rostov [ Generaďż˝ ]
Filmożercy - Jaki to film? Część 36
TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)
Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.
ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.
***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli
FILMOŻERCY:
67 -- ZARA
48 -- CHESTER80 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- mithos -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
I od razu zagadka---->
Poprzednia część:
WolverineX [ Senator ]
tylko zapodaj jeszcze link w starej czesci.
mithos [ Senator ]
Królowa Margot
CHESTER80 [ no legend ]
Królowa Margot ?

rostov [ Generaďż˝ ]
mithos--->Punkt dla ciebie!

rostov [ Generaďż˝ ]
O, i CHESTER80 tez dostaje punkt.

CHESTER80 [ no legend ]
A ja ???????????????????

CHESTER80 [ no legend ]
NO !
mithos [ Senator ]
67 -- ZARA
48 -- CHESTER80 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Z tym nie powinniście mieć problemu :)
ZARA [ Generaďż˝ ]
eXistenz ?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
existenz
mithos [ Senator ]
oj sorry CHESTER80 przypomnij się przy następnej zagadce
mithos [ Senator ]
ZARA, remwall +1 :)

ZARA [ Generaďż˝ ]
Banał ---->
68 -- ZARA
49 -- CHESTER80
48 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
Sorry za offa, ale popatzrcie sobie, jakie ja mam szanse po południu.
I tak jeszcze nie mam szans na zdobycie punku, ale przynajmniej już jakoś po ludzku się otwiera. :-P ;-)
mithos [ Senator ]
Zaklinacz koni ?
Aceofbase [ El Mariachi ]
3 dni kondora
CHESTER80 [ no legend ]
3 Dni Kondora ?
Lechiander [ Wardancer ]
Hawana?
Lechiander [ Wardancer ]
Lot kondora?

ZARA [ Generaďż˝ ]
Chester +1

Lechiander [ Wardancer ]
He, he, "lot"! LOL :-))
CHESTER80 [ no legend ]
Lechiander --> Nieprzejmuj się, mam dokładnie tyle samo (a nawet mniej) jak mi limit włączą !
mithos [ Senator ]
Sneakers
Aceofbase [ El Mariachi ]
btw sorka ze sie malo udzielam ale po 1. leci na polsacie Zakrecony po 2. jutro przyjezdza holender z wymiany wiec mam troche roboty ;P
remwall [ Zagłębiak z DG ]
clearing
Aceofbase [ El Mariachi ]
eee.. a ja nie dostaje?? :D
ZARA [ Generaďż˝ ]
O sorki nie zauwazylem oczywiiscie Aceofbase +1
CHESTER80 [ no legend ]
Ace --> Teraz chyba ty ! I dodaj mi 2 punkty bo kolega zapomniał poprzednio !

CHESTER80 [ no legend ]
Cholera ! Już się pogubiłem w tych punktach, chyba jednak wszystko się zgadza ! Niedodawaj mi żadnych punktów !
Aceofbase [ El Mariachi ]
i chyba ja daje zagadqe, com? :D
68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
48 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Aceofbase [ El Mariachi ]
chyba dobrze poukladalem pkt ;)

WolverineX [ Senator ]
jest OK
rostov [ Generaďż˝ ]
Gdzies widziałem to ujęcie...może Road to Perdition?
CHESTER80 [ no legend ]
Cudowne dziecko ?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
billy elliot?
Aceofbase [ El Mariachi ]
rostov +1 kurdeee ale wy bydlaqi znowu nie daliscie mi nawet dac fotqi podpowiadajacej
rostov [ Generaďż˝ ]
68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
49 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Zgadujcie---->
remwall [ Zagłębiak z DG ]
troja
CHESTER80 [ no legend ]
Troja ?
WolverineX [ Senator ]
troja
Aceofbase [ El Mariachi ]
troja

rostov [ Generaďż˝ ]
Żadna tam troja. Za łatwo by było:)

CHESTER80 [ no legend ]
To może Troja 2 ?
remwall [ Zagłębiak z DG ]
helen of troy

