GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 37

06.10.2004
00:32
[1]

darek_dragon [ 42 ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 37

Filmożercy - Jaki to film? Część 37

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Poprzednia część:

06.10.2004
00:33
[2]

darek_dragon [ 42 ]

geez... zawsze coś pokręcę ^^" w każdym bądź razie zagadka powyżej ^^

06.10.2004
00:34
[3]

CHESTER80 [ no legend ]

Show ?

06.10.2004
00:34
[4]

Justa__ [ kreska kreska ]


jak wykończyć panią t.?

06.10.2004
00:35
smile
[5]

rostov [ Generaďż˝ ]

no to czeka nas kolejny babski film:)

06.10.2004
00:35
[6]

darek_dragon [ 42 ]

Na to wygląda ^^"

Justa +1

06.10.2004
00:38
[7]

Justa__ [ kreska kreska ]

jesteście niemili, wcale nie daje samych babskich :(

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
00:39
[8]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

remember of titans

06.10.2004
00:40
smile
[9]

Justa__ [ kreska kreska ]

oprocz tytułu chce przezwisko tego blondynka wyżej :P

06.10.2004
00:41
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

sloneczko

06.10.2004
00:41
[11]

Justa__ [ kreska kreska ]

nr buta? :) ILEK +1

06.10.2004
00:43
smile
[12]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
00:45
[13]

CHESTER80 [ no legend ]

Godziny ?

06.10.2004
00:48
[14]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

nie...

06.10.2004
00:48
smile
[15]

CHESTER80 [ no legend ]

To ja wymiękam, idę spać, dobranoc ewrybady !

06.10.2004
00:57
smile
[16]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

mass(a chyba sie nie obrazi jak go zacytuje - ZIEEEEEEF :P

06.10.2004
00:59
[17]

darek_dragon [ 42 ]

Woah! O_o

...

Stranger, a tak się miło spało ;P

Chyba przydałaby się podpowiedź...

06.10.2004
01:11
[18]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

na razie mala...akcja filmu toczy sie w azji

06.10.2004
01:14
[19]

CHESTER80 [ no legend ]

może...

Beyond Rangoon ?

06.10.2004
01:16
[20]

CHESTER80 [ no legend ]

albo...

Brokedown Palace (W Matni)

06.10.2004
01:22
[21]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

dobra...daje drugiego screena...bo ide w kime...on sporo wyjasni mam nadzieje

06.10.2004
01:24
[22]

CHESTER80 [ no legend ]

Imperium słońca ? Tylko co by tam robił współczesny samochód ?

06.10.2004
01:26
[23]

darek_dragon [ 42 ]

Empire of the Sun

06.10.2004
01:27
[24]

darek_dragon [ 42 ]

Było nawet dzisiaj na HBO...

06.10.2004
01:31
smile
[25]

CHESTER80 [ no legend ]

Chyba jednka nie...

Poprosimy o kolejny obrazek bądź jakąś inną podpowiedź.

06.10.2004
01:33
smile
[26]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

darek ma racje + 1...faktycznie rano widzialem w programie ze bedzie...:)) ale zapomnialem

06.10.2004
01:35
smile
[27]

CHESTER80 [ no legend ]

Czyli rozumiem że ja zadaję zagadkę ?

06.10.2004
01:36
[28]

darek_dragon [ 42 ]

Nie krępuj się ;)

06.10.2004
01:38
smile
[29]

Ward [ Generaďż˝ ]

drzwi były otwarte to i popatrzałem do środka tej karczmy :->
nie ma co się zastanawiać to Imperium słońca a chłopak wykrzykuje teraz
P 51, P51 !!!

a że to ma być współczesny samochód to po czym to widać ?
chyba nie po kolorze lakieru ;->

06.10.2004
01:38
smile
[30]

CHESTER80 [ no legend ]

Tym razem pójdzie 1000x szybciej i będę mógł spokojnie iść w kimono :)

