stary1970 [ Generaďż˝ ]
Link4- Czy ktoś z was ubezpieczył w Link4 swój samochód ?
Tak jak w temacie. Jeżeli ktoś miał jakąś kolizje, to czy szybko wypłacili odszkodowanie. Nie wiem czy warto u nich ubepieczyć samochód..... Za wszystkie porady, z góry dzięki.....
Aquashi [ Chor��y ]
mój wój tam ubezpieczył i miał taką niedużą stłuczkę wypłacili dość szybko ale musiał troche dołożyć z własnej kieszeni
ja tam polece Ci jedynie PZU bo tylko ta firma jakoś jeszcze mnie i moich znajomych nie zawiodła
donzoolo [ Senator ]
moj tata ma i jest bardzo zadowolony :)

Iceman_87th [ Generaďż˝ ]
donzoolo---. a mial juz bum? :) Bo jak nie to moze byc zadowolony ale tylko z wys oplat. Znajomy mial Link 4 i mial dosyc powazny wypadek i czekal na odszkodowanie ho ho i jeszcze troche, rzeczoznawca wycenil szkode za nisko (kumpel chcial zeby rozliczyc sie z rachunkow za remont ale nie udalo mu sie tak tego zalatwic), a ile musial sie nadzwonic i stracic kasy, do tego linka bo nigdzie nie maja oddzialu zeby pojsc i sie popytac na spokojnie - o ile po rozbiciu auta mozna byc spokojnym :) tak wiec wszystko jest super do czasu wypadku. A moze znajomek mial pecha? :)
Shalashaska [ REVOLVER OCELOT ]
też słyszałem ze ten link4 to dupa maryna.PZU owszem drogie ale najlepsze.

Mr.KNIGHT [ Pretorianin ]
nie polecam kiedys na forum na onecie była taka dyskusja i ludzie wypowiadali sie bardzo negatywnie a najgorsze jest to ze oni nie maja oddziału i nie ma gdzie isc wrazie stłuczki

wysiu [ ]
Zalezy o jakie ubezpieczenie chodzi:) OC mozna robic gdziekolwiek, to nie wy bedziecie walczyc o kase, tylko druga strona w razie wypadku..:) Natomiast AC lepiej miec w jakiejs pewnej firmie..:)
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Chciałem ubezpieczyć w Link4. Wyszło (pakiet AC+OC) o 50 złotych mniej niż w PZU...
dudek101 [ Konsul ]
zastanawialem sie nad ubezpieczeniem auta w link4, ale kumpel z pracy mi odradzil - jego zona tam pracowala (moze pracuje dalej, ale zmienilem robote i kontakt mi sie z tym czlowiekiem ograniczyl)