
piokos [ ]
[info] Komputer ŚWIAT GRY - Numer 11/04
Panowie redaktorzy coś się pospali ;), nieładnie, nieładnie.
Wydanie z dnia: 06.10.2004
Liczba stron: 80
Cena okładkowa: 9,90 zł
Na CD:
Trzy pełne wersje po polsku:
Industry Giant II,
AirStrike 3D II,
Offroad
MINITESTY
Knights of Honor
Top Spin
Warhammer: Dawn of War
Colin McRae Rally 2005
Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku
NHL 2005
TESTY GIER
FIFA Football 2005
Codename: Panzers - Faza pierwsza
Army Men: Sarge's War
Wings of War
The Suffering
Tony Hawk's Pro Skater 4
Tanie granie: Kurka Wodna: Trylogia
Tanie granie: Commandos 3: Kierunek Berlin
Tanie granie: Freedom Fighters
ŚCIĄGAWKI
FIFA Football 2005
Codename: Panzers - Faza pierwsza
Tony Hawk's Pro Skater 4
Tajne kody do trzech popularnych gier
RYNEK
Komputer dla gracza
Nowości i atrakcyjne oferty sprzedawców gier
Najciekawsze strony w internecie
Najlepsze gry w najniższych cenach
Najniższe ceny wybranych gier zręcznościowych
Praktyczne kontakty - adresy i telefony polskich wydawców gier komputerowych
MAGAZYN
Tak się robi historię - odsłaniamy kulisy afery wokół gry Codename: Panzers - Faza pierwsza
P.S. jak dla mnie bez rewelacji, ale dla tego kto nie ma IG 2 smakowity kąsek (BTW w sklepach ta gra 20zł kosztuje), więc nie macie się nad czym zastanawiać.
IMHO w tym miesiącu lepsze pełne wersje w KŚG niż w CDA.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 09:33:54]

cycu2003 [ Senator ]
IMHO w tym miesiącu lepsze pełne wersje w KŚG niż w CDA.

zarith [ ]
tym razem lipa:)

Garbizaur [ CLS ]
IMO cienizna.

piokos [ ]
cycu2003 ==> wolę IG2 którego już mam niż pływanie konserwą w kształcie cygara i komandosów którzy już mocno posiwieli, bo o drakeu 99 nie będę wspominał który jest typową ''zapchaj dziurą'' jak offroad.
P.S. a pisma i tak żadnego nie kupię bo po co?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 09:45:01]
keczap [ Chor��y ]
Cos strasznie cienkie te pelne wersje. Nie chce byc zlym prorokiem ale moim zdaniem szykuje sie najwieksza wtopa kSG w historii. Najciensze gry i najgorsza sprzedaz?

fatkos [ Konsul ]
Industry Giant II hmm napewno kupie :)
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
piokos --> od rana siedzę i klepię pressa, a tu ktoś mnie wyprzedza :) You go to hell and you die :)) A na serio - plz, nie wyskakuj przed orkiestrę, lubię robić pressy do netu, nie pozbawiaj mnie tej przyjemności.
keczap --> proszę Cię, jaka największa wtopa... IG2 to zła gra? Airstrike to zła gra? Ech, ludzie, ludzie...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 11:43:47]
Vejt [ The Chronicles of Vejt ]
Lipa choć ostatnio było całkiem nieźle
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
no niezle, trzy full wersje z czego dwie swietne :) IG II swego czasu recenzowalem i bardzo mi sie spodobal :)

piokos [ ]
Cubituss ==> OK ostatni raz, ale zabalowaliście wczoraj chyba? ;) Nie uwierzę że pisałeś press'a przez 2,5 godziny (liczę od 9.00). Ja pierwszy post zrobiłem w 2 min.
p.s. tu forumowicze są bardzo niecierpliwi :). Jeszcze raz sorry.
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
piokos --> zwykłem pressy ubarwiać swoimi wrażeniami, co i tym razem zrobiłem - do sprawdzenia na grupie pl.rec.gry.komputerowe :) Ale nie ma sprawy, luz :)
Gangsta_^ [ Latin Lover ]
cycu2003----> Nie wiem co w tym śmiesznego, ja też tak uważam. Może kupie dla IG II.

WolverineX [ Senator ]
industry giant 2 a co to ?? i co to airstrike 3d 2 ???

fatkos [ Konsul ]
lol to juz chyba przesada numer 11/04 wychodzi 6.10.04
niedluga 3 mies przd wyjsciem gazety bedzie wiadomo co w niej juz bedzie
nr 11 to powinien ukazac sie na poczatku listopada a nie pazdziernika :(
Cubituss [ Komputer ŚWIAT GRY ]
fatkos --> co miesiąc to samo, ech. Gdyby numer listopadowy ukazywał się na początku listopada, to by mniej ludzi go kupiło, bo miałoby poczucie, że numer jest przeterminowany. A tak - mają już w październiku numer na listopad. Podziękuj marketingowym pomysłom sprzed wielu lat.
fatkos [ Konsul ]
tylko zawsze mi sie wydawalo ze gazety wychodzily ok 13-15 kazdego miesiaca, teraz jest juz 6 za kilka miesiecy bedzie 1 albo 31

piokos [ ]
fatkos ==> lepiej jest jak jest. jeśli wszystkie pisma ukazywałyby się tego samego dnia bo w kiosku na raz musiałbyś wydać 100zł, a jak raz zapłacisz 10zł, za tydzień 20zł, później znowu 15zł to tego nie odczujesz na portfelu.
A z punktu widzenia pism to idąc do kiosku musiałbyś wybierać 1 z 5-6 czasopism i jest prawdopodobieństwo, że kupiłbyś konkurencję = mniejsze zyski.

Gonsiur [ Angel of Death ]
Co ja się będę wypowiadał mjak zwykle sucks

Flyby [ Outsider ]
...tak mi sie przypomnialo...swojego czasu, nie bez wplywu szanownego czasopisma kupilem sobie gre "Soldiers: Ludzie Honoru"...i tak sie zlozylo ze wyskoczyl mi "bug" praktycznie uniemozliwiajacy gre...dwukrotnie zwracalem sie o pomoc do dzialu pisma i nie otrzymalem nawet krotkiej odpowiedzi "nie wiemy" :-)...Gra lezy do dzisiaj i czeka kiedy CD Projekt "splodzi" patch'a...ale to juz inna historia...