Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 38
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ LORDA CIEMNY HEŁM :)
Poprzednia część:
Lechiander [ Wardancer ]
To kto coś zapoda? :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Yos_sarian daje zdjecie :)

Lechiander [ Wardancer ]
ANie czytałeś? Yosarian poszedł pracować. :-P
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
w razie czego ja moge cos dac

Lechiander [ Wardancer ]
Dawaj, jest przynajmniej zawsze jakaś malutka szansa, że zgadnę. :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
>>>
garrett [ realny nie realny ]
60 sekund
Lechiander [ Wardancer ]
Tak czułem, że nie jesteśmy sami. Mie miałem żadnych szans. :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
garrett +1
garrett [ realny nie realny ]
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
41 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
heh...dosc oczywiste zdjatko...a ja jak glupi siedzialem pol godziny i szukalem trudnych zdjec do 60 sekund:((
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Wayat Earp???
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
western... no to ja wysiadam :)
ILEK --> nie moglem dac oczywistego zdjecia, bo forum by nie wytrzymalo inwazji postow ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:33:44]
Lechiander [ Wardancer ]
strzelam
W samo południe. :-)
Nic innego nie przychodzi mi do głowy. :-)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
garrett---->smialo mozesz dac podpowiedz:))))

garrett [ realny nie realny ]
no dobrze :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
szczelam w ciemno :) - Butch Cassidy and the Sundance Kid
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Rio Bravo?

Lechiander [ Wardancer ]
Fort Apaczów, czy jakos tajk

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Stranger--->chodzilo mi o to ze jak zobaczy sie Duvall'a i Cage'a a za nimi silnik V8 to od razu do glowy wpada tytul...:)) chociaz te porsche tez wiele mowi:))

garrett [ realny nie realny ]
Stranger --> +1
przeciez to jeden z najlepszych filmów swiata :):)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
wiesz, wiele osob zna sceny z autami na pamiec tak wiec musialem wybrac cos innego :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ooo, ale mam farta :P
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
41 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
to i teraz dam cos prostego, oryginalny tytul pliz >>>
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Torque
garrett [ realny nie realny ]
torque ?
garrett [ realny nie realny ]
btw jak to na polski przetlumaczyli :) ?
mithos [ Senator ]
torque
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Torque - Jazda na krawedzi:PP
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
ILEK, garrett, mithos +1
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:39:34]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
42 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
uwaga to jest dosc trudne...a i jakosc zdjecia pozostawia wiele do zyczenia wiec jezeli jest za slabe to od razu podnoscie alarm
aha...mam tylko jedno zdjecie do tego filmu...
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Driver?

garrett [ realny nie realny ]
francuski łącznik ?
ale to strzał :)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde faktycznie przesadzilem z tym zdjeciem
podpowiem ze glowna role zagral Charlie Sheen...
Lechiander [ Wardancer ]
Interceptor ?
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Żółtodziób?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie, nie, nie
Lechiander [ Wardancer ]
Pościg
garrett [ realny nie realny ]
Three for the Road
mithos [ Senator ]
może Three for the Road
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
garret ----> bardzo blisko
garrett [ realny nie realny ]
albo Pościg :)
mithos [ Senator ]
albo The Wraith?

Lechiander [ Wardancer ]
No Man's Land ?
garrett [ realny nie realny ]
No Man's Land
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Lechu + 1

garrett [ realny nie realny ]
ech Lechu pierwszy :)
Lechiander [ Wardancer ]
Rookie!
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
i garret tez punktuje:))

mithos [ Senator ]
ale walka była ostra :)
Lechiander [ Wardancer ]
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
42 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
garrettowi nie dałem, bo nie wiem, który film wygrał. :-)

garrett [ realny nie realny ]
stary człowiek i morze :))))))

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
No Man's Land
Lechiander [ Wardancer ]
Poprawiłem!
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Znany filmik. :-)
mithos [ Senator ]
Kurcze coś mi to mówi, może Murder by Death?
ZARA [ Generaďż˝ ]
true crime ?
Lechiander [ Wardancer ]
Na razie pudło.

