muhabor [ Konsul ]
GROM - handel
czy ktoś wie w jaki sposób używać kart przetargowych w grze GROM ?
muhabor [ Konsul ]
forum o grach, tak? i nikt nie zna tej polskiej gry? coś cienko z wami, graczami. na temat pierdół w autobusie to dyskutujecie godzinami, a jak coś konkretnego to już nikt nic nigdzie
Thomolus [ Generaďż˝ ]
O jej. Po co te nerwy? Widocznie nikt z forum nie grał w Groma, ja na przykład nie grałem.