GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

utknąłem w Doomie :/ przydalaby sie lekka pomoc ;)

05.10.2004
23:45
smile
[1]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

utknąłem w Doomie :/ przydalaby sie lekka pomoc ;)

gram sobie tak spokojnie po 30-40 min dziennie. ale za cholere nie wiem jak ta platforme opuscic (alpha labs 3, tuz za pomieszczeniem, gdzie trzeba bylo beczki z chemikaliami wywalac do spalenie kierujac "dzwigiem"). nie chce mi sie juz kombinowac. wiem ze to pewnie jakis banal, ale narazie ide spac. dzieki za ewentualna pomoc.
tu jest screen gdzie jestem -->

05.10.2004
23:52
[2]

xywex [ mlask mlask! ]

o ile dobrze pamiętam, to musisz się wrócić, przejść znów przez pomieszczenie gdzie te beczki były za tymi drzwiami sobie trochę postrzelasz...

06.10.2004
07:56
[3]

Lechiander [ Wardancer ]

Sprawdź wszystko dokładnie, musiałem cos najzwyczajniej w swiecei przegapić lub nie włączyć.

06.10.2004
08:10
[4]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Chłopie, tej platformy nie da się opuścić. Da się ją tylko podnieść do góry wraz z żołnierzami.

06.10.2004
12:23
[5]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

ok, trzeba bylo sie cofnac. dzieki. EOT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.