CHESTER80 [ no legend ]
Welkom ewrybady !
Widzę że niektóre filmy mają szczególne wzięcie w tej karczmie. Torque był już chyba zgadywany 4 razy a tym razem nawet screen (Strangera) jest taki sam jak kiedyś ja dałem.
mithos [ Senator ]
Prosimy o kolejny zestaw podpowiedzi :)
Lechiander [ Wardancer ]
Wedle zyczenia.
CHESTER80 [ no legend ]
Carrie ?
piokos [ ]
GOTCHICA?
piokos [ ]
gothica
Lechiander [ Wardancer ]
piokos +1

piokos [ ]
izi piłka :)
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
CHESTER80 [ no legend ]
Seven
leeloo7 [ Centurion ]
morderstwo doskonale
leeloo7 [ Centurion ]
albo przypadkowa dziewczyna;))

piokos [ ]
CHESTER80 +1

CHESTER80 [ no legend ]
Przecież napisał że to jest IZI zagadka !

piokos [ ]
właśnie :P
CHESTER, nie mędrkuj tylko dawaj screena
leeloo7 [ Centurion ]
zmylil mnie jej zacieniony kolor wlosow, hehe:)

CHESTER80 [ no legend ]
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
nurv :-)
TzymischePL [ Senator ]
conspiracy.com
mithos [ Senator ]
truman show
Lechiander [ Wardancer ]
AntiTrust
TzymischePL [ Senator ]
albo antitrust
TzymischePL [ Senator ]
kurde zawsze mi sie myla te dwa filmy :D ale to AntiTrust :P
Znaczy myla mi sie tytuly :D

CHESTER80 [ no legend ]
Hmm...
Co prawda polski tytuł to "konspiracja.com" a orginalny "AntiTrust" ale uznaję obu panom, chociaż pan Lechiander chyba lekko ściemnia ;)
TzymischePL , Lechiander ---> +1

Lechiander [ Wardancer ]
Chester ---> Wytłumacz, proszę!

CHESTER80 [ no legend ]
Najpierw powiedziałeś "nerve" tak jak pisało na obrazku, a potem dałeś poprawną odpowiedź bo mogłeś zobaczyć że ktoś już napisał. Ale to tylko moje chore urojenia...

Lechiander [ Wardancer ]
Chester ---> Niestety, muszę potwierdzić. To Twoje urojenia. :-)
Najpierw wpisałem "nerv" tutaj, a potem w google z wyrazem "film", a potem z onetu dałem oryginała. :-) Poza tym byłem pierwszy z tym tytułem. :-P

piokos [ ]
raczej chore urojenia, to od pokazywania tych palców
TzymischePL [ Senator ]
aha :D czyli nie myla mi sie tytuly :D po prostu jeden jest polski :D :D :D Wiedzialem ze cos na rzeczy :D

Lechiander [ Wardancer ]
A w ogóle to tylko winny się tłumaczy. :-P

CHESTER80 [ no legend ]
No dobra, nie ma sprawy, sorry !

piokos [ ]
screen, bo wychodzę

TzymischePL [ Senator ]
no wiec kto wkleja ?:]

Lechiander [ Wardancer ]
Ty, bo byłeś pierwszy. :-)
TzymischePL [ Senator ]
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Cos w miare prostego. Sredni film sf z roku 1990 :)
CHESTER80 [ no legend ]
Uniwersalny żołnierz ?
TzymischePL [ Senator ]
chyba napisalem wyraznie :D SREDNI a nie dupiaty :P

Chejron [ Rammstein and Tool ]
Może Obcy jacyś :)
TzymischePL [ Senator ]
maly "hint" opiera sie na wyjatkowo idiotycznym "pomysle" :D
Lechiander [ Wardancer ]
Na pałe strzelam
The Issues

mithos [ Senator ]
Terminator 2 :P

Lechiander [ Wardancer ]
Hint

TzymischePL [ Senator ]
wszyscy zle. :D
Lechu powinienes dostac punkt za inwencje ;)
leeloo7 [ Centurion ]
TzymischePL, daj nam jakas podpowiedz;))
TzymischePL [ Senator ]
ta klatka jest malo czytelna ale powinna pomoc :D
TzymischePL [ Senator ]
kto rozpozna aktora ten nie powinien miec klopotow :D
mithos [ Senator ]
Solar Crisis?
Lechiander [ Wardancer ]
Zapomniałem pewnego linka. :-)
TzymischePL [ Senator ]
mithos ===> Tak +1
Lechiander www.imdb.com tego ? :)
TzymischePL [ Senator ]
swoja droga, pierwsza klatka z tego filmu z napisem IXL powinna byla juz popdowiedziec :D

Lechiander [ Wardancer ]
He, he, nie, nie, troche innego. :-)
Lechiander [ Wardancer ]
Faktycznie. Czemu ja tej sztuczki nie wykorzystałem? W przypadku Chestera pomogło. ehhhh...

