darek_dragon [ 42 ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 37
Filmożercy - Jaki to film? Część 37
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Poprzednia część:
darek_dragon [ 42 ]
geez... zawsze coś pokręcę ^^" w każdym bądź razie zagadka powyżej ^^
CHESTER80 [ no legend ]
Show ?
Justa__ [ kreska kreska ]
jak wykończyć panią t.?

rostov [ Generaďż˝ ]
no to czeka nas kolejny babski film:)
darek_dragon [ 42 ]
Na to wygląda ^^"
Justa +1
Justa__ [ kreska kreska ]
jesteście niemili, wcale nie daje samych babskich :(
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
remember of titans

Justa__ [ kreska kreska ]
oprocz tytułu chce przezwisko tego blondynka wyżej :P
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
sloneczko
Justa__ [ kreska kreska ]
nr buta? :) ILEK +1

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
CHESTER80 [ no legend ]
Godziny ?
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
nie...

CHESTER80 [ no legend ]
To ja wymiękam, idę spać, dobranoc ewrybady !

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
mass(a chyba sie nie obrazi jak go zacytuje - ZIEEEEEEF :P
darek_dragon [ 42 ]
Woah! O_o
...
Stranger, a tak się miło spało ;P
Chyba przydałaby się podpowiedź...
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
na razie mala...akcja filmu toczy sie w azji
CHESTER80 [ no legend ]
może...
Beyond Rangoon ?
CHESTER80 [ no legend ]
albo...
Brokedown Palace (W Matni)
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
dobra...daje drugiego screena...bo ide w kime...on sporo wyjasni mam nadzieje
CHESTER80 [ no legend ]
Imperium słońca ? Tylko co by tam robił współczesny samochód ?
darek_dragon [ 42 ]
Empire of the Sun
darek_dragon [ 42 ]
Było nawet dzisiaj na HBO...

CHESTER80 [ no legend ]
Chyba jednka nie...
Poprosimy o kolejny obrazek bądź jakąś inną podpowiedź.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
darek ma racje + 1...faktycznie rano widzialem w programie ze bedzie...:)) ale zapomnialem

CHESTER80 [ no legend ]
Czyli rozumiem że ja zadaję zagadkę ?
darek_dragon [ 42 ]
Nie krępuj się ;)

Ward [ Generaďż˝ ]
drzwi były otwarte to i popatrzałem do środka tej karczmy :->
nie ma co się zastanawiać to Imperium słońca a chłopak wykrzykuje teraz
P 51, P51 !!!
a że to ma być współczesny samochód to po czym to widać ?
chyba nie po kolorze lakieru ;->

CHESTER80 [ no legend ]
Tym razem pójdzie 1000x szybciej i będę mógł spokojnie iść w kimono :)
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
27 -- darek_dragon
26 -- Lechiander -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
kurde sorki Ches...nie zauwazylem twojego posta...ciezko znalezc screeny z tego filmu i z googli wygrzebalem ten drugi wlasnie ze stronki z babolami w filmach:))
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
enemy at the gates??strzaly na slepo:PP
CHESTER80 [ no legend ]
To napewno jest współczesny samochód koloru białego co oczywiście nie ma znaczenia, ale jednak rzuca się to w oczy i strasznie mnie to zmyliło. Być może jest to klasyczny błąd filmowy, być może ja źlę widzę. Co ciekawe w cudownym "Das Boot" (najlepszy film o łodzi podwojnej moim zdaniem) też był podobny "kwiatek" i przez chwilę było widać w porcie japońską ciężarówkę, oczywiście też współczesną. Ale to oczywiście nie ma znaczenia.

CHESTER80 [ no legend ]
ILEK --> he he, po pierwsze BRAWO i +1 for you ! Po drugie dzięki za potwierdzenie mojej teorii o współczesnym samochodzie na twoim 2 obrazku z tego wybitnego filmu.
CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, ja już naprawdę zmykam, teraz screena daje oczywiście ILEK.
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
pytanie tylko czy jest dla kogo:)))
darek_dragon [ 42 ]
jeśli poradzisz sobie w ciągu 2 minut to może być dla mnie ^^

