GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie dotyczące zachowania kobiet

05.10.2004
15:07
[1]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

Pytanie dotyczące zachowania kobiet

Chciałbym się dowiedzieć jakim słowem najlepiej okreslic kobiete, ktora uwaza ze to jej plec jest najwazniejsza i ze kobiety wogole nie potrzebuja mezczyzn bo bez nich zyje sie lepiej?

05.10.2004
15:07
smile
[2]

wysiu [ ]

Feministka.

05.10.2004
15:07
[3]

Chejron [ Rammstein and Tool ]

Feministka

05.10.2004
15:08
smile
[4]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Szczuka, moze byc tez Kazia ;p

05.10.2004
15:08
smile
[5]

techno_mision [ Centurion ]

Zgadzam sie z kolegami -----------> Feministka <--------------

05.10.2004
15:15
[6]

Karl_o [ APOCALYPSE ]

ok thx, tez tak myslalem ale nie bylem na 100% pewny ;)

05.10.2004
15:27
smile
[7]

hilander [ ]

a może dodać jeszcze emancypantka - chyba nie zaszkodzi :)

05.10.2004
15:38
[8]

Templar^ [ Konsul ]

Hermafrodyta lub babochłop.

05.10.2004
15:40
[9]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

namorzyn nieżyt krtani

05.10.2004
15:40
[10]

Sabathius [ gdzie jest rooda? ]

albo: zasmutator TM, vide pvek

05.10.2004
18:21
smile
[11]

Misio-Jedi [ Legend ]


Nie prawda.
To jest kobieta świadoma swoich praw !!!

05.10.2004
18:27
smile
[12]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Misio:
Niech najpierw uświadomi sobie swoje obowiązki :D

05.10.2004
18:43
smile
[13]

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]

Sabathius ----> masz jakieś wonty? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.