GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 38

06.10.2004
13:23
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 38

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

ODCINEK SPONSOROWANY PRZEZ LORDA CIEMNY HEŁM :)

Poprzednia część:

06.10.2004
13:24
[2]

Lechiander [ Wardancer ]

To kto coś zapoda? :)

06.10.2004
13:24
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Yos_sarian daje zdjecie :)

06.10.2004
13:25
smile
[4]

Lechiander [ Wardancer ]

ANie czytałeś? Yosarian poszedł pracować. :-P

06.10.2004
13:26
[5]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

w razie czego ja moge cos dac

06.10.2004
13:27
smile
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

Dawaj, jest przynajmniej zawsze jakaś malutka szansa, że zgadnę. :-)

06.10.2004
13:28
[7]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

>>>

06.10.2004
13:28
[8]

garrett [ realny nie realny ]

60 sekund

06.10.2004
13:29
[9]

Lechiander [ Wardancer ]

Tak czułem, że nie jesteśmy sami. Mie miałem żadnych szans. :-)

06.10.2004
13:29
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

garrett +1

06.10.2004
13:34
[11]

garrett [ realny nie realny ]

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
41 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
13:34
[12]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

heh...dosc oczywiste zdjatko...a ja jak glupi siedzialem pol godziny i szukalem trudnych zdjec do 60 sekund:((

06.10.2004
13:34
[13]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Wayat Earp???

06.10.2004
13:34
[14]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

western... no to ja wysiadam :)
ILEK --> nie moglem dac oczywistego zdjecia, bo forum by nie wytrzymalo inwazji postow ;)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:33:44]

06.10.2004
13:35
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

strzelam

W samo południe. :-)

Nic innego nie przychodzi mi do głowy. :-)

06.10.2004
13:35
[16]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

garrett---->smialo mozesz dac podpowiedz:))))

06.10.2004
13:36
smile
[17]

garrett [ realny nie realny ]

no dobrze :)

06.10.2004
13:36
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

szczelam w ciemno :) - Butch Cassidy and the Sundance Kid

06.10.2004
13:36
[19]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Rio Bravo?

06.10.2004
13:37
smile
[20]

Lechiander [ Wardancer ]

Fort Apaczów, czy jakos tajk

06.10.2004
13:37
smile
[21]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Stranger--->chodzilo mi o to ze jak zobaczy sie Duvall'a i Cage'a a za nimi silnik V8 to od razu do glowy wpada tytul...:)) chociaz te porsche tez wiele mowi:))

06.10.2004
13:38
smile
[22]

garrett [ realny nie realny ]

Stranger --> +1

przeciez to jeden z najlepszych filmów swiata :):)

06.10.2004
13:38
[23]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

wiesz, wiele osob zna sceny z autami na pamiec tak wiec musialem wybrac cos innego :)

06.10.2004
13:40
[24]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ooo, ale mam farta :P

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
41 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

to i teraz dam cos prostego, oryginalny tytul pliz >>>

06.10.2004
13:40
[25]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Torque

06.10.2004
13:40
[26]

garrett [ realny nie realny ]

torque ?

06.10.2004
13:40
[27]

garrett [ realny nie realny ]

btw jak to na polski przetlumaczyli :) ?

06.10.2004
13:40
[28]

mithos [ Senator ]

torque

06.10.2004
13:41
[29]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Torque - Jazda na krawedzi:PP

06.10.2004
13:41
[30]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

ILEK, garrett, mithos +1

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:39:34]

06.10.2004
13:43
smile
[31]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
42 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus


uwaga to jest dosc trudne...a i jakosc zdjecia pozostawia wiele do zyczenia wiec jezeli jest za slabe to od razu podnoscie alarm

aha...mam tylko jedno zdjecie do tego filmu...

06.10.2004
13:44
[32]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Driver?

06.10.2004
13:44
smile
[33]

garrett [ realny nie realny ]

francuski łącznik ?

ale to strzał :)

06.10.2004
13:44
[34]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde faktycznie przesadzilem z tym zdjeciem

podpowiem ze glowna role zagral Charlie Sheen...

06.10.2004
13:44
[35]

Lechiander [ Wardancer ]

Interceptor ?