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
27 -- darek_dragon
26 -- Lechiander -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
01:40
smile
[31]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

kurde sorki Ches...nie zauwazylem twojego posta...ciezko znalezc screeny z tego filmu i z googli wygrzebalem ten drugi wlasnie ze stronki z babolami w filmach:))

06.10.2004
01:40
[32]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

enemy at the gates??strzaly na slepo:PP

06.10.2004
01:42
[33]

CHESTER80 [ no legend ]

To napewno jest współczesny samochód koloru białego co oczywiście nie ma znaczenia, ale jednak rzuca się to w oczy i strasznie mnie to zmyliło. Być może jest to klasyczny błąd filmowy, być może ja źlę widzę. Co ciekawe w cudownym "Das Boot" (najlepszy film o łodzi podwojnej moim zdaniem) też był podobny "kwiatek" i przez chwilę było widać w porcie japońską ciężarówkę, oczywiście też współczesną. Ale to oczywiście nie ma znaczenia.

06.10.2004
01:43
smile
[34]

CHESTER80 [ no legend ]

ILEK --> he he, po pierwsze BRAWO i +1 for you ! Po drugie dzięki za potwierdzenie mojej teorii o współczesnym samochodzie na twoim 2 obrazku z tego wybitnego filmu.

06.10.2004
01:47
[35]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, ja już naprawdę zmykam, teraz screena daje oczywiście ILEK.

06.10.2004
01:48
[36]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

pytanie tylko czy jest dla kogo:)))

06.10.2004
01:50
[37]

darek_dragon [ 42 ]

jeśli poradzisz sobie w ciągu 2 minut to może być dla mnie ^^

06.10.2004
01:52
smile
[38]

Ward [ Generaďż˝ ]

Spielbergowi musiało mocno ciśnienie podskoczyć jak to zobaczył :->
ale że w filmie tego nie widziałem to może znaczyć że to były jakieś dokrętki a nie plan widziany w szerokim kadrze, zresztą auto to stary grat sądząc po ''opływowej'' lini za to lakier po prostu wypas jak na wojenny film którego akcja w dodatku na dalekim wschodzie się dzieje- wygląda jak chiński karawan ;->
i szkoda że się spóźniłem bo to faktycznie Wróg u bram...a mogłem mieć cenne +1

06.10.2004
01:56
[39]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
27 -- darek_dragon
26 -- Lechiander -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
03:26
[40]

Justa__ [ kreska kreska ]

sezon rezerwowych?

06.10.2004
06:35
[41]

ZARA [ Generaďż˝ ]


miracle ?

06.10.2004
07:52
[42]

Lechiander [ Wardancer ]

Youngblood?

06.10.2004
07:55
[43]

TzymischePL [ Senator ]

Ja bym stawial na ten o hokeistach co za cholere nie pamietam tytulu. Young cos tam...

06.10.2004
07:56
[44]

TzymischePL [ Senator ]

ooooo wlasnie to oc napisal Lechiander! :) Youngblood za chiny nie moglem sobie przypomniec tytulu. Ale bylem blisko. :D Czy to jest ten film ? :)

06.10.2004
08:00
[45]

Lechiander [ Wardancer ]

Własnie grzebie i szukam, coby miec pewnośc, ale najlepiej jakby się ILEK zjawił.

A w ogóle to spać mi się chce. Siedziałem do późna z netem walczyłem, a nawet jednego punkcika nie zdobyłem. :-(

06.10.2004
08:03
[46]

TzymischePL [ Senator ]

ja niestety musze wychodzic na pogrzeb, ale pozniej bede w pracy wiec bede mial troche czasu na zgadywanki...

06.10.2004
08:05
smile
[47]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Lech ---> ty masz 26 punktów niektórzy drugi dzień walczą i tylko 1 :)

06.10.2004
08:05
[48]

Lechiander [ Wardancer ]

Pogrzeb? To... kondolencje...

