GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

smutny klaun.

05.10.2004
19:16
[1]

Pis&Low [ Centurion ]

smutny klaun.

a ja chciałam tylko powiedzieć
że mi smutno

i że nikt mnie nie kocha, już od miesiąca.

[podkrążone oczy od 30 nocy, obgryzione paznokcie od 30 dni]

przepraszam.

05.10.2004
19:17
smile
[2]

Zapruder [ Testament ]

och

05.10.2004
19:24
smile
[3]

hola' [ koniczynka ]

usmiechnij sie:)
pozdrawiam. zawsze moze bcy gorzej a zreszta co sie przejmujesz,
glowa do góry

05.10.2004
19:26
smile
[4]

techi [ Legend ]

Uśmiechnij się : Zawsze są pozytywne rzeczy w twpoim życiu np. Wynik testu na AIDS(tekst chamski, ale potrafi rozśmieszyć:))

05.10.2004
19:27
smile
[5]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Techi --> lol!! :D
P&L --> Trzymaj sie :-D

05.10.2004
19:28
[6]

>Luzer< [ Music Addict ]

Ja się nigdy niczym nie przejmuje, więc zawsze mam spoko humor- życie jest jak papier toalet. długie, szare i do dupy :P

05.10.2004
19:34
smile
[7]

Orlando [ Reservoir Dog ]

05.10.2004
19:42
[8]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Nie bój się i nie martw, i tak masz raka, a jedyne co pozytywne w twoim życiu to test na AIDS

05.10.2004
19:53
smile
[9]

Fett [ Avatar ]

Pis - głowa do góry :) Czas leczy rany :) Głowa do góry :) a co do paznokci... hmm paznokcie posmaruj jakims paskudztwem a sen... ja nie sypiam od roku :| można sie przywyczaic jakos :/ chociarz napis sie mleka z miodem ciepłego :) Do jest dobry lek na sen i zły humor :) głowa do góry :)

05.10.2004
20:21
smile
[10]

Riven [ infamousbutcher ]

zapusc sobie Deicide. Satan spawn the caco daemon i zapomnisz o niej, przynajmniej na chwile :PP

/sam mam podobny problem od okolo roku i choc jest troche lepiej, to i tak 'life kills' (Pantera) :) /

05.10.2004
20:23
smile
[11]

gregol [ Junior ]

Fett --> wiesz, ja dostaje po mleku takiego czyszczenia ze ja bym tego dobrym sposobem nie okreslił :]

05.10.2004
20:24
smile
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

Pis - z tego co wiem mloda du.... ekchmmm... pupa jestes wiec nie przejmoj sie - uszy do gory i wogule :] - btw. gdzie mieszkasz ?? moge wpasc na pocieszycielskiego bronxa :] - czasem tak jezdze po Polsce i pocieszam ludzi Dembowymi (Fett wie :P ) - tylko epiej zeby daleko od Kraka nie bylo :P

btw. to jest wesoly clown by Coy2K

05.10.2004
20:24
[13]

kociamber [ Canada ]


oh ach, chlip... jakby ludzie wiekszych problemow nie mieli...

05.10.2004
20:30
[14]

K@mil__ [ Konsul ]

Nie wiem co sie stalo, ale na takei sytuacje dzialaja dwie ogolne prawdy:

a) nigdy nie upadniesz tak nisko ze nikt nie zapuka od dolu
b) co Cie nie zabije, uczyni Cie silniejszym

Zapewnie teraz wydaja Ci sie prawo b [moze i a] absurdalne i niemozliwe, ale uwierz mi, tak jest. Czlowiek to potezna istota, wiele zniesie... Tyko musi umiec wyciagac wnioski z wlasnych bledow, doswaidczen, pomylek.

Pozdrawiam.

PS. No i... zawsze moze byc gorzej [chyba ze to sa problemy bardzo wysokiego kalibru, ale tego przeciez nie powiesz na forum].