06.10.2004
13:45
[36]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Żółtodziób?

06.10.2004
13:45
[37]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie, nie, nie

06.10.2004
13:46
[38]

Lechiander [ Wardancer ]

Pościg

06.10.2004
13:46
[39]

garrett [ realny nie realny ]

Three for the Road

06.10.2004
13:46
[40]

mithos [ Senator ]

może Three for the Road

06.10.2004
13:47
[41]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

garret ----> bardzo blisko

06.10.2004
13:47
[42]

garrett [ realny nie realny ]

albo Pościg :)

06.10.2004
13:47
[43]

mithos [ Senator ]

albo The Wraith?

06.10.2004
13:48
smile
[44]

Lechiander [ Wardancer ]

No Man's Land ?

06.10.2004
13:48
[45]

garrett [ realny nie realny ]

No Man's Land

06.10.2004
13:48
[46]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Lechu + 1

06.10.2004
13:48
smile
[47]

garrett [ realny nie realny ]

ech Lechu pierwszy :)

06.10.2004
13:48
[48]

Lechiander [ Wardancer ]

Rookie!

06.10.2004
13:49
[49]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

i garret tez punktuje:))

06.10.2004
13:49
smile
[50]

mithos [ Senator ]

ale walka była ostra :)

06.10.2004
13:50
[51]

Lechiander [ Wardancer ]

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
42 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
13:51
[52]

Lechiander [ Wardancer ]

garrettowi nie dałem, bo nie wiem, który film wygrał. :-)

06.10.2004
13:51
smile
[53]

garrett [ realny nie realny ]

stary człowiek i morze :))))))

06.10.2004
13:52
smile
[54]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

No Man's Land

06.10.2004
13:56
[55]

Lechiander [ Wardancer ]

Poprawiłem!

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus


Znany filmik. :-)

06.10.2004
14:00
[56]

mithos [ Senator ]

Kurcze coś mi to mówi, może Murder by Death?

06.10.2004
14:03
[57]

ZARA [ Generaďż˝ ]


true crime ?

06.10.2004
14:05
[58]

Lechiander [ Wardancer ]

Na razie pudło.

06.10.2004
14:15
smile
[59]

CHESTER80 [ no legend ]

Welkom ewrybady !
Widzę że niektóre filmy mają szczególne wzięcie w tej karczmie. Torque był już chyba zgadywany 4 razy a tym razem nawet screen (Strangera) jest taki sam jak kiedyś ja dałem.

06.10.2004
14:21
[60]

mithos [ Senator ]

Prosimy o kolejny zestaw podpowiedzi :)

06.10.2004
14:21
[61]

Lechiander [ Wardancer ]

Wedle zyczenia.

06.10.2004
14:23
[62]

CHESTER80 [ no legend ]

Carrie ?

06.10.2004
14:23
[63]

piokos [ ]

GOTCHICA?

06.10.2004
14:23
[64]

piokos [ ]

gothica

06.10.2004
14:24
[65]

Lechiander [ Wardancer ]

piokos +1

06.10.2004
14:27
smile
[66]

piokos [ ]

izi piłka :)

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
14:29
[67]

CHESTER80 [ no legend ]

Seven

06.10.2004
14:29
[68]

leeloo7 [ Centurion ]

morderstwo doskonale

06.10.2004
14:30
[69]

leeloo7 [ Centurion ]

albo przypadkowa dziewczyna;))

06.10.2004
14:31
smile
[70]

piokos [ ]

CHESTER80 +1

06.10.2004
14:31
smile
[71]

CHESTER80 [ no legend ]

Przecież napisał że to jest IZI zagadka !