Lechiander [ Wardancer ]
A w ogole to ktos mi punktu nie dodał! :-)
TzymischePL [ Senator ]
Bedzie cos dzis ? :D Bo ja zaraz koncze prace :D :D

CHESTER80 [ no legend ]
Lechiander ---> Wytłumacz o co ci chodzi ?
mithos [ Senator ]
Oto zagadka ------->
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos
11 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

TzymischePL [ Senator ]
Lechiander ===> A to swinia!! Powiedz kto to go ukaram jak nalezy
kwapiszon [ Centurion ]
Lola rennt?
Lechiander [ Wardancer ]
Run, Lola, run
Biegnij, Lola, biegnij
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Biegnij lola biegnij????
Coy2K [ Veteran ]
Biegnij Lola biegnij
rostov [ Generaďż˝ ]
Biegnij Lola biegnij (Lola rennt)
TzymischePL [ Senator ]
chester80 ===> Jakis baran, Tzymi..Trzymi czy inne Tzymiscie nie dodal mu punktu :]
rostov [ Generaďż˝ ]
Cholera, muszę wyłączyc torrenta
mithos [ Senator ]
kwapiszon, Lechiander, ILEK +1

Lechiander [ Wardancer ]
Tzymische ----> Aż tyle samokrytycyzmu w Tobie? ;-)
Lechiander [ Wardancer ]
Ale Ilek się chyba nie załapał.
kwapiszon ----> wrzyuć mi tam 2 pkt., prosze

TzymischePL [ Senator ]
Lechiander ===> Nie dyskutuje juz z Toba bo mi potem filmy proste uciekaja :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
mithos---->dzieki wielkie ale nie zmiescilem sie w minucie:((((( wiec nie nalezy mi sie punkt
kwapiszon [ Centurion ]
Lechiander --> dopisałem zaległy pkt.
A oto zagadka (wyjaśniam: czasem oglądam filmy nie tylko o snajperach):
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- ILEK
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
Snajper
Lechiander [ Wardancer ]
To nie jest Prochnov? :-)
kwapiszon [ Centurion ]
Chyba nie :)
Powiem szczerze, że zdjęcie jest mylące...

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
uciachajcie mi punkta...
Lechiander [ Wardancer ]
Ilek, wybacz, ale trzeba będzie Ci odjąć punkcik. :-(
kwapiszon ---> Ilkowi dałeś nie potzrebnie. :-(
BTW A kto to jest? :-P
kwapiszon [ Centurion ]
To niech ILKOWI odejmie kolejny zwycięzca, nie róbmy zamieszania w trakcie...
Kolejna fotka.

piokos [ ]
podobny do Brada Pitta
mithos [ Senator ]
strzał - To Live and Die in L.A.
kwapiszon [ Centurion ]
Raczej nie, choć ten tytuł chyba odpowiada fabule :)

Lechiander [ Wardancer ]
Więzień Brubacker
(choć to chyba było z tym od Kondora) -)
CHESTER80 [ no legend ]
Psy Wojny ?
piokos [ ]
renegaci
kwapiszon [ Centurion ]
Coś ciężko idzie, ekstremalna podpowiedź.

CHESTER80 [ no legend ]
Dom wschodzącego słonća ???

piokos [ ]
13 posterunek
kwapiszon [ Centurion ]
piokos --> 13 posterunek to taki głupawy serial :)

Coy2K [ Veteran ]
atak na posterunek 13 :-)

CHESTER80 [ no legend ]
kwapiszon ---> Oni to wiedzą Kocie.
kwapiszon [ Centurion ]
CHESTER --> usiłowałem popchnąć tok rozumowania na dobre tory :)
Coy2K --> +1
ILEK --> -1

piokos [ ]
LOL
o kuźwa prawie zgadłem, jeszcze większy LOL
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:47:42]

kwapiszon [ Centurion ]
piokos --> No właśnie o to chodzi, myślałem że nie pamiętasz pełnego tytułu.

