GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mbank - jak zlikwidować konto ?

06.10.2004
13:23
smile
[1]

HWDS [ Pretorianin ]

mbank - jak zlikwidować konto ?

Jak w temacie i czy można to zrobić przez net.

06.10.2004
13:25
[2]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

A po co likwidować ? Niech będzie puste, to nic nie kosztuje.

06.10.2004
13:31
smile
[3]

HWDS [ Pretorianin ]

No tak ale kiedyś mogą w końcu zacząć pobierać za prowadzenie konta i mi zacznie rosnąć dług u nich a ja nawet nic o tym nie będę wiedział

06.10.2004
13:34
[4]

EwUnIa_kR [ Legend ]

obadaj tu:

06.10.2004
13:34
smile
[5]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

A czemu pytasz się nas, a nie najlepiej zorientowanych, czyli w mBanku?

06.10.2004
13:36
[6]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Najlepiej wejść na stronę M-banku i przeczytać FAQ.

"W jaki sposób mogę zamknąć rachunek w mBanku?
By zamknąć rachunek w mBanku wystarczy zadzwonić na mLinię. Klient składający dyspozycję po zidentyfikowaniu jego osoby przez pracownika mLinii otrzyma szczegółowe instrukcje działania dotyczące dalszego postępowania."

06.10.2004
13:49
smile
[7]

HWDS [ Pretorianin ]

Jednak trzeba będzie dzwonić :)

Meghan (mph) i reszta dziękuję za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.