
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 170
...Siara!... ...I wszystko... jasne!... :)...*
*żeby więcej było :D
tygrysek [ behemot ]
szczebernasty

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
to co ja mam napisać :/
tygrysek [ behemot ]
dzień dobry napisz
EwUnIa_kR [ Legend ]
a q q

Dogon [ Generaďż˝ ]
Wątek idzie jeden za drugim ...ehh te watki powinno byc w jakimś archiwum co by kiedyś młodsi forumowicze poczytali jakie tu mieli rozterki inni ... ;))) Tematy tutaj poruszane to jak obrady sejmu ;)))
Serdecznie pozdrawiam !

Flyby [ Outsider ]
...eee...tam....spoznilem sie bo jednoczesnie robie salatke...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:01:20]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
dzień dobry (wieczór ;)

tygrysek [ behemot ]
nawet nie zauważyłem, ze jestem tutaj już 3 lata na forum :)
stara dupa ze mnie :)
proszę się częstować -->

Flyby [ Outsider ]
tygrysek...zatem moja salatke z pomidorow niniejszym nazywam "salatka tygryska"...nie obawiaj sie, jest dobra...na robienie zdjecia nie mam czasu :-)

Szenk [ Master of Blaster ]
piersi

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ło, jak z japka, to chętnie :)
Ja jestem tu jakieś 2,5 roku (luty? 2002), choć na tej ksywce niecałe 2...
Cheers!

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
eee tam, z jabłka to ja wolę winko, takie domowej roboty, mniam :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hello.... I po szkole. hura 3 tróje :D

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
A ja jeszcze przed szkołą.
Dziś mam wykłady w zajebistej auli wydziału zarządzania na Szturmowej. Ciekawe czy mają tam WiFi hehehe :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
idem na spacerek...
py a py a

Flyby [ Outsider ]
...swiezy "krupniok" z cebulka..."salatka tygryska" (pomidory "dlugie" z dodatkami)...mmm...calkiem niezle

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Czy świeży znaczy, że dziś rano biegał jeszcze po podwórku? ;D

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
a.i.n. --> To tuż obok Wyścigów :) Jakby co przed wykładami (lub zamiast) możesz skoczyć obejrzeć gonitwy - ostatnia bodajże o 16.35 :)

Szenk [ Master of Blaster ]
ta, ain, możesz sobie skoczyć

Flyby [ Outsider ]
...pewnie przedwczoraj a.i.n...biegal sobie i kwiczal...a ja...okrutnik...chlip...teraz "spijam" jego krew mloda...chlip...
Mam nadzieje Meghan ze jestes po obiedzie? :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:37:50]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Meghan -> jakoś sobie dziś daruję.
Moja Ania czasem jeździ tam pomóc przy koniach, czasem niektóre bierze na przejażdżki :)
[edit]
Szenku -> skoczyć, to ja sobie mogę... na pocztę ;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:38:14]

tygrysek [ behemot ]
co jest w takiej sałatce ??
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
a.i.n. --> A u kogo Ania jeździ? Tak z CBC pytam :)
Flyby --> Obiadu nie jadłam, ale skoro już o tym, to tuż obok bramy wjazdowej na Wyścigi jest sklep jeździecki i nowo otwarty bar z dobrym żarełkiem. Zaś dla oczu na ścianach przepiękne obrazy i zdjęcia koni. Te zdjęcia szczególnie mnie urzekły, chciałabym kiedyś choć jedno tak artystycznie zrobić.

piokos [ ]
dzień dobry, bobry

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Meghan -> a nawet nie wiem, ale mogę zapytać.
Przychodzi tam czasem (w wakacje raczej) pomóc przy koniach, czasem dają jej jakiegoś do rozruszania.
Ale ona tam nie pracuje, pracuje jej przyjaciółka. A Ania robi to dla przyjemności :)
[edit]
Zwijam się, o 15.04 mam autobus :D
Komputerka nie biorę na zajęcia, więc odezwę się dopiero wieczorem.
Pa misiaczki. Bawcie się grzecznie ;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 14:48:17]

tygrysek [ behemot ]
pa ain'q

Szenk [ Master of Blaster ]
my się zawsze grzecznie bawimy

WolverineX [ Senator ]
witam

Flyby [ Outsider ]
tygrysek...t.zw. krzakowe pomidory (dlugie, to wazne)...papryka, cebulka zielona,troche jablka (drobno siekanego)...i swiezo kiszony ogorek...zaprawa: sok z cytryny, oliwa, pieprz, sol ziolowa :-)
Meghan...wczoraj musialem ogladac ten film na 1 programie gdzie byla farma koni i pare razy pomyslalem o tobie...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:03:02]