Aceofbase [ El Mariachi ]
kurde kocham lotka i "szanwna komisje" ktorzy potrafia tylko kiwac glowami :////
mithos [ Senator ]
time bandits
WolverineX [ Senator ]
gladiator ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Pomocniczy (albo nie:)) screen---->

rostov [ Generaďż˝ ]
O, mithos juz zgadł. Nie zauważyłem. +1
WolverineX [ Senator ]
jak by loda chcial :) to do ostatniej fotki :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 21:34:03]
mithos [ Senator ]
rostov - widzę że sie wymieniamy :)
zagadka za chwilę
mithos [ Senator ]
68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
49 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
ZARA [ Generaďż˝ ]
big fish
CHESTER80 [ no legend ]
Big Fish
rostov [ Generaďż˝ ]
Big fish
mithos [ Senator ]
ehhh doskonale :) Zara, chester80, rostov +1

CHESTER80 [ no legend ]
Widzę że tym razem sama śmietanka się bawi i wygrywa ! ;)
rostov [ Generaďż˝ ]
Jak zgodnie z listą:))
mithos [ Senator ]
hehe no nie Zara zadaje zagadkę :)

ZARA [ Generaďż˝ ]
Skoro sama elita sie zebrała to moze cos trudniejszego (chyba) --->
69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Aceofbase [ El Mariachi ]
bez przebaczenia

Lechiander [ Wardancer ]
No tak, ja to pewnie kozie mleko jestem. :-)
rostov [ Generaďż˝ ]
ehh spóźniłem się bo szukałem zdjęcia na nastyępna zagadkę. to oczywiście Unforgiven

ZARA [ Generaďż˝ ]
Aceofbase +1

Aceofbase [ El Mariachi ]
dajcie za mnie screena nie mialem juz wogole uczestniczyc ogladam film na polsacie... ale to byl jeden z moich ulubienszych filmow...

rostov [ Generaďż˝ ]
To ja dam bo już mam gotowy
rostov [ Generaďż˝ ]
Oto zagadka---->
69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
ZARA [ Generaďż˝ ]
Scrooged ?

WolverineX [ Senator ]
dziwczynka z grzybkiem :) haha
CHESTER80 [ no legend ]
Przerażacze ?

rostov [ Generaďż˝ ]
Na razie źle
Enc0re [ Konsul ]
Miasto zaginionych dzieci ??
scigall [ Konsul ]
ten chlop z wielkim uchem po lewej to na pewno jakas wskazowka ! :)
CHESTER80 [ no legend ]
Dzieci Kukurydzy ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Obrazek pomocniczy--->
CHESTER80 [ no legend ]
Neverending Story ?
WolverineX [ Senator ]
nielubie bajek
CHESTER80 [ no legend ]
PAS !
scigall [ Konsul ]
to pewnie jakis hiszpansko-wlosko-niemiecki film fantasy :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Kolejny screen. Powinno byc już łatwo--->
darek_dragon [ 42 ]
Przygody barona Munchausena?
Lechiander [ Wardancer ]
Piotruś Pan ? :-)
WolverineX [ Senator ]
podroze munchusera czy jak to sie psize :)

CHESTER80 [ no legend ]
scigall ---> he he he, to samo pomyślałem !
może...
Piraci ?
Lechiander [ Wardancer ]
wiem
Przygody Barona Munchausena
rostov [ Generaďż˝ ]
scigall--->to film angielsko - niemiecki:)
WolverineX [ Senator ]
fucken !!!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 22:08:31]

Lechiander [ Wardancer ]
w mordę!!! :-/

rostov [ Generaďż˝ ]
darek_dragon punktuje!
darek_dragon [ 42 ]
Następną zagadkę odstąpię Lechianderowi, gdyż dopiero co przyszedłem i nie mam żadnego pomysłu ^^

Lechiander [ Wardancer ]
No toś mnie wrobił. :-P
69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
CHESTER80 [ no legend ]
Nie lubię poniedziałku ?
WolverineX [ Senator ]
nie lubie niedziel
Lechiander [ Wardancer ]
No już się bałem, że wszyscy uciekli. ;-)
Chester ---> Przykro mi.
A napiszę, choć się waham.
Film polski.

CHESTER80 [ no legend ]
Polski, serio ???
rostov [ Generaďż˝ ]
To że polski to widać po tym dużym fiacie z tyłu:)
Podpowiedz coś więcej.
mithos [ Senator ]
może "Indeks"?

CHESTER80 [ no legend ]
A tak poważnie mówiąc to ten film jest na 100% czarno-biały czy to tylko taka zmyłka ?

