
KARSTEN [ Centurion ]
najskuteczniejszy trning !?!?!?! ;)
Jak najlepiej ćwiczyć na mase , żezbe , siłe.
Wpisujcie Swoje rekordy itd...

zarith [ ]
na masę to dużo klusek trzeba jeść... i mało się ruszać:)

KARSTEN [ Centurion ]
to prawda ale wtedy przybywa ci tłuszczu a nie masa mieśniowa ;) ;) ;)
VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]
RZEŹBA !!!
przepraszam ale nie moglem sie powstrzymac....

mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
na żezbe to chyba najlepiej w drewnie zaczynać, materiał tani i jak spierniczysz to mozesz zawsze ognisko zrobić albo cos.
mój rekord to łódka z kory sosnowej, w 30 minut wystrugana.

KARSTEN [ Centurion ]
mi5aser ------> no nieżle nieżle ;) masz jeszcze jakies rekordy ?????? ;)
mi5aser [ Nawiedzający Sny ]
mnóstwo ! ale nie lubie się chwalić ; )

KARSTEN [ Centurion ]
no napisz nam !!!! ;) Jeszcze przynajmniej kilka ;)
Fett [ Avatar ]
eee tam drewno. Lepiej zaczynaj w szarym mydle ;)

sylweek [ Pretorianin ]
jak najwiecej kopytek gainera, pasztet universala
Do rzexby konkret dłuto trzeba mieć

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hmmm...a jaki jest wzor na sile???

sylweek [ Pretorianin ]
[trening * (5*posiłek+omka z mieciem)]*7 dni
wzór tygodniowy, będziesz silny albo siny
C@MEL [ Konsul ]
od 3 do 4 powtorzen ciezearame ktory bedziesz w stanie podniesc minimum 7 razy i do 3-4 cwiczen na dana partie miesni i nie zapomnij w ostaniesj serrio dodac sobie z 5kg wtedy pujdzie ci na sile.
banitaGOLA [ Junior ]
HEH...co do siły to preferuję zostać ogrem +2 dosiły -2 do inteligencji czy jakoś tak, no i na pierwszym poziomie dodatkowe atuty bojowy szał a jak chcecie sobie porzeźbić to najlepszy materiał dostępny na rynku to z pewnością kreatyna!!! Kumpel się tajk do tego przykładał że przynosił nie dalej jak rok temu tablet wielkosci (no w kazdym razie spore) na lekcje i łykał punktualnie o 12.00 hehe

sylweek [ Pretorianin ]
Banita --> może karnityna ?? Po kreatynie organizm zatrzymuje wode, wyglądasz bardziej na spuchniętego niż wyrzeźbionego.
Do spalania tłuszczu polecam Therme z hmb ale to indywidualna sprawa i każdy organizm inaczej reaguje
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
po KARSTENnie widać że on chce mieć tu a nie tu !!! :)
C@MEL [ Konsul ]
najlepiej zaczyj sie zdorwo odrzywuac, znajdzo sobie tabele ile dana rzywnosc czego zawiera, sa nawet wzory jak przeliczac ilosc kalori na dany organizmm :)
Mnieteq [ SimRacer ]
mi5aser ---> Zajebiste, dawno siętak nie usmiałem :D LOL
C@MEL [ Konsul ]
mi5aser trzeba pogratulowac dobrego poczuca humoru heheheheh :D