tygrysek [ behemot ]
brzmi smacznie
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> Dlaczego musiałeś oglądać? Imperatyw wewnętrzny, czy drastyczne środki przymusu? I w takim razie nie wiem, czy się cieszyć, że o mnie pomyślałeś, czy martwić ;)
a.i.n. --> Zapytaj się, zapytaj :) A ja też tam nie pracuję, jestem typową amatorką, choć ze względu na staż w stajni nie muszę odrabiać pańszczyzny przy praniu ścierek i popręgów - jest to tylko moja dobra wola, że pomagam :) No i mogę sobie czasem wybrać, na którym koniu chcę pojechać albo odmówić przydziału :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
ale nuda, wiecej nie ide na te glupie systemy informacyjne :/
dobry wszytkim

Flyby [ Outsider ]
...cieszyc sie, Meghan...:-)...Film ogladalem w pracy gdzie nie mam wyboru...(film byl niezly :-))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:22:29]

Szenk [ Master of Blaster ]
już za chwileczkę... już za momencik...

matisf [ X ]
piersi mam piersi :) jjeee
e nie mam piersi :(
Szenk ->:|
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:34:27]

Szenk [ Master of Blaster ]
a ciekawe niby skąd?
tygrysek [ behemot ]
dwie ??
tygrysek [ behemot ]
napewno ukradł

WolverineX [ Senator ]
pewnie na urodziny dostal od siostry przelozonej honoraty z zakonu kapucynow
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:36:10]

Szenk [ Master of Blaster ]
też mi się tak wydaje, bo w sposób legalny ich nie nabył

Szenk [ Master of Blaster ]
przez co przełożonej?

tygrysek [ behemot ]
jest licencja na piersi ??

matisf [ X ]
nie ma jescze
WolverineX [ Senator ]
nie.
ale jast za to "Licencja na zabijanie" chce ?

tygrysek [ behemot ]
szare wary ??
matisf [ X ]
nie 00tygrysek :)

WolverineX [ Senator ]
yraw erazs ??

Szenk [ Master of Blaster ]
szuwary... szuwary-szuwary :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
szarawary niekoniecznie szare :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
sza..cuken :) soadam na kolejny pasjonujacy wyklad nara ;)

Father Michael [ Padre ]
Szenk -> za probe oszukiwania w piersiowym rankingu otrzymujesz kare w postaci zgnicia dotychczas zdobytych piersi :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> Zawiść, czysta zawiść i nieczyste pożądanie rzeczy bliźniego swego ;> Ekskomunika coraz bliżej ;)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> to przez te hormony! :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Padre --> To co dopiero będzie na wiosnę! :>
Cześć chłopaki, idę się imprezować z okazji środy :)

Father Michael [ Padre ]
Meghan (mph) -> wole nawet nie myslec, trzeba mnie bedzie do sciany przykuc :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:06:01]

SirGoldi [ Gladiator ]
Piersi?!

Flyby [ Outsider ]
Padre...jak przyjemnie jest kalac czystosc duszy i ciala...to przyjemnosc podwojna bo ze swiadomoscia siegania po owoc zakazany...a i grzech...ach
SirGoldi...Szenk ktory tu blyskal falszywymi piersiami, wlasnie z podlogi je zbiera...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:18:54]

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> no ba!

matisf [ X ]
przytulcie mnie :(

Father Michael [ Padre ]
matisf -> ni

Flyby [ Outsider ]
Padre...a milosierdzie?

TeadyBeeR [ Legend ]
Dobry.

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> potem znowu bedzie, ze Fathery molestuja :)

Flyby [ Outsider ]
Padre...absolutna racja...nawet prowokacji dopatrzyc sie mozna :-)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
<przytula matisfa>

Flyby [ Outsider ]
...(przymyka oczy)...

Father Michael [ Padre ]
Flyby -> po co? liczysz na calusa od Mazia, ktorego odmienia sie jak osla? :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 18:19:20]

tygrysek [ behemot ]
*przytula Mazia*
który przytula matisf'a

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Mazio odmienia się jak osioł Ojcze

Father Michael [ Padre ]
Mazio -> o pardon, juz poprawiam :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Memento mori!

