tygrysek [ behemot ]
Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 169
Siara! I wszystko jasne! :)

Szenk [ Master of Blaster ]
a tu mam piersi

SirGoldi [ Gladiator ]
tutaj też piersi :)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
pierwsza tutaj? :)
[edit]
nie pierwsza, na szczęście nic mi nie zabrali ;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 14:10:27]
tygrysek [ behemot ]
cycki

SirGoldi [ Gladiator ]
Szenk --->

Szenk [ Master of Blaster ]
Goldi :PPPPPPPPPPPPPPPP
tygrysek [ behemot ]

SirGoldi [ Gladiator ]
Gdzie statsujemy w takim razie? :)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Tutaj. Ale Tygrysek następnie patrz czy nie powstał nowy wątek :)
tygrysek [ behemot ]
MASHTRIX, następnym razem używaj oczu, bo zapowiedziałem się w przeciwieństwie do Ciebie

Szenk [ Master of Blaster ]
ten wątek jest ważny, bo tu mam piersi

Flyby [ Outsider ]
Meghan--->...lepiej sprawdz jeszcze raz czy wszystko masz... :-) Tu nigdy nic nie wiadomo...:-)

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Widziałem. Ale to ja założyłem pierwszy. Ale co sie kłucić ważna jest zabawa co nie ???

SirGoldi [ Gladiator ]
Ale Szenk mi zabrał piersi... i...
:(

Szenk [ Master of Blaster ]
trzeba być twardym a nie miętkim
tygrysek [ behemot ]
będę się kucił ;)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
mashtrix --> Gdyby myśl stawała się ciałem, miałbyś rację, ale tak nie jest, więc jesteś do odstrzału ;)
Flyby --> Z pobieżnego obmacania wynika, żem cała, choć niezdrowa ;) Za to Goldi po amputacji szlocha...

MASHTRIX [ Human Wizard ]
Ok.....

Flyby [ Outsider ]
...nie kuc sie tygrysku bo wpadnies w potrzask :-)
I dobrze Meghan ze nic nie brakuje z Twoich wspanialosci bobym pierwszy szlochal :-) SirGoldiemu bardziej skrzydelka przystaja niz piersi :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 14:30:22]
tygrysek [ behemot ]
potrzaski mi niegroźne i będę się kucił !! jak przystało na typowego kuci-kuci tygryska

Szenk [ Master of Blaster ]
dobra, lubi się kłócić, niech się kłóci, ja wolę inaczej spędzać wolny czas :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek, żebym ja Ciebie nie skuła za te kopane obrazki :/ Czy mam podesłać linki do wątków, gdzie kocie zdjęcia mile widziane? Naprawdę nie wystarczy moja prośba?

Flyby [ Outsider ]
tygrysku...uszanuj prosbe damy...:-)

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> z kopa, z glana, skop, skuj, wdepcz w glebę, nabluzgaj i napluj :)
Co sobie będziesz żałować :)
tygrysek [ behemot ]
a co się tak unosisz Meghan ?? hmm ??
dlaczego to Tobie przeszkadza ??

piokos [ ]
kotek

piokos [ ]
o co chodzi z tymi fotkami kotów
tygrysek [ behemot ]
ja nie wiem i staram się dowiedzieć

MASHTRIX [ Human Wizard ]
O to samo co z kukulką lub Prostanolem :D

piokos [ ]
jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o pieniądze

Flyby [ Outsider ]
...podaje najprostsze...Meghan jest egipska boginia kotow i nie lubi kiedy wizerunki jej podopiecznych uzywane sa byle jak...do celow byle jakich...
Nie wystarczy panowie ?!
tygrysek [ behemot ]
słabe wytłumaczenie
tym bardziej, że kuzynostwa się nie wstydzę

Szenk [ Master of Blaster ]
też lubię popatrzeć na kociaki

piokos [ ]
domyślam się jakie

Szenk [ Master of Blaster ]
kociaki to kociaki

Flyby [ Outsider ]
...no coz...i dlatego tygryskow coraz mniej...moze szkoda...:-)

Szenk [ Master of Blaster ]
tygrysków coraz mniej, bo może nie lubią konkurencji

piokos [ ]
Szenk ==> zobacz na pierwszą fotkę:

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Rasowa, tylko jakaś taka nieprzystępna - Nieprawidłowy adres strony (error 404)
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> kotków czy nie kotków, po prostu obrazki jako takie mi przeszkadzają w godzinach pracy ;) czasem ktoś mi z daleka łypie w monitor...

