GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najskuteczniejszy trning !?!?!?! ;)

06.10.2004
11:01
smile
[1]

KARSTEN [ Centurion ]

najskuteczniejszy trning !?!?!?! ;)

Jak najlepiej ćwiczyć na mase , żezbe , siłe.
Wpisujcie Swoje rekordy itd...

06.10.2004
11:03
smile
[2]

zarith [ ]

na masę to dużo klusek trzeba jeść... i mało się ruszać:)

06.10.2004
11:04
smile
[3]

KARSTEN [ Centurion ]

to prawda ale wtedy przybywa ci tłuszczu a nie masa mieśniowa ;) ;) ;)

06.10.2004
11:06
[4]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

RZEŹBA !!!

przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac....

06.10.2004
11:08
smile
[5]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

na żezbe to chyba najlepiej w drewnie zaczynać, materiał tani i jak spierniczysz to mozesz zawsze ognisko zrobić albo cos.

mój rekord to łódka z kory sosnowej, w 30 minut wystrugana.

06.10.2004
11:10
smile
[6]

KARSTEN [ Centurion ]

mi5aser ------> no nieżle nieżle ;) masz jeszcze jakies rekordy ?????? ;)

06.10.2004
11:11
[7]

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]

mnóstwo ! ale nie lubie się chwalić ; )

06.10.2004
11:12
smile
[8]

KARSTEN [ Centurion ]

no napisz nam !!!! ;) Jeszcze przynajmniej kilka ;)

06.10.2004
11:14
[9]

Fett [ Avatar ]

eee tam drewno. Lepiej zaczynaj w szarym mydle ;)

06.10.2004
11:40
smile
[10]

sylweek [ Pretorianin ]

jak najwiecej kopytek gainera, pasztet universala
Do rzexby konkret dłuto trzeba mieć

06.10.2004
11:41
smile
[11]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hmmm...a jaki jest wzor na sile???

06.10.2004
11:57
smile
[12]

sylweek [ Pretorianin ]

[trening * (5*posiłek+omka z mieciem)]*7 dni
wzór tygodniowy, będziesz silny albo siny

06.10.2004
12:05
[13]

C@MEL [ Konsul ]

od 3 do 4 powtorzen ciezearame ktory bedziesz w stanie podniesc minimum 7 razy i do 3-4 cwiczen na dana partie miesni i nie zapomnij w ostaniesj serrio dodac sobie z 5kg wtedy pujdzie ci na sile.

06.10.2004
12:12
[14]

banitaGOLA [ Junior ]

HEH...co do siły to preferuję zostać ogrem +2 dosiły -2 do inteligencji czy jakoś tak, no i na pierwszym poziomie dodatkowe atuty bojowy szał a jak chcecie sobie porzeźbić to najlepszy materiał dostępny na rynku to z pewnością kreatyna!!! Kumpel się tajk do tego przykładał że przynosił nie dalej jak rok temu tablet wielkosci (no w kazdym razie spore) na lekcje i łykał punktualnie o 12.00 hehe

06.10.2004
12:19
smile
[15]

sylweek [ Pretorianin ]

Banita --> może karnityna ?? Po kreatynie organizm zatrzymuje wode, wyglądasz bardziej na spuchniętego niż wyrzeźbionego.
Do spalania tłuszczu polecam Therme z hmb ale to indywidualna sprawa i każdy organizm inaczej reaguje

06.10.2004
12:22
[16]

Vejt [ The Chronicles of Vejt ]

po KARSTENnie widać że on chce mieć tu a nie tu !!! :)

06.10.2004
12:26
[17]

C@MEL [ Konsul ]

najlepiej zaczyj sie zdorwo odrzywuac, znajdzo sobie tabele ile dana rzywnosc czego zawiera, sa nawet wzory jak przeliczac ilosc kalori na dany organizmm :)

06.10.2004
12:29
[18]

Mnieteq [ SimRacer ]

mi5aser ---> Zajebiste, dawno siętak nie usmiałem :D LOL

06.10.2004
12:31
[19]

C@MEL [ Konsul ]

mi5aser trzeba pogratulowac dobrego poczuca humoru heheheheh :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.