GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakim programem nagrac film dvd z napisami ???

05.10.2004
21:45
[1]

Deepcrash [ Centurion ]

Jakim programem nagrac film dvd z napisami ???

Jakim programem najprosciej nagrac dvix z napisami na dvd tak zeby odtwarzlo napisy

05.10.2004
23:59
smile
[2]

Deepcrash [ Centurion ]

Wow !!!! nie spodziewalem sie az tylu odpowiedzi
Chyba za trudne pytanie zadalem :/

06.10.2004
09:18
[3]

Kamel [ Konsul ]

virtual dub.
Instrukcja na stronie w linku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.