GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 169

05.10.2004
14:09
[1]

tygrysek [ behemot ]

Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich - 169

Siara! I wszystko jasne! :)

05.10.2004
14:10
smile
[2]

Szenk [ Master of Blaster ]

a tu mam piersi

05.10.2004
14:10
smile
[3]

SirGoldi [ Gladiator ]

tutaj też piersi :)

05.10.2004
14:10
[4]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

pierwsza tutaj? :)

[edit]
nie pierwsza, na szczęście nic mi nie zabrali ;D

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 14:10:27]

05.10.2004
14:10
[5]

tygrysek [ behemot ]

cycki

05.10.2004
14:10
smile
[6]

SirGoldi [ Gladiator ]

Szenk --->

05.10.2004
14:11
smile
[7]

Szenk [ Master of Blaster ]

Goldi :PPPPPPPPPPPPPPPP

05.10.2004
14:11
[8]

tygrysek [ behemot ]

05.10.2004
14:12
smile
[9]

SirGoldi [ Gladiator ]

Gdzie statsujemy w takim razie? :)

05.10.2004
14:14
smile
[10]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Tutaj. Ale Tygrysek następnie patrz czy nie powstał nowy wątek :)

05.10.2004
14:17
[11]

tygrysek [ behemot ]

MASHTRIX, następnym razem używaj oczu, bo zapowiedziałem się w przeciwieństwie do Ciebie

05.10.2004
14:18
smile
[12]

Szenk [ Master of Blaster ]

ten wątek jest ważny, bo tu mam piersi

05.10.2004
14:18
smile
[13]

Flyby [ Outsider ]

Meghan--->...lepiej sprawdz jeszcze raz czy wszystko masz... :-) Tu nigdy nic nie wiadomo...:-)

05.10.2004
14:19
smile
[14]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Widziałem. Ale to ja założyłem pierwszy. Ale co sie kłucić ważna jest zabawa co nie ???

05.10.2004
14:20
smile
[15]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ale Szenk mi zabrał piersi... i...
:(

05.10.2004
14:21
smile
[16]

Szenk [ Master of Blaster ]

trzeba być twardym a nie miętkim

05.10.2004
14:22
[17]

tygrysek [ behemot ]

będę się kucił ;)

05.10.2004
14:24
smile
[18]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

mashtrix --> Gdyby myśl stawała się ciałem, miałbyś rację, ale tak nie jest, więc jesteś do odstrzału ;)

Flyby --> Z pobieżnego obmacania wynika, żem cała, choć niezdrowa ;) Za to Goldi po amputacji szlocha...

05.10.2004
14:26
smile
[19]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

Ok.....

05.10.2004
14:28
smile
[20]

Flyby [ Outsider ]

...nie kuc sie tygrysku bo wpadnies w potrzask :-)
I dobrze Meghan ze nic nie brakuje z Twoich wspanialosci bobym pierwszy szlochal :-) SirGoldiemu bardziej skrzydelka przystaja niz piersi :-)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 14:30:22]

05.10.2004
14:29
[21]

tygrysek [ behemot ]

potrzaski mi niegroźne i będę się kucił !! jak przystało na typowego kuci-kuci tygryska

05.10.2004
14:31
smile
[22]

Szenk [ Master of Blaster ]

dobra, lubi się kłócić, niech się kłóci, ja wolę inaczej spędzać wolny czas :)

05.10.2004
14:32
smile
[23]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek, żebym ja Ciebie nie skuła za te kopane obrazki :/ Czy mam podesłać linki do wątków, gdzie kocie zdjęcia mile widziane? Naprawdę nie wystarczy moja prośba?

05.10.2004
14:37
smile
[24]

Flyby [ Outsider ]

tygrysku...uszanuj prosbe damy...:-)

05.10.2004
14:37
smile
[25]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> z kopa, z glana, skop, skuj, wdepcz w glebę, nabluzgaj i napluj :)
Co sobie będziesz żałować :)

05.10.2004
14:38
[26]

tygrysek [ behemot ]

a co się tak unosisz Meghan ?? hmm ??
dlaczego to Tobie przeszkadza ??

