GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Symulator samolotu z II wojny światowej.

06.10.2004
13:03
smile
[1]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Symulator samolotu z II wojny światowej.

Nabrałem ochoty na lot samolotem i walki powietrzne. Może mi ktoś polecić jakiś dobry symulator ? Nie grałem w takie gry od czasów Amigi. Musi mieć ładną grafikę i być nieskomplikowana, tzn, żeby nie trzeba było operować dwudziestoma klawiszami w kierowaniu samolotem.

06.10.2004
13:09
smile
[2]

legrooch [ Legend ]

To nie będzie wtedy symulator bez tych dwudziestu przycisków :)
Polecam Ci Pacific Warrior :>


A tak poważnie:
Ił-2 Sturmovik (tak samo Forgotten Battles)
Combat Flight Simulator
B-17 Flying Fortress 2

06.10.2004
13:13
smile
[3]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

No dobra - źle się wyraziłem. Chcę postrzelać do samolotów i celów naziemnych, bez specjalnej symulacji lotu.
Więcej akcji - mniej symulacji. Czy te gry pasują do tego ?

06.10.2004
13:19
smile
[4]

legrooch [ Legend ]

Nie :)

Pobaw się Pacific Warrior (nie pamiętam jaki ma dwójka tytuł).
Ewentualnie Combat Flight Simulator 1 był dosyć zręcznościowy.

06.10.2004
13:25
smile
[5]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Pacific Warrior, to chyba będzie to. Chociaż wolałbym postrzelać w niemców :)

06.10.2004
15:14
smile
[6]

Stary Wuj [ Generaďż˝ ]

Ranisz moje symulotnicze serce Piotrasq, ale pomoge Ci po
starej znajomosci :-)

tylko IL2 Sturmovik ( w tej chwili IL2 Sturmovik - Forgotten Battles + Aces Expansion Pack :-)

Gram w to jakies 2 lata, i mnostwo gier roznej masci wywalalem z dysku po paru dniach,
a do tego ciagle wracam. Gram na full realism, ale mozesz w opcjach zrobic z tego
shooter, o ile zapragniesz :-)

Powodzenia, lataj nisko i powoli :-)))))

Stary Wuj

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.