
cotton_eye_joe [ maniaq ]
utknąłem w Doomie :/ przydalaby sie lekka pomoc ;)
gram sobie tak spokojnie po 30-40 min dziennie. ale za cholere nie wiem jak ta platforme opuscic (alpha labs 3, tuz za pomieszczeniem, gdzie trzeba bylo beczki z chemikaliami wywalac do spalenie kierujac "dzwigiem"). nie chce mi sie juz kombinowac. wiem ze to pewnie jakis banal, ale narazie ide spac. dzieki za ewentualna pomoc.
tu jest screen gdzie jestem -->
xywex [ mlask mlask! ]
o ile dobrze pamiętam, to musisz się wrócić, przejść znów przez pomieszczenie gdzie te beczki były za tymi drzwiami sobie trochę postrzelasz...
Lechiander [ Wardancer ]
Sprawdź wszystko dokładnie, musiałem cos najzwyczajniej w swiecei przegapić lub nie włączyć.
U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]
Chłopie, tej platformy nie da się opuścić. Da się ją tylko podnieść do góry wraz z żołnierzami.
cotton_eye_joe [ maniaq ]
ok, trzeba bylo sie cofnac. dzieki. EOT