Flyby [ Outsider ]
...zbereznicy...
Padre...w Rzymie masz przechlapane...

Father Michael [ Padre ]
The Force is strong with you, young Skywalker. But you are not a jedi yet!

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Kończy się seminarium poświęcone osmozie cieczy. Profesor podsumowuje:
- I tak właśnie ścieka woda. Czy wszystko jest zrozumiałe?
Wstaje Murzyn i mówi:
- Ja ciegoś nie rozumiem. Jak to jest: woda ścieka i pies ścieka?
WolverineX [ Senator ]
teskniliscie ?
+1

mortan_battlehammer [ Legend ]
nie podoba mi sie to, spedzam wiecej czasu na zajeciach niz Szenk opieprza sie w robocie :(

WolverineX [ Senator ]
chce ktos sie przytulic ?

mortan_battlehammer [ Legend ]
z Toba na pewno nie :)
Peterrek [ 420 ]
Pozwolicie, że podbije wątek do góry.
Dziękuje za uwage :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
+1

Flyby [ Outsider ]
...znowu kochasie...gdzie sie czlowiek nie ruszy tam ruja...

WolverineX [ Senator ]
free hugs !!!
btw.+1

Flyby [ Outsider ]
raczej hugger - mugger...

WolverineX [ Senator ]
albo małe WooHoo :)

Flyby [ Outsider ]
Wolve...ty sie nudzisz...

piokos [ ]
cześć bobry

Flyby [ Outsider ]
czesc...bobry...z czym to sie rymuje?

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Z dzień dobry.

mortan_battlehammer [ Legend ]
dżem dobry :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Cześć leszcze.
(by Piotrasq)

WolverineX [ Senator ]
siema lolku

Flyby [ Outsider ]
...prosze...znowu ktos sie pojawil...a juz sie zdrzemnalem

mortan_battlehammer [ Legend ]
;F

WolverineX [ Senator ]
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
...

Flyby [ Outsider ]
Buuuuuuuum

mortan_battlehammer [ Legend ]
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
...

Flyby [ Outsider ]
muuuuuuB

Widzący [ Generaďż˝ ]
Witajcie Małpy Moje Kochane !!!
Znowu myśl grzeszna kala czoła czyste i bruka cześć dziewiczą !!!
Panowie, powiadam wam, ręce na kołdrę !!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:51:26]

mortan_battlehammer [ Legend ]
jestem tak zjebany ze nawet o dupach nie mam czasu myslec

Flyby [ Outsider ]
...alez prosze bardzo...
mortanie... kolega a.i.n. by powiedzial ze na dupy jest zawsze czas a co dopiero na myslenie...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 22:59:39]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Flyby ---> na swoja koldre, zostaw Wolva w spokoju :)

Flyby [ Outsider ]
Wolve ma rece zajete...

mortan_battlehammer [ Legend ]
no dobra masz race, nawet najwieksze wymeczenie i moze czlowieka powstrzemac przed mysleniem o dupach lub cyckach :)

Flyby [ Outsider ]
powiedzialbym nawet ze czasami jest to ostatni ratunek...:-)))

mortan_battlehammer [ Legend ]
powoli oddalam sie na z góry upatrzone pozycje:)

Flyby [ Outsider ]
...mam gasic swiatlo...?

mortan_battlehammer [ Legend ]
mi pasuje ale zaraz pewnie ktos sie przyburzy ;)

piokos [ ]
prund odcinają..... bzzzyt .... bzyt. coś przerywa, słychać mnie?

WolverineX [ Senator ]
Flyby [ Konsul ]
Wolve ma rece zajete...
>>>rece do gory i pod sciane...
zaraz sprawdze jak sie gra w THUG2 :)

WolverineX [ Senator ]
Co wszyscy poszli spać. dobra to i Ja też ide.
Dobranoc
Ale przed tem zagram choc któtka chwilę w Thug2.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 00:20:04]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Dzień Dobry. :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Może i dobry :)
Od wczoraj nęka mnie pewne filozoficzne zagadnienie niezmiernej wagi. Byłbym niewymownie dźwięczny, gdyby ktoś mi pomógł je zgłębić. Mianowicie otóż chodzi o to, czym różni się upgrade od update'u? :)
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Tym, czym rozbudowa od unowocześnienia.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
A, byłbym zapomniał:
Siema leszcze.