06.10.2004
08:07
smile
[49]

Lechiander [ Wardancer ]

megabool ----> Bo trza twardym być, nie miętkim. :-P U mnie było to samo. :-)

06.10.2004
08:10
smile
[50]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Kurde gdzie te Iłek ??
Lechu masz 1 punkta bo to jest Youngblood i walnij nowe zdjęcie :D
przynajmniej tak mi sie wydaje :D

06.10.2004
08:11
[51]

garrett [ realny nie realny ]

to cyba faktycznie Youngblood, fajny film :) Ja dzis moze jak zwykle tez o 1-2 punkciki zawalcze ale mniej bo jakies egz wewnetrzny mam

06.10.2004
08:12
smile
[52]

megaabol [ Generaďż˝ ]

garrett---> to powodzenia :D

06.10.2004
08:13
smile
[53]

Lechiander [ Wardancer ]

Jak na razie nie ma nikt pewności, więc poczekajmy troszkę jeszcze.

garrett ---> Taaaa, o 1 lub 2? Jaaasne! Nie ma to jak skromność. :-P

06.10.2004
08:17
smile
[54]

megaabol [ Generaďż˝ ]

5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.

06.10.2004
08:18
smile
[55]

Lechiander [ Wardancer ]

To najwyżej dodacię mi punkta później, jak Ilek potwierdzi, a teraz niech ktoś zacyzna, kto ma coś przygotowane, OK?

06.10.2004
08:19
[56]

megaabol [ Generaďż˝ ]

ja moge :D

06.10.2004
08:20
[57]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Nie powinno być trudne :D
--------------------------->

06.10.2004
08:21
[58]

garrett [ realny nie realny ]

szósty zmysł

06.10.2004
08:21
[59]

Lechiander [ Wardancer ]

No przeciez nie Szósty zmysł ?

06.10.2004
08:21
[60]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Nie

06.10.2004
08:21
[61]

garrett [ realny nie realny ]

jednak nie :) nie otwarlem obrazka

06.10.2004
08:22
[62]

garrett [ realny nie realny ]

darkness fall ?

06.10.2004
08:22
[63]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Też nie :)

06.10.2004
08:27
[64]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To co następne zdjęcie ??

06.10.2004
08:27
[65]

CHESTER80 [ no legend ]

Inni ?

06.10.2004
08:28
[66]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Ches ---> nie, ale niedużo ci brakuje :)

06.10.2004
08:28
smile
[67]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

sorki panowie...ale musze czasem spac;))

Lechu oczywiscie + 1

06.10.2004
08:28
[68]

Lechiander [ Wardancer ]

Oni :-)

06.10.2004
08:29
smile
[69]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Lech +1 :D
dodaj sobie 2 punkty :D

06.10.2004
08:29
[70]

garrett [ realny nie realny ]

they

06.10.2004
08:32
[71]

Lechiander [ Wardancer ]

O w mordę, dwa na raz. :-) Nie będę jednak chwalił dnia przed zachodem słońca. :-P

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

W nagrodę coś, co powinniście przelknąc spokojnie. Tytuł anglo. :-)

06.10.2004
08:34
[72]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Derdevill ?? strzał :)

06.10.2004
08:35
[73]

garrett [ realny nie realny ]

fortress ?

również strzał :)

06.10.2004
08:36
[74]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie, panowie.
Macie jeszcze jeden.

06.10.2004
08:40
[75]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Devilman: Birth
Debiruman: Tanjou hen

06.10.2004
08:42
smile
[76]

Lechiander [ Wardancer ]

Znaczy, dobrze dobieram screeny. :-P :-)

06.10.2004
08:45
[77]

megaabol [ Generaďż˝ ]

To moze jakąś postac na tych zdjęciach ?? :D

06.10.2004
08:46
[78]

Lechiander [ Wardancer ]

Prosze bardzo. :-)

06.10.2004
08:46
[79]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Shepherd
strzał :D

06.10.2004
08:47
[80]

Lechiander [ Wardancer ]

Znany film.

