GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Do Mistica oraz Slawrega!!!

05.10.2004
16:53
smile
[1]

=Toster= [ Centurion ]

Forum CM: Do Mistica oraz Slawrega!!!

Czy z waszą pocztą jest wszystko w porządku? Wszystkie wiadomości do was są mi zwracane...

05.10.2004
17:05
[2]

Pejotl [ Senator ]

wczoraj mi też raz wróciło od mistica, ale za drugim razem chyba przeszło (jak spakowałem załączniki zipem)

05.10.2004
17:21
smile
[3]

=Toster= [ Centurion ]

niestety nie podziałało... może to z moją pocztą jest coś nie tak? Ale do innych sie wysyła... Dostaje zwroty tylko z poprostu.net...

05.10.2004
17:44
[4]

Mały Miś [ Konsul ]


spakuj plik przed wysłaniem, powinno pomóc

05.10.2004
17:46
smile
[5]

jiser [ generał-major Zajcef ]

"porostu.net" odbija moje pliki do Slawrega

05.10.2004
17:46
[6]

=Toster= [ Centurion ]

już próbowałem... ale chyba już teraz poszło

05.10.2004
17:47
[7]

=Toster= [ Centurion ]

jiser--> mam dokładnie ten sam problem

05.10.2004
18:52
[8]

slawreg [ Pretorianin ]

Próbujcie na [email protected] ; sprawdzę co się dzieje

06.10.2004
21:40
[9]

Panzer Jaeger [ Konsul ]

Ja też nie mogę niczego wysłać na poprostu.net. Dostawałem komunikaty, że jest ban na jego IP. ;-)

07.10.2004
19:36
smile
[10]

=Toster= [ Centurion ]

Mistic! Twojej poczcie ciągle się odbija!

08.10.2004
04:49
[11]

Mały Miś [ Konsul ]


=Toster= ----> nic nie odbija plika już dostałem :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.