GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jaka kamera internetowa do videokonferencji i jaki program?

05.10.2004
23:17
[1]

donzoolo [ Senator ]

jaka kamera internetowa do videokonferencji i jaki program?



powiedzmy, cena do 200 zl... Jest cos godnego polecenia w tej kategorii cenowej?

Myslicie ze jest szansa na przeprowadzenie dobrej videokonferencji na dwoch laczach
1 - 640 kb/s
2 - 1mb/s

jakiego programu uzywac najlpiej? tlenu ?

06.10.2004
07:45
smile
[2]

donzoolo [ Senator ]

:) ^ :) ^

06.10.2004
08:45
[3]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

to jest upload???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.