Lechiander [ Wardancer ]
I już się nabijają, ehhh. Człowiek zapomni mordy jakiejś wstawić i już łacha drą. :-P :-)
CHESTER80 [ no legend ]
Amator ?
vorsten [ Konsul ]
"Amator"?
Lechiander [ Wardancer ]
Chester & vorsten
rostov [ Generaďż˝ ]
Choroba, od początku myślałem że to Amator, ale on był kolorowy

CHESTER80 [ no legend ]
Też mi się zdaje że jest kolorowy ale nie mam pewności.
Poczekajcie chwilkę ! Zaraz będzie zagadka.

Lechiander [ Wardancer ]
Sam zgłupiałem, bo mam dwa cz-b i jeden kolorowy screen.
vorsten [ Konsul ]
Przez to, że przekroczyłem limit Chello nie tylko mam o 1 min. spóźnione odswieżanie, to jeszcze 30 sekund dodawał moją odpowiedź O_o :) ale pkt mam :P
mithos [ Senator ]
na 100% był kolorowy ........

CHESTER80 [ no legend ]
I znowu palce, tak jakoś przypadkowo mi wyszło... :)
69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
Palce Julii Robert?
strzelam
Raport Pelikana

Justa__ [ kreska kreska ]
zgromadzenie? Chester ty i te twoje screeny...

CHESTER80 [ no legend ]
W takim razie ta sama scena ale 5 sekund później...

rostov [ Generaďż˝ ]
Aceofbase miał rację. To jednak jakiś fetysz:))

CHESTER80 [ no legend ]
Dobra, już nie będę !
rostov [ Generaďż˝ ]
Bad Company?

CHESTER80 [ no legend ]
BINGO !!!
rostov ---> +1
-----------------------
Idę sobie poczytać CDA, nara i miłej zabawy !

WolverineX [ Senator ]
teraz jakiegos pornola dajcie :)
PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]
Nie znudzila sie wam jeszcze ta zabawa???????????????????

Justa__ [ kreska kreska ]
żadnych pornoli bo się nie znam :>
rostov [ Generaďż˝ ]
Zgaduj zgadula:)--->
69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
Justa ---> No co Ty? Nic, a nic? :-P
Lechiander [ Wardancer ]
O mamo! Jakaś włoska komedia?

WolverineX [ Senator ]
nawet ci na fotosie ogladaja pornola i sie dobrze przy nim bawia :)

rostov [ Generaďż˝ ]
ee tam włoska..

Justa__ [ kreska kreska ]
Lechu nie na tyle żeby konkurować z facetami :>
co do filmu to nie wiem, jakaś podpowiedź?

Lechiander [ Wardancer ]
hiszpańska?

rostov [ Generaďż˝ ]
To bardzo łatwa zagadka. Wszystko podane na talerzu. Zdjęcie nawet tytuł sugeruje

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]
Buahahaha zobaczcie na tego gościa z prawej :D

Lechiander [ Wardancer ]
Dżentemeni ?
WolverineX [ Senator ]
rozowa pantera ?
CHESTER80 [ no legend ]
Strzelając śmiechem ?
ten pan to chyba De Niro jest ?
rostov [ Generaďż˝ ]
Lechiander--->amerykańska:) tyle, że niezupełnie komedia

rostov [ Generaďż˝ ]
CHESTER80---> dobre oko:)
rostov [ Generaďż˝ ]
ale tytuł nie ten
Aceofbase [ El Mariachi ]
krol humoru
darek_dragon [ 42 ]
King of Comedy? ;P

WolverineX [ Senator ]
srutututu trabka z drutu
Lechiander [ Wardancer ]
Król komedii
Justa__ [ kreska kreska ]
Sam's Song?

rostov [ Generaďż˝ ]
darek_dragon--->+1. Co do odpowiedzi Aceofbase to nie wiem czy zaliczyć. W Polsce jest znany jako Król dowcipu. Niech ktos się wypowie

Lechiander [ Wardancer ]
No nie, już drugi raz!
Justa__ [ kreska kreska ]
dajcie coś babskiego :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
rostov --> https://www.filmweb.pl/Kr%F3l,humoru,%281983%29,obsada,Film,id=6876
darek_dragon [ 42 ]
Wg Filmwebu polski tytuł to "Król humoru":

CHESTER80 [ no legend ]
Na filmweb jest jako >król humoru<, uznać !

