GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Filmożercy - Jaki to film? Część 36

05.10.2004
21:03
[1]

rostov [ Generaďż˝ ]

Filmożercy - Jaki to film? Część 36

TRADYCYJNIE PROPONUJE ZACZAC OD PRZEJRZENIA REGULAMINU :)

Regulamin sciagniety :-)
Oryginal by --- Screenersi & itp.
Modified by --- Filmożercy.

ZASADA NACZELNA:
Odgadujemy tytuł filmu na podstawie zamieszczonego kadru.

***reGOLamin :)***
1. Nie wolno dodawać zdjęcia zanim ktokolwiek nie odgadnie poprzedniego (odpowiedź musi być zweryfikowana przez autora)
2. Po zadaniu obrazka przez autora, uczestnicy mają minutę (wg zegara GOLa) na poprawną odpowiedź. Nagradzane punktami zostają PIERWSZE TRZY OSOBY, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi w minucie (liczącej w momencie podania pierwszej poprawnej odpowiedzi). Jeżeli natomiast takowa nie padnie czekamy w myśl zasad na poprawną odpowiedź i od tego momentu liczy się GOLową minutę, bądź następuje seria podpowiedzi. Osoby, które odpowiedzą po "deadline'ie" lub nie zmieściły się w pierwszej trójce nie otrzymują punktów.
3. Zdjęcie może dodać jedynie ta osoba, która odgadła tytuł poprzedniego filmu jako pierwsza (chyba, że nie chce tego robić wtedy wyznacza kogoś zastępczego)
4. Ewentualne podpowiedzi są kwestią gustu użytkownika, który dodaje zdjęcie.
5. W przypadku gdy użytkownicy nie są w stanie przez dłuższy czas odgadnąć filmu, lub 5 osób zadeklaruje prośbę o odpowiedź, a autor nie pojawia się na forum, bądź też nie chce udzielić podpowiedzi, jego poprzednik dodaje kolejne zdjęcie. Jeżeli autor zgodzi sie podać odpowiedź, zobowiązany jest dać następne zdjęcie lub przekazać to prawo na kogoś innego.
6. Osoba dająca zdjęcie ustala, czy żąda dokładny tytuł filmu i w jakim języku (angielskim lub polskim).
7. W zabawie udział biorą tylko i wyłącznie filmy po kinowej/DVD/VHS premierze, niekoniecznie w naszym kraju. Zawsze podajemy angielski (lub w wyjatkowych przypadkach polski) tytul filmu. Jeśli wprowadzisz nas w błąd to 1 punkt w plecy.
8. Kolejną część zakładamy po ponad 180 postach lub gdy wątek bardzo muli :).
9. W jednym poście podajemy tylko jeden tytuł filmu, a jeżeli rozwiązania nie ma przez dłuższy czas można napisać drugiego posta z innym tytułem, ale także jednym.
10. Listę z wynikami uaktualnia osoba ,która odgadła poprawnie zagadkę.
11. Nagminne łamanie regulaminu równoznaczne będzie z wyrzuceniem z karczmy.
12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)
13. Nie przycinamy kadrów :) Bo to kadrowanie:)
14. Nie edytujemy postów z odpowiedzią.
15. Nie wolno dawać zdjęć z napisów początkowych/końcowych :)
16. Ne wolno używać skrótów.
17. Nie wolno przesuwać się w tabeli przed kogoś jeśli właśnie się go dogoniło i ma się tyle punktów co on.
18. Wątek tworzy TYLKO doświadczony obywatel karczmy.
19. Umieszczany kadr nie moze byc mniejszy niz 250x200 pikseli

FILMOŻERCY:
67 -- ZARA
48 -- CHESTER80 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- mithos -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

I od razu zagadka---->

Poprzednia część:

05.10.2004
21:05
[2]

WolverineX [ Senator ]

tylko zapodaj jeszcze link w starej czesci.

05.10.2004
21:06
[3]

mithos [ Senator ]

Królowa Margot

05.10.2004
21:06
[4]

CHESTER80 [ no legend ]

Królowa Margot ?

05.10.2004
21:07
smile
[5]

rostov [ Generaďż˝ ]

mithos--->Punkt dla ciebie!

05.10.2004
21:08
smile
[6]

rostov [ Generaďż˝ ]

O, i CHESTER80 tez dostaje punkt.

05.10.2004
21:08
smile
[7]

CHESTER80 [ no legend ]

A ja ???????????????????

05.10.2004
21:08
smile
[8]

CHESTER80 [ no legend ]

NO !

05.10.2004
21:10
[9]

mithos [ Senator ]

67 -- ZARA
48 -- CHESTER80 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Z tym nie powinniście mieć problemu :)

05.10.2004
21:11
[10]

ZARA [ Generaďż˝ ]


eXistenz ?

05.10.2004
21:11
[11]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

existenz

05.10.2004
21:11
[12]

mithos [ Senator ]

oj sorry CHESTER80 przypomnij się przy następnej zagadce

05.10.2004
21:12
[13]

mithos [ Senator ]

ZARA, remwall +1 :)

05.10.2004
21:13
smile
[14]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Banał ---->


68 -- ZARA
49 -- CHESTER80
48 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
19 -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
21:14
smile
[15]

Lechiander [ Wardancer ]

Sorry za offa, ale popatzrcie sobie, jakie ja mam szanse po południu.
I tak jeszcze nie mam szans na zdobycie punku, ale przynajmniej już jakoś po ludzku się otwiera. :-P ;-)

05.10.2004
21:14
[16]

mithos [ Senator ]

Zaklinacz koni ?

05.10.2004
21:14
[17]

Aceofbase [ El Mariachi ]

3 dni kondora

05.10.2004
21:14
[18]

CHESTER80 [ no legend ]

3 Dni Kondora ?

05.10.2004
21:14
[19]

Lechiander [ Wardancer ]

Hawana?

05.10.2004
21:15
[20]

Lechiander [ Wardancer ]

Lot kondora?

05.10.2004
21:15
smile
[21]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Chester +1

05.10.2004
21:15
smile
[22]

Lechiander [ Wardancer ]

He, he, "lot"! LOL :-))

05.10.2004
21:15
[23]

CHESTER80 [ no legend ]

Lechiander --> Nieprzejmuj się, mam dokładnie tyle samo (a nawet mniej) jak mi limit włączą !

05.10.2004
21:15
[24]

mithos [ Senator ]

Sneakers

05.10.2004
21:16
[25]

Aceofbase [ El Mariachi ]

btw sorka ze sie malo udzielam ale po 1. leci na polsacie Zakrecony po 2. jutro przyjezdza holender z wymiany wiec mam troche roboty ;P

05.10.2004
21:16
[26]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

clearing

05.10.2004
21:17
[27]

Aceofbase [ El Mariachi ]

eee.. a ja nie dostaje?? :D

05.10.2004
21:17
[28]

ZARA [ Generaďż˝ ]


O sorki nie zauwazylem oczywiiscie Aceofbase +1

05.10.2004
21:18
[29]

CHESTER80 [ no legend ]

Ace --> Teraz chyba ty ! I dodaj mi 2 punkty bo kolega zapomniał poprzednio !

05.10.2004
21:20
smile
[30]

CHESTER80 [ no legend ]

Cholera ! Już się pogubiłem w tych punktach, chyba jednak wszystko się zgadza ! Niedodawaj mi żadnych punktów !

05.10.2004
21:21
[31]

Aceofbase [ El Mariachi ]

i chyba ja daje zagadqe, com? :D

68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
48 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
21:22
smile
[32]

Aceofbase [ El Mariachi ]

chyba dobrze poukladalem pkt ;)

05.10.2004
21:23
smile
[33]

WolverineX [ Senator ]

jest OK

05.10.2004
21:24
[34]

rostov [ Generaďż˝ ]

Gdzies widziałem to ujęcie...może Road to Perdition?

05.10.2004
21:24
[35]

CHESTER80 [ no legend ]

Cudowne dziecko ?

05.10.2004
21:25
[36]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

billy elliot?

05.10.2004
21:25
[37]

Aceofbase [ El Mariachi ]

rostov +1 kurdeee ale wy bydlaqi znowu nie daliscie mi nawet dac fotqi podpowiadajacej

05.10.2004
21:29
[38]

rostov [ Generaďż˝ ]

68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
49 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal -- mithos
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

Zgadujcie---->

05.10.2004
21:29
[39]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

troja

05.10.2004
21:29
[40]

CHESTER80 [ no legend ]

Troja ?

05.10.2004
21:30
[41]

WolverineX [ Senator ]

troja

05.10.2004
21:30
[42]

Aceofbase [ El Mariachi ]

troja

05.10.2004
21:31
smile
[43]

rostov [ Generaďż˝ ]

Żadna tam troja. Za łatwo by było:)

05.10.2004
21:31
smile
[44]

CHESTER80 [ no legend ]

To może Troja 2 ?

05.10.2004
21:32
[45]

remwall [ Zagłębiak z DG ]

helen of troy

05.10.2004
21:33
smile
[46]

Aceofbase [ El Mariachi ]

kurde kocham lotka i "szanwna komisje" ktorzy potrafia tylko kiwac glowami :////

05.10.2004
21:33
[47]

mithos [ Senator ]

time bandits

05.10.2004
21:33
[48]

WolverineX [ Senator ]

gladiator ?

05.10.2004
21:34
[49]

rostov [ Generaďż˝ ]

Pomocniczy (albo nie:)) screen---->

05.10.2004
21:34
smile
[50]

rostov [ Generaďż˝ ]

O, mithos juz zgadł. Nie zauważyłem. +1

05.10.2004
21:35
[51]

WolverineX [ Senator ]

jak by loda chcial :) to do ostatniej fotki :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 21:34:03]

05.10.2004
21:35
[52]

mithos [ Senator ]

rostov - widzę że sie wymieniamy :)

zagadka za chwilę

05.10.2004
21:41
[53]

mithos [ Senator ]

68 -- ZARA
50 -- CHESTER80
49 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
21:41
[54]

ZARA [ Generaďż˝ ]


big fish

05.10.2004
21:41
[55]

CHESTER80 [ no legend ]

Big Fish

05.10.2004
21:41
[56]

rostov [ Generaďż˝ ]

Big fish

05.10.2004
21:43
[57]

mithos [ Senator ]

ehhh doskonale :) Zara, chester80, rostov +1

05.10.2004
21:43
smile
[58]

CHESTER80 [ no legend ]

Widzę że tym razem sama śmietanka się bawi i wygrywa ! ;)

05.10.2004
21:43
[59]

rostov [ Generaďż˝ ]

Jak zgodnie z listą:))

05.10.2004
21:44
[60]

mithos [ Senator ]

hehe no nie Zara zadaje zagadkę :)

05.10.2004
21:44
smile
[61]

ZARA [ Generaďż˝ ]

Skoro sama elita sie zebrała to moze cos trudniejszego (chyba) --->


69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL -- Aceofbase
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
21:46
[62]

Aceofbase [ El Mariachi ]

bez przebaczenia

05.10.2004
21:46
smile
[63]

Lechiander [ Wardancer ]

No tak, ja to pewnie kozie mleko jestem. :-)

05.10.2004
21:47
[64]

rostov [ Generaďż˝ ]

ehh spóźniłem się bo szukałem zdjęcia na nastyępna zagadkę. to oczywiście Unforgiven

05.10.2004
21:47
smile
[65]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Aceofbase +1

05.10.2004
21:54
smile
[66]

Aceofbase [ El Mariachi ]

dajcie za mnie screena nie mialem juz wogole uczestniczyc ogladam film na polsacie... ale to byl jeden z moich ulubienszych filmow...

05.10.2004
21:54
smile
[67]

rostov [ Generaďż˝ ]

To ja dam bo już mam gotowy

05.10.2004
21:56
[68]

rostov [ Generaďż˝ ]

Oto zagadka---->

69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
23 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
21:57
[69]

ZARA [ Generaďż˝ ]


Scrooged ?

05.10.2004
21:58
smile
[70]

WolverineX [ Senator ]

dziwczynka z grzybkiem :) haha

05.10.2004
21:58
[71]

CHESTER80 [ no legend ]

Przerażacze ?

05.10.2004
21:59
smile
[72]

rostov [ Generaďż˝ ]

Na razie źle

05.10.2004
22:00
[73]

Enc0re [ Konsul ]

Miasto zaginionych dzieci ??

05.10.2004
22:01
[74]

scigall [ Konsul ]

ten chlop z wielkim uchem po lewej to na pewno jakas wskazowka ! :)

05.10.2004
22:01
[75]

CHESTER80 [ no legend ]

Dzieci Kukurydzy ?

05.10.2004
22:02
[76]

rostov [ Generaďż˝ ]

Obrazek pomocniczy--->

05.10.2004
22:03
[77]

CHESTER80 [ no legend ]

Neverending Story ?

05.10.2004
22:05
[78]

WolverineX [ Senator ]

nielubie bajek

05.10.2004
22:06
[79]

CHESTER80 [ no legend ]

PAS !

05.10.2004
22:06
[80]

scigall [ Konsul ]

to pewnie jakis hiszpansko-wlosko-niemiecki film fantasy :)

05.10.2004
22:07
[81]

rostov [ Generaďż˝ ]

Kolejny screen. Powinno byc już łatwo--->

05.10.2004
22:07
[82]

darek_dragon [ 42 ]

Przygody barona Munchausena?

05.10.2004
22:07
[83]

Lechiander [ Wardancer ]

Piotruś Pan ? :-)

05.10.2004
22:07
[84]

WolverineX [ Senator ]

podroze munchusera czy jak to sie psize :)

05.10.2004
22:08
smile
[85]

CHESTER80 [ no legend ]

scigall ---> he he he, to samo pomyślałem !

może...

Piraci ?

05.10.2004
22:08
[86]

Lechiander [ Wardancer ]

wiem
Przygody Barona Munchausena

05.10.2004
22:08
[87]

rostov [ Generaďż˝ ]

scigall--->to film angielsko - niemiecki:)

05.10.2004
22:08
[88]

WolverineX [ Senator ]

fucken !!!

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 22:08:31]

05.10.2004
22:09
smile
[89]

Lechiander [ Wardancer ]

w mordę!!! :-/

05.10.2004
22:09
smile
[90]

rostov [ Generaďż˝ ]

darek_dragon punktuje!

05.10.2004
22:11
[91]

darek_dragon [ 42 ]

Następną zagadkę odstąpię Lechianderowi, gdyż dopiero co przyszedłem i nie mam żadnego pomysłu ^^

05.10.2004
22:12
smile
[92]

Lechiander [ Wardancer ]

No toś mnie wrobił. :-P

69 -- ZARA
51 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX --
03 -- Kush -- vorsten -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus


05.10.2004
22:16
[93]

CHESTER80 [ no legend ]

Nie lubię poniedziałku ?

05.10.2004
22:17
[94]

WolverineX [ Senator ]

nie lubie niedziel

05.10.2004
22:17
[95]

Lechiander [ Wardancer ]

No już się bałem, że wszyscy uciekli. ;-)

Chester ---> Przykro mi.

A napiszę, choć się waham.
Film polski.

05.10.2004
22:18
smile
[96]

CHESTER80 [ no legend ]

Polski, serio ???

05.10.2004
22:18
[97]

rostov [ Generaďż˝ ]

To że polski to widać po tym dużym fiacie z tyłu:)
Podpowiedz coś więcej.

05.10.2004
22:21
[98]

mithos [ Senator ]

może "Indeks"?

05.10.2004
22:21
smile
[99]

CHESTER80 [ no legend ]

A tak poważnie mówiąc to ten film jest na 100% czarno-biały czy to tylko taka zmyłka ?

05.10.2004
22:21
smile
[100]

Lechiander [ Wardancer ]

I już się nabijają, ehhh. Człowiek zapomni mordy jakiejś wstawić i już łacha drą. :-P :-)

05.10.2004
22:22
[101]

CHESTER80 [ no legend ]

Amator ?

05.10.2004
22:22
[102]

vorsten [ Konsul ]

"Amator"?

05.10.2004
22:23
[103]

Lechiander [ Wardancer ]

Chester & vorsten

05.10.2004
22:24
[104]

rostov [ Generaďż˝ ]

Choroba, od początku myślałem że to Amator, ale on był kolorowy

05.10.2004
22:25
smile
[105]

CHESTER80 [ no legend ]

Też mi się zdaje że jest kolorowy ale nie mam pewności.

Poczekajcie chwilkę ! Zaraz będzie zagadka.

05.10.2004
22:25
smile
[106]

Lechiander [ Wardancer ]

Sam zgłupiałem, bo mam dwa cz-b i jeden kolorowy screen.

05.10.2004
22:26
[107]

vorsten [ Konsul ]

Przez to, że przekroczyłem limit Chello nie tylko mam o 1 min. spóźnione odswieżanie, to jeszcze 30 sekund dodawał moją odpowiedź O_o :) ale pkt mam :P

05.10.2004
22:26
[108]

mithos [ Senator ]

na 100% był kolorowy ........

05.10.2004
22:30
smile
[109]

CHESTER80 [ no legend ]

I znowu palce, tak jakoś przypadkowo mi wyszło... :)

69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
50 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
22:32
smile
[110]

Lechiander [ Wardancer ]

Palce Julii Robert?

strzelam

Raport Pelikana

05.10.2004
22:33
smile
[111]

Justa__ [ kreska kreska ]

zgromadzenie? Chester ty i te twoje screeny...

05.10.2004
22:35
smile
[112]

CHESTER80 [ no legend ]

W takim razie ta sama scena ale 5 sekund później...

05.10.2004
22:36
smile
[113]

rostov [ Generaďż˝ ]

Aceofbase miał rację. To jednak jakiś fetysz:))

05.10.2004
22:37
smile
[114]

CHESTER80 [ no legend ]

Dobra, już nie będę !

05.10.2004
22:38
[115]

rostov [ Generaďż˝ ]

Bad Company?

05.10.2004
22:39
smile
[116]

CHESTER80 [ no legend ]

BINGO !!!

rostov ---> +1
-----------------------
Idę sobie poczytać CDA, nara i miłej zabawy !

05.10.2004
22:43
smile
[117]

WolverineX [ Senator ]

teraz jakiegos pornola dajcie :)

05.10.2004
22:44
[118]

PROMETEUSZ.. [ Pretorianin ]

Nie znudzila sie wam jeszcze ta zabawa???????????????????

05.10.2004
22:44
smile
[119]

Justa__ [ kreska kreska ]

żadnych pornoli bo się nie znam :>

05.10.2004
22:45
[120]

rostov [ Generaďż˝ ]

Zgaduj zgadula:)--->

69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
24 -- darek_dragon
21 -- gacek -- Stranger -- Aceofbase
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
22:45
smile
[121]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> No co Ty? Nic, a nic? :-P

05.10.2004
22:46
[122]

Lechiander [ Wardancer ]

O mamo! Jakaś włoska komedia?

05.10.2004
22:46
smile
[123]

WolverineX [ Senator ]

nawet ci na fotosie ogladaja pornola i sie dobrze przy nim bawia :)

05.10.2004
22:46
smile
[124]

rostov [ Generaďż˝ ]

ee tam włoska..

05.10.2004
22:48
smile
[125]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu nie na tyle żeby konkurować z facetami :>

co do filmu to nie wiem, jakaś podpowiedź?

05.10.2004
22:49
smile
[126]

Lechiander [ Wardancer ]

hiszpańska?

05.10.2004
22:49
smile
[127]

rostov [ Generaďż˝ ]

To bardzo łatwa zagadka. Wszystko podane na talerzu. Zdjęcie nawet tytuł sugeruje

05.10.2004
22:50
smile
[128]

*...:::JaRo:::...* [ stara beka dobrze kisi ]

Buahahaha zobaczcie na tego gościa z prawej :D

05.10.2004
22:50
smile
[129]

Lechiander [ Wardancer ]

Dżentemeni ?

05.10.2004
22:50
[130]

WolverineX [ Senator ]

rozowa pantera ?

05.10.2004
22:50
[131]

CHESTER80 [ no legend ]

Strzelając śmiechem ?

ten pan to chyba De Niro jest ?

05.10.2004
22:51
[132]

rostov [ Generaďż˝ ]

Lechiander--->amerykańska:) tyle, że niezupełnie komedia

05.10.2004
22:51
smile
[133]

rostov [ Generaďż˝ ]

CHESTER80---> dobre oko:)

05.10.2004
22:52
[134]

rostov [ Generaďż˝ ]

ale tytuł nie ten

05.10.2004
22:53
[135]

Aceofbase [ El Mariachi ]

krol humoru

05.10.2004
22:53
[136]

darek_dragon [ 42 ]

King of Comedy? ;P

05.10.2004
22:53
smile
[137]

WolverineX [ Senator ]

srutututu trabka z drutu

05.10.2004
22:54
[138]

Lechiander [ Wardancer ]

Król komedii

05.10.2004
22:54
[139]

Justa__ [ kreska kreska ]

Sam's Song?

05.10.2004
22:55
smile
[140]

rostov [ Generaďż˝ ]

darek_dragon--->+1. Co do odpowiedzi Aceofbase to nie wiem czy zaliczyć. W Polsce jest znany jako Król dowcipu. Niech ktos się wypowie

05.10.2004
22:55
smile
[141]

Lechiander [ Wardancer ]

No nie, już drugi raz!

05.10.2004
22:56
[142]

Justa__ [ kreska kreska ]

dajcie coś babskiego :)

05.10.2004
22:56
[143]

Aceofbase [ El Mariachi ]

rostov --> https://www.filmweb.pl/Kr%F3l,humoru,%281983%29,obsada,Film,id=6876

05.10.2004
22:56
[144]

darek_dragon [ 42 ]

Wg Filmwebu polski tytuł to "Król humoru":

05.10.2004
22:56
smile
[145]

CHESTER80 [ no legend ]

Na filmweb jest jako >król humoru<, uznać !

05.10.2004
22:56
smile
[146]

WolverineX [ Senator ]

Justa -->moze pornola ?? jest tam przewaznie duzooo kobiet (bab)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 22:55:47]

05.10.2004
22:57
smile
[147]

rostov [ Generaďż˝ ]

Aceofbase---> w takim razie +1 i dajesz screen

05.10.2004
22:58
[148]

Justa__ [ kreska kreska ]

WolverineX co ty z tym pornolem, moze być byle romantyczny :))

05.10.2004
23:00
smile
[149]

Lechiander [ Wardancer ]

Pornol romantyczny? Będzie ciężko... :-)

05.10.2004
23:00
[150]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Chcecie pornola to macie --> :0

69 -- ZARA
52 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
23:01
smile
[151]

Justa__ [ kreska kreska ]

Lechu no taki gdzie np. wcześniej jedzą kolacje przy świecach :>


Aceofbase ale nie dla gejów :)

05.10.2004
23:02
smile
[152]

rostov [ Generaďż˝ ]

Aceofbase--->gejowskich pornoli nie chcemy:p

05.10.2004
23:03
[153]

WolverineX [ Senator ]

popieram gejowskich nie chcemy :) lesbijskie moga byc :)

05.10.2004
23:04
smile
[154]

Lechiander [ Wardancer ]

Justa ---> A są takowe? :-)))

05.10.2004
23:05
smile
[155]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no dla ciebie mialo byc.. no dobra jak chcesz --> tego screena dedykuje chesowi, Juscie i calej rzeszy innych napalonych filmozercow LOL

BTW: To nie jest podpowiedz!!!! :D

05.10.2004
23:06
[156]

Aceofbase [ El Mariachi ]

a jak takie ciemniaki jestescie to macie podpowiedz....

05.10.2004
23:06
[157]

Justa__ [ kreska kreska ]

bleeee

05.10.2004
23:06
smile
[158]

Lechiander [ Wardancer ]

Ace ---> Tytuł być zpodał od razu!!! :-)

05.10.2004
23:07
[159]

CHESTER80 [ no legend ]

Trafiic

05.10.2004
23:07
smile
[160]

CHESTER80 [ no legend ]

Traffic miało być !

Ace ---> Ty i te twoje screeny ! ;)

05.10.2004
23:08
smile
[161]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Maice tu kontynuacje tamtego gejowskiego filmu ;P

btw tak ches + 1 :D

05.10.2004
23:13
smile
[162]

CHESTER80 [ no legend ]

Ten kolo w basenie to DelToro ?

Zagadkę dedykuję Juście__ !

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- Justa -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
23:14
[163]

Justa__ [ kreska kreska ]


był sobie chłopiec, przecież to już bylo :)

05.10.2004
23:15
[164]

WolverineX [ Senator ]

chlopak z gitara ?


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:13:57]

05.10.2004
23:15
[165]

leeloo7 [ Centurion ]

byl sobie chlopiec

05.10.2004
23:15
smile
[166]

Aceofbase [ El Mariachi ]

noo niecodziennie widzisz go w slipqach ;D

btw: Juscie? to jest ten pornol romantyczny? :D

05.10.2004
23:15
smile
[167]

CHESTER80 [ no legend ]

Kiedy ??? Ten sam obrazek ???

Justa__ ---> TAK JEST ! +1

05.10.2004
23:19
smile
[168]

Justa__ [ kreska kreska ]

prosze, zobaczymy który z panów oglada takie ambitne filmy i się przyzna :P==>

Chester wczoraj było, sama dawałam ale inny obrazek :)

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- Justa
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ -- mithos
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
23:20
smile
[169]

Lechiander [ Wardancer ]

Żywot blondynki?

05.10.2004
23:20
[170]

WolverineX [ Senator ]

legalna blondynka ??????

05.10.2004
23:21
smile
[171]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ale wy dowciapni jestescie :p
Zony ze stepford? :D

05.10.2004
23:21
[172]

Justa__ [ kreska kreska ]

nie :)

05.10.2004
23:22
[173]

WolverineX [ Senator ]

pewnie jakies romansidlo, dlatego niwiem

05.10.2004
23:23
smile
[174]

piokos [ ]

ratunku jestem rybką

05.10.2004
23:24
smile
[175]

CHESTER80 [ no legend ]

to ta laska z Terminator 3 ?

05.10.2004
23:24
smile
[176]

Aceofbase [ El Mariachi ]

wanda zwana rybqa czy cus takiego :DDD

05.10.2004
23:24
[177]

Lechiander [ Wardancer ]

Akurat Wolvie podał tytuł faktyczny, Ace. A do mnie nie musisz per wy pisać. :-)

05.10.2004
23:25
smile
[178]

Justa__ [ kreska kreska ]

drugie zdjęcie

05.10.2004
23:25
[179]

Aceofbase [ El Mariachi ]

no, zastepowala Arniego jak ten cierpial na bole krzyza...

05.10.2004
23:25
smile
[180]

pasożyt [ amator brzoskwinek ]


ksiąze i ja ?

05.10.2004
23:26
smile
[181]

piokos [ ]

taaa,
wanda co nie chciała Niemca

podpowiedź prosimy, o jest

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:25:09]

05.10.2004
23:26
[182]

Lechiander [ Wardancer ]

Anna i król ?

05.10.2004
23:26
[183]

WolverineX [ Senator ]

akademia policyjna: misja w moskwie ?

justa---> jestes bardzo ale to bardzo nie grzeczna dziewczynka :)

05.10.2004
23:27
smile
[184]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Lechu --> to sie raczej tyczylo "ambitnego" filmu wg Justy na co wy odp. tytulami o blondynqach ;)

05.10.2004
23:28
[185]

WolverineX [ Senator ]

blondynka na dworze krola (podstarzalego?) artura ?

05.10.2004
23:29
smile
[186]

Justa__ [ kreska kreska ]

cholera, wrzucam co innego bo pasożyt oszukuje i jego odpowiedź się nie liczy, poczekajcie chwile

05.10.2004
23:30
[187]

darek_dragon [ 42 ]

Prince and Me? ^^"

05.10.2004
23:30
[188]

WolverineX [ Senator ]

jaki pasozyt ?? jak ja to zaraz wszytko zniknie


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:28:53]

05.10.2004
23:30
smile
[189]

Lechiander [ Wardancer ]

Aha! Ambitny?!:-)

To może Diana? (a jest taki) :-)

05.10.2004
23:30
smile
[190]

CHESTER80 [ no legend ]

W jakim sensie oszukuje ???

05.10.2004
23:30
smile
[191]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Jak oszukuje? a wogole ksiaze i ja to ambitny film?? LOLOL

05.10.2004
23:31
smile
[192]

WolverineX [ Senator ]

nowożeńcy ??

05.10.2004
23:33
smile
[193]

Justa__ [ kreska kreska ]

nowy film, wiem ze małe zdjecie ale to tak proste że i tak zgadniecie

Aceofbase oszukuje bo wiedzial jaki film daje i mówilam o "ambitnych" filmach :)

05.10.2004
23:33
[194]

mithos [ Senator ]

Dirty dancing ;)

05.10.2004
23:34
smile
[195]

piokos [ ]

no to jaki jest tytuł do cholery???

05.10.2004
23:34
[196]

WolverineX [ Senator ]

dirty dancing 2

05.10.2004
23:34
[197]

gacek [ Litzmannstadt ]

dirty dancing 2

05.10.2004
23:34
smile
[198]

Aceofbase [ El Mariachi ]

Jezioro Labadzie.. haha :D

05.10.2004
23:35
[199]

gacek [ Litzmannstadt ]

A dlaczego tamto sie nie liczy ??

05.10.2004
23:35
[200]

darek_dragon [ 42 ]

The Company?

05.10.2004
23:36
[201]

WolverineX [ Senator ]

niech ktos zgadnie. prosze :)

05.10.2004
23:36
smile
[202]

CHESTER80 [ no legend ]

EEEEEEEE !!!!! Chwila ! Jak to wiedział co dajesz, prosimy o wyjaśnienia !

05.10.2004
23:36
[203]

Justa__ [ kreska kreska ]

piokos ten poprzedni to był Ksiąze i ja

nie dirty dancing 2 ale blisko :)

05.10.2004
23:36
[204]

piokos [ ]

jakiś bałagan się robi

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:37:55]

05.10.2004
23:37
[205]

WolverineX [ Senator ]

Honey

05.10.2004
23:37
[206]

Justa__ [ kreska kreska ]

po prostu pasożyt spytał mnie na gg co dałam, powiedziałam mu nie wiedząc ze da tutaj odpowiedź i dlatego się nie liczy

05.10.2004
23:39
smile
[207]

CHESTER80 [ no legend ]

Dzięki za wyjaśnienie ! Teraz już wszystko jasne, pasożyt - Oj, będzie lanie !!! :)

05.10.2004
23:39
[208]

piokos [ ]

mithos odgadł i daje screena

05.10.2004
23:39
[209]

Justa__ [ kreska kreska ]

a właśnie mithos +1 :)

05.10.2004
23:42
smile
[210]

Aceofbase [ El Mariachi ]

tak, skazemy cie na 24 h ogladanie gejowskich pornoli i palcow ze screenow chestera <-- sam nie wiem co gorsze... ;D

05.10.2004
23:42
smile
[211]

gacek [ Litzmannstadt ]

Nie ma to jak komunikowac sie przez gg. Oj nie ładnie , dlatego takie szybie odpowiedzi co u niektórych

05.10.2004
23:42
[212]

WolverineX [ Senator ]

to pierwsze, bo palce to jakos wytrzymam .

05.10.2004
23:43
[213]

Justa__ [ kreska kreska ]

szkoda, pomęczylibyście się troche z tym księciem :)

05.10.2004
23:45
[214]

Aceofbase [ El Mariachi ]

szczerze? to byl pierwszy tytul jak mi sie nasunal jaq zobaczylem ta pare na tronach (bardzo dobra jakosc obrazu itp tez) ale myslalem ze o tych ambitnych to jednaq na powaznie bylo... :D

05.10.2004
23:45
[215]

mithos [ Senator ]

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462 -- Justa
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
23:45
[216]

Lechiander [ Wardancer ]

Swoją drogą to podejrzewam tu innych o takie zagrywki. :-)

05.10.2004
23:46
[217]

Aceofbase [ El Mariachi ]

oczywscie tego "filmu" ;p nie ogladalem ale mam po calym biurqu cinemy ifilmy porozwalane i na tylnych okladkach paru jest reklama... :D

05.10.2004
23:46
[218]

WolverineX [ Senator ]

Tozsamosc burneya ?

05.10.2004
23:47
[219]

Justa__ [ kreska kreska ]


uwiklany

05.10.2004
23:47
smile
[220]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol co to jest to cos w jego reku? jakas wykrecona wiertarqa??!

05.10.2004
23:48
[221]

WolverineX [ Senator ]

to shotgun mo malej modyfikacji

05.10.2004
23:48
[222]

mithos [ Senator ]

no to chłopaki :)
Justa__ +1

05.10.2004
23:48
smile
[223]

piokos [ ]

to musi być jakaś krótka wersja SPASa

05.10.2004
23:49
[224]

Justa__ [ kreska kreska ]

zaraz coś wrzuce, szukam kolejnego ambintego filmu :)

05.10.2004
23:49
[225]

WolverineX [ Senator ]

no i znowu justa nas zatka jakims SPAMEM

05.10.2004
23:49
smile
[226]

Lechiander [ Wardancer ]

O jeżu! Teraz nam da dopiero! :-)

05.10.2004
23:49
smile
[227]

CHESTER80 [ no legend ]

05.10.2004 | 23:42
Aceofbase [ Konsul ]

tak, skazemy cie na 24 h ogladanie gejowskich pornoli i palcow ze screenow chestera <-- sam nie wiem co gorsze... ;D

---------------

Mówiłeś coś ? Bill już szykuje dla ciebie niespodziankę... :)

05.10.2004
23:50
smile
[228]

piokos [ ]

Justa => książe i ja i tak nie mógłby być zaliczony bo (bold) "12. Wprowadzony jest zakaz dawania screenów z filmów dla dzieci i wyjątkowo ambitnych produkcji :-)'' :P

05.10.2004
23:50
[229]

rostov [ Generaďż˝ ]

Kill Bill

05.10.2004
23:51
smile
[230]

piokos [ ]

to nie zagadka :D

05.10.2004
23:51
[231]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol rostov.......... hahaha

05.10.2004
23:52
[232]

WolverineX [ Senator ]

unknown

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:50:45]

05.10.2004
23:53
[233]

Aceofbase [ El Mariachi ]

kill bill 3 i 1/3

a co do reki ches --> wiesz sa pewne granice miedzy zabawa a nalogiem.... :D

05.10.2004
23:53
smile
[234]

piokos [ ]

WolverineX => widziałem wszystko :P

05.10.2004
23:54
smile
[235]

rostov [ Generaďż˝ ]

Kurde, wlazłem sobie, patrze, łatwy screen, odpowiadam, a tu sie okazuje że to podpucha:))

05.10.2004
23:54
smile
[236]

Justa__ [ kreska kreska ]

wiem że male zdjęcie ale jest wyraźne, wiekszego nie moge znaleźć :|

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
51 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

05.10.2004
23:54
[237]

Aceofbase [ El Mariachi ]

lol sam nie wiem co teraz napisalem :DDD ide spac jutro big day a wnocy palce mi sie snic beda jeszcze..... ;D

05.10.2004
23:55
smile
[238]

WolverineX [ Senator ]

<= piokos


LoL kolejny abmitny film Justy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 23:54:10]

05.10.2004
23:55
smile
[239]

Lechiander [ Wardancer ]

O mamo! Justa, coś Ty dała??? :-))

05.10.2004
23:56
smile
[240]

piokos [ ]

Justa => znaczków nie dajemy

05.10.2004
23:57
[241]

CHESTER80 [ no legend ]

moje wielkie greckie wesele ?

05.10.2004
23:57
smile
[242]

Justa__ [ kreska kreska ]

macie większy :P

05.10.2004
23:57
smile
[243]

techi [ Legend ]

Ona dał za małego screena :( Różą ją, Różą ją;](bo pałą nie wypada:P)

05.10.2004
23:58
smile
[244]

WolverineX [ Senator ]

*ZatKałO MNIe Dosłownie*

05.10.2004
23:58
smile
[245]

Lechiander [ Wardancer ]

Yeraz to się zacząłem bać. :-)

05.10.2004
23:59
[246]

Justa__ [ kreska kreska ]

Chester nie

podpowiedź: to znany film myzyczny z lat 80

05.10.2004
23:59
[247]

WolverineX [ Senator ]

ten fotos odnosi sie do stwierdzenia "kobieta przy komputerze" :)
ten czyli ostatni

06.10.2004
00:00
[248]

rostov [ Generaďż˝ ]

czy polski tytuł to był Lakier do włosów?