Ward [ Generaďż˝ ]
Spielbergowi musiało mocno ciśnienie podskoczyć jak to zobaczył :->
ale że w filmie tego nie widziałem to może znaczyć że to były jakieś dokrętki a nie plan widziany w szerokim kadrze, zresztą auto to stary grat sądząc po ''opływowej'' lini za to lakier po prostu wypas jak na wojenny film którego akcja w dodatku na dalekim wschodzie się dzieje- wygląda jak chiński karawan ;->
i szkoda że się spóźniłem bo to faktycznie Wróg u bram...a mogłem mieć cenne +1
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
27 -- darek_dragon
26 -- Lechiander -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Justa__ [ kreska kreska ]
sezon rezerwowych?
ZARA [ Generaďż˝ ]
miracle ?
Lechiander [ Wardancer ]
Youngblood?
TzymischePL [ Senator ]
Ja bym stawial na ten o hokeistach co za cholere nie pamietam tytulu. Young cos tam...
TzymischePL [ Senator ]
ooooo wlasnie to oc napisal Lechiander! :) Youngblood za chiny nie moglem sobie przypomniec tytulu. Ale bylem blisko. :D Czy to jest ten film ? :)
Lechiander [ Wardancer ]
Własnie grzebie i szukam, coby miec pewnośc, ale najlepiej jakby się ILEK zjawił.
A w ogóle to spać mi się chce. Siedziałem do późna z netem walczyłem, a nawet jednego punkcika nie zdobyłem. :-(
TzymischePL [ Senator ]
ja niestety musze wychodzic na pogrzeb, ale pozniej bede w pracy wiec bede mial troche czasu na zgadywanki...

megaabol [ Generaďż˝ ]
Lech ---> ty masz 26 punktów niektórzy drugi dzień walczą i tylko 1 :)
Lechiander [ Wardancer ]
Pogrzeb? To... kondolencje...

Lechiander [ Wardancer ]
megabool ----> Bo trza twardym być, nie miętkim. :-P U mnie było to samo. :-)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Kurde gdzie te Iłek ??
Lechu masz 1 punkta bo to jest Youngblood i walnij nowe zdjęcie :D
przynajmniej tak mi sie wydaje :D
garrett [ realny nie realny ]
to cyba faktycznie Youngblood, fajny film :) Ja dzis moze jak zwykle tez o 1-2 punkciki zawalcze ale mniej bo jakies egz wewnetrzny mam

megaabol [ Generaďż˝ ]
garrett---> to powodzenia :D

Lechiander [ Wardancer ]
Jak na razie nie ma nikt pewności, więc poczekajmy troszkę jeszcze.
garrett ---> Taaaa, o 1 lub 2? Jaaasne! Nie ma to jak skromność. :-P

megaabol [ Generaďż˝ ]
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.

Lechiander [ Wardancer ]
To najwyżej dodacię mi punkta później, jak Ilek potwierdzi, a teraz niech ktoś zacyzna, kto ma coś przygotowane, OK?
megaabol [ Generaďż˝ ]
ja moge :D
megaabol [ Generaďż˝ ]
Nie powinno być trudne :D
--------------------------->
garrett [ realny nie realny ]
szósty zmysł
Lechiander [ Wardancer ]
No przeciez nie Szósty zmysł ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Nie
garrett [ realny nie realny ]
jednak nie :) nie otwarlem obrazka
garrett [ realny nie realny ]
darkness fall ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Też nie :)
megaabol [ Generaďż˝ ]
To co następne zdjęcie ??
CHESTER80 [ no legend ]
Inni ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Ches ---> nie, ale niedużo ci brakuje :)

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
sorki panowie...ale musze czasem spac;))
Lechu oczywiscie + 1
Lechiander [ Wardancer ]
Oni :-)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Lech +1 :D
dodaj sobie 2 punkty :D
garrett [ realny nie realny ]
they
Lechiander [ Wardancer ]
O w mordę, dwa na raz. :-) Nie będę jednak chwalił dnia przed zachodem słońca. :-P
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
W nagrodę coś, co powinniście przelknąc spokojnie. Tytuł anglo. :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
Derdevill ?? strzał :)
garrett [ realny nie realny ]
fortress ?
również strzał :)
Lechiander [ Wardancer ]
Nie, panowie.
Macie jeszcze jeden.
megaabol [ Generaďż˝ ]
Devilman: Birth
Debiruman: Tanjou hen

