
Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
Czy jest szansa ze uda mi sie znaleźc text do filmu?
No właśnie ten film to "Der untergang".Za pare minutek zkonczy sie zciagac a tu bęc,nie mam txt pl.Co robić?
Gooz' [ Generaďż˝ ]
... otworzyć słownik ortograficzny.
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
1. Nauczyć się niemieckiego
2. Zrozumieć z kontekstu
3. Cierpliwie czekać
4. Wpisać w Google napisy + Untergang ewentualnie subtitles to może chociaż angielskie znajdzie.

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
ale trafiłem na sztywniaków,ups przepraszam per PAN.

CHESTER80 [ no legend ]
Na tej wrednej stronce jest najlepsza wyszukiwarka napisów i okładek !

KaGieBe [ !!! ]
Forumowi mądrzalscy...
Czy naprawde takie istotne są te błędy ! Koleś prosi o pomoc więc pomoglibyście mu a nie się jak zwykle mądrzyli! To już sie robi takie żałosne...

Gooz' [ Generaďż˝ ]
KGB --> Kiedyś Ci to przypomnę...

KaGieBe [ !!! ]
Gooz' >> jeśli będzie okazja.... nie obrażę się

EBek [ Konsul ]
Sprawdź tutaj:

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
nigdzie nie ma,buuuu a film juz mam buuuu

CHESTER80 [ no legend ]
Jaka jest jakość tego filmu ? A napisy się pojawią za kilka dni.
C@MEL [ Konsul ]
ja proponuje taka stornke : www.napisy.info jeszeli tutaj jeszcze nie ma do towjgo filmu napisow to pewnie masz zbyt swierzy film :) ale zapewniam cie ze sie pojawia natej stornce.
Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
jakość jest kiepska(719mb),teraz ssam 2.0 GB.