GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

sw:kotor

05.10.2004
19:25
smile
[1]

alu luja kśądz się buja [ Junior ]

sw:kotor

Co do sw:kotor to mam problem z uruchomieniem kodów zrobiłem wszystko co trzeba i podczas grania jak chce włączyc konsole to mi się ona nie pojawia

05.10.2004
21:17
[2]

Jozzo [ Konsul ]

Powiedz w czym dokladnie jest problem - moze uda sie to rozwiazac bez uciekania do cheatow

06.10.2004
18:55
[3]

Perrin Aybara [ Pretorianin ]

W polskiej wersji KotOR ma inny skrot do konsoli niz w wersji angielskiej. Ctrl+C czy jakos tak... poszukaj.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.