Lechiander [ Wardancer ]
Znaczy, dobrze dobieram screeny. :-P :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
To moze jakąś postac na tych zdjęciach ?? :D
Lechiander [ Wardancer ]
Prosze bardzo. :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
Shepherd
strzał :D
Lechiander [ Wardancer ]
Znany film.
megaabol [ Generaďż˝ ]
No tak ciekawa ta postać :) a jaki przystojny :D
megaabol [ Generaďż˝ ]
Przynajmnij wime ze ten film oglądałem :D
ale tytułu za cholera nie pamiętam
Lechiander [ Wardancer ]
Następne wszystko wyjaśni. Tak więc bądzcie przygotowani. Bo chyba sam meagbool tylko nie jest. :-)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Coz z tego że film znam, tytułu ni cholery w głowie i na necie znaleśc nie moge :D
mithos [ Senator ]
lost in space
Lechiander [ Wardancer ]
Ta pani jest dość znana. :-)
megabool ----> Może teraz zajarzysz. :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
Space ship ??
mithos [ Senator ]
final fantasy :)
garrett [ realny nie realny ]
final fantsy ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Statek Widmo ??
garrett [ realny nie realny ]
kurde refleks do dupy dzisiaj :)
Lechiander [ Wardancer ]
W końcu. :-)
megaabol [ Generaďż˝ ]
takie proste
takie proste
takie proste
a ja jakiś głupot szukałem :/
Lechiander [ Wardancer ]
mithos ---> No dawaj. Ja tu pracuje, cholera. :-) Zaraz nie będę miał czasu. :-)
mithos [ Senator ]
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
08 -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Poproszę o angielski tytuł :)
Lechiander [ Wardancer ]
Prima Aprilis :-)
mithos [ Senator ]
Lechiander - nie :)
Dadam tylko że to klasyk sf
megaabol [ Generaďż˝ ]
Planeta Małp ??
Lechiander [ Wardancer ]
Zielona pozywka :-)
Klasyk, a ja nie nawet kojarzę. :-(
mithos [ Senator ]
Lechiander - masz jeszcze szansę na drobną poprawkę - angielski tytuł prosiłem ;)
Lechiander [ Wardancer ]
Room, room, room
megaabol [ Generaďż˝ ]
Soylent Green
Lechiander [ Wardancer ]
Nie, to tytuł ksiązki.
Soylent Green
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hmmm Soylent Green??
Lechiander [ Wardancer ]
Nie, to tytuł ksiązki.
Soylent Green
mithos [ Senator ]
megaabol +1 :)

Lechiander [ Wardancer ]
Kużwa... akurat GOL pokazał na co go stać. :-///
megaabol [ Generaďż˝ ]
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
08 -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Nie powinno stwożyć problemu :)
mithos [ Senator ]
Ręka boga
Lechiander [ Wardancer ]
Dzieci kukurydzy. :-)

megaabol [ Generaďż˝ ]
Mówiłem ze proste :)
mithos +1
mithos [ Senator ]
hehe super ....... dajcie mi chwilę na nową zagadkę
mithos [ Senator ]
69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
Powinno być łatwe :)
Lechiander [ Wardancer ]
Tutaj wszystko jest łatwe i banalne. :-)) :-P
Heloween ? Jakiś?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Heelowen ??
Lechiander [ Wardancer ]
podpowiedź :-)
mithos [ Senator ]
nie - to nie jest Heelowen
mithos [ Senator ]
Ten screen chyba wszystko rozjaśni :)
Lechiander [ Wardancer ]
Chyba nie bardzo.
Jak na razie to mam skojarzenia z Alicją i lustrem. :-)
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Bloodthirsty Rabbit from Alpha Centauri 2: Three hours in cinema.
Lechiander [ Wardancer ]
No to Impaler zgadł, czy nie?
Lepiej, żeby tak. :-)
A tytuł to jakis koszmar. ;-)
Lechiander [ Wardancer ]
Impaler ----> Jak jestes pewien, to dawaj screena, a punkt dopisz sobie lub poczekaj na oficjalne ogłoszenie mithosa.
CHESTER80 [ no legend ]
Donnie Darko !
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Lechiander: no coś Ty. Taki film nie istnieje, ale widząc to coś w kinie, tak mi się skojarzyło.

