
banitaGOLA [ Junior ]
cholender jasny gwint - szlag mnie trafi zaraz!!! nie mogę no!!!
Nie wiem czy to wina billa i jego ziomków ale strasznie mnie wkurzają ostatnie sytuacje z kompem. Mianowicie zainstalowało mi się sporo wirusów, jakichś trojanów itp. rzeczy. Buszuję sobie po necie a tu mi jakieś przekierowania stron wyskakują i się otwierają jakieś sklepy. Przysyłają mi oferty kupna viagry i innych specyfików na majla. Nikomu nie dawałem maila no ludzie co to ma być? Mam pande z firewallem na maxa updatowanego oraz Adaware oraz Spybota Search & destroy i nic? Nadal mam na dysku jakieś dziwne pliki np. yahoo.exe (tzn. Fryderyk wykrywa ze ten program chce uzyskać dostęp do netu ale nie pozwalam) usunałem wpisy z rejestru i nadal po zrestartowaniu kompa yahoo się tam znajduje!!! Ludzie toż to paranoja jakaś jest! macie jakiś sposób dobry na te śmieci? Jakiś program czy cuś?
sylweek [ Pretorianin ]
qrde, ktoś skasował albo nie wiem gdzie napisałem :)
Ja mam mks`a , zapore ta XP`kowa i wszytkie łaty dodatki, krytyczne i nie, service packa 1
i jest ok. Do ściagania mam tylko DC++, kiedyś miałem kaze ale to syf a wersja lite ma małe zasoby
Alnilam [ Centurion ]
Przedewszystki przegladarka jakakolwiek byle nie IE... np. Firefox, i dobry Firewall np SYgate Personal Firewall Pro, od czasu do czasu warto przeleciec dysk The Cleaner'em, czy jakims antywirem i nie powinno byc problemow...