05.10.2004
14:39
smile
[27]

piokos [ ]

kotek

05.10.2004
14:42
smile
[28]

piokos [ ]

o co chodzi z tymi fotkami kotów

05.10.2004
14:42
[29]

tygrysek [ behemot ]

ja nie wiem i staram się dowiedzieć

05.10.2004
14:43
smile
[30]

MASHTRIX [ Human Wizard ]

O to samo co z kukulką lub Prostanolem :D

05.10.2004
14:46
smile
[31]

piokos [ ]

jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że chodzi o pieniądze

05.10.2004
14:50
smile
[32]

Flyby [ Outsider ]

...podaje najprostsze...Meghan jest egipska boginia kotow i nie lubi kiedy wizerunki jej podopiecznych uzywane sa byle jak...do celow byle jakich...
Nie wystarczy panowie ?!

05.10.2004
14:52
[33]

tygrysek [ behemot ]

słabe wytłumaczenie
tym bardziej, że kuzynostwa się nie wstydzę

05.10.2004
14:53
smile
[34]

Szenk [ Master of Blaster ]

też lubię popatrzeć na kociaki

05.10.2004
14:54
smile
[35]

piokos [ ]

domyślam się jakie

05.10.2004
14:55
smile
[36]

Szenk [ Master of Blaster ]

kociaki to kociaki

05.10.2004
14:55
smile
[37]

Flyby [ Outsider ]

...no coz...i dlatego tygryskow coraz mniej...moze szkoda...:-)

05.10.2004
14:56
smile
[38]

Szenk [ Master of Blaster ]

tygrysków coraz mniej, bo może nie lubią konkurencji

05.10.2004
14:57
smile
[39]

piokos [ ]

Szenk ==> zobacz na pierwszą fotkę:

05.10.2004
15:01
smile
[40]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Rasowa, tylko jakaś taka nieprzystępna - Nieprawidłowy adres strony (error 404)

05.10.2004
15:02
[41]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> kotków czy nie kotków, po prostu obrazki jako takie mi przeszkadzają w godzinach pracy ;) czasem ktoś mi z daleka łypie w monitor...

05.10.2004
15:10
smile
[42]

Flyby [ Outsider ]

...no prosze...proste i wazne...
...jak pomysle ze od stycznia bede mial podobne problemy...brrr

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 15:11:35]

05.10.2004
15:13
smile
[43]

tygrysek [ behemot ]

proste i skuteczne

05.10.2004
15:18
[44]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

dziękuję za zrozumienie mojego tragicznego wręcz położenia ;) szkoda, że nie mogę w równie prosty sposób osiągnąć okienka dodawania postów ascetycznego jak to do poprawek... takie specjalne dla pracujących by się przydało :)

05.10.2004
15:24
[45]

tygrysek [ behemot ]

Meghan --> a ja polecam Maxthon'a jako dodatek do IE i do tego wyłączenie wyświetlania obraków

05.10.2004
15:33
[46]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrys --> Dzięki za podpowiedź :* A jak to wygląda w Maxthonie? Bo ja używam AvantBrowsera, tam po wyłączeniu obrazków dodawanie postów jest mniej rzucające się w oczy ale już w samym wątku zostają szare prostokąty, może mniej kolorowe ale jednak zwracające uwagę.

05.10.2004
15:38
[47]

tygrysek [ behemot ]

też szare kwadraciki

05.10.2004
15:41
smile
[48]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

w takim razie zostaję przy avancie :)

05.10.2004
15:49
smile
[49]

Szenk [ Master of Blaster ]

a ja zostaję przy siedzeniu za przepierzeniem :)

05.10.2004
15:55
smile
[50]

mortan_battlehammer [ Legend ]

a ja mam firefoxa i nie narzekam ;P

Widzieliscie teks miesiaca ?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 15:54:26]

05.10.2004
15:57
[51]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Moja firma niedługo przenosi się do nowej siedziby (będę pracować pod mostem ;)) i mam wielką nadzieję, że tam bęzie bardziej fortunne ustawienie :)

tygrys --> Wyłączenie obrazków ma jednak tę wadę, że ograniczenie widoczności jest większe niż chciałam. chyba najlepsze rozwiązanie to chwilowe wyłączanie przed dodaniem nowego posta, tylko czy nie będę zapominać o odhaczaniu zarówno przed, jak i po?

