GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co słuchacie ??

05.10.2004
16:03
smile
[1]

techno_mision [ Centurion ]

Co słuchacie ??

Jaka muzyke słuchacie i jakich zespołów najczęsciej ??
Bo ja najbardziej lubie techno i hip-hop !!!
a wy ??

05.10.2004
16:05
[2]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

... a my nie.

05.10.2004
16:06
smile
[3]

techno_mision [ Centurion ]

Jaki LOL !!!

05.10.2004
16:07
[4]

Gooz' [ Generaďż˝ ]

... z Ciebie jest.

05.10.2004
16:08
smile
[5]

techno_mision [ Centurion ]

A moze z ciebie !!! a tak naprawde jaka słuchasz muze ??

05.10.2004
16:08
[6]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Bardzo lubie słuchać wydźwięk przesuwania się kawałka kału wzdłuż muszli klozetowej, gdy ociera się o istnie gładkie zakąrki muszli klozetowej...przypomina mi to rock progresywny z domieszką lekkiego ambientu...arcydzieło.

05.10.2004
16:10
smile
[7]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

ja bym zaproponował Ci słownik... "Co słuchacie" albo "jaka słuchasz muze"...

Pozdr.

P.s. Przypadła mi do gustu nowa płyta Papa Roach'a

05.10.2004
16:10
smile
[8]

techno_mision [ Centurion ]

Dobry jestes --------->Chejron<---------- pozdro dla Ciebie !!!

05.10.2004
16:13
smile
[9]

EBek [ Konsul ]

A ja lubie posłuchać sobie polskiej sceny disco polo... Jest czadowa, czasami też posłucham Beaty Kozidrak i innych dinozaurów polskiej muzyki rozrywkowej... Czadzik! Ahahaha! :D

05.10.2004
16:14
smile
[10]

techno_mision [ Centurion ]

Disco Polo !!! He he he !!!
pozdro dla CXiebie ----->Ebek<--------

05.10.2004
16:16
[11]

Mnieteq [ SimRacer ]

Głównie blues, etno, trochę popu i rocka

05.10.2004
16:23
[12]

Ame_ [ Generaďż˝ ]

Czego sluchamy?
hmm.. zalezy to od nastroju przede wszystkim..
od bardzo wolnhych do bardzo szybkich.
za hip-hopem jednak nie przapadam. [ale kilka tekstwo znam na pamieć! pozostalosci z czasow, gdy sluchalam go _przymusowo_ bo Brat w pokoju obok puszczal tak glosno, ze nie dalo sie nie slyszec.. na szczescie juz Mu przeszlo ;)]

A.

05.10.2004
16:25
[13]

C@MEL [ Konsul ]

ja slucham wsztiego HH, technom dance, tance, bethovena, vi valdiego itp. rocka i wiele inncyh, no ale to co sie d sluchac tylko to co mi sie podoba, np. ostanio w ucho mi wpadla apocaliptyka :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.