06.10.2004
14:34
smile
[72]

piokos [ ]

właśnie :P

CHESTER, nie mędrkuj tylko dawaj screena

06.10.2004
14:34
[73]

leeloo7 [ Centurion ]

zmylil mnie jej zacieniony kolor wlosow, hehe:)

06.10.2004
14:34
smile
[74]

CHESTER80 [ no legend ]

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
14:34
smile
[75]

Lechiander [ Wardancer ]

nurv :-)

06.10.2004
14:35
[76]

TzymischePL [ Senator ]

conspiracy.com

06.10.2004
14:35
[77]

mithos [ Senator ]

truman show

06.10.2004
14:35
[78]

Lechiander [ Wardancer ]

AntiTrust

06.10.2004
14:36
[79]

TzymischePL [ Senator ]

albo antitrust

06.10.2004
14:37
[80]

TzymischePL [ Senator ]

kurde zawsze mi sie myla te dwa filmy :D ale to AntiTrust :P
Znaczy myla mi sie tytuly :D

06.10.2004
14:38
smile
[81]

CHESTER80 [ no legend ]

Hmm...

Co prawda polski tytuł to "konspiracja.com" a orginalny "AntiTrust" ale uznaję obu panom, chociaż pan Lechiander chyba lekko ściemnia ;)

TzymischePL , Lechiander ---> +1

06.10.2004
14:39
smile
[82]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester ---> Wytłumacz, proszę!

06.10.2004
14:41
smile
[83]

CHESTER80 [ no legend ]

Najpierw powiedziałeś "nerve" tak jak pisało na obrazku, a potem dałeś poprawną odpowiedź bo mogłeś zobaczyć że ktoś już napisał. Ale to tylko moje chore urojenia...

06.10.2004
14:42
smile
[84]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester ---> Niestety, muszę potwierdzić. To Twoje urojenia. :-)
Najpierw wpisałem "nerv" tutaj, a potem w google z wyrazem "film", a potem z onetu dałem oryginała. :-) Poza tym byłem pierwszy z tym tytułem. :-P

06.10.2004
14:42
smile
[85]

piokos [ ]

raczej chore urojenia, to od pokazywania tych palców

06.10.2004
14:43
[86]

TzymischePL [ Senator ]

aha :D czyli nie myla mi sie tytuly :D po prostu jeden jest polski :D :D :D Wiedzialem ze cos na rzeczy :D

06.10.2004
14:43
smile
[87]

Lechiander [ Wardancer ]

A w ogóle to tylko winny się tłumaczy. :-P

06.10.2004
14:43
smile
[88]

CHESTER80 [ no legend ]

No dobra, nie ma sprawy, sorry !

06.10.2004
14:46
smile
[89]

piokos [ ]

screen, bo wychodzę

06.10.2004
14:46
smile
[90]

TzymischePL [ Senator ]

no wiec kto wkleja ?:]

06.10.2004
14:46
smile
[91]

Lechiander [ Wardancer ]

Ty, bo byłeś pierwszy. :-)

06.10.2004
14:50
[92]

TzymischePL [ Senator ]

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall
11 -- kwapiszon -- mithos
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus


Cos w miare prostego. Sredni film sf z roku 1990 :)

06.10.2004
14:52
[93]

CHESTER80 [ no legend ]

Uniwersalny żołnierz ?

06.10.2004
14:53
[94]

TzymischePL [ Senator ]

chyba napisalem wyraznie :D SREDNI a nie dupiaty :P

06.10.2004
14:56
smile
[95]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Może Obcy jacyś :)

06.10.2004
14:56
[96]

TzymischePL [ Senator ]

maly "hint" opiera sie na wyjatkowo idiotycznym "pomysle" :D

06.10.2004
14:56
[97]

Lechiander [ Wardancer ]

Na pałe strzelam

The Issues

06.10.2004
14:56
smile
[98]

mithos [ Senator ]

Terminator 2 :P

06.10.2004
14:57
smile
[99]

Lechiander [ Wardancer ]

Hint

06.10.2004
14:58
smile
[100]

TzymischePL [ Senator ]

wszyscy zle. :D

Lechu powinienes dostac punkt za inwencje ;)

06.10.2004
15:00
[101]

leeloo7 [ Centurion ]

TzymischePL, daj nam jakas podpowiedz;))

06.10.2004
15:00
[102]

TzymischePL [ Senator ]

ta klatka jest malo czytelna ale powinna pomoc :D

06.10.2004
15:01
[103]

TzymischePL [ Senator ]

kto rozpozna aktora ten nie powinien miec klopotow :D

06.10.2004
15:02
[104]

mithos [ Senator ]

Solar Crisis?