05.10.2004
16:00
smile
[52]

Widzący [ Generaďż˝ ]

A ja wstaję aby pójść tam gdzie mogę zostać.

05.10.2004
16:13
[53]

Flyby [ Outsider ]

mortan--->...troche to smutne...ten tekst
Meghan--->...to nad toba beda jezdzic?
Widzacy--->...jestes pewny ze bedziesz mogl zostac? :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 16:13:27]

05.10.2004
16:16
smile
[54]

Widzący [ Generaďż˝ ]

Fly -->> to może lepiej będzie jak pójdę, jechać, siedzieć - jak mówił skazaniec udający się na dworzec w celu dojazdu do miejsca odbywania kary.

05.10.2004
16:17
smile
[55]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> Na szczęście nie tak zupełnie pod mostem, ale naprawdę blisko-blisko. A że most nie jest kolejowy, poziom hałasu standardowy, jak to w Centrum ;)

05.10.2004
16:18
smile
[56]

mortan_battlehammer [ Legend ]

Meghan ----> na basenie pracujesz ? bo z tego co wiem to tylko baseny kryte robia pod mostami :)

05.10.2004
16:36
smile
[57]

Flyby [ Outsider ]

Widzacy...w rzeczy samej, tam masz raczej pewne...:-)
Meghan--->...szkoda ze to raczej miejsce pracy nas wybiera a nie odwrotnie...ja usilowalem zawsze wybierac...z roznym skutkiem :-)

05.10.2004
16:51
smile
[58]

Father Michael [ Padre ]

Masakra, ja teraz nie bede zdobywal piersi bo sie ucze w pocie czola calymi dniami :(. Piersi beda zdobywac tylko jednostki pasozytnicze typu Szenk :)

05.10.2004
16:56
smile
[59]

Flyby [ Outsider ]

Padre...piersi zwiedna...dyplomy i medale zostana :-)

05.10.2004
17:08
smile
[60]

Szenk [ Master of Blaster ]

jak piersi zwiędną, to nie będzie do czego tych medali przypinać

05.10.2004
17:28
smile
[61]

Flyby [ Outsider ]

...nie pocieszaj sie Szenk :-)
...i bawcie sie dobrze ...ide do pracy :-(

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-05 17:32:52]

05.10.2004
19:20
smile
[62]

piokos [ ]

kurcze, na trzeciej stronie Was znalazłem

05.10.2004
19:23
smile
[63]

SirGoldi [ Gladiator ]

Cze...

05.10.2004
19:28
smile
[64]

mortan_battlehammer [ Legend ]

e tam piokos, ja mam z czerwoną kropka po lewej stronie wiec jestesmy na 3 miejscu :)

05.10.2004
21:16
smile
[65]

SirGoldi [ Gladiator ]

Ledwo was znalazłem... i to na trzeciej stronie!

05.10.2004
21:26
[66]

WolverineX [ Senator ]

je. bo wszyscy zgaduja i pkt zbieraja :)

05.10.2004
21:59
[67]

WolverineX [ Senator ]

no fajnie serio nikogo nie ma :(

05.10.2004
22:03
smile
[68]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Kupiłem sobie płytę Jethro Tull na wyprzedaży - 20PLN za Aqualung :)
Zrzuciłem na hdd w formacie AAC i słucham :)

05.10.2004
22:06
smile
[69]

WolverineX [ Senator ]

Idę oglądać FUSHIGI YUUGI

05.10.2004
22:56
smile
[70]

WolverineX [ Senator ]

Skończyłem oglądac FUSHIGI YUUGI and Jackass

06.10.2004
00:11
smile
[71]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

0:cóś

06.10.2004
00:13
[72]

piokos [ ]

czyli nic

06.10.2004
00:44
smile
[73]

Vader [ Senator ]

Widzę, że strasznie się wam nudzi w tym premium :P

06.10.2004
00:47
smile
[74]

mortan_battlehammer [ Legend ]

łoo Vader ma abonamenta :)

06.10.2004
01:42
smile
[75]

Vader [ Senator ]

mortan --> heheheh, lewica strikes back :D

06.10.2004
01:48
[76]

Soulcatcher [ Prefekt ]

kici kici

06.10.2004
07:44
smile
[77]

Peterrek [ 420 ]

Witam z rana :)

06.10.2004
08:59
[78]

Szenk [ Master of Blaster ]

Siemanko :)

btw. coraz częściej GOL "traci" moje ustawienia (pod IE). To denerwujące, że przynajmniej ze dwa-trzy razy w tygodniu muszę wyrzucać ciasteczka i pliki internetowe - przez co później muszę wszędzie logować się na nowo :(

06.10.2004
09:11
[79]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

ddw (prawie) wszystkim :)

Soul --> Rozumiem, że obrazek to tak specjalnie dla mnie zamiast emotikonki i wątku? Obiecanki-cacanki...

Szenk --> Biedactwo chore maleństwo, podobno przesiadłeś się na Operę?

06.10.2004
09:11
smile
[80]

tygrysek [ behemot ]

kici kici :)
ja Ci dam Soul kici kici :)


dobry statsiarze !!

06.10.2004
09:21
smile
[81]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Siema leszcze.

06.10.2004
09:26
[82]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

sie ma tynki ;P

a tak w ogóle dużo tego odpadło? może da się zamaskować?

06.10.2004
09:29
smile
[83]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Operę mam w domciu i nie ma takich problemów. Niestety, w pracy jestem zmuszony używać IE, nie mam uprawnień administratora, żeby coś innego sobie zainstalować :)

06.10.2004
09:34
smile
[84]

Piotrasq [ Seledynowy Słonik ]

Dwie dziury po 40 cm. Nie da się.

06.10.2004
09:57
smile
[85]

Szenk [ Master of Blaster ]

dziury wyleciały???

06.10.2004
10:01
smile
[86]

piokos [ ]

Piotrasq => obraz powieś

06.10.2004
10:02
smile
[87]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

piokos --> na suficie?? :>

06.10.2004
10:02
smile
[88]

Szenk [ Master of Blaster ]

nieźle musiał rozrabiać :)

06.10.2004
10:04
[89]

tygrysek [ behemot ]

jak na suficie, to lustro :)

06.10.2004
10:04
smile
[90]

Dogon [ Generaďż˝ ]

Nic mi się nie chce -siedze w pracy pije kawę ..i nie pomaga ..jestem zmęczony ...a wczoraj poszłem spać o 23 kurcze i czuje jakbym nie dospał ;(( Ehh..starość nie radaość ...

06.10.2004
10:44
smile
[91]

piokos [ ]

a kto by się w sufit gapił

06.10.2004
10:46
smile
[92]

EwUnIa_kR [ Legend ]

06.10.2004
10:50
smile
[93]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Oj, jaki Ty niekumaty. Leżąc na łożu na przykład :D

06.10.2004
10:52
[94]

matisf [ X ]

hai hitler :>

06.10.2004
10:53
smile
[95]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> To już może lepiej tak jak w którejś z reklam - ekran telewizora ;P

06.10.2004
10:58
smile
[96]

piokos [ ]

Szenk ==> zasypiam na boku, a jak śpię na plecach... to mam oczy zamknięte :P. A wieczorem/w nocy jest ciemno i sufitu nie widać :)

06.10.2004
10:58
[97]

Szenk [ Master of Blaster ]

matisf ---> hail-loha

Meghan ---> Nie widziałem tej reklamy, w ogóle mało reklam oglądam. Ale okno na świat na suficie? :)

06.10.2004
10:58
smile
[98]

tygrysek [ behemot ]

nie myślałem o sraniu na leżąco !! :)

06.10.2004
10:59
smile
[99]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Ty naprawdę niekumaty :DDD
A kto mówi o spaniu podczas leżenia na łożu???

06.10.2004
10:59
smile
[100]

matisf [ X ]

:)

06.10.2004
11:01
smile
[101]

piokos [ ]

to na łóżku też można bara-bara? :)

06.10.2004
11:03
smile
[102]

Peterrek [ 420 ]

Jestem ciężko chory i mam zwolnienie aż do wtorku.

06.10.2004
11:03
smile
[103]

matisf [ X ]

wy znowu o seksie :)

piokos -> nooooo nawet niektóre kobiety tak wola !

06.10.2004
11:04
[104]

tygrysek [ behemot ]

a co to jest bara-bara

06.10.2004
11:04
smile
[105]

Szenk [ Master of Blaster ]

piokos ---> Też :)
A nasufitowa tafla lustra gwarancją zwiększonej satysfakcji :D

06.10.2004
11:14
[106]

EwUnIa_kR [ Legend ]

matisf--> niektóre pewnie tak...

06.10.2004
11:18
smile
[107]

Szenk [ Master of Blaster ]

a niektóre nie?

06.10.2004
11:25
smile
[108]

matisf [ X ]

Szenk -> jeszcze jest prysznic, samochód, pralka, podłoga, stół, motor ...

06.10.2004
11:30
smile
[109]

EwUnIa_kR [ Legend ]

co wy wiecie panowie:D

06.10.2004
11:31
smile
[110]

piokos [ ]

poczytajcie bloga o reality szoł na TVN "robinson coś tam", genialny

06.10.2004
11:35
smile
[111]

Szenk [ Master of Blaster ]

pralka?

06.10.2004
11:38
smile
[112]

matisf [ X ]

oczywiście na ...

06.10.2004
11:38
smile
[113]

tygrysek [ behemot ]

z pralki kobieta się ześlizguje

06.10.2004
11:41
smile
[114]

Szenk [ Master of Blaster ]

i za szybko wiruje

06.10.2004
11:42
smile
[115]

matisf [ X ]

oj nie znacie się, Szenk o to chodz :P

06.10.2004
11:42
smile
[116]

tygrysek [ behemot ]

pralka czy kobieta ??

06.10.2004
11:43
smile
[117]

Szenk [ Master of Blaster ]

jedno z drugim :)
znaczy jedno w drugim :)

06.10.2004
11:43
smile
[118]

matisf [ X ]

tygrysek -> lol

06.10.2004
11:46
[119]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a co powiecie o masce rozgrzanego samochodu?

06.10.2004
11:48
smile
[120]

tygrysek [ behemot ]

jak nie ja muszę przypalać tyłka na tej masce, to jest OK :)

06.10.2004
11:50
[121]

EwUnIa_kR [ Legend ]

* próbuje sobie wyobrazić tygrysa na masce samochodu *

06.10.2004
11:53
smile
[122]

Szenk [ Master of Blaster ]

podczas jazdy???

06.10.2004
11:55
[123]

EwUnIa_kR [ Legend ]

szenk...oplułeś mnie:....tzn ja się oplułam....

06.10.2004
11:57
smile
[124]

Szenk [ Master of Blaster ]

ma się ten wpływ na kobiety

06.10.2004
11:59
smile
[125]

tygrysek [ behemot ]

stanowczo wolę łóżko i ściany w okolicy łóżka :)

ew. autobus komunikacji miejskiej

06.10.2004
12:01
[126]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja nie moge napisc co wolę...bo ban...

06.10.2004
12:04
[127]

tygrysek [ behemot ]

tutaj banów nie ma :)
wal śmiało Ewuniu :)

ze zdjeciami pokazowymi też może być

06.10.2004
12:05
[128]

EwUnIa_kR [ Legend ]

będzie ban...za obrazę...uczuć religijnych..

06.10.2004
12:06
smile
[129]

Szenk [ Master of Blaster ]

na tacy???

06.10.2004
12:10
smile
[130]

tygrysek [ behemot ]

to teraz możemy tylko gdybać co się dzieje na pielgrzymkach na jasną górę :)

06.10.2004
12:11
[131]

EwUnIa_kR [ Legend ]

gotycko...mistycznie...klimatycznie...

06.10.2004
12:11
smile
[132]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Nic dziwnego, że Padre ciągle z tacą biega i podtyka komu bądź :D Wyszło szydło z worka ;P

06.10.2004
12:13
[133]

tygrysek [ behemot ]

przez was nabrałem ochotę na seks

06.10.2004
12:16
[134]

EwUnIa_kR [ Legend ]

mi 2

06.10.2004
12:17
[135]

tygrysek [ behemot ]

może być na biurku

06.10.2004
12:18
[136]

EwUnIa_kR [ Legend ]

może być na fotelu

06.10.2004
12:19
[137]

tygrysek [ behemot ]

gdziekolwiek

byleby bzz bzz bzz bzz

06.10.2004
12:20
[138]

EwUnIa_kR [ Legend ]

bryk

06.10.2004
12:20
smile
[139]

Szenk [ Master of Blaster ]

przestańcie, bo nie mogę się skupić na pracy

06.10.2004
12:21
smile
[140]

tygrysek [ behemot ]

Szenk, nie skupiaj się bo będzie śmierdzieć



a mi oczy mgłą zachodzą i widzę wszędzie seks

06.10.2004
12:22
smile
[141]

Szenk [ Master of Blaster ]

jak mi oczy mgłą zachodzą, to z reguły widzenie mam utrudnione

06.10.2004
12:24
[142]

EwUnIa_kR [ Legend ]

cieplutko....

06.10.2004
12:24
smile
[143]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysku --> Znaczy nabrałeś większej ochoty niż zwykle? Podobno wy zawsze macie ochotę, tylko mocy czasem brak... i wtedy zostaje widzenie i mówienie ;P

06.10.2004
12:24
[144]

EwUnIa_kR [ Legend ]

waniliowo-poziomkowo..:)

06.10.2004
12:25
smile
[145]

Szenk [ Master of Blaster ]

miało być gotycko :)

Meghan ---> A kto się zawsze zasłania bólem głowy? :)

06.10.2004
12:28
smile
[146]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

gotycko = strzeliście w górę, o smakach nic nie było ;P
ja się nie zasłaniam bólem głowy, pomyliłeś mnie z kimś :>

06.10.2004
12:29
smile
[147]

Szenk [ Master of Blaster ]

mówiłem ogólnie o płci odmiennej, nie o Tobie, Meguś :)

06.10.2004
12:31
[148]

tygrysek [ behemot ]

Meghan --> jak nie mam ochoty to mam ochotę a jak mam ochotę to mam ją tu i teraz :)

06.10.2004
12:32
smile
[149]

matisf [ X ]

tak czytam was i mi się cieplutko zrobiło(ciekawe czy moja wróciła już :>)

06.10.2004
12:32
smile
[150]

matisf [ X ]

nasze motto

"zawsze zwarci (twardzi) i gotowi " :D

06.10.2004
12:35
[151]

EwUnIa_kR [ Legend ]

a wogóle to po co wprowadzacie taki nastrój..ja teraz cierpię...

06.10.2004
12:37
smile
[152]

matisf [ X ]

aż mnie ruszyło :)

ewunia -> jesteśmy z tobą :D

06.10.2004
12:38
smile
[153]

EwUnIa_kR [ Legend ]

to dobrze...nie lubię cierpieć w samotności..

06.10.2004
12:39
smile
[154]

matisf [ X ]

Twój ból naszym bólem no chyba że ...

06.10.2004
12:40
[155]

EwUnIa_kR [ Legend ]

chyba że.....

06.10.2004
12:40
smile
[156]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

...że to ból głowy ;P

06.10.2004
12:41
smile
[157]

matisf [ X ]

nooooo wiesz ....... :>

06.10.2004
12:41
[158]

matisf [ X ]

o jak ładnie ujęte :>

06.10.2004
12:42
[159]

EwUnIa_kR [ Legend ]

eee....nieeee.......

06.10.2004
12:43
[160]

tygrysek [ behemot ]

boli mnie teraz wszystko

06.10.2004
12:43
smile
[161]

matisf [ X ]

speszyłem się ide :)

06.10.2004
12:44
smile
[162]

matisf [ X ]

tygrysek -> yyyyyyy co robiłeś ???

dobra nie chce wiedzieć

06.10.2004
12:44
smile
[163]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pomasować?

06.10.2004
12:45
smile
[164]

matisf [ X ]

mnie mnie mnie

06.10.2004
12:46
[165]

tygrysek [ behemot ]

uderzyłem się o stół :)

Ewuniu, pomasować :)

06.10.2004
12:46
[166]

EwUnIa_kR [ Legend ]

pod biurkiem?

06.10.2004
12:48
smile
[167]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek, trzeba było przemknąć do łazienki, a nie tak pod stołem...

06.10.2004
12:49
[168]

tygrysek [ behemot ]

właśnie nie zdążyłem uciec z tego wątku i stało się !! :)

06.10.2004
12:51
smile
[169]

Szenk [ Master of Blaster ]

dobra, byłem w garażu na fajce, i teraz spokojnie mogę pracować :D

06.10.2004
12:52
smile
[170]

EwUnIa_kR [ Legend ]

teraz lepiej?

06.10.2004
12:55
smile
[171]

Szenk [ Master of Blaster ]

pewnie że lepiej - słoneczko świeci, cieplutko, prawie jak na rozgrzanej masce samochodu

06.10.2004
12:56
[172]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tylko pupki sobie nie przypal:P

06.10.2004
12:57
[173]

tygrysek [ behemot ]

teraz nawet papierosy mi się seksualnie kojarzą

06.10.2004
12:58
[174]

EwUnIa_kR [ Legend ]

idę zapalić...

06.10.2004
12:59
[175]

tygrysek [ behemot ]

też idę się pozaciągać

06.10.2004
12:59
[176]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ciągnąć....

06.10.2004
13:00
[177]

EwUnIa_kR [ Legend ]

dmuchać.....

06.10.2004
13:00
[178]

tygrysek [ behemot ]

palić...

06.10.2004
13:08
[179]

EwUnIa_kR [ Legend ]

już

06.10.2004
13:13
smile
[180]

SirGoldi [ Gladiator ]

Stwierdzam fakt ewidentnego STATSIARSTWA!

06.10.2004
13:15
smile
[181]

Szenk [ Master of Blaster ]

U mnie w pracy też dzisiaj jakaś seksualna atmosfera panuje. Gadamy o Eritoconie, który ma być od jutra w W-wie i obliczamy, ile czasu zajmie bicie rekordu świata w ilości stosunków :)

06.10.2004
13:20
smile
[182]

SirGoldi [ Gladiator ]

Wogóle dzisiaj jakaś dziwna atmosfera na świecie...

06.10.2004
13:21
smile
[183]

Flyby [ Outsider ]

...ooo....obudzilem sie ....i po co...aha dmuchac...palic...nie nadrobie naraz...Wiiitajcie...

06.10.2004
13:23
smile
[184]

SirGoldi [ Gladiator ]

Flyby ---> Wyjaśnij mi w jakim celu praktycznie po każdym wyrazie, w każdym poście używasz "..."? :)

06.10.2004
13:28
smile
[185]

Flyby [ Outsider ]

Meghan ci powie...juz jej wyjasnialem...:-)

06.10.2004
13:28
smile
[186]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Goldi --> Flyby w ten sposób rozdmuchuje swoje posty, żeby wydawały się większe objętościowo :) Typowo męskie ;D

Szenk, ja jednak uważam, że liczy się jakość a nie ilość. Jak powiedziała zeszłoroczna zwyciężczyni, panna Rokita, to bicie rekordu jest po prostu okazją dla facetów, którzy chcą sobie "popieprzyć za darmo"...