WolverineX [ Senator ]
Justa -->moze pornola ?? jest tam przewaznie duzooo kobiet (bab)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 22:55:47]

rostov [ Generaďż˝ ]
Aceofbase---> w takim razie +1 i dajesz screen
Justa__ [ kreska kreska ]
WolverineX co ty z tym pornolem, moze być byle romantyczny :))

Lechiander [ Wardancer ]
Pornol romantyczny? Będzie ciężko... :-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
Chcecie pornola to macie --> :0
69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Justa__ [ kreska kreska ]
Lechu no taki gdzie np. wcześniej jedzą kolacje przy świecach :>
Aceofbase ale nie dla gejów :)

rostov [ Generaďż˝ ]
Aceofbase--->gejowskich pornoli nie chcemy:p
WolverineX [ Senator ]
popieram gejowskich nie chcemy :) lesbijskie moga byc :)

Lechiander [ Wardancer ]
Justa ---> A są takowe? :-)))

Aceofbase [ El Mariachi ]
no dla ciebie mialo byc.. no dobra jak chcesz --> tego screena dedykuje chesowi, Juscie i calej rzeszy innych napalonych filmozercow LOL
BTW: To nie jest podpowiedz!!!! :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
a jak takie ciemniaki jestescie to macie podpowiedz....
Justa__ [ kreska kreska ]
bleeee

Lechiander [ Wardancer ]
Ace ---> Tytuł być zpodał od razu!!! :-)
CHESTER80 [ no legend ]
Trafiic

CHESTER80 [ no legend ]
Traffic miało być !
Ace ---> Ty i te twoje screeny ! ;)

Aceofbase [ El Mariachi ]
Maice tu kontynuacje tamtego gejowskiego filmu ;P
btw tak ches + 1 :D

CHESTER80 [ no legend ]
Ten kolo w basenie to DelToro ?
Zagadkę dedykuję Juście__ !
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Justa__ [ kreska kreska ]
był sobie chłopiec, przecież to już bylo :)
WolverineX [ Senator ]
chlopak z gitara ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:13:57]
leeloo7 [ Centurion ]
byl sobie chlopiec

Aceofbase [ El Mariachi ]
noo niecodziennie widzisz go w slipqach ;D
btw: Juscie? to jest ten pornol romantyczny? :D

CHESTER80 [ no legend ]
Kiedy ??? Ten sam obrazek ???
Justa__ ---> TAK JEST ! +1

Justa__ [ kreska kreska ]
prosze, zobaczymy który z panów oglada takie ambitne filmy i się przyzna :P==>
Chester wczoraj było, sama dawałam ale inny obrazek :)
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- Justa
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Lechiander [ Wardancer ]
Żywot blondynki?
WolverineX [ Senator ]
legalna blondynka ??????

Aceofbase [ El Mariachi ]
ale wy dowciapni jestescie :p
Zony ze stepford? :D
Justa__ [ kreska kreska ]
nie :)
WolverineX [ Senator ]
pewnie jakies romansidlo, dlatego niwiem

piokos [ ]
ratunku jestem rybką

CHESTER80 [ no legend ]
to ta laska z Terminator 3 ?

Aceofbase [ El Mariachi ]
wanda zwana rybqa czy cus takiego :DDD
Lechiander [ Wardancer ]
Akurat Wolvie podał tytuł faktyczny, Ace. A do mnie nie musisz per wy pisać. :-)

Justa__ [ kreska kreska ]
drugie zdjęcie
Aceofbase [ El Mariachi ]
no, zastepowala Arniego jak ten cierpial na bole krzyza...

pasożyt [ amator brzoskwinek ]
ksiąze i ja ?

piokos [ ]
taaa,
wanda co nie chciała Niemca
podpowiedź prosimy, o jest
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:25:09]
Lechiander [ Wardancer ]
Anna i król ?
WolverineX [ Senator ]
akademia policyjna: misja w moskwie ?
justa---> jestes bardzo ale to bardzo nie grzeczna dziewczynka :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
Lechu --> to sie raczej tyczylo "ambitnego" filmu wg Justy na co wy odp. tytulami o blondynqach ;)
WolverineX [ Senator ]
blondynka na dworze krola (podstarzalego?) artura ?

Justa__ [ kreska kreska ]
cholera, wrzucam co innego bo pasożyt oszukuje i jego odpowiedź się nie liczy, poczekajcie chwile
darek_dragon [ 42 ]
Prince and Me? ^^"
WolverineX [ Senator ]
jaki pasozyt ?? jak ja to zaraz wszytko zniknie
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:28:53]

Lechiander [ Wardancer ]
Aha! Ambitny?!:-)
To może Diana? (a jest taki) :-)

CHESTER80 [ no legend ]
W jakim sensie oszukuje ???

