GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przejścia do Adobe Premiere 6.0.

05.10.2004
21:33
[1]

SirGoldi [ Gladiator ]

Przejścia do Adobe Premiere 6.0.

Wie ktoś może czy jest możliwość legalnego ściągniecia dodatkowych efektów oraz zaawansowanych przejść między klipami??

06.10.2004
09:53
[2]

Alnilam [ Centurion ]

Nie ma, rzeczy ktore sa darme to albo dema, albo jakies ograniczone previewy. Niestety trzeba kupowac...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.