06.10.2004
15:03
[105]

Lechiander [ Wardancer ]

Zapomniałem pewnego linka. :-)

06.10.2004
15:03
[106]

TzymischePL [ Senator ]

mithos ===> Tak +1

Lechiander www.imdb.com tego ? :)

06.10.2004
15:04
[107]

TzymischePL [ Senator ]

swoja droga, pierwsza klatka z tego filmu z napisem IXL powinna byla juz popdowiedziec :D

06.10.2004
15:04
smile
[108]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he, nie, nie, troche innego. :-)

06.10.2004
15:05
[109]

Lechiander [ Wardancer ]

Faktycznie. Czemu ja tej sztuczki nie wykorzystałem? W przypadku Chestera pomogło. ehhhh...

06.10.2004
15:10
smile
[110]

Lechiander [ Wardancer ]

A w ogole to ktos mi punktu nie dodał! :-)

06.10.2004
15:10
[111]

TzymischePL [ Senator ]

Bedzie cos dzis ? :D Bo ja zaraz koncze prace :D :D

06.10.2004
15:10
smile
[112]

CHESTER80 [ no legend ]

Lechiander ---> Wytłumacz o co ci chodzi ?

06.10.2004
15:11
[113]

mithos [ Senator ]

Oto zagadka ------->

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
29 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos
11 -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
15:11
smile
[114]

TzymischePL [ Senator ]

Lechiander ===> A to swinia!! Powiedz kto to go ukaram jak nalezy

06.10.2004
15:11
[115]

kwapiszon [ Centurion ]

Lola rennt?

06.10.2004
15:12
[116]

Lechiander [ Wardancer ]

Run, Lola, run
Biegnij, Lola, biegnij

06.10.2004
15:12
[117]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Biegnij lola biegnij????

06.10.2004
15:12
[118]

Coy2K [ Veteran ]

Biegnij Lola biegnij

06.10.2004
15:12
[119]

rostov [ Generaďż˝ ]

Biegnij Lola biegnij (Lola rennt)

06.10.2004
15:12
[120]

TzymischePL [ Senator ]

chester80 ===> Jakis baran, Tzymi..Trzymi czy inne Tzymiscie nie dodal mu punktu :]

06.10.2004
15:13
[121]

rostov [ Generaďż˝ ]

Cholera, muszę wyłączyc torrenta

06.10.2004
15:14
[122]

mithos [ Senator ]

kwapiszon, Lechiander, ILEK +1

06.10.2004
15:14
smile
[123]

Lechiander [ Wardancer ]

Tzymische ----> Aż tyle samokrytycyzmu w Tobie? ;-)

06.10.2004
15:16
[124]

Lechiander [ Wardancer ]

Ale Ilek się chyba nie załapał.

kwapiszon ----> wrzyuć mi tam 2 pkt., prosze

06.10.2004
15:16
smile
[125]

TzymischePL [ Senator ]

Lechiander ===> Nie dyskutuje juz z Toba bo mi potem filmy proste uciekaja :P

06.10.2004
15:16
[126]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

mithos---->dzieki wielkie ale nie zmiescilem sie w minucie:((((( wiec nie nalezy mi sie punkt

06.10.2004
15:17
[127]

kwapiszon [ Centurion ]

Lechiander --> dopisałem zaległy pkt.

A oto zagadka (wyjaśniam: czasem oglądam filmy nie tylko o snajperach):

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 -- ILEK
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
15:17
smile
[128]

Lechiander [ Wardancer ]

Snajper

06.10.2004
15:19
[129]

Lechiander [ Wardancer ]

To nie jest Prochnov? :-)

06.10.2004
15:21
[130]

kwapiszon [ Centurion ]

Chyba nie :)
Powiem szczerze, że zdjęcie jest mylące...

06.10.2004
15:23
smile
[131]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

uciachajcie mi punkta...