06.10.2004
08:48
[81]

megaabol [ Generaďż˝ ]

No tak ciekawa ta postać :) a jaki przystojny :D

06.10.2004
08:50
[82]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Przynajmnij wime ze ten film oglądałem :D
ale tytułu za cholera nie pamiętam

06.10.2004
08:50
[83]

Lechiander [ Wardancer ]

Następne wszystko wyjaśni. Tak więc bądzcie przygotowani. Bo chyba sam meagbool tylko nie jest. :-)

06.10.2004
08:52
smile
[84]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Coz z tego że film znam, tytułu ni cholery w głowie i na necie znaleśc nie moge :D

06.10.2004
08:52
[85]

mithos [ Senator ]

lost in space

06.10.2004
08:52
[86]

Lechiander [ Wardancer ]

Ta pani jest dość znana. :-)

megabool ----> Może teraz zajarzysz. :-)

06.10.2004
08:53
[87]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Space ship ??

06.10.2004
08:53
[88]

mithos [ Senator ]

final fantasy :)

06.10.2004
08:54
[89]

garrett [ realny nie realny ]

final fantsy ?

06.10.2004
08:54
[90]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Statek Widmo ??

06.10.2004
08:54
[91]

garrett [ realny nie realny ]

kurde refleks do dupy dzisiaj :)

06.10.2004
08:54
[92]

Lechiander [ Wardancer ]

W końcu. :-)

06.10.2004
08:56
[93]

megaabol [ Generaďż˝ ]

takie proste

takie proste

takie proste

a ja jakiś głupot szukałem :/

06.10.2004
08:58
[94]

Lechiander [ Wardancer ]

mithos ---> No dawaj. Ja tu pracuje, cholera. :-) Zaraz nie będę miał czasu. :-)

06.10.2004
09:01
[95]

mithos [ Senator ]

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
08 -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Poproszę o angielski tytuł :)

06.10.2004
09:02
[96]

Lechiander [ Wardancer ]

Prima Aprilis :-)

06.10.2004
09:06
[97]

mithos [ Senator ]

Lechiander - nie :)
Dadam tylko że to klasyk sf

06.10.2004
09:08
[98]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Planeta Małp ??

06.10.2004
09:08
[99]

Lechiander [ Wardancer ]

Zielona pozywka :-)

Klasyk, a ja nie nawet kojarzę. :-(

06.10.2004
09:10
[100]

mithos [ Senator ]

Lechiander - masz jeszcze szansę na drobną poprawkę - angielski tytuł prosiłem ;)

06.10.2004
09:10
[101]

Lechiander [ Wardancer ]

Room, room, room

06.10.2004
09:11
[102]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Soylent Green

06.10.2004
09:13
[103]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie, to tytuł ksiązki.

Soylent Green

06.10.2004
09:13
[104]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hmmm Soylent Green??

06.10.2004
09:13
[105]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie, to tytuł ksiązki.

Soylent Green

06.10.2004
09:13
[106]

mithos [ Senator ]

megaabol +1 :)

06.10.2004
09:13
smile
[107]

Lechiander [ Wardancer ]

Kużwa... akurat GOL pokazał na co go stać. :-///

06.10.2004
09:15
[108]

megaabol [ Generaďż˝ ]

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
08 -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

Nie powinno stwożyć problemu :)

06.10.2004
09:17
[109]

mithos [ Senator ]

Ręka boga

06.10.2004
09:17
[110]

Lechiander [ Wardancer ]

Dzieci kukurydzy. :-)

06.10.2004
09:18
smile
[111]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Mówiłem ze proste :)
mithos +1

06.10.2004
09:19
[112]

mithos [ Senator ]

hehe super ....... dajcie mi chwilę na nową zagadkę

06.10.2004
09:23
[113]

mithos [ Senator ]

69 -- ZARA
54 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

Powinno być łatwe :)

06.10.2004
09:24
[114]

Lechiander [ Wardancer ]

Tutaj wszystko jest łatwe i banalne. :-)) :-P

Heloween ? Jakiś?

06.10.2004
09:25
[115]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Heelowen ??

