GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest szansa ze uda mi sie znaleźc text do filmu?

05.10.2004
21:22
smile
[1]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]

Czy jest szansa ze uda mi sie znaleźc text do filmu?

No właśnie ten film to "Der untergang".Za pare minutek zkonczy sie zciagac a tu bęc,nie mam txt pl.Co robić?

05.10.2004
21:25
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

... otworzyć słownik ortograficzny.

05.10.2004
21:26
[3]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

1. Nauczyć się niemieckiego
2. Zrozumieć z kontekstu
3. Cierpliwie czekać
4. Wpisać w Google napisy + Untergang ewentualnie subtitles to może chociaż angielskie znajdzie.

05.10.2004
21:27
smile
[4]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


ale trafiłem na sztywniaków,ups przepraszam per PAN.

05.10.2004
21:28
smile
[5]

CHESTER80 [ no legend ]

Na tej wrednej stronce jest najlepsza wyszukiwarka napisów i okładek !

05.10.2004
21:32
smile
[6]

KaGieBe [ !!! ]

Forumowi mądrzalscy...

Czy naprawde takie istotne są te błędy ! Koleś prosi o pomoc więc pomoglibyście mu a nie się jak zwykle mądrzyli! To już sie robi takie żałosne...

05.10.2004
21:34
smile
[7]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

KGB --> Kiedyś Ci to przypomnę...

05.10.2004
21:54
smile
[8]

KaGieBe [ !!! ]

Gooz' >> jeśli będzie okazja.... nie obrażę się

05.10.2004
21:57
smile
[9]

EBek [ Konsul ]

Sprawdź tutaj:

06.10.2004
09:03
smile
[10]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


nigdzie nie ma,buuuu a film juz mam buuuu

06.10.2004
10:03
smile
[11]

CHESTER80 [ no legend ]

Jaka jest jakość tego filmu ? A napisy się pojawią za kilka dni.

06.10.2004
10:28
[12]

C@MEL [ Konsul ]

ja proponuje taka stornke : www.napisy.info jeszeli tutaj jeszcze nie ma do towjgo filmu napisow to pewnie masz zbyt swierzy film :) ale zapewniam cie ze sie pojawia natej stornce.

06.10.2004
11:57
[13]

Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]


jakość jest kiepska(719mb),teraz ssam 2.0 GB.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.