Pvt. Creak [ Criav ]
jak po angielsku/amerykańsku pisze się "statua wolności"?
:| nie wiem jak to napisać :( wyleciało mi kompletnie z głowy :(... bo przecież nie Freedom Statue ani Statue of Freedom... sam własnie nie wiem... dzięki za pomoc...
wysiu [ ]
Statue Of Liberty
Pvt. Creak [ Criav ]
ahaa... no właśnie, dzięki :)

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Statue of Liberty :)
Pozdro
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Atlas Tower
/Kley - ok/

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
czyli "Pomnik Libertynizmu". A to co trzyma w ręce, to nie pochodnia, tylko nietypowy wibrator. :))))))))))))))))))