CHESTER80 [ no legend ]
he he, no to wyszedł niezły LOL !

piokos [ ]
to był czysty strzał, budyneczki mi się skojarzyły (podobny był w czołówce 13 posterunku :))

CHESTER80 [ no legend ]
Czekamy !

kwapiszon [ Centurion ]
No właśnie...

Lechiander [ Wardancer ]
piokos ---> Dajesz?
kwapiszon [ Centurion ]
No tak formalnie to pada na Coy2Ka

Lechiander [ Wardancer ]
znaczy...
Coyk --->Dajesz? :-)

piokos [ ]
dałem bo byłem blisko a Coy2k śpi :P
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 --
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 16:26:15]
WolverineX [ Senator ]
spiderman ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Spiderman?

piokos [ ]
tjaaa,
WolverineX i rostov +1
WolverineX [ Senator ]
zaraz bedzie zagadka :)

WolverineX [ Senator ]
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 --
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
next please :)
kwapiszon [ Centurion ]
Łatwe - Film O Trzech Gościach Z Czego Jeden Wisi Do Góry Nogami.
Justa__ [ kreska kreska ]
podpowiedź? :)
WolverineX [ Senator ]
teraz kazdy zgadnie :)
kwapiszon [ Centurion ]
Czyżby? :)
WolverineX [ Senator ]
to co podpowiedz kolejna ??
megaabol [ Generaďż˝ ]
Hanibal ??
Justa__ [ kreska kreska ]
może inny film? :)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Oj nie błąd co ja pisze :D
kwapiszon [ Centurion ]
No ja bym prosił!
Game Over [ Generaďż˝ ]
x-men?

WolverineX [ Senator ]
teraz to kazdy bedzie wiedzial.

megaabol [ Generaďż˝ ]
Wolv---> podpowiedź :D

megaabol [ Generaďż˝ ]
bardzo miły ten pan na zdjęciu :D
WolverineX [ Senator ]
wprodukowany w latach 90. wystepuje w nim Viggo Mortensen
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:17:04]
Game Over [ Generaďż˝ ]
mlode strzelby 2
megaabol [ Generaďż˝ ]
Młode strzelby 2
Aceofbase [ El Mariachi ]
Teksanska masakra pila mechaniczna 3? :D
remwall [ Zagłębiak z DG ]
tripwire??
Aceofbase [ El Mariachi ]
haha mlode strzelby to western... :D
ew tripwire...

WolverineX [ Senator ]
Aceofbase +1
Game Over [ Generaďż˝ ]
albo po angielsku Young guns 2
megaabol [ Generaďż˝ ]
Reflecting Skin
Aceofbase [ El Mariachi ]
Eeee niczeog nie przygotowalem jeszcze wlasnego a nie chce wam kazac czekac za dlugo..wiec macie tu screena z serwisu int jednego ;D
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
23 -- Aceofbase
22 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
remwall [ Zagłębiak z DG ]
aceofbase daj zagadke
remwall [ Zagłębiak z DG ]
ewolucja

Aceofbase [ El Mariachi ]
btw siemqa wszystkim w tym nowym filmozerczym dniu :DDD
mithos [ Senator ]
Dogma :)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Witajcie w dżungli?
*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
ewolucja ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Wróc do mnie ??

mithos [ Senator ]
bożeee co ja piszę
Aceofbase [ El Mariachi ]
remwall --> tak +1
Lechiander [ Wardancer ]
Full Frontal
remwall [ Zagłębiak z DG ]
fajnie zaraz zagadka
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
zaczekaj, zaloze nowy watek
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
NOWY WATEK:
remwall [ Zagłębiak z DG ]
69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
23 -- Aceofbase
22 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- remwall
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxu
narazie screen z netu bo nie mialem czasu tworzyc swoich screenow ale moje screeny beda jutro albo pojutrze.latwa zagadka teraz
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
daj w nowym watku pliz :)

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Spider Man 2 ?
WolverineX [ Senator ]
spiderman
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nie dopisywac sie