06.10.2004
15:23
[132]

Lechiander [ Wardancer ]

Ilek, wybacz, ale trzeba będzie Ci odjąć punkcik. :-(

kwapiszon ---> Ilkowi dałeś nie potzrebnie. :-(
BTW A kto to jest? :-P

06.10.2004
15:24
[133]

kwapiszon [ Centurion ]

To niech ILKOWI odejmie kolejny zwycięzca, nie róbmy zamieszania w trakcie...

Kolejna fotka.

06.10.2004
15:25
smile
[134]

piokos [ ]

podobny do Brada Pitta

06.10.2004
15:27
[135]

mithos [ Senator ]

strzał - To Live and Die in L.A.

06.10.2004
15:28
[136]

kwapiszon [ Centurion ]

Raczej nie, choć ten tytuł chyba odpowiada fabule :)

06.10.2004
15:29
smile
[137]

Lechiander [ Wardancer ]

Więzień Brubacker
(choć to chyba było z tym od Kondora) -)

06.10.2004
15:29
[138]

CHESTER80 [ no legend ]

Psy Wojny ?

06.10.2004
15:36
[139]

piokos [ ]

renegaci

06.10.2004
15:40
[140]

kwapiszon [ Centurion ]

Coś ciężko idzie, ekstremalna podpowiedź.

06.10.2004
15:42
smile
[141]

CHESTER80 [ no legend ]

Dom wschodzącego słonća ???

06.10.2004
15:43
smile
[142]

piokos [ ]

13 posterunek

06.10.2004
15:44
[143]

kwapiszon [ Centurion ]

piokos --> 13 posterunek to taki głupawy serial :)

06.10.2004
15:45
smile
[144]

Coy2K [ Veteran ]

atak na posterunek 13 :-)

06.10.2004
15:45
smile
[145]

CHESTER80 [ no legend ]

kwapiszon ---> Oni to wiedzą Kocie.

06.10.2004
15:47
[146]

kwapiszon [ Centurion ]

CHESTER --> usiłowałem popchnąć tok rozumowania na dobre tory :)
Coy2K --> +1
ILEK --> -1

06.10.2004
15:48
smile
[147]

piokos [ ]

LOL

o kuźwa prawie zgadłem, jeszcze większy LOL

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 15:47:42]

06.10.2004
15:50
smile
[148]

kwapiszon [ Centurion ]

piokos --> No właśnie o to chodzi, myślałem że nie pamiętasz pełnego tytułu.

06.10.2004
15:52
smile
[149]

CHESTER80 [ no legend ]

he he, no to wyszedł niezły LOL !

06.10.2004
15:52
smile
[150]

piokos [ ]

to był czysty strzał, budyneczki mi się skojarzyły (podobny był w czołówce 13 posterunku :))

06.10.2004
16:01
smile
[151]

CHESTER80 [ no legend ]

Czekamy !

06.10.2004
16:16
smile
[152]

kwapiszon [ Centurion ]

No właśnie...

06.10.2004
16:18
smile
[153]

Lechiander [ Wardancer ]

piokos ---> Dajesz?

06.10.2004
16:20
[154]

kwapiszon [ Centurion ]

No tak formalnie to pada na Coy2Ka

06.10.2004
16:21
smile
[155]

Lechiander [ Wardancer ]

znaczy...

Coyk --->Dajesz? :-)

06.10.2004
16:27
smile
[156]

piokos [ ]

dałem bo byłem blisko a Coy2k śpi :P

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
52 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 --
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 16:26:15]

06.10.2004
16:28
[157]

WolverineX [ Senator ]

spiderman ?

06.10.2004
16:28
[158]

rostov [ Generaďż˝ ]

Spiderman?

06.10.2004
16:30
smile
[159]

piokos [ ]

tjaaa,
WolverineX i rostov +1

06.10.2004
16:37
[160]

WolverineX [ Senator ]

zaraz bedzie zagadka :)

06.10.2004
16:45
smile
[161]

WolverineX [ Senator ]

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
19 --
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

next please :)

06.10.2004
16:50
[162]

kwapiszon [ Centurion ]

Łatwe - Film O Trzech Gościach Z Czego Jeden Wisi Do Góry Nogami.

