji i... natychmiast dostał powołanie.

- Wiem, że różnie pisano na temat mojego występu przeciw Anglii, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna - zapewnia nas Rasiak. - Znalazłem klub, mam pewne miejsce w składzie Derby County, zagrałem już trzy mecze. Jest dobrze.
(...) Zespół Rasiaka nosi przydomek "The Rams", czyli "Barany". - Baranem nie jestem, ale to określenie mi nie przeszkadza. Skoro taka jest tradycja...

07.10.2004
09:39
smile
[147]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan --> Sznek i Fably to komplemenciarze :) Są obaj naprawde spoko. A Flaby poprostu chce dorównać Sznekowi :P

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:38:31]

07.10.2004
09:40
smile
[148]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Mashtrix --> Nie może być... Ale Ty tak serio? No no...

07.10.2004
09:40
smile
[149]

Szenk [ Master of Blaster ]

MISHMASHTRIX ---> Chyba Ci się jednak zwoje przegrzały z deka - SZENK nie SZNEK

07.10.2004
09:42
smile
[150]

Flyby [ Outsider ]

MASHTRIX...czekasz na komplement?
...Witaj Meghan...kwiecie poranku...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:41:51]

07.10.2004
09:43
smile
[151]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan ---> No pewnie to ze strony Flaby był komplement dla Szenka
Szenk --> Sorki za pomyłke. Ale wiesz ja nosze okulary ale to nie pomaga i tak nie widze co czytam

07.10.2004
09:45
smile
[152]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Flyby --> Mi walić komplementy ?? :D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:43:59]

07.10.2004
09:47
smile
[153]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Sznek Szenk Szynk Szyk - kazdy moze sie pomylic ;p

dobra lece na wyk;ady, oczywiscie jak codziennie nie jesem głodny i jak codzienie sie wyspalem, zyc nie umierac ;)

Meghan ---> poncz z oliwkami ? to wodki zaprzestali produkowac ?

ps to chyba zostalem ostatni który nie prawi komplementów:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:46:59]

07.10.2004
09:48
smile
[154]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Mortan --> Dzięki za usprawiedliwienie :)

Miłych wykładów :)

07.10.2004
09:49
smile
[155]

Flyby [ Outsider ]

MAS...natychmiast przetrzyj okulary i popraw mojego nicka...
mortanie...Szenk moze sie przez ciebie nabawic kompleksow i utracic madrosc...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:52:39]

07.10.2004
09:51
smile
[156]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Okulary chwile temu przetarłem i wtedy poprawiłem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:49:35]

07.10.2004
09:51
smile
[157]

Szenk [ Master of Blaster ]

no dobra, odetchnąłem i teraz z nowymi siłami mogę dalej zgłębić tajniki tego świata :)

07.10.2004
09:55
smile
[158]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Super :)

07.10.2004
09:55
smile
[159]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szykowny Szenk
rozsądkowi wbrew
odwiedził szynk
gdzie butli brzęk
wywołuje nie śpiew
lecz spadający tynk :D

Flyby --> Witam Szanownego Komplemenciarza *próba statecznego dygu, niestety zachwiany, nota obniżona o 0.5 punktu* :)

07.10.2004
09:58
smile
[160]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> Aż wstałem z wrażenia* :DDD

---------
* wiem, że zwykle z wrażenia aż się siada, ale akurat siedziałem :)

07.10.2004
09:58
smile
[161]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan ---> Naprawde ciekawy i śmieszny wierszyk. Nie myślałaś kiedyś aby zostać Humorystką ??

07.10.2004
09:59
smile
[162]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No ja akurat sie prawie zachrztusiłem bo Herbate piłem :D

07.10.2004
10:03
smile
[163]

Flyby [ Outsider ]

hmm...panienka Meghan dzisiaj w rozkosznym nastroju...tak z rana? Czy starczy go do popoludnia nie mowiac o wieczorze?...Juz slysze jak po tym kuplecie brzecza szare komorki Szenka :-)

07.10.2004
10:03
smile
[164]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

mortan --> Przetrzyj okulary :> Poncz z owockami, O-WOC-KA-MI :D

Mashtrix --> Eeee, to znaczy kim? :> I czy to jest uleczalne?

Szenk --> Cóż, należy się tylko cieszyć, że to stało się dziś, nie wczoraj ;P Tak czy siak, niezmiernie mi miło, że takie wrażenie na Księciuniu zrobiłam :) Znaczy ten, tego, na Masterze :)

07.10.2004
10:05
smile
[165]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Wow..... Mój 600 post :)

Meghan --> Humorystką to znaczy pisarką która pisze humoryski czyli śmieszne wiersze :) I jest to napewno nieuleczalne :)

07.10.2004
10:05
smile
[166]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ----> Może mu chodziło o humorzastą kobietę :)

07.10.2004
10:09
smile
[167]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Szenk --> To już ty powiedziałeś. Ja bym sie nie ośmielił :)

07.10.2004
10:10
smile
[168]

Szenk [ Master of Blaster ]

ja się tylko staram dokładnie zinterpretować Twoją wypowiedź

07.10.2004
10:11
[169]

tygrysek [ behemot ]

mój 22561 post

radujcie się !!

07.10.2004
10:11
smile
[170]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Tylko ja już Meghan wytłumaczyłem o co chodzi :)

07.10.2004
10:11
[171]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Humorzasta jestem z natury, taka moja żmudzka uroda ;P

Mashtrix --> Humoreski i na pewno :)

Niestety, nie mam ciągot do nałogów, a jak widać pisze mi się dobrze po piciu, hulankach i swawolach. Nawet na picie bym nie zarobiła, co dopiero na resztę ;P

07.10.2004
10:11
smile
[172]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Tygrysek -- > Radujemy sie :D

07.10.2004
10:13
smile
[173]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan --> Znów moja wpadka...... Ale siarrra :P Ide na poczte zaraz wracam :)

07.10.2004
10:15
smile
[174]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> To zrozumiałe. Trudno, żeby Ci się dobrze pisało w trakcie hulanek i swawoli :DD

07.10.2004
10:17
smile
[175]

Flyby [ Outsider ]

tak...dolaczam sie spontanicznie do ogolnej radosci...zawsze trzeba sie cieszyc z nalogow bliznich...
Meghan...tym razem najpierw myslalem o tygrysku...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:16:59]

07.10.2004
10:19
smile
[176]

Peterrek [ 420 ]

Dla koneserów...

07.10.2004
10:21
smile
[177]

tygrysek [ behemot ]

to jest uzależnienie !!
w szczególności od forum


a Meghan nie jesteś uzalezniona od parzystokopytnych ??

07.10.2004
10:24
smile
[178]

Flyby [ Outsider ]

uzaleznienie...tygrysek lubi delikatne okreslenia...:-)
Peterrek--->warto to obejrzec przed wizyta u szefa...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:29:38]

07.10.2004
10:25
smile
[179]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> Konie akurat należą do nieparzystokopytnych :) I od koni jestem na pewno w jakiś sposób uzależniona - na przykład nie wyobrażam sobie przeprowadzki z Wawy głównie ze względu właśnie na nie :)

Flyby --> No cóż, nie zawsze mogę być pierwsza :D

07.10.2004
10:34
smile
[180]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No wróciłem :)

07.10.2004
10:34
smile
[181]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> ale jakby nie liczyć, konie mają parzystą liczbę kończyn - więc summa summarum wychodzi parzysta liczba kopyt :)

07.10.2004
10:35
smile
[182]

Flyby [ Outsider ]

Meghan...konie sa wszedzie :-)
Szenk...ty wspinasz sie na szczyty madrosci..:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:36:08]

07.10.2004
10:36
smile
[183]

Szenk [ Master of Blaster ]

Flyby ---> Widzisz wszędzie konie, tak? Ciekawy przypadek :)

07.10.2004
10:37
smile
[184]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Nieprzystokopnych ?? Co to takiego ??

07.10.2004
10:40
smile
[185]

Flyby [ Outsider ]

Moj?...hmm...przypadek? Konie sa wszedzie...I nie widze w tym nic dziwnego...N.p. na Rynku w Krakowie :-)

07.10.2004
10:42
smile
[186]

tygrysek [ behemot ]

nieparzystokopytne :)
już się poprawiam


ja się na koniach nie znam, ale widziałem jakim fanatyzmem są obdarzane konie przez ludzi, którzy je lubią



Meghan, co mają konie takiego w sobie ??

07.10.2004
10:43
smile
[187]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Ja tam koni już dawno nie widziałem :) Takie małe pytanko: Bedę mógł założyć następny wątek po napisaniu 200 postu ??

07.10.2004
10:45
smile
[188]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Tygrysek --> Konie są wspaniałe do tego czasu jak cie nie kopną..... Żartuje. Każdy kocha jakies zwierzeta. Ja na przykład kocham koty :P

07.10.2004
10:46
[189]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> Ale ja jeżdżę konno, nie powożę dorożkami - to raz, a dwa - jeżdżę na koniach wyścigowych, nie rekreacyjnych czy sportowych - to taka różnica jak między łyżwiarstwem szybkim a łyżwiarstwem figurowym :)

Szenk -- A ty wszędzie widzisz piersi, czyż to nie ciekawy przypadek? A może przypadłość? :>

mashtrix --> Dziś jest moje święto, ja zakładam! :)

07.10.2004
10:47
smile
[190]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan ---> No dobra. Jakoś przeżyję :)

07.10.2004
10:47
smile
[191]

Flyby [ Outsider ]

Mas...pytaj sie uzaleznionych :-)
Meghan...kon pode mna, to taka duza spocona kanapa, w dodatku troche niewygodna...Aby zupelnie nie stracic w twoich oczach dodam ze lubie kanapy...:-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:50:37]

07.10.2004
10:48
smile
[192]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

A dokładniej ??

07.10.2004
10:49
smile
[193]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> Bo piersi są wszędzie :D

07.10.2004
10:49
[194]

tygrysek [ behemot ]

możesz MAS, to oczywiste
wystarczy powiedziec wcześniej żeby nie było nieporozumień

07.10.2004
10:50
smile
[195]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No ale chyba bardziej należy sie Meghan jest jej święto ( a jakie jeśli można wiedzieć :))

07.10.2004
10:51
smile
[196]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Meghan --> Nie dasz się przebłagać ??

07.10.2004
10:56
smile
[197]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Halllo.... Meghan

07.10.2004
10:56
smile
[198]

Szenk [ Master of Blaster ]

może spadła z konia?

07.10.2004
10:56
smile
[199]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Mashtrix --> Moje święto mówię :> Chyba łatwo się domyślić, jakie może być :)

tygrysek --> A co mają w sobie węże, pająki czy znaczki pocztowe? Nie wie nikt, a jednak ludzie mają na ich punkcie regularnego hopla z przerzutką, tak jak ja na punkcie koni. Od urodzenia jestem miejskie dziecko, co nie przeszkadzało mi nigdy lecieć z łapami do każdego napotkanego konia i możliwość jazdy to spełnienie moich marzeń jeszcze z dzieciństwa :)

07.10.2004
10:57
smile
[200]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

No dobra. Zakładaj......

07.10.2004
10:58
smile
[201]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

założyłam :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.