
=Toster= [ Centurion ]
Forum CM: Do Mistica oraz Slawrega!!!
Czy z waszą pocztą jest wszystko w porządku? Wszystkie wiadomości do was są mi zwracane...
Pejotl [ Senator ]
wczoraj mi też raz wróciło od mistica, ale za drugim razem chyba przeszło (jak spakowałem załączniki zipem)

=Toster= [ Centurion ]
niestety nie podziałało... może to z moją pocztą jest coś nie tak? Ale do innych sie wysyła... Dostaje zwroty tylko z poprostu.net...
Mały Miś [ Konsul ]
spakuj plik przed wysłaniem, powinno pomóc

jiser [ generał-major Zajcef ]
"porostu.net" odbija moje pliki do Slawrega
=Toster= [ Centurion ]
już próbowałem... ale chyba już teraz poszło
=Toster= [ Centurion ]
jiser--> mam dokładnie ten sam problem
Panzer Jaeger [ Konsul ]
Ja też nie mogę niczego wysłać na poprostu.net. Dostawałem komunikaty, że jest ban na jego IP. ;-)

=Toster= [ Centurion ]
Mistic! Twojej poczcie ciągle się odbija!
Mały Miś [ Konsul ]
=Toster= ----> nic nie odbija plika już dostałem :)