wiesław2 [ Konsul ]
Siemens M55
Mam N6310i. Chailbym go wymienic na siemesa m55.(z aparatem) Co sadzicie o tym aparacie, warty polecenia? Moze ktos go ma?:)
wysiu [ ]
Mam, calkiem niezly, ale z tej nokii bym nie zmienial.

Garbizaur [ CLS ]
Fajny sprzęcik. :)
wiesław2 [ Konsul ]
Ale dla mnie ta nokia jest za bardzo"ceglasta". A duzo miesci sie zdjec w aparacie? I jakiej jakosci fotki?- oczywiscie jak na :"aparat" umieszczane w telefonach(jezeli masz aparat do niego of course...)
Dodam jeszcze ze telefon jest nowiutki, nie otwierany , jak z salonu
Garbizaur [ CLS ]
Fotki jak fotki. IMO całkiem ciekawy telefon. Na pewno mniejszy od Nokii 6310i. Aha i oczywiście aparat nie jest wbudowany tylko dołączany. :)
wysiu [ ]
Jesli nastawiasz sie na zdjecia, o na pewno powinienes wybrac cos innego. Aparat jest slabiutki.
wiesław2 [ Konsul ]
Nie nastawiam sie na fotki:) Ale mozna cos na nich zobaczyc?:) A ile sie zdjec miesci w pamieci?
Aha, czy mozna po zrobieniu zdjecia albo dostania jakies grafiki, mmsa wrzucic zdjecie na tapete?

wiesław2 [ Konsul ]
UP UP
Garbizaur [ CLS ]
Zdjęcie na tapetę można wrzucić, ale w M55 głupio to wygląda gdyż dużą część wyświetlacza zajmują informacje typu: zasięg, bateria, logo operatora.