06.10.2004
09:30
[116]

Lechiander [ Wardancer ]

podpowiedź :-)

06.10.2004
09:30
[117]

mithos [ Senator ]

nie - to nie jest Heelowen

06.10.2004
09:33
[118]

mithos [ Senator ]

Ten screen chyba wszystko rozjaśni :)

06.10.2004
09:38
[119]

Lechiander [ Wardancer ]

Chyba nie bardzo.

Jak na razie to mam skojarzenia z Alicją i lustrem. :-)

06.10.2004
09:40
[120]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Bloodthirsty Rabbit from Alpha Centauri 2: Three hours in cinema.

06.10.2004
09:45
[121]

Lechiander [ Wardancer ]

No to Impaler zgadł, czy nie?
Lepiej, żeby tak. :-)
A tytuł to jakis koszmar. ;-)

06.10.2004
09:47
[122]

Lechiander [ Wardancer ]

Impaler ----> Jak jestes pewien, to dawaj screena, a punkt dopisz sobie lub poczekaj na oficjalne ogłoszenie mithosa.

06.10.2004
09:47
[123]

CHESTER80 [ no legend ]

Donnie Darko !

06.10.2004
09:49
[124]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Lechiander: no coś Ty. Taki film nie istnieje, ale widząc to coś w kinie, tak mi się skojarzyło.

06.10.2004
09:50
smile
[125]

Lechiander [ Wardancer ]

Tak myslałem, ale tzra byłao jakąś mordkę dać, bo juz tu takie filmy były, że wcale bym się nie zdziwił. :-))

06.10.2004
09:50
[126]

mithos [ Senator ]

U.V. Impaler - nie nie nie to nie jest ten film

06.10.2004
09:51
[127]

mithos [ Senator ]

CHESTER80 +1 brawo

06.10.2004
09:52
[128]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester --- Daj coś szybciutko, bo musze lecieć. :-)

06.10.2004
09:54
smile
[129]

CHESTER80 [ no legend ]

69 -- ZARA
55 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* -- mithos
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --megaabol--
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
09:54
[130]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Sword Fish

06.10.2004
09:54
[131]

mithos [ Senator ]

Kod dostępu

06.10.2004
09:57
smile
[132]

CHESTER80 [ no legend ]

megaabol , mithos ---> +1

06.10.2004
09:58
smile
[133]

megaabol [ Generaďż˝ ]

69 -- ZARA
55 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...* --
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena --01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus

nie powinno być trudne

06.10.2004
09:59
[134]

Lechiander [ Wardancer ]

strzelam

Opiekunka ?

06.10.2004
10:00
[135]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Tak apropo SwordFish leci w piątek na TVN o 20:54 :D

06.10.2004
10:00
[136]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Lechu ---> niestety pudło

06.10.2004
10:03
smile
[137]

piokos [ ]

jak jest łatwe to mnie nie ma, jak trudne to zawsze jestem

06.10.2004
10:03
smile
[138]

megaabol [ Generaďż˝ ]

No panowie starać sie bo zaraz do szkoły lece :D

06.10.2004
10:04
[139]

TzymischePL [ Senator ]

Godziny ?

06.10.2004
10:04
[140]

CHESTER80 [ no legend ]

Listonosz dzwoni zawsze dwa razy ?

06.10.2004
10:05
[141]

megaabol [ Generaďż˝ ]

TzymischePL ----> nie
Ches---> nie


Zdjęcie numer 2
------------------------------------------>

06.10.2004
10:06
[142]

CHESTER80 [ no legend ]

Road to perdition

06.10.2004
10:06
[143]

piokos [ ]

niech ktoś następnym razem poprawi punktację, bo 1 i 2 pkt. stały się jednością :)

06.10.2004
10:07
[144]

mithos [ Senator ]

droga do zatracenia

06.10.2004
10:07
smile
[145]

megaabol [ Generaďż˝ ]

Ches---> brawo +1
I popraw punktacje :D

06.10.2004
10:08
[146]

CHESTER80 [ no legend ]

Sorry panowie ale muszę spadać do roboty ! Niech ktoś inny zada zagadkę i poprawi punktację.

