loczek82 [ Disco Bear ]
The Sims 2 - Pokażcie swoich simów
W tym wątku pokażcie swoich simów. Niech świat zobaczy jak wyglądają!!!
SwenG [ Pretorianin ]
zakładasz taki wątek i nie pokazujesz swoich ?