GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

miłosnicy sky jump 2.1

05.10.2004
22:10
smile
[1]

Dragon_one [ Centurion ]

miłosnicy sky jump 2.1

chociaż to stara gra,lecz bardzo wciągajaca myslę ze znajdzie się kilka osób które lubią poskac.mile widziane dobre wyniki

05.10.2004
22:13
smile
[2]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

dobre wyniki!!!!!!!!!!
najpierw musial by ktos w to grac aby byly dobre wyniki!!!!!!!!
hahahahahahahahaha

05.10.2004
22:23
[3]

Pvt. Creak [ Criav ]

Dragon_one ---> i po co zakładać aż 2 wątki o tym?
PROMETEUSZ.. ---> żebyś się nie zdziwił jak dużo osób w to gra...

05.10.2004
22:30
[4]

Dragon_one [ Centurion ]

zakladam watek po raz 1 i sie pomylilem

05.10.2004
22:31
[5]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

aha!!!!!
w takim razie wszystko w porzadku!!!!!!!

06.10.2004
08:11
smile
[6]

cycu2003 [ Senator ]

Dragon-->nawet byla federacja dsj ,ale po skonczonym sezonie rozeszlismy sie,trzeba bylo wpasc kilka miesiecy temu

06.10.2004
08:21
[7]

White Star [ Soldier ]

cycu>>> ale mozna by nowy sezon zrobic:D tylko szkoda ze niema nowych skoczni:D

06.10.2004
09:35
[8]

cycu2003 [ Senator ]

white star--->nikomu(chyba)nie chce sie juz skakac na 2.1 trzeba czekac na 3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.