Aceofbase [ El Mariachi ]
Jak oszukuje? a wogole ksiaze i ja to ambitny film?? LOLOL

WolverineX [ Senator ]
nowożeńcy ??

Justa__ [ kreska kreska ]
nowy film, wiem ze małe zdjecie ale to tak proste że i tak zgadniecie
Aceofbase oszukuje bo wiedzial jaki film daje i mówilam o "ambitnych" filmach :)
mithos [ Senator ]
Dirty dancing ;)

piokos [ ]
no to jaki jest tytuł do cholery???
WolverineX [ Senator ]
dirty dancing 2
gacek [ Litzmannstadt ]
dirty dancing 2

Aceofbase [ El Mariachi ]
Jezioro Labadzie.. haha :D
gacek [ Litzmannstadt ]
A dlaczego tamto sie nie liczy ??
darek_dragon [ 42 ]
The Company?
WolverineX [ Senator ]
niech ktos zgadnie. prosze :)

CHESTER80 [ no legend ]
EEEEEEEE !!!!! Chwila ! Jak to wiedział co dajesz, prosimy o wyjaśnienia !
Justa__ [ kreska kreska ]
piokos ten poprzedni to był Ksiąze i ja
nie dirty dancing 2 ale blisko :)
piokos [ ]
jakiś bałagan się robi
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:37:55]
WolverineX [ Senator ]
Honey
Justa__ [ kreska kreska ]
po prostu pasożyt spytał mnie na gg co dałam, powiedziałam mu nie wiedząc ze da tutaj odpowiedź i dlatego się nie liczy

CHESTER80 [ no legend ]
Dzięki za wyjaśnienie ! Teraz już wszystko jasne, pasożyt - Oj, będzie lanie !!! :)
piokos [ ]
mithos odgadł i daje screena
Justa__ [ kreska kreska ]
a właśnie mithos +1 :)

Aceofbase [ El Mariachi ]
tak, skazemy cie na 24 h ogladanie gejowskich pornoli i palcow ze screenow chestera <-- sam nie wiem co gorsze... ;D

gacek [ Litzmannstadt ]
Nie ma to jak komunikowac sie przez gg. Oj nie ładnie , dlatego takie szybie odpowiedzi co u niektórych
WolverineX [ Senator ]
to pierwsze, bo palce to jakos wytrzymam .
Justa__ [ kreska kreska ]
szkoda, pomęczylibyście się troche z tym księciem :)
Aceofbase [ El Mariachi ]
szczerze? to byl pierwszy tytul jak mi sie nasunal jaq zobaczylem ta pare na tronach (bardzo dobra jakosc obrazu itp tez) ale myslalem ze o tych ambitnych to jednaq na powaznie bylo... :D
mithos [ Senator ]
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- Justa
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Lechiander [ Wardancer ]
Swoją drogą to podejrzewam tu innych o takie zagrywki. :-)
Aceofbase [ El Mariachi ]
oczywscie tego "filmu" ;p nie ogladalem ale mam po calym biurqu cinemy ifilmy porozwalane i na tylnych okladkach paru jest reklama... :D
WolverineX [ Senator ]
Tozsamosc burneya ?
Justa__ [ kreska kreska ]
uwiklany

Aceofbase [ El Mariachi ]
lol co to jest to cos w jego reku? jakas wykrecona wiertarqa??!
WolverineX [ Senator ]
to shotgun mo malej modyfikacji
mithos [ Senator ]
no to chłopaki :)
Justa__ +1

piokos [ ]
to musi być jakaś krótka wersja SPASa
Justa__ [ kreska kreska ]
zaraz coś wrzuce, szukam kolejnego ambintego filmu :)
WolverineX [ Senator ]
no i znowu justa nas zatka jakims SPAMEM

Lechiander [ Wardancer ]
O jeżu! Teraz nam da dopiero! :-)

