GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Siemens M55

05.10.2004
17:47
[1]

wiesław2 [ Konsul ]

Siemens M55

Mam N6310i. Chailbym go wymienic na siemesa m55.(z aparatem) Co sadzicie o tym aparacie, warty polecenia? Moze ktos go ma?:)

05.10.2004
17:49
[2]

wysiu [ ]

Mam, calkiem niezly, ale z tej nokii bym nie zmienial.

05.10.2004
17:51
smile
[3]

Garbizaur [ CLS ]

Fajny sprzęcik. :)

05.10.2004
17:52
[4]

wiesław2 [ Konsul ]

Ale dla mnie ta nokia jest za bardzo"ceglasta". A duzo miesci sie zdjec w aparacie? I jakiej jakosci fotki?- oczywiscie jak na :"aparat" umieszczane w telefonach(jezeli masz aparat do niego of course...)

Dodam jeszcze ze telefon jest nowiutki, nie otwierany , jak z salonu

05.10.2004
18:02
[5]

Garbizaur [ CLS ]

Fotki jak fotki. IMO całkiem ciekawy telefon. Na pewno mniejszy od Nokii 6310i. Aha i oczywiście aparat nie jest wbudowany tylko dołączany. :)

05.10.2004
18:13
[6]

wysiu [ ]

Jesli nastawiasz sie na zdjecia, o na pewno powinienes wybrac cos innego. Aparat jest slabiutki.

05.10.2004
18:30
[7]

wiesław2 [ Konsul ]

Nie nastawiam sie na fotki:) Ale mozna cos na nich zobaczyc?:) A ile sie zdjec miesci w pamieci?

Aha, czy mozna po zrobieniu zdjecia albo dostania jakies grafiki, mmsa wrzucic zdjecie na tapete?

05.10.2004
19:10
smile
[8]

wiesław2 [ Konsul ]

UP UP

05.10.2004
19:15
[9]

Garbizaur [ CLS ]

Zdjęcie na tapetę można wrzucić, ale w M55 głupio to wygląda gdyż dużą część wyświetlacza zajmują informacje typu: zasięg, bateria, logo operatora.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.