GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GROM - handel

05.10.2004
12:38
[1]

muhabor [ Konsul ]

GROM - handel

czy ktoś wie w jaki sposób używać kart przetargowych w grze GROM ?

06.10.2004
10:42
[2]

muhabor [ Konsul ]

forum o grach, tak? i nikt nie zna tej polskiej gry? coś cienko z wami, graczami. na temat pierdół w autobusie to dyskutujecie godzinami, a jak coś konkretnego to już nikt nic nigdzie

06.10.2004
10:52
[3]

Thomolus [ Generaďż˝ ]

O jej. Po co te nerwy? Widocznie nikt z forum nie grał w Groma, ja na przykład nie grałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.