CHESTER80 [ no legend ]
05.10.2004 | 23:42
Aceofbase [ Konsul ]
tak, skazemy cie na 24 h ogladanie gejowskich pornoli i palcow ze screenow chestera <-- sam nie wiem co gorsze... ;D
---------------
Mówiłeś coś ? Bill już szykuje dla ciebie niespodziankę... :)

piokos [ ]
Justa => książe i ja i tak nie mógłby być zaliczony bo (bold) "12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)'' :P
rostov [ Generaďż˝ ]
Kill Bill

piokos [ ]
to nie zagadka :D
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol rostov.......... hahaha
WolverineX [ Senator ]
unknown
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:50:45]
Aceofbase [ El Mariachi ]
kill bill 3 i 1/3
a co do reki ches --> wiesz sa pewne granice miedzy zabawa a nalogiem.... :D

piokos [ ]
WolverineX => widziałem wszystko :P

rostov [ Generaďż˝ ]
Kurde, wlazłem sobie, patrze, łatwy screen, odpowiadam, a tu sie okazuje że to podpucha:))

Justa__ [ kreska kreska ]
wiem że male zdjęcie ale jest wyraźne, wiekszego nie moge znaleźć :|
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
Aceofbase [ El Mariachi ]
lol sam nie wiem co teraz napisalem :DDD ide spac jutro big day a wnocy palce mi sie snic beda jeszcze..... ;D

WolverineX [ Senator ]
<= piokos
LoL kolejny abmitny film Justy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:54:10]

Lechiander [ Wardancer ]
O mamo! Justa, coś Ty dała??? :-))

piokos [ ]
Justa => znaczków nie dajemy
CHESTER80 [ no legend ]
moje wielkie greckie wesele ?

Justa__ [ kreska kreska ]
macie większy :P

techi [ Legend ]
Ona dał za małego screena :( Różą ją, Różą ją;](bo pałą nie wypada:P)

WolverineX [ Senator ]
*ZatKałO MNIe Dosłownie*

Lechiander [ Wardancer ]
Yeraz to się zacząłem bać. :-)
Justa__ [ kreska kreska ]
Chester nie
podpowiedź: to znany film myzyczny z lat 80
WolverineX [ Senator ]
ten fotos odnosi sie do stwierdzenia "kobieta przy komputerze" :)
ten czyli ostatni
rostov [ Generaďż˝ ]
czy polski tytuł to był Lakier do włosów?

CHESTER80 [ no legend ]
potwory i spółka ?
CHESTER80 [ no legend ]
Lakier do włosów !
WolverineX [ Senator ]
prasowac kazdy umie
Justa__ [ kreska kreska ]
rostov +1 brawo :)
rostov [ Generaďż˝ ]
poczekajcie chwile. musze znaleźć coś ciekawego

Lechiander [ Wardancer ]
rostov ---> Daj cos normalnego. Jakieś porozrzucane kawałki ciał, krew, szczątki, gwałty, cokolwiek. :-)
darek_dragon [ 42 ]
porozrzucane kawałki ciał <-- Tylko nie palce ;P

Justa__ [ kreska kreska ]
a moje normalne nie było? :(
WolverineX [ Senator ]
twoje byly AMBITNE filmy, a my takich nie ogladamy :P
rostov [ Generaďż˝ ]
Lechiander-->to na twoja prośbę:) --->
69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus
WolverineX [ Senator ]
co to za ladne noszki :) *slini sie*
mithos [ Senator ]
crash :P
rostov [ Generaďż˝ ]
to nie jest crash:p
CHESTER80 [ no legend ]
Omen ?
CHESTER80 [ no legend ]
Dziecko Rosemary ?
CHESTER80 [ no legend ]
Podwiązki ?

rostov [ Generaďż˝ ]
Oto reszta tych nóżek i coś jeszcze:)
WolverineX [ Senator ]
brzydja jakas *tfuu*
a filmy i tak nie widzialem, to pewnie przez nia :)
rostov [ Generaďż˝ ]
Tego aktora juz chyba wszyscy znają--->
rostov [ Generaďż˝ ]
Czy ktoś tu jeszcze jest?

piokos [ ]
a co by w tym filmie robił Gary Oldman

CHESTER80 [ no legend ]
Ja jestem, ale nie mam bladego co to za film !
rostov [ Generaďż˝ ]
Podpowiedź: W tytule jest imie jednego z bohaterów szekspirowskich
darek_dragon [ 42 ]
Romeo is Bleeding?

rostov [ Generaďż˝ ]
ufff, nareszcie. darek_dragon +1. Chyba by sie nowy wątek przydał.
piokos [ ]
no to zagadka w nowym wątku

CHESTER80 [ no legend ]
Kurde, oglądałem ten film 10 lat temu na video ale tych scen tam niebyło ! :)
A może to moja pamięć jest już słaba...
darek_dragon [ 42 ]
Podążaj za linkiem: