Karl_o [ APOCALYPSE ]
Pytanie dotyczące zachowania kobiet
Chciałbym się dowiedzieć jakim słowem najlepiej okreslic kobiete, ktora uwaza ze to jej plec jest najwazniejsza i ze kobiety wogole nie potrzebuja mezczyzn bo bez nich zyje sie lepiej?

wysiu [ ]
Feministka.
Chejron [ Rammstein and Tool ]
Feministka

alexej [ Piwny Mędrzec ]
Szczuka, moze byc tez Kazia ;p

techno_mision [ Centurion ]
Zgadzam sie z kolegami -----------> Feministka <--------------
Karl_o [ APOCALYPSE ]
ok thx, tez tak myslalem ale nie bylem na 100% pewny ;)

hilander [ ]
a może dodać jeszcze emancypantka - chyba nie zaszkodzi :)
Templar^ [ Konsul ]
Hermafrodyta lub babochłop.
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
namorzyn nieżyt krtani
Sabathius [ gdzie jest rooda? ]
albo: zasmutator TM, vide pvek

Misio-Jedi [ Legend ]
Nie prawda.
To jest kobieta świadoma swoich praw !!!

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
Misio:
Niech najpierw uświadomi sobie swoje obowiązki :D

^Piotrek^ [ Toilet Tantalizer ]
Sabathius ----> masz jakieś wonty? :)