06.10.2004
16:52
[163]

Justa__ [ kreska kreska ]

podpowiedź? :)

06.10.2004
16:58
[164]

WolverineX [ Senator ]

teraz kazdy zgadnie :)

06.10.2004
17:05
[165]

kwapiszon [ Centurion ]

Czyżby? :)

06.10.2004
17:06
[166]

WolverineX [ Senator ]

to co podpowiedz kolejna ??

06.10.2004
17:06
[167]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Hanibal ??

06.10.2004
17:07
[168]

Justa__ [ kreska kreska ]

może inny film? :)

06.10.2004
17:07
smile
[169]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Oj nie błąd co ja pisze :D

06.10.2004
17:07
[170]

kwapiszon [ Centurion ]

No ja bym prosił!

06.10.2004
17:07
[171]

Game Over [ Generaďż˝ ]

x-men?

06.10.2004
17:10
smile
[172]

WolverineX [ Senator ]

teraz to kazdy bedzie wiedzial.

06.10.2004
17:10
smile
[173]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Wolv---> podpowiedź :D

06.10.2004
17:15
smile
[174]

megaabol [ Generaďż˝ ]

bardzo miły ten pan na zdjęciu :D

06.10.2004
17:16
[175]

WolverineX [ Senator ]

wprodukowany w latach 90. wystepuje w nim Viggo Mortensen


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 17:17:04]

06.10.2004
17:17
[176]

Game Over [ Generaďż˝ ]

mlode strzelby 2

06.10.2004
17:18
[177]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Młode strzelby 2

06.10.2004
17:18
[178]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Teksanska masakra pila mechaniczna 3? :D

06.10.2004
17:18
[179]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

tripwire??

06.10.2004
17:19
[180]

Aceofbase [ El Mariachi ]

haha mlode strzelby to western... :D

ew tripwire...

06.10.2004
17:19
smile
[181]

WolverineX [ Senator ]

Aceofbase +1

06.10.2004
17:19
[182]

Game Over [ Generaďż˝ ]

albo po angielsku Young guns 2

06.10.2004
17:19
[183]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Reflecting Skin

06.10.2004
17:23
[184]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Eeee niczeog nie przygotowalem jeszcze wlasnego a nie chce wam kazac czekac za dlugo..wiec macie tu screena z serwisu int jednego ;D

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
23 -- Aceofbase
22 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian
12 -- remwall -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
17:23
[185]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

aceofbase daj zagadke

06.10.2004
17:24
[186]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

ewolucja

06.10.2004
17:24
smile
[187]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw siemqa wszystkim w tym nowym filmozerczym dniu :DDD

06.10.2004
17:24
[188]

mithos [ Senator ]

Dogma :)

06.10.2004
17:25
[189]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Witajcie w dżungli?

06.10.2004
17:25
[190]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

ewolucja ?

06.10.2004
17:25
[191]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Wróc do mnie ??

06.10.2004
17:27
smile
[192]

mithos [ Senator ]

bożeee co ja piszę

06.10.2004
17:27
[193]

Aceofbase [ El Mariachi ]

remwall --> tak +1

06.10.2004
17:27
[194]

Lechiander [ Wardancer ]

Full Frontal

06.10.2004
17:28
[195]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

fajnie zaraz zagadka

06.10.2004
17:28
[196]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

zaczekaj, zaloze nowy watek

06.10.2004
17:29
[197]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

NOWY WATEK:

06.10.2004
17:31
[198]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

69 -- ZARA
57 -- CHESTER80
53 -- rostov
43 -- garrett
34 -- Torn
31 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
23 -- Aceofbase
22 -- Stranger
21 -- gacek -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler -- Yos_sarian -- remwall
12 -- mithos -- kwapiszon
10 -- Enc0re -- Coy2K -
09 -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal --- WolverineX
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- vorsten -- piokos -
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxu

narazie screen z netu bo nie mialem czasu tworzyc swoich screenow ale moje screeny beda jutro albo pojutrze.latwa zagadka teraz

06.10.2004
17:32
[199]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

daj w nowym watku pliz :)

06.10.2004
17:32
smile
[200]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Spider Man 2 ?

06.10.2004
17:34
[201]

WolverineX [ Senator ]

spiderman

06.10.2004
17:35
[202]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nie dopisywac sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.