Pis&Low [ Centurion ]
smutny klaun.
a ja chciałam tylko powiedzieć
że mi smutno
i że nikt mnie nie kocha, już od miesiąca.
[podkrążone oczy od 30 nocy, obgryzione paznokcie od 30 dni]
przepraszam.

Zapruder [ Testament ]
och

hola' [ koniczynka ]
usmiechnij sie:)
pozdrawiam. zawsze moze bcy gorzej a zreszta co sie przejmujesz,
glowa do góry

techi [ Legend ]
Uśmiechnij się : Zawsze są pozytywne rzeczy w twpoim życiu np. Wynik testu na AIDS(tekst chamski, ale potrafi rozśmieszyć:))

paściak [ z domu Do'Urden ]
Techi --> lol!! :D
P&L --> Trzymaj sie :-D
>Luzer< [ Music Addict ]
Ja się nigdy niczym nie przejmuje, więc zawsze mam spoko humor- życie jest jak papier toalet. długie, szare i do dupy :P

Orlando [ Reservoir Dog ]
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Nie bój się i nie martw, i tak masz raka, a jedyne co pozytywne w twoim życiu to test na AIDS

Fett [ Avatar ]
Pis - głowa do góry :) Czas leczy rany :) Głowa do góry :) a co do paznokci... hmm paznokcie posmaruj jakims paskudztwem a sen... ja nie sypiam od roku :| można sie przywyczaic jakos :/ chociarz napis sie mleka z miodem ciepłego :) Do jest dobry lek na sen i zły humor :) głowa do góry :)

Riven [ infamousbutcher ]
zapusc sobie Deicide. Satan spawn the caco daemon i zapomnisz o niej, przynajmniej na chwile :PP
/sam mam podobny problem od okolo roku i choc jest troche lepiej, to i tak 'life kills' (Pantera) :) /

gregol [ Junior ]
Fett --> wiesz, ja dostaje po mleku takiego czyszczenia ze ja bym tego dobrym sposobem nie okreslił :]

SULIK [ olewam zasady ]
Pis - z tego co wiem mloda du.... ekchmmm... pupa jestes wiec nie przejmoj sie - uszy do gory i wogule :] - btw. gdzie mieszkasz ?? moge wpasc na pocieszycielskiego bronxa :] - czasem tak jezdze po Polsce i pocieszam ludzi Dembowymi (Fett wie :P ) - tylko epiej zeby daleko od Kraka nie bylo :P
btw. to jest wesoly clown by Coy2K
kociamber [ Canada ]
oh ach, chlip... jakby ludzie wiekszych problemow nie mieli...
K@mil__ [ Konsul ]
Nie wiem co sie stalo, ale na takei sytuacje dzialaja dwie ogolne prawdy:
a) nigdy nie upadniesz tak nisko ze nikt nie zapuka od dolu
b) co Cie nie zabije, uczyni Cie silniejszym
Zapewnie teraz wydaja Ci sie prawo b [moze i a] absurdalne i niemozliwe, ale uwierz mi, tak jest. Czlowiek to potezna istota, wiele zniesie... Tyko musi umiec wyciagac wnioski z wlasnych bledow, doswaidczen, pomylek.
Pozdrawiam.
PS. No i... zawsze moze byc gorzej [chyba ze to sa problemy bardzo wysokiego kalibru, ale tego przeciez nie powiesz na forum].
Pis&Low [ Centurion ]
..rozmowy przez telefon
miewają zbawcze działanie
a pis&low nie pija alkoholi
pis&low chce być grzeczna i dobra

techi [ Legend ]
Sulik to wpadnij do mnie-mieszkam W Szczecinie :P Co tam,z e nie mogę alkoholu kupować, ale pić moge:P
SULIK [ olewam zasady ]
techi - a zasponsorujesz przejazd ??
mowilem: niedaleko - to znaczy gdzies do 200 km :D

Gooz' [ Generaďż˝ ]
SULIK --> Zrób coś ze swoją ortografią... plis!
ciemek [ Senator ]
sie nie martw !! Zawsze może być gorzej ! Mi to stwierdzenie zawsze pomaga !
SULIK [ olewam zasady ]
Gooz' - jak bys przeczytal moje wypracowanie maturalne z Polaka to bys dopiero sie zalamal - mialo 12 stron i tam bylo dopiero bledow - tutaj wszedziej sa krociutkie teksty z mala iloscia bledow :P (a moze i spora jak na dlugosc tekstu :P )
Pis&Low [ Centurion ]
ciemek --> czyj to obrazek, jeśli spytać wolno..?
idealnie smutny klaun.
taki, jakiego znam.
ciemek [ Senator ]
Pis&Low - google czyni cuda :-)
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
P&L - posluchaj sobie "Don`t worry be happy" i zastosuj sie do tego :)
nie przejmuj sie, zawsze moze byc gorzej wiec uszy do gory i usmiech na twarz :)

Mazio [ Mr.Offtopic ]
Klęska nie oznacza – że Ty jesteś klęską
Ona oznacza – że Ci się niepowiodło
Klęska nie oznacza – że niczego nie osiągnąłeś
Ona oznacza – że czegoś się nauczyłeś
Klęska nie oznacza – że byłeś głupcem
Ona oznacza – że miałeś dużo wiary
Klęska nie oznacza – że zostałeś zhańbiony
Ona oznacza – że pragnąłeś próbować
Klęska nie oznacza – że nie masz Tego czego chciałeś
Ona oznacza – że musisz Coś zrobić w inny sposób
Klęska nie oznacza – że jesteś gorszy
Ona oznacza – że nie jesteś doskonały
Klęska nie oznacza – że zmarnowałeś swoje życie
Ona oznacza – że masz powód by zacząć coś nowego
Klęska nie oznacza – że powinienieś się poddać
Ona oznacza – że musisz bardziej starać
Klęska nie oznacza – że nigdy nieosiągniesz tego czego pragniesz
Ona oznacza – że potrwa to trochę dłużej
Klęska nie oznacza – że Bóg Cię opuścił
Ona oznacza – Bóg wybrał dla Ciebie inną drogę
-------
i ode mnie:
głowa do góry, dumna postawa
w życiu się liczy tylko zabawa
tylko przyjemne chwile zostaną
w życia bilansie - wartością dodaną
smutkom na przekór, niech się chędożą
naprzeciw złościom, mądrości dożom
wszystkich pieprzonych tych pouczaczy
znacz dni uśmiechem, żyj w rytmie czaczy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 21:33:32]

gofer [ ]
by Mazio
"Dobry Boże... Kiedy mam naprawdę zły dzień i wszyscy dookoła mnie drażnią, niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko czterech do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć"
:)
Fett [ Avatar ]
Sulik pocieszyciel złamanych serc :D Wystarczy sygnał i przyjedzie do klienta z całym asortymentem w puszkach :P
gregol - ekhm... to może meliski :P
SULIK [ olewam zasady ]
srodki uspakajajace:
melisa
kozlek lekarski zwany valeriana
chmiel zwyczajny

Quicky [ Senator ]
gofer --> lol :) dzieki, poprawilo mi to humor (choc nie byl az tak zly)

SULIK [ olewam zasady ]
amoreg1234 [ użytkownik ]
no bardzo fajnie, to o czym mielismy tutaj podyskutowac ???