GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z SACRED 2

06.10.2004
10:25
smile
[1]

kulus23 [ Chor��y ]

Problem z SACRED 2

Witam prosze o pomoc . Mam mocny komputer . ale jak wybiąre postać w sacred po wgraniu z nika mi obraz i nie wiem jaka jest przyczyna . Dziekuje MOJA KARTA GRAFICZNA TO GF 4 MX 440

06.10.2004
10:29
smile
[2]

Ines [ Ines ]

kulus23--> nie zakladaj do odpowiadania osobnego watku. Pisz w pierwszym :).
Link na dole.

06.10.2004
10:36
smile
[3]

Yanek [ Paprykarz ]

boze to juz jest 2-ojka ?! No nie to lece grac w czesc pierwsza bo jeszcze nie przeszedlem :P he he

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.