
alu luja kśądz się buja [ Junior ]
sw:kotor
Co do sw:kotor to mam problem z uruchomieniem kodów zrobiłem wszystko co trzeba i podczas grania jak chce włączyc konsole to mi się ona nie pojawia
Jozzo [ Konsul ]
Powiedz w czym dokladnie jest problem - moze uda sie to rozwiazac bez uciekania do cheatow
Perrin Aybara [ Pretorianin ]
W polskiej wersji KotOR ma inny skrot do konsoli niz w wersji angielskiej. Ctrl+C czy jakos tak... poszukaj.