Flyby [ Outsider ]
...no prosze...proste i wazne...
...jak pomysle ze od stycznia bede mial podobne problemy...brrr
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 15:11:35]

tygrysek [ behemot ]
proste i skuteczne
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
dziękuję za zrozumienie mojego tragicznego wręcz położenia ;) szkoda, że nie mogę w równie prosty sposób osiągnąć okienka dodawania postów ascetycznego jak to do poprawek... takie specjalne dla pracujących by się przydało :)
tygrysek [ behemot ]
Meghan --> a ja polecam Maxthon'a jako dodatek do IE i do tego wyłączenie wyświetlania obraków
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrys --> Dzięki za podpowiedź :* A jak to wygląda w Maxthonie? Bo ja używam AvantBrowsera, tam po wyłączeniu obrazków dodawanie postów jest mniej rzucające się w oczy ale już w samym wątku zostają szare prostokąty, może mniej kolorowe ale jednak zwracające uwagę.
tygrysek [ behemot ]
też szare kwadraciki

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
w takim razie zostaję przy avancie :)

Szenk [ Master of Blaster ]
a ja zostaję przy siedzeniu za przepierzeniem :)

mortan_battlehammer [ Legend ]
a ja mam firefoxa i nie narzekam ;P
Widzieliscie teks miesiaca ?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 15:54:26]
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Moja firma niedługo przenosi się do nowej siedziby (będę pracować pod mostem ;)) i mam wielką nadzieję, że tam bęzie bardziej fortunne ustawienie :)
tygrys --> Wyłączenie obrazków ma jednak tę wadę, że ograniczenie widoczności jest większe niż chciałam. chyba najlepsze rozwiązanie to chwilowe wyłączanie przed dodaniem nowego posta, tylko czy nie będę zapominać o odhaczaniu zarówno przed, jak i po?

Widzący [ Generaďż˝ ]
A ja wstaję aby pójść tam gdzie mogę zostać.
Flyby [ Outsider ]
mortan--->...troche to smutne...ten tekst
Meghan--->...to nad toba beda jezdzic?
Widzacy--->...jestes pewny ze bedziesz mogl zostac? :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 16:13:27]

Widzący [ Generaďż˝ ]
Fly -->> to może lepiej będzie jak pójdę, jechać, siedzieć - jak mówił skazaniec udający się na dworzec w celu dojazdu do miejsca odbywania kary.

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> Na szczęście nie tak zupełnie pod mostem, ale naprawdę blisko-blisko. A że most nie jest kolejowy, poziom hałasu standardowy, jak to w Centrum ;)

mortan_battlehammer [ Legend ]
Meghan ----> na basenie pracujesz ? bo z tego co wiem to tylko baseny kryte robia pod mostami :)

Flyby [ Outsider ]
Widzacy...w rzeczy samej, tam masz raczej pewne...:-)
Meghan--->...szkoda ze to raczej miejsce pracy nas wybiera a nie odwrotnie...ja usilowalem zawsze wybierac...z roznym skutkiem :-)

Father Michael [ Padre ]
Masakra, ja teraz nie bede zdobywal piersi bo sie ucze w pocie czola calymi dniami :(. Piersi beda zdobywac tylko jednostki pasozytnicze typu Szenk :)

Flyby [ Outsider ]
Padre...piersi zwiedna...dyplomy i medale zostana :-)

Szenk [ Master of Blaster ]
jak piersi zwiędną, to nie będzie do czego tych medali przypinać

Flyby [ Outsider ]
...nie pocieszaj sie Szenk :-)
...i bawcie sie dobrze ...ide do pracy :-(
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 17:32:52]

piokos [ ]
kurcze, na trzeciej stronie Was znalazłem

SirGoldi [ Gladiator ]
Cze...

mortan_battlehammer [ Legend ]
e tam piokos, ja mam z czerwoną kropka po lewej stronie wiec jestesmy na 3 miejscu :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Ledwo was znalazłem... i to na trzeciej stronie!
WolverineX [ Senator ]
je. bo wszyscy zgaduja i pkt zbieraja :)
WolverineX [ Senator ]
no fajnie serio nikogo nie ma :(

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Kupiłem sobie płytę Jethro Tull na wyprzedaży - 20PLN za Aqualung :)
Zrzuciłem na hdd w formacie AAC i słucham :)

WolverineX [ Senator ]
Idę oglądać FUSHIGI YUUGI

WolverineX [ Senator ]
Skończyłem oglądac FUSHIGI YUUGI and Jackass

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
0:cóś
piokos [ ]
czyli nic

Vader [ Senator ]
Widzę, że strasznie się wam nudzi w tym premium :P

mortan_battlehammer [ Legend ]
łoo Vader ma abonamenta :)

Vader [ Senator ]
mortan --> heheheh, lewica strikes back :D
Soulcatcher [ Prefekt ]
kici kici

Peterrek [ 420 ]
Witam z rana :)
Szenk [ Master of Blaster ]
Siemanko :)
btw. coraz częściej GOL "traci" moje ustawienia (pod IE). To denerwujące, że przynajmniej ze dwa-trzy razy w tygodniu muszę wyrzucać ciasteczka i pliki internetowe - przez co później muszę wszędzie logować się na nowo :(
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
ddw (prawie) wszystkim :)
Soul --> Rozumiem, że obrazek to tak specjalnie dla mnie zamiast emotikonki i wątku? Obiecanki-cacanki...
Szenk --> Biedactwo chore maleństwo, podobno przesiadłeś się na Operę?

tygrysek [ behemot ]
kici kici :)
ja Ci dam Soul kici kici :)
dobry statsiarze !!

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Siema leszcze.
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
sie ma tynki ;P
a tak w ogóle dużo tego odpadło? może da się zamaskować?

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Operę mam w domciu i nie ma takich problemów. Niestety, w pracy jestem zmuszony używać IE, nie mam uprawnień administratora, żeby coś innego sobie zainstalować :)

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]
Dwie dziury po 40 cm. Nie da się.

Szenk [ Master of Blaster ]
dziury wyleciały???

piokos [ ]
Piotrasq => obraz powieś

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
piokos --> na suficie?? :>

Szenk [ Master of Blaster ]
nieźle musiał rozrabiać :)
tygrysek [ behemot ]
jak na suficie, to lustro :)

Dogon [ Generaďż˝ ]
Nic mi się nie chce -siedze w pracy pije kawę ..i nie pomaga ..jestem zmęczony ...a wczoraj poszłem spać o 23 kurcze i czuje jakbym nie dospał ;(( Ehh..starość nie radaość ...

piokos [ ]
a kto by się w sufit gapił

EwUnIa_kR [ Legend ]

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Oj, jaki Ty niekumaty. Leżąc na łożu na przykład :D
matisf [ X ]
hai hitler :>

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> To już może lepiej tak jak w którejś z reklam - ekran telewizora ;P

piokos [ ]
Szenk ==> zasypiam na boku, a jak śpię na plecach... to mam oczy zamknięte :P. A wieczorem/w nocy jest ciemno i sufitu nie widać :)
Szenk [ Master of Blaster ]
matisf ---> hail-loha
Meghan ---> Nie widziałem tej reklamy, w ogóle mało reklam oglądam. Ale okno na świat na suficie? :)

tygrysek [ behemot ]
nie myślałem o sraniu na leżąco !! :)

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Ty naprawdę niekumaty :DDD
A kto mówi o spaniu podczas leżenia na łożu???

matisf [ X ]
:)

piokos [ ]
to na łóżku też można bara-bara? :)

Peterrek [ 420 ]
Jestem ciężko chory i mam zwolnienie aż do wtorku.

matisf [ X ]
wy znowu o seksie :)
piokos -> nooooo nawet niektóre kobiety tak wola !
tygrysek [ behemot ]
a co to jest bara-bara

Szenk [ Master of Blaster ]
piokos ---> Też :)
A nasufitowa tafla lustra gwarancją zwiększonej satysfakcji :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
matisf--> niektóre pewnie tak...

Szenk [ Master of Blaster ]
a niektóre nie?

matisf [ X ]
Szenk -> jeszcze jest prysznic, samochód, pralka, podłoga, stół, motor ...

EwUnIa_kR [ Legend ]
co wy wiecie panowie:D

piokos [ ]
poczytajcie bloga o reality szoł na TVN "robinson coś tam", genialny

Szenk [ Master of Blaster ]
pralka?

matisf [ X ]
oczywiście na ...

tygrysek [ behemot ]
z pralki kobieta się ześlizguje

Szenk [ Master of Blaster ]
i za szybko wiruje

matisf [ X ]
oj nie znacie się, Szenk o to chodz :P

tygrysek [ behemot ]
pralka czy kobieta ??

Szenk [ Master of Blaster ]
jedno z drugim :)
znaczy jedno w drugim :)

matisf [ X ]
tygrysek -> lol
EwUnIa_kR [ Legend ]
a co powiecie o masce rozgrzanego samochodu?

tygrysek [ behemot ]
jak nie ja muszę przypalać tyłka na tej masce, to jest OK :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
* próbuje sobie wyobrazić tygrysa na masce samochodu *

Szenk [ Master of Blaster ]
podczas jazdy???
EwUnIa_kR [ Legend ]
szenk...oplułeś mnie:....tzn ja się oplułam....

Szenk [ Master of Blaster ]
ma się ten wpływ na kobiety

tygrysek [ behemot ]
stanowczo wolę łóżko i ściany w okolicy łóżka :)
ew. autobus komunikacji miejskiej
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja nie moge napisc co wolę...bo ban...
tygrysek [ behemot ]
tutaj banów nie ma :)
wal śmiało Ewuniu :)
ze zdjeciami pokazowymi też może być
EwUnIa_kR [ Legend ]
będzie ban...za obrazę...uczuć religijnych..

Szenk [ Master of Blaster ]
na tacy???

tygrysek [ behemot ]
to teraz możemy tylko gdybać co się dzieje na pielgrzymkach na jasną górę :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
gotycko...mistycznie...klimatycznie...

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Nic dziwnego, że Padre ciągle z tacą biega i podtyka komu bądź :D Wyszło szydło z worka ;P
tygrysek [ behemot ]
przez was nabrałem ochotę na seks
EwUnIa_kR [ Legend ]
mi 2
tygrysek [ behemot ]
może być na biurku
EwUnIa_kR [ Legend ]
może być na fotelu
tygrysek [ behemot ]
gdziekolwiek
byleby bzz bzz bzz bzz
EwUnIa_kR [ Legend ]
bryk

Szenk [ Master of Blaster ]
przestańcie, bo nie mogę się skupić na pracy

tygrysek [ behemot ]
Szenk, nie skupiaj się bo będzie śmierdzieć
a mi oczy mgłą zachodzą i widzę wszędzie seks

Szenk [ Master of Blaster ]
jak mi oczy mgłą zachodzą, to z reguły widzenie mam utrudnione
EwUnIa_kR [ Legend ]
cieplutko....

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysku --> Znaczy nabrałeś większej ochoty niż zwykle? Podobno wy zawsze macie ochotę, tylko mocy czasem brak... i wtedy zostaje widzenie i mówienie ;P
EwUnIa_kR [ Legend ]
waniliowo-poziomkowo..:)

Szenk [ Master of Blaster ]
miało być gotycko :)
Meghan ---> A kto się zawsze zasłania bólem głowy? :)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
gotycko = strzeliście w górę, o smakach nic nie było ;P
ja się nie zasłaniam bólem głowy, pomyliłeś mnie z kimś :>

Szenk [ Master of Blaster ]
mówiłem ogólnie o płci odmiennej, nie o Tobie, Meguś :)
tygrysek [ behemot ]
Meghan --> jak nie mam ochoty to mam ochotę a jak mam ochotę to mam ją tu i teraz :)

matisf [ X ]
tak czytam was i mi się cieplutko zrobiło(ciekawe czy moja wróciła już :>)

matisf [ X ]
nasze motto
"zawsze zwarci (twardzi) i gotowi " :D
EwUnIa_kR [ Legend ]
a wogóle to po co wprowadzacie taki nastrój..ja teraz cierpię...

matisf [ X ]
aż mnie ruszyło :)
ewunia -> jesteśmy z tobą :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
to dobrze...nie lubię cierpieć w samotności..

matisf [ X ]
Twój ból naszym bólem no chyba że ...
EwUnIa_kR [ Legend ]
chyba że.....

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
...że to ból głowy ;P

matisf [ X ]
nooooo wiesz ....... :>
matisf [ X ]
o jak ładnie ujęte :>
EwUnIa_kR [ Legend ]
eee....nieeee.......
tygrysek [ behemot ]
boli mnie teraz wszystko

matisf [ X ]
speszyłem się ide :)

matisf [ X ]
tygrysek -> yyyyyyy co robiłeś ???
dobra nie chce wiedzieć

EwUnIa_kR [ Legend ]
pomasować?

matisf [ X ]
mnie mnie mnie
tygrysek [ behemot ]
uderzyłem się o stół :)
Ewuniu, pomasować :)
EwUnIa_kR [ Legend ]
pod biurkiem?

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek, trzeba było przemknąć do łazienki, a nie tak pod stołem...
tygrysek [ behemot ]
właśnie nie zdążyłem uciec z tego wątku i stało się !! :)

Szenk [ Master of Blaster ]
dobra, byłem w garażu na fajce, i teraz spokojnie mogę pracować :D

EwUnIa_kR [ Legend ]
teraz lepiej?