06.10.2004
00:00
smile
[249]

CHESTER80 [ no legend ]

potwory i spółka ?

06.10.2004
00:01
[250]

CHESTER80 [ no legend ]

Lakier do włosów !

06.10.2004
00:01
[251]

WolverineX [ Senator ]

prasowac kazdy umie

06.10.2004
00:01
[252]

Justa__ [ kreska kreska ]

rostov +1 brawo :)

06.10.2004
00:02
[253]

rostov [ Generaďż˝ ]

poczekajcie chwile. musze znaleźć coś ciekawego

06.10.2004
00:03
smile
[254]

Lechiander [ Wardancer ]

rostov ---> Daj cos normalnego. Jakieś porozrzucane kawałki ciał, krew, szczątki, gwałty, cokolwiek. :-)

06.10.2004
00:04
[255]

darek_dragon [ 42 ]

porozrzucane kawałki ciał <-- Tylko nie palce ;P

06.10.2004
00:04
smile
[256]

Justa__ [ kreska kreska ]

a moje normalne nie było? :(

06.10.2004
00:05
[257]

WolverineX [ Senator ]

twoje byly AMBITNE filmy, a my takich nie ogladamy :P

06.10.2004
00:06
[258]

rostov [ Generaďż˝ ]

Lechiander-->to na twoja prośbę:) --->

69 -- ZARA
53 -- CHESTER80
52 -- rostov
40 -- garrett
34 -- Torn
26 -- Lechiander -- smoleń
25 -- darek_dragon
22 -- Aceofbase
21 -- gacek -- Stranger
20 -- Tzymische PL
18 -- pizmak
17 -- Justa
16 -- ZgReDeK -- yazz_aka_maish -- Crash8462
15 -- ILEK
13 -- U.V. Impaler
12 -- Yos_sarian -- remwall
11 -- kwapiszon --
10 -- Enc0re
09 -- Coy2K -- *...:::JaRo:::...*
07 -- Coolabor -- mithos
06 -- StarWarsDroidWanabe -- Yisrael -- _Szakal_ --
05 -- PrEd4ToR---techi ----scigal
04 -- Soldamn -- Paudyn -- koksbox -- Kozia --Esqualante -- WolverineX -- vorsten
03 -- Kush -- legrooch -- leeloo7 -- piokos --
02 -- Mysza -- Obergeist -- ^Piotrek^ -- Game Over -- yagienka -- Kargulena
01 -- Okruch -- -=chudy=- -- Filipesco -- AQA -- viesiek -- Mastyl -- megaabol -- rav76 -- Xazaxus

06.10.2004
00:07
[259]

WolverineX [ Senator ]

co to za ladne noszki :) *slini sie*

06.10.2004
00:07
[260]

mithos [ Senator ]

crash :P

06.10.2004
00:08
[261]

rostov [ Generaďż˝ ]

to nie jest crash:p

06.10.2004
00:09
[262]

CHESTER80 [ no legend ]

Omen ?

06.10.2004
00:10
[263]

CHESTER80 [ no legend ]

Dziecko Rosemary ?

06.10.2004
00:10
[264]

CHESTER80 [ no legend ]

Podwiązki ?

06.10.2004
00:10
smile
[265]

rostov [ Generaďż˝ ]

Oto reszta tych nóżek i coś jeszcze:)

06.10.2004
00:12
[266]

WolverineX [ Senator ]

brzydja jakas *tfuu*
a filmy i tak nie widzialem, to pewnie przez nia :)

06.10.2004
00:17
[267]

rostov [ Generaďż˝ ]

Tego aktora juz chyba wszyscy znają--->

06.10.2004
00:20
[268]

rostov [ Generaďż˝ ]

Czy ktoś tu jeszcze jest?

06.10.2004
00:21
smile
[269]

piokos [ ]

a co by w tym filmie robił Gary Oldman

06.10.2004
00:22
smile
[270]

CHESTER80 [ no legend ]

Ja jestem, ale nie mam bladego co to za film !

06.10.2004
00:24
[271]

rostov [ Generaďż˝ ]

Podpowiedź: W tytule jest imie jednego z bohaterów szekspirowskich

06.10.2004
00:25
[272]

darek_dragon [ 42 ]

Romeo is Bleeding?

06.10.2004
00:27
smile
[273]

rostov [ Generaďż˝ ]

ufff, nareszcie. darek_dragon +1. Chyba by sie nowy wątek przydał.

06.10.2004
00:28
[274]

piokos [ ]

no to zagadka w nowym wątku

06.10.2004
00:29
smile
[275]

CHESTER80 [ no legend ]

Kurde, oglądałem ten film 10 lat temu na video ale tych scen tam niebyło ! :)
A może to moja pamięć jest już słaba...

06.10.2004
00:34
[276]

darek_dragon [ 42 ]

Podążaj za linkiem:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.