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Upgrade ---> Udoskonalenie; upgrade może dotyczyć istniejących w grze jednostek, budynków, broni itp.; polega na zwiększeniu ich siły, odporności, sprawności bojowej itd.; przeważnie wykonywany jest na życzenie gracza, gdy ten uiści wymaganą zań opłatę czy też poświęci mu wymagany czas.
Niestety tego drugiego nie umiem opisać bo nie wiem o co chodzi..... :P

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Piotrasq - Witaj, witaj.... :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Czyli co - upgrade dotyczy sprzętu, a update oprogramowania?
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Tak.

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No najwidoczniej coś takiego :)

Szenk [ Master of Blaster ]
uffff, zrozumiałem. I znów jestem mądrzejszy niż wczoraj :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Wiecie co ja mam przez cały dzień w szkole ? Nie zgadniecie.....
Zajęcia Intergracyjne :D

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Szenk --> Ja też :)

Szenk [ Master of Blaster ]
i się będziesz integrował?

tygrysek [ behemot ]
cześć leśne szumowiny

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Sam nie wiem na czym to polega. Pewnie powtórka z Obrony Cywilnej i Moich Praw. To będzie trwało aż 5 godzin :( Beznadziejne. Ale lepsze to niż lekcje....

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Witaj Tygrysku :)

Szenk [ Master of Blaster ]
hmmm, mnie się integracja z czym innym kojarzy :)
cześć, pasiaku :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Czasem nie myśl że należe do grona osób mądrych inaczej. Jestem całkiem normalny :)
tygrysek [ behemot ]
co słychać ??
u mnie leje !!

MASHTRIX [ Human Wizard ]
A u mnie pogoda mrawa są chmurki ale nie pada :)
Peterrek [ 420 ]
A u mnie chusteczki się kończą.
Witam :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Nowa płytka miesiąca. Sami sprawdzcie jej zawartość :)
Vader [ Senator ]
The Craftworld sings to me, and I respond in kind

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Peterrek --> Witam :)
tygrysek [ behemot ]
po co mi płyta miesiąca jak mam internet ??

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Tylko mało kto ją czasem zauważa. Chociaż każdy z nas posiada tu jakiś abonament.

piokos [ ]
dzień dobry bobry

Flyby [ Outsider ]
...no to integruje sie z wami...
...robiac sobie jednoczesnie upgrade i update...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:24:15]
tygrysek [ behemot ]
chluśniem bo uśniem

Szenk [ Master of Blaster ]
hmmm, i znowu jestem mądrzejszy niż byłem - teraz wiem, że istnieje coś takiego jak płyta miesiąca

Flyby [ Outsider ]
Szenk... jak na dzisiaj jestes juz dwa razy madrzejszy niz wczoraj...imponujace :-)
tygrysku...co ty tak chlastasz z rana?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:30:32]

Szenk [ Master of Blaster ]
w związku z nadzwyczajnym wysiłkiem umysłowym, jaki miał ostatnio miejsce - ogłaszam chwilową przerwę we wszelkiej działalności celem zregenerowania nadwątlonych sił :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Hehe... Mi sie jeszcze komurki nie przegrzały sie :D

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Sześć, chłopcy :)
Znowu dałam się zwieść pozornej łagodności ponczu z owockami i nie wiedzieć czemu jakoś słabo się dziś czuję ;) Ale zabawa była przednia, warto było :)
Flyby, nie bądź taki surowy dla Szenka - on był już mądry w kilku kwestiach, a w paru także przemądrzały, niemożliwe, żeby to był przyrost dwukrotny ;P

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Wiadomość WP: Rasiak:
Baranem nie jestem !!!
Rossi gra w kadrze na kredyt. Podobnie jak wielu innych reprezen-tantów. Czy zacznie go spłacać? Przykład Grzegorza Rasiaka pokazuje, jak łatwo znaleźć się w polskiej reprezentacji. "Rossi" przez kilka miesięcy nie miał klubu, a w kadrze grał – pisze Super Express.
Wprawdzie Paweł Janas nie powołał go początkowo na mecze z Austrią i Walią, ale wystarczyło, że Rasiak zahaczył się w drugiej lidze angielskiej, pochwalił się tym kierownikowi reprezentacji i... natychmiast dostał powołanie.
- Wiem, że różnie pisano na temat mojego występu przeciw Anglii, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna - zapewnia nas Rasiak. - Znalazłem klub, mam pewne miejsce w składzie Derby County, zagrałem już trzy mecze. Jest dobrze.
(...) Zespół Rasiaka nosi przydomek "The Rams", czyli "Barany". - Baranem nie jestem, ale to określenie mi nie przeszkadza. Skoro taka jest tradycja...

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan --> Sznek i Fably to komplemenciarze :) Są obaj naprawde spoko. A Flaby poprostu chce dorównać Sznekowi :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:38:31]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Mashtrix --> Nie może być... Ale Ty tak serio? No no...

Szenk [ Master of Blaster ]
MISHMASHTRIX ---> Chyba Ci się jednak zwoje przegrzały z deka - SZENK nie SZNEK

Flyby [ Outsider ]
MASHTRIX...czekasz na komplement?
...Witaj Meghan...kwiecie poranku...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:41:51]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan ---> No pewnie to ze strony Flaby był komplement dla Szenka
Szenk --> Sorki za pomyłke. Ale wiesz ja nosze okulary ale to nie pomaga i tak nie widze co czytam

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Flyby --> Mi walić komplementy ?? :D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:43:59]

mortan_battlehammer [ Legend ]
Sznek Szenk Szynk Szyk - kazdy moze sie pomylic ;p
dobra lece na wyk;ady, oczywiscie jak codziennie nie jesem głodny i jak codzienie sie wyspalem, zyc nie umierac ;)
Meghan ---> poncz z oliwkami ? to wodki zaprzestali produkowac ?
ps to chyba zostalem ostatni który nie prawi komplementów:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:46:59]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Mortan --> Dzięki za usprawiedliwienie :)
Miłych wykładów :)

Flyby [ Outsider ]
MAS...natychmiast przetrzyj okulary i popraw mojego nicka...
mortanie...Szenk moze sie przez ciebie nabawic kompleksow i utracic madrosc...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:52:39]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Okulary chwile temu przetarłem i wtedy poprawiłem :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 09:49:35]

Szenk [ Master of Blaster ]
no dobra, odetchnąłem i teraz z nowymi siłami mogę dalej zgłębić tajniki tego świata :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Super :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szykowny Szenk
rozsądkowi wbrew
odwiedził szynk
gdzie butli brzęk
wywołuje nie śpiew
lecz spadający tynk :D
Flyby --> Witam Szanownego Komplemenciarza *próba statecznego dygu, niestety zachwiany, nota obniżona o 0.5 punktu* :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> Aż wstałem z wrażenia* :DDD
---------
* wiem, że zwykle z wrażenia aż się siada, ale akurat siedziałem :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan ---> Naprawde ciekawy i śmieszny wierszyk. Nie myślałaś kiedyś aby zostać Humorystką ??

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No ja akurat sie prawie zachrztusiłem bo Herbate piłem :D

Flyby [ Outsider ]
hmm...panienka Meghan dzisiaj w rozkosznym nastroju...tak z rana? Czy starczy go do popoludnia nie mowiac o wieczorze?...Juz slysze jak po tym kuplecie brzecza szare komorki Szenka :-)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
mortan --> Przetrzyj okulary :> Poncz z owockami, O-WOC-KA-MI :D
Mashtrix --> Eeee, to znaczy kim? :> I czy to jest uleczalne?
Szenk --> Cóż, należy się tylko cieszyć, że to stało się dziś, nie wczoraj ;P Tak czy siak, niezmiernie mi miło, że takie wrażenie na Księciuniu zrobiłam :) Znaczy ten, tego, na Masterze :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Wow..... Mój 600 post :)
Meghan --> Humorystką to znaczy pisarką która pisze humoryski czyli śmieszne wiersze :) I jest to napewno nieuleczalne :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ----> Może mu chodziło o humorzastą kobietę :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Szenk --> To już ty powiedziałeś. Ja bym sie nie ośmielił :)

Szenk [ Master of Blaster ]
ja się tylko staram dokładnie zinterpretować Twoją wypowiedź
tygrysek [ behemot ]
mój 22561 post
radujcie się !!