Szenk [ Master of Blaster ]
pewnie że lepiej - słoneczko świeci, cieplutko, prawie jak na rozgrzanej masce samochodu
EwUnIa_kR [ Legend ]
tylko pupki sobie nie przypal:P
tygrysek [ behemot ]
teraz nawet papierosy mi się seksualnie kojarzą
EwUnIa_kR [ Legend ]
idę zapalić...
tygrysek [ behemot ]
też idę się pozaciągać
EwUnIa_kR [ Legend ]
ciągnąć....
EwUnIa_kR [ Legend ]
dmuchać.....
tygrysek [ behemot ]
palić...
EwUnIa_kR [ Legend ]
już

SirGoldi [ Gladiator ]
Stwierdzam fakt ewidentnego STATSIARSTWA!

Szenk [ Master of Blaster ]
U mnie w pracy też dzisiaj jakaś seksualna atmosfera panuje. Gadamy o Eritoconie, który ma być od jutra w W-wie i obliczamy, ile czasu zajmie bicie rekordu świata w ilości stosunków :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Wogóle dzisiaj jakaś dziwna atmosfera na świecie...

Flyby [ Outsider ]
...ooo....obudzilem sie ....i po co...aha dmuchac...palic...nie nadrobie naraz...Wiiitajcie...

SirGoldi [ Gladiator ]
Flyby ---> Wyjaśnij mi w jakim celu praktycznie po każdym wyrazie, w każdym poście używasz "..."? :)

Flyby [ Outsider ]
Meghan ci powie...juz jej wyjasnialem...:-)

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Goldi --> Flyby w ten sposób rozdmuchuje swoje posty, żeby wydawały się większe objętościowo :) Typowo męskie ;D
Szenk, ja jednak uważam, że liczy się jakość a nie ilość. Jak powiedziała zeszłoroczna zwyciężczyni, panna Rokita, to bicie rekordu jest po prostu okazją dla facetów, którzy chcą sobie "popieprzyć za darmo"...
tygrysek [ behemot ]
nie przeszło mi
nadal mam ochotę na seks
EwUnIa_kR [ Legend ]
ja też mam takie brzydkie kropkowe przyzwyczajenie...

SirGoldi [ Gladiator ]
Rozumiem Flyby - w takim razie je jeszcze "bolduj, podkreślaj i dodawaj ,,,,, . :)
tygrysek ---> Zero zero siedem siedem siedem dwa dwa... jeden.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:29:24]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
tygrysek --> Czy chcesz o tym porozmawiać? :> Czy opowiesz nam o swoich problemach? :>
Flyby --> Nie jestem pewna, czy tak mi to tłumaczyłeś, ale zbieżność w czasie niezła nam wyszła :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Meguś ---> Nie mówię, że nie - ale ciekawi mnie (i nie tylko mnie) po ile minut (a może sekund?) taki delikwent może się "rozkoszować" udziałem w biciu rekordu :)
Bo, jak liczyliśmy nawet jedną minutę - co dla mnie wydaje się strasznie mocno za krótko - to wychodzi 1000 minut, czyli ponad 16 godzin.

EwUnIa_kR [ Legend ]
tygrysek---> a ty masz jakieś problemy?

Flyby [ Outsider ]
SirGoldi...nie przesadzaj :-)
...Tygrysek--->Nie chce mi sie "wychylac" na ogolnym watku..."StarForce 3" (Codename Panzers) zostal zlamany...
Meghan...po kobiecemu przekrecilas :-)...Pisalem ze to moj znak firmowy ale nie chodzilo mi o "objetosc" :-)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:41:11]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Flyby --> A o co, jak nie o to? O pozorowanie namysłu nad każdym słowem? Sugerowanie powolnego mówienia? ;)
Szenk --> Minutę? Chyba aż tak dużo czasu nie dostają, raczej połowę tego :) Biorąc pod uwagę statystyczny średni czas trwania stosunku, który z tego co kojarzę w niektórych krajach Europy jest krótszy niż 10 min., to i tak dużo - jak na masowy przerób ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
Meghan ---> eee, to się na to nie piszę. Jak dla mnie to za krótko :D

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
Szenk --> Musisz zaczekać, aż będzie bicie rekordu w długości trwania, nie w ilości :)
Uwaga! Tym razem ja zakładam nową, a co! :)

tygrysek [ behemot ]
Goldi --> tam już dzwoniłem ... i ogólnie zawstydziłem tam panie :)
Meghan, Ewunia --> ja problemy ?? wcale nie ... jedynie zbyt dużo energii, którą nie wiem jak spożytkować
Flyby --> jak i czym ??

Flyby [ Outsider ]
Meghan...to jest znacznie bardziej "skomplikowane"...:-)))
tygrysek...nie wiem...teoretycznie :-)))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:57:54]
Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]
i już jest :)
a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Ale dopiero teraz jest 200 dzieciaczki :P