
garfield_junior [ Generaďż˝ ]
Problemy z kompem
Witam! Ostatnio obserwuje dziwne zachowanie mojego kompa. Wprawdzie gdy pracuje z aplikacjami, nie jest najgorzej, ale gdy włączam gierke, dzieje sie coś dziwnego. Otóż, nawet jeśli mój komp dalece przewyższa minimalne i zalecane wymagania sprzętowe danej gry(tu:MoH:Paciffic Assalut demo, Colin 05 Demo), akcja jest jakby spowolniona. Spiesze z wyjaśnieniem. Otóż, gdy przechodze do rozgrywki w MoH, gierka uruchamia sie lux, lux płynnie chodzi, ale jak wykonam ruch myszkom, to reakcji gry na ten ruch moge sie spodziewać po jakichś 5 sekundach. To samo z Colinem. Nie wiedziałem co jest, kombinowałem w ustawieniach, włączyłem 640x480 i low detale, ale sytuacja jest ta sama. To samo z Colinem i paroma nowymi demami. Przeskanowałem system skanerem on-line, wykrył i usunął kilka trojanów. Przeskanowałem dyski w poszukiwaniu błędów, wbudowanym w wina XP progiem, przeprowadziłem defragmentacje, zwiększyłem pamięć wirtualną, zainstalowałem i odpaliłem GameXP oraz FreeRAM XP pro - nic. Przeskanowałem system w poszukiwaniu spy/adwarów, znalazło jeden czy dwa, usunęło. Nic to nie dało. Mój kongi to: Athlon XP 2600+, GeForce4Ti 4200 128 DDR, 512 DDR (dual 2x256, markowe GeiLa, 400 Mhz), Win XP Home Edition + Service Pack 1. Mam zainstalowane najnowsze oficjalne sterowniki do karty graficznej, oraz DirectX 9.0c. Help!

Mnieteq [ SimRacer ]
format c:
zawsze pomaga ! he he he :D
WSWH Dibhala [ Generaďż˝ ]
Zreinstaluj / napraw (jest taka opcja po bootowaniu płytki od XP'ka) system bo pewnie jest zaśmiecony.