
techno_mision [ Centurion ]
Co słuchacie ??
Jaka muzyke słuchacie i jakich zespołów najczęsciej ??
Bo ja najbardziej lubie techno i hip-hop !!!
a wy ??
Gooz' [ Generaďż˝ ]
... a my nie.

techno_mision [ Centurion ]
Jaki LOL !!!
Gooz' [ Generaďż˝ ]
... z Ciebie jest.

techno_mision [ Centurion ]
A moze z ciebie !!! a tak naprawde jaka słuchasz muze ??
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Bardzo lubie słuchać wydźwięk przesuwania się kawałka kału wzdłuż muszli klozetowej, gdy ociera się o istnie gładkie zakąrki muszli klozetowej...przypomina mi to rock progresywny z domieszką lekkiego ambientu...arcydzieło.

Snorty [ Raszyński Wariat ]
ja bym zaproponował Ci słownik... "Co słuchacie" albo "jaka słuchasz muze"...
Pozdr.
P.s. Przypadła mi do gustu nowa płyta Papa Roach'a

techno_mision [ Centurion ]
Dobry jestes --------->Chejron<---------- pozdro dla Ciebie !!!

EBek [ Konsul ]
A ja lubie posłuchać sobie polskiej sceny disco polo... Jest czadowa, czasami też posłucham Beaty Kozidrak i innych dinozaurów polskiej muzyki rozrywkowej... Czadzik! Ahahaha! :D

techno_mision [ Centurion ]
Disco Polo !!! He he he !!!
pozdro dla CXiebie ----->Ebek<--------
Mnieteq [ SimRacer ]
Głównie blues, etno, trochę popu i rocka
Ame_ [ Generaďż˝ ]
Czego sluchamy?
hmm.. zalezy to od nastroju przede wszystkim..
od bardzo wolnhych do bardzo szybkich.
za hip-hopem jednak nie przapadam. [ale kilka tekstwo znam na pamieć! pozostalosci z czasow, gdy sluchalam go _przymusowo_ bo Brat w pokoju obok puszczal tak glosno, ze nie dalo sie nie slyszec.. na szczescie juz Mu przeszlo ;)]
A.
C@MEL [ Konsul ]
ja slucham wsztiego HH, technom dance, tance, bethovena, vi valdiego itp. rocka i wiele inncyh, no ale to co sie d sluchac tylko to co mi sie podoba, np. ostanio w ucho mi wpadla apocaliptyka :]