
Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Symulator samolotu z II wojny światowej.
Nabrałem ochoty na lot samolotem i walki powietrzne. Może mi ktoś polecić jakiś dobry symulator ? Nie grałem w takie gry od czasów Amigi. Musi mieć ładną grafikę i być nieskomplikowana, tzn, żeby nie trzeba było operować dwudziestoma klawiszami w kierowaniu samolotem.

legrooch [ Legend ]
To nie będzie wtedy symulator bez tych dwudziestu przycisków :)
Polecam Ci Pacific Warrior :>
A tak poważnie:
Ił-2 Sturmovik (tak samo Forgotten Battles)
Combat Flight Simulator
B-17 Flying Fortress 2

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
No dobra - źle się wyraziłem. Chcę postrzelać do samolotów i celów naziemnych, bez specjalnej symulacji lotu.
Więcej akcji - mniej symulacji. Czy te gry pasują do tego ?

legrooch [ Legend ]
Nie :)
Pobaw się Pacific Warrior (nie pamiętam jaki ma dwójka tytuł).
Ewentualnie Combat Flight Simulator 1 był dosyć zręcznościowy.

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Pacific Warrior, to chyba będzie to. Chociaż wolałbym postrzelać w niemców :)

Stary Wuj [ Generaďż˝ ]
Ranisz moje symulotnicze serce Piotrasq, ale pomoge Ci po
starej znajomosci :-)
tylko IL2 Sturmovik ( w tej chwili IL2 Sturmovik - Forgotten Battles + Aces Expansion Pack :-)
Gram w to jakies 2 lata, i mnostwo gier roznej masci wywalalem z dysku po paru dniach,
a do tego ciagle wracam. Gram na full realism, ale mozesz w opcjach zrobic z tego
shooter, o ile zapragniesz :-)
Powodzenia, lataj nisko i powoli :-)))))
Stary Wuj