06.10.2004
10:09
[147]

TzymischePL [ Senator ]

moge ja ? :)

06.10.2004
10:10
[148]

piokos [ ]

dawaj ! i popraw punktację

06.10.2004
10:15
[149]

TzymischePL [ Senator ]

69 -- ZARA
56 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
28 -- Lechiander
27 -- darek_dragon
26 -- smoleń
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak -- Justa
17 -- ILEK
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re -- mithos
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos -- megaabol
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- rav76 -- Xazaxus


:D

06.10.2004
10:16
[150]

mithos [ Senator ]

Star Wars New Hope

06.10.2004
10:18
[151]

TzymischePL [ Senator ]

mithos ===> Chcialbys.

06.10.2004
10:18
smile
[152]

garrett [ realny nie realny ]

chyba w wykonaniu Planu9 :):):)

06.10.2004
10:20
smile
[153]

piokos [ ]

czwarta wojna?

06.10.2004
10:23
[154]

piokos [ ]

może daj podpowiedź

06.10.2004
10:24
[155]

mithos [ Senator ]

The Blood of Heroes

jak nie to poproszę o następny screen :)

06.10.2004
10:32
[156]

TzymischePL [ Senator ]

Cenzura nie moja.

06.10.2004
10:34
[157]

mithos [ Senator ]

Red Dawn?

06.10.2004
10:36
[158]

TzymischePL [ Senator ]

nie.

06.10.2004
10:52
[159]

TzymischePL [ Senator ]

kolejna podpowiedz


p.s. mam lepsze zdjecie Aki :P

06.10.2004
10:58
[160]

TzymischePL [ Senator ]

ostatnia podpowiedz.

06.10.2004
11:07
[161]

TzymischePL [ Senator ]

Nie ma komu odpowiedziec ?

06.10.2004
11:09
smile
[162]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

pojecia niemam...Desperatki???

06.10.2004
11:11
smile
[163]

mithos [ Senator ]

Ja się poddałem po drugim screenie

06.10.2004
11:24
[164]

TzymischePL [ Senator ]

kurde :D taki fajny film SF

06.10.2004
11:27
[165]

TzymischePL [ Senator ]

ostatnia nadzieja w Garrecie albo Rostovie :)

06.10.2004
11:50
[166]

mithos [ Senator ]

a może jakaś inna podpowiedz,......... że tak to nazwę "słowna" :)

06.10.2004
12:00
[167]

TzymischePL [ Senator ]

hmmm Pierwsza literka, pierwszego czlonu to F
a pierwsza drugiego to W :P

06.10.2004
12:08
[168]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Fantastic World of M.C. Escher, The ?

Wątpię, że zgadłem, ale jakby co to daj ktoś za mnie, bo idę do szkoły. ;)

06.10.2004
12:16
[169]

TzymischePL [ Senator ]

NIE :) ale drugi czlon dobrze :D

06.10.2004
12:19
[170]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

fantasy world?

06.10.2004
12:19
[171]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

forbiden world?

06.10.2004
12:21
smile
[172]

Yos_sarian [ Irving Washington ]

cos sie dlugo ten watek ciagnie. tak to jeszcze nie bylo. coz ja tez mam dzisiaj przewalone w robocie takze pozdrawiam i znikam.

06.10.2004
12:27
[173]

TzymischePL [ Senator ]

Yos +1 w zasadzie to Forbidden World ale po pierwsze literowki sie nie bede czepial :P a po drugie ilez mozna czekac :D

06.10.2004
12:58
smile
[174]

piokos [ ]

ło matko, prawie trzy godziny na jeden tytuł

06.10.2004
13:20
[175]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

chwila moment, zaloze nowy watek :)

06.10.2004
13:20
[176]

Lechiander [ Wardancer ]

Ktoś może zapoda coś? :-)

06.10.2004
13:24
[177]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

nowa czesc:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.