GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Sims 2 - Zaręczenie

06.10.2004
09:47
[1]

loczek82 [ Disco Bear ]

The Sims 2 - Zaręczenie

Jak zaręczyć się w The Sims 2?

06.10.2004
09:53
[2]

PrEd4ToR [ ››SuperNatural‹‹ ]

zaproponuj > wprowadz sie.
pozniej jak juz masz superprzyjaciela 2 serduszka dajesz
zaproponuj > małżeństwo

albo od razu małżeństwo.

06.10.2004
09:54
smile
[3]

cycu2003 [ Senator ]

bierzesz kochaja sie pare i w dobrych nastrojach,klikasz na drugiego sima zaproponuj i oswiadcz sie

06.10.2004
09:55
smile
[4]

piokos [ ]

bla, bla, bla,
hihihi, hahaha
gili, gili
cmok, cmok, cmok,

i dajesz pierścionek

06.10.2004
09:56
[5]

loczek82 [ Disco Bear ]

Skąd wziąć pierścionek???

06.10.2004
09:57
smile
[6]

piokos [ ]

to jest prosta gra, sam się robi jak zaproponujesz

06.10.2004
09:58
[7]

loczek82 [ Disco Bear ]

Dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.