05.10.2004
20:31
[15]

Pis&Low [ Centurion ]

..rozmowy przez telefon
miewają zbawcze działanie

a pis&low nie pija alkoholi
pis&low chce być grzeczna i dobra

05.10.2004
20:36
smile
[16]

techi [ Legend ]

Sulik to wpadnij do mnie-mieszkam W Szczecinie :P Co tam,z e nie mogę alkoholu kupować, ale pić moge:P

05.10.2004
20:39
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

techi - a zasponsorujesz przejazd ??
mowilem: niedaleko - to znaczy gdzies do 200 km :D

05.10.2004
20:41
smile
[18]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

SULIK --> Zrób coś ze swoją ortografią... plis!

05.10.2004
20:43
[19]

ciemek [ Senator ]


sie nie martw !! Zawsze może być gorzej ! Mi to stwierdzenie zawsze pomaga !

05.10.2004
20:44
[20]

SULIK [ olewam zasady ]

Gooz' - jak bys przeczytal moje wypracowanie maturalne z Polaka to bys dopiero sie zalamal - mialo 12 stron i tam bylo dopiero bledow - tutaj wszedziej sa krociutkie teksty z mala iloscia bledow :P (a moze i spora jak na dlugosc tekstu :P )

05.10.2004
20:44
[21]

Pis&Low [ Centurion ]

ciemek --> czyj to obrazek, jeśli spytać wolno..?

idealnie smutny klaun.
taki, jakiego znam.

05.10.2004
21:03
[22]

ciemek [ Senator ]


Pis&Low - google czyni cuda :-)

05.10.2004
21:04
[23]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

P&L - posluchaj sobie "Don`t worry be happy" i zastosuj sie do tego :)
nie przejmuj sie, zawsze moze byc gorzej wiec uszy do gory i usmiech na twarz :)

05.10.2004
21:35
smile
[24]

Mazio [ Mr.Offtopic ]

Klęska nie oznacza – że Ty jesteś klęską
Ona oznacza – że Ci się niepowiodło

Klęska nie oznacza – że niczego nie osiągnąłeś
Ona oznacza – że czegoś się nauczyłeś

Klęska nie oznacza – że byłeś głupcem
Ona oznacza – że miałeś dużo wiary

Klęska nie oznacza – że zostałeś zhańbiony
Ona oznacza – że pragnąłeś próbować

Klęska nie oznacza – że nie masz Tego czego chciałeś
Ona oznacza – że musisz Coś zrobić w inny sposób

Klęska nie oznacza – że jesteś gorszy
Ona oznacza – że nie jesteś doskonały

Klęska nie oznacza – że zmarnowałeś swoje życie
Ona oznacza – że masz powód by zacząć coś nowego

Klęska nie oznacza – że powinienieś się poddać
Ona oznacza – że musisz bardziej starać

Klęska nie oznacza – że nigdy nieosiągniesz tego czego pragniesz
Ona oznacza – że potrwa to trochę dłużej

Klęska nie oznacza – że Bóg Cię opuścił
Ona oznacza – Bóg wybrał dla Ciebie inną drogę

-------
i ode mnie:

głowa do góry, dumna postawa
w życiu się liczy tylko zabawa
tylko przyjemne chwile zostaną
w życia bilansie - wartością dodaną
smutkom na przekór, niech się chędożą
naprzeciw złościom, mądrości dożom
wszystkich pieprzonych tych pouczaczy
znacz dni uśmiechem, żyj w rytmie czaczy :)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 21:33:32]

05.10.2004
21:51
smile
[25]

gofer [ ]

by Mazio

"Dobry Boże... Kiedy mam naprawdę zły dzień i wszyscy dookoła mnie drażnią, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko czterech do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć"

:)

05.10.2004
22:32
[26]

Fett [ Avatar ]

Sulik pocieszyciel złamanych serc :D Wystarczy sygnał i przyjedzie do klienta z całym asortymentem w puszkach :P

gregol - ekhm... to może meliski :P

05.10.2004
23:05
[27]

SULIK [ olewam zasady ]

srodki uspakajajace:
melisa
kozlek lekarski zwany valeriana
chmiel zwyczajny

05.10.2004
23:15
smile
[28]

Quicky [ Senator ]

gofer --> lol :) dzieki, poprawilo mi to humor (choc nie byl az tak zly)

05.10.2004
23:20
smile
[29]

SULIK [ olewam zasady ]


06.10.2004
08:42
[30]

amoreg1234 [ użytkownik ]

no bardzo fajnie, to o czym mielismy tutaj podyskutowac ???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.