06.10.2004
13:29
[187]

tygrysek [ behemot ]

nie przeszło mi
nadal mam ochotę na seks

06.10.2004
13:29
[188]

EwUnIa_kR [ Legend ]

ja też mam takie brzydkie kropkowe przyzwyczajenie...

06.10.2004
13:30
smile
[189]

SirGoldi [ Gladiator ]

Rozumiem Flyby - w takim razie je jeszcze "bolduj, podkreślaj i dodawaj ,,,,, . :)

tygrysek ---> Zero zero siedem siedem siedem dwa dwa... jeden.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:29:24]

06.10.2004
13:32
smile
[190]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

tygrysek --> Czy chcesz o tym porozmawiać? :> Czy opowiesz nam o swoich problemach? :>

Flyby --> Nie jestem pewna, czy tak mi to tłumaczyłeś, ale zbieżność w czasie niezła nam wyszła :D

06.10.2004
13:34
smile
[191]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meguś ---> Nie mówię, że nie - ale ciekawi mnie (i nie tylko mnie) po ile minut (a może sekund?) taki delikwent może się "rozkoszować" udziałem w biciu rekordu :)
Bo, jak liczyliśmy nawet jedną minutę - co dla mnie wydaje się strasznie mocno za krótko - to wychodzi 1000 minut, czyli ponad 16 godzin.

06.10.2004
13:35
smile
[192]

EwUnIa_kR [ Legend ]

tygrysek---> a ty masz jakieś problemy?

06.10.2004
13:37
smile
[193]

Flyby [ Outsider ]

SirGoldi...nie przesadzaj :-)
...Tygrysek--->Nie chce mi sie "wychylac" na ogolnym watku..."StarForce 3" (Codename Panzers) zostal zlamany...
Meghan...po kobiecemu przekrecilas :-)...Pisalem ze to moj znak firmowy ale nie chodzilo mi o "objetosc" :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:41:11]

06.10.2004
13:49
smile
[194]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Flyby --> A o co, jak nie o to? O pozorowanie namysłu nad każdym słowem? Sugerowanie powolnego mówienia? ;)

Szenk --> Minutę? Chyba aż tak dużo czasu nie dostają, raczej połowę tego :) Biorąc pod uwagę statystyczny średni czas trwania stosunku, który z tego co kojarzę w niektórych krajach Europy jest krótszy niż 10 min., to i tak dużo - jak na masowy przerób ;P

06.10.2004
13:52
smile
[195]

Szenk [ Master of Blaster ]

Meghan ---> eee, to się na to nie piszę. Jak dla mnie to za krótko :D

06.10.2004
13:54
smile
[196]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

Szenk --> Musisz zaczekać, aż będzie bicie rekordu w długości trwania, nie w ilości :)

Uwaga! Tym razem ja zakładam nową, a co! :)

06.10.2004
13:55
smile
[197]

tygrysek [ behemot ]

Goldi --> tam już dzwoniłem ... i ogólnie zawstydziłem tam panie :)


Meghan, Ewunia --> ja problemy ?? wcale nie ... jedynie zbyt dużo energii, którą nie wiem jak spożytkować


Flyby --> jak i czym ??

06.10.2004
13:57
smile
[198]

Flyby [ Outsider ]

Meghan...to jest znacznie bardziej "skomplikowane"...:-)))
tygrysek...nie wiem...teoretycznie :-)))

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2004-10-06 13:57:54]

06.10.2004
13:58
[199]

Meghan (mph) [ Tarzana przez Tarzana ]

i już jest :)

06.10.2004
13:59
[200]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ale dopiero teraz jest 200 dzieciaczki :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.