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Tylko ja już Meghan wytłumaczyłem o co chodzi :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Humorzasta jestem z natury, taka moja żmudzka uroda ;P
Mashtrix --> Humoreski i na pewno :)
Niestety, nie mam ciągot do nałogów, a jak widać pisze mi się dobrze po piciu, hulankach i swawolach. Nawet na picie bym nie zarobiła, co dopiero na resztę ;P

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Tygrysek -- > Radujemy sie :D

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan --> Znów moja wpadka...... Ale siarrra :P Ide na poczte zaraz wracam :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> To zrozumiałe. Trudno, żeby Ci się dobrze pisało w trakcie hulanek i swawoli :DD

Flyby [ Outsider ]
tak...dolaczam sie spontanicznie do ogolnej radosci...zawsze trzeba sie cieszyc z nalogow bliznich...
Meghan...tym razem najpierw myslalem o tygrysku...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:16:59]

Peterrek [ 420 ]
Dla koneserów...

tygrysek [ behemot ]
to jest uzależnienie !!
w szczególności od forum
a Meghan nie jesteś uzalezniona od parzystokopytnych ??

Flyby [ Outsider ]
uzaleznienie...tygrysek lubi delikatne okreslenia...:-)
Peterrek--->warto to obejrzec przed wizyta u szefa...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:29:38]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> Konie akurat należą do nieparzystokopytnych :) I od koni jestem na pewno w jakiś sposób uzależniona - na przykład nie wyobrażam sobie przeprowadzki z Wawy głównie ze względu właśnie na nie :)
Flyby --> No cóż, nie zawsze mogę być pierwsza :D

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No wróciłem :)

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> ale jakby nie liczyć, konie mają parzystą liczbę kończyn - więc summa summarum wychodzi parzysta liczba kopyt :)

Flyby [ Outsider ]
Meghan...konie sa wszedzie :-)
Szenk...ty wspinasz sie na szczyty madrosci..:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:36:08]

Szenk [ Master of Blaster ]
Flyby ---> Widzisz wszędzie konie, tak? Ciekawy przypadek :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Nieprzystokopnych ?? Co to takiego ??

Flyby [ Outsider ]
Moj?...hmm...przypadek? Konie sa wszedzie...I nie widze w tym nic dziwnego...N.p. na Rynku w Krakowie :-)

tygrysek [ behemot ]
nieparzystokopytne :)
już się poprawiam
ja się na koniach nie znam, ale widziałem jakim fanatyzmem są obdarzane konie przez ludzi, którzy je lubią
Meghan, co mają konie takiego w sobie ??

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Ja tam koni już dawno nie widziałem :) Takie małe pytanko: Bedę mógł założyć następny wątek po napisaniu 200 postu ??

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Tygrysek --> Konie są wspaniałe do tego czasu jak cie nie kopną..... Żartuje. Każdy kocha jakies zwierzeta. Ja na przykład kocham koty :P
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> Ale ja jeżdżę konno, nie powożę dorożkami - to raz, a dwa - jeżdżę na koniach wyścigowych, nie rekreacyjnych czy sportowych - to taka różnica jak między łyżwiarstwem szybkim a łyżwiarstwem figurowym :)
Szenk -- A ty wszędzie widzisz piersi, czyż to nie ciekawy przypadek? A może przypadłość? :>
mashtrix --> Dziś jest moje święto, ja zakładam! :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan ---> No dobra. Jakoś przeżyję :)

Flyby [ Outsider ]
Mas...pytaj sie uzaleznionych :-)
Meghan...kon pode mna, to taka duza spocona kanapa, w dodatku troche niewygodna...Aby zupelnie nie stracic w twoich oczach dodam ze lubie kanapy...:-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-07 10:50:37]

MASHTRIX [ Human Wizard ]
A dokładniej ??

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> Bo piersi są wszędzie :D
tygrysek [ behemot ]
możesz MAS, to oczywiste
wystarczy powiedziec wcześniej żeby nie było nieporozumień

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No ale chyba bardziej należy sie Meghan jest jej święto ( a jakie jeśli można wiedzieć :))

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Meghan --> Nie dasz się przebłagać ??

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Halllo.... Meghan

Szenk [ Master of Blaster ]
może spadła z konia?

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Mashtrix --> Moje święto mówię :> Chyba łatwo się domyślić, jakie może być :)
tygrysek --> A co mają w sobie węże, pająki czy znaczki pocztowe? Nie wie nikt, a jednak ludzie mają na ich punkcie regularnego hopla z przerzutką, tak jak ja na punkcie koni. Od urodzenia jestem miejskie dziecko, co nie przeszkadzało mi nigdy lecieć z łapami do każdego napotkanego konia i możliwość jazdy to spełnienie moich marzeń jeszcze z dzieciństwa :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
No dobra. Zakładaj......

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
założyłam :)