Lechiander [ Wardancer ]
Tak myslałem, ale tzra byłao jakąś mordkę dać, bo juz tu takie filmy były, że wcale bym się nie zdziwił. :-))
mithos [ Senator ]
U.V. Impaler - nie nie nie to nie jest ten film
mithos [ Senator ]
CHESTER80 +1 brawo
Lechiander [ Wardancer ]
Chester --- Daj coś szybciutko, bo musze lecieć. :-)

CHESTER80 [ no legend ]
69 -- ZARA
55 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
megaabol [ Generaďż˝ ]
Sword Fish
mithos [ Senator ]
Kod dostępu

CHESTER80 [ no legend ]
megaabol , mithos ---> +1

megaabol [ Generaďż˝ ]
69 -- ZARA
55 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* --
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
nie powinno być trudne
Lechiander [ Wardancer ]
strzelam
Opiekunka ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
Tak apropo SwordFish leci w piątek na TVN o 20:54 :D
megaabol [ Generaďż˝ ]
Lechu ---> niestety pudło

piokos [ ]
jak jest łatwe to mnie nie ma, jak trudne to zawsze jestem

megaabol [ Generaďż˝ ]
No panowie starać sie bo zaraz do szkoły lece :D
TzymischePL [ Senator ]
Godziny ?
CHESTER80 [ no legend ]
Listonosz dzwoni zawsze dwa razy ?
megaabol [ Generaďż˝ ]
TzymischePL ----> nie
Ches---> nie
Zdjęcie numer 2
------------------------------------------>
CHESTER80 [ no legend ]
Road to perdition
piokos [ ]
niech ktoś następnym razem poprawi punktację, bo 1 i 2 pkt. stały się jednością :)
mithos [ Senator ]
droga do zatracenia

megaabol [ Generaďż˝ ]
Ches---> brawo +1
I popraw punktacje :D
CHESTER80 [ no legend ]
Sorry panowie ale muszę spadać do roboty ! Niech ktoś inny zada zagadkę i poprawi punktację.
TzymischePL [ Senator ]
moge ja ? :)
piokos [ ]
dawaj ! i popraw punktację
TzymischePL [ Senator ]
69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus
:D
mithos [ Senator ]
Star Wars New Hope
TzymischePL [ Senator ]
mithos ===> Chcialbys.

garrett [ realny nie realny ]
chyba w wykonaniu Planu9 :):):)

piokos [ ]
czwarta wojna?
piokos [ ]
może daj podpowiedź
mithos [ Senator ]
The Blood of Heroes
jak nie to poproszę o następny screen :)
TzymischePL [ Senator ]
Cenzura nie moja.
mithos [ Senator ]
Red Dawn?
TzymischePL [ Senator ]
nie.
TzymischePL [ Senator ]
kolejna podpowiedz
p.s. mam lepsze zdjecie Aki :P
TzymischePL [ Senator ]
ostatnia podpowiedz.
TzymischePL [ Senator ]
Nie ma komu odpowiedziec ?

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
pojecia niemam...Desperatki???

mithos [ Senator ]
Ja się poddałem po drugim screenie
TzymischePL [ Senator ]
kurde :D taki fajny film SF
TzymischePL [ Senator ]
ostatnia nadzieja w Garrecie albo Rostovie :)
mithos [ Senator ]
a może jakaś inna podpowiedz,......... że tak to nazwę "słowna" :)
TzymischePL [ Senator ]
hmmm Pierwsza literka, pierwszego czlonu to F
a pierwsza drugiego to W :P
Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]
Fantastic World of M.C. Escher, The ?
Wątpię, że zgadłem, ale jakby co to daj ktoś za mnie, bo idę do szkoły. ;)
TzymischePL [ Senator ]
NIE :) ale drugi czlon dobrze :D
Yos_sarian [ Irving Washington ]
fantasy world?
Yos_sarian [ Irving Washington ]
forbiden world?

Yos_sarian [ Irving Washington ]
cos sie dlugo ten watek ciagnie. tak to jeszcze nie bylo. coz ja tez mam dzisiaj przewalone w robocie takze pozdrawiam i znikam.
TzymischePL [ Senator ]
Yos +1 w zasadzie to Forbidden World ale po pierwsze literowki sie nie bede czepial :P a po drugie ilez mozna czekac :D

piokos [ ]
ło matko, prawie trzy godziny na jeden tytuł
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
chwila moment, zaloze nowy watek :)
Lechiander [ Wardancer ]
Ktoś może zapoda coś? :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
nowa czesc: