GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polski kandydat do nagrody Darwina....

05.10.2004
13:31
smile
[1]

tomirek [ ]

Polski kandydat do nagrody Darwina....

Coz.... niektorzy ludzie sa bezgranicznie glupi...
Koles powinien sie znalezc w kolejnej edycji nagrod Darwina. W koncu uchronil swiat przed swoimi potomkami....

05.10.2004
13:43
[2]

VisusAugustus [ Tancerz Wojny ]

uff...o jednego glupca mniej

05.10.2004
13:48
smile
[3]

mithos [ Senator ]

I pomyśleć że to goście z mojego miasta

05.10.2004
13:49
[4]

Dagger [ Legend ]

A to dobre - kolejny watek o podobnym tytule - chociaż w tekście nie było nic o nagrodach Darwina

05.10.2004
14:06
smile
[5]

tomirek [ ]

Dagger ------>>>> a faktycznie :) nie zauwazylem watku dladiusa. ale jak przeczytalem to info na onecie to jednoznacznie mi sie skojarzylo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.