GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NWN-aurora-pomoc cz. 2 :)

05.10.2004
14:09
smile
[1]

SirAdius [ Pretorianin ]

NWN-aurora-pomoc cz. 2 :)

Coz na poczatku mowie ze tworze nowy watek bo nie moge znalesc ogolnego watku o NWNie.

Tak wiec mam pytanie: Jak zrobic by potwory sie odradzaly (albo jak zmienic tego szybkosc)? I jak ustawic straty po smierci albo teleportowanie gdzies?

HELP

05.10.2004
16:28
[2]

SirAdius [ Pretorianin ]

/\UP/\

05.10.2004
16:42
[3]

HopkinZ [ Senator ]

Ja ci nie pomogę, baaardzo krótko się tym bawiłem :), ale tu masz link do oficjalnego wątku:

https://gry-online.pl/s043.asp?ID=2800153&N=1

06.10.2004
11:25
[4]

Joanna [ Kerowyn ]

Najlepiej skorzystać z zewnętrznego systemu spawnów. Osobiscie polecam system Ness - bardzo dobry podręcznik w miarę logiczne zasady i generator spawnów który ułatwia szybkie tworzenie takich tekstów jak ten:
SP_SN03M01_SA_SD30_NOD_PC05_SF_TR06_RS50_RW
(to znaczy: spawnuj od 1 do 3 potworów, wszystkie potwory na raz, odrodzenie po 3 minutach, tylko w dzień, usun jesli nie ma gracza na obszarze pzrez 5 minut, potwory przodem do kierunku waypointa, pojawiają sie w promieniu 6 metrów od waypointa, spawn ma 50% szans na pojawienie się, potwory mają losowo wędrować).

Istotna uwaga: jesli potwór jest standardowy uzywasz w opisie waypointa nazwy, jesli własny - resrefu

07.10.2004
19:37
[5]

SirAdius [ Pretorianin ]

^/\UP/\^

07.10.2004
20:32
[6]

Bogas [ Senator ]

Po co robisz up skoro odpowiedz masz posta wyżej?

08.10.2004
18:49
smile
[7]

SirAdius [ Pretorianin ]

bo nie mam odpowiedzi na drugie pytanie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.