
Dragon_one [ Centurion ]
miłosnicy sky jump 2.1
chociaż to stara gra,lecz bardzo wciągajaca myslę ze znajdzie się kilka osób które lubią poskac.mile widziane dobre wyniki

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]
dobre wyniki!!!!!!!!!!
najpierw musial by ktos w to grac aby byly dobre wyniki!!!!!!!!
hahahahahahahahaha
Pvt. Creak [ Criav ]
Dragon_one ---> i po co zakładać aż 2 wątki o tym?
PROMETEUSZ.. ---> żebyś się nie zdziwił jak dużo osób w to gra...
Dragon_one [ Centurion ]
zakladam watek po raz 1 i sie pomylilem
PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]
aha!!!!!
w takim razie wszystko w porzadku!!!!!!!

cycu2003 [ Senator ]
Dragon-->nawet byla federacja dsj ,ale po skonczonym sezonie rozeszlismy sie,trzeba bylo wpasc kilka miesiecy temu
White Star [ Soldier ]
cycu>>> ale mozna by nowy sezon zrobic:D tylko szkoda ze niema nowych skoczni:D
cycu2003 [ Senator ]
white star--->nikomu(chyba)nie chce sie